صفحه 5 از 17 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 168

موضوع: وسایل مورد نیاز دانشجویان به هنگام سفر

Junior Member Captain EDGE آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architectural (Landplaning) Engineering

پیش فرض پاسخ : وسایل مورد نیاز دانشجویان به هنگام سفر

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidR نمایش پست ها
    دوست عزیز ....

لطفا دقت کنید اطلاعات درست منتقل کنید !! واسه ویزاهای دانشجویی بلیط یه طرفه صادر میشه ....

ضمنا این بخش در مورد وسایل مورد نیاز هنگام سفر هست .....
    برادر محترم ، من عرض نکردم که بلیط یک طرفه صادر نمی شود ، بنده عرض کردم ویزای دانشجویی یک اعتبار مشخصی دارد و پس از اتمام تحصیل باطل می شود و دیگر و اعتبار ندارد ، اگر اینگونه نیست بفرمایید تا من بند قانون بین الملل آن را تقدیم حضور شما کنم . شرمنده بابت خارج شدن بحث از محور اصلی آن ، امیدوارم که ادامه پیدا نکند .

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Captain EDGE نمایش پست ها
    برادر محترم ، من عرض نکردم که بلیط یک طرفه صادر نمی شود ، بنده عرض کردم ویزای دانشجویی یک اعتبار مشخصی دارد و پس از اتمام تحصیل باطل می شود و دیگر و اعتبار ندارد ، اگر اینگونه نیست بفرمایید تا من بند قانون بین الملل آن را تقدیم حضور شما کنم . شرمنده بابت خارج شدن بحث از محور اصلی آن ، امیدوارم که ادامه پیدا نکند .
    در صورتیکه اطلاعات موثقی در مورد شرایط Bridging Visa دارید . با ذکر منبع در این بخش بحث رو ادامه بدید تا دیگران هم استفاده کنن .

لطفا از ادامه بحث در این تاپیک خودداری کنید ....
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط r_gh نمایش پست ها
    سلام
    دو تا سوال دوستمونو که واسه منم سواله هیچکس جواب نداده! میشه یکنفر جواب بده؟
    1)می خواستم بدونم از اینجا چه لوازم برقی لازمه بیارم با خودم؟(مثل اطو،ریش تراش و ....)
    2)هزینه های درمان اونجا چجوریه؟ لازمه با خودم داروهای معمولی مثل استامینوفن بیارم؟

3)و سوال خودم: برنج میشه برد (خام)
    4) بار مجاز هواپیمایی چند کیلوست؟
    ممنون
    سلام دوست عزیز
    1. لوازم برقی بستگی به خودت داره، مسلماً اینجا همه نوع وسیله برقی هست ولی اگه فکر میکنی اینجا نمیخوای هزینه کنی میتونی وسایلی مثل اتو، ریش تراش را با خودت بیاری. برای اینکه بتونی یه برآوردی از هزینه وسایل برقی داشته باشی دو تا لینک از فروشگاههای نسبتا ارزون در این مورد برای میزارم تا خودت بتونی تصمیم بگیری: www.bigw.com.au و www.target.com.au این دو فروشگاه همه چی میفروشن از لباس گرفته تا لوازم برقی و نسبت به سایر فروشگاهها قیمتاش بد نسیت. اگه هم دنبال وسایل مارک دار هستی میتونی یه سری به http://www.harveynorman.com.au بزنی. ولی در اکثر مواقع میشه وسایل برقی دسته دوم و با کیفیت هم تهیه کرد، برای این میتونی یه سر به سایت http://sydney.gumtree.com.au که البته این مربوط به سیدنی هستش و برای شهرهای دیگه اسم شهر + gumtree تو گوگل وارد کن
    2. اگه داروی خاصی مصرف نمیکنی، لازم نیست با خودت بیاری. اینجا هم داروهاش بهتره هم خیلی از داروهای معمولی برای سردرد و سرماخوردگی (از معروفترین داروهاش panadol و nurofen) رو میتونی از فروشگاههای مواد غذایی تهیه کنی. ولی داروهایی مثل آموکسی سیلین نیاز به تجویز پزشک داره.

3. برنج مشکلی نداره (من خودم در حد 1 کیلو آوردم)، ولی همونطور که دوستان گفتن اینجا برنج خوب پیدا میشه و حتی میتونی برنج مرغوب از مغازه های ایرانی پیدا کنی.
    4. بار مجاز هواپیما طبق بلیط 20 کیلو هست ولی معمولا تا 25-27 کیلور قبول میکنن. برای داخل هواپیما هم حدودا 7 کیلو هستش که اگه بالا پایین بشه زیاد گیر نمیدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidR نمایش پست ها
    در صورتیکه اطلاعات موثقی در مورد شرایط Bridging Visa دارید . با ذکر منبع در این بخش بحث رو ادامه بدید تا دیگران هم استفاده کنن .

لطفا از ادامه بحث در این تاپیک خودداری کنید ....
    سلام دوستان

من یه توضیحی در مورد bridge ویزا تو همون قسمتی که وحید جان اشاره کردن دادم.

شاد باشین

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Teaching-La Trobe University

سلام دوستان. کسی‌ میدونه سایز و فرمت عکس پرسنلی توی استرالیا چجوریه؟ یعنی‌ با خودمون می‌تونیم از ایران عکس بیاریم؟ ۳*۴ باشه یا سایز دیگه؟
    The future has several names. For the weak, it is the impossible. For the fainthearted, it is the unknown. For the thoughtful and valiant, it is the ideal

نقل قول نوشته اصلی توسط jahan- نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسی‌ میدونه سایز و فرمت عکس پرسنلی توی استرالیا چجوریه؟ یعنی‌ با خودمون می‌تونیم از ایران عکس بیاریم؟ ۳*۴ باشه یا سایز دیگه؟
    سلام دوست عزیز

راستش من اینجا چند بار که لازم شده عکس بگیرم، خودشون گرفتن، مثلا برای کارت دانشجویی یا کارت تردد برای دانشکده خود دانشگاه ازم عکس گرفت. ولی ممکن هرجایی برای خودش فرمت خاصی داشته باشه. در هر صورت اینجا عکس برخلاف ایران کاربرد زیادی نداره. به نظرم همون فرمت های ایران اینجا هم کاربرد داشته باشه.

موفق باشین

Junior Member

یه لیست از وسایل تو آفر خوابگاه من بود که فکر کنم بد نباشه.
    WHAT TO BRING/DO: ESSENTIAL
    • shower shoes (flip flops?) also for beach. Shoes are required in college dining room
    • dress clothes – There will be at least one formal and one semi formal per session. Females wear long or short evening dress or pants; males wear shirt & tie
    • national dress” (if you have one) for International Dinner"
    • umbrella or rain gear – it usually rains in late February!
    • personal toiletries. Many international brands of shampoos, deodorants contact lens solution are available but bring a small supply until you are sure you can purchase what you prefer.
    • prescriptions - Some pharmacy/drug store items freely available abroad can require prescriptions in Australia. If you take regular medication of some sort bring additional supplies with you
    • if you are bringing a laptop computer (or any other electrical appliance, such as CD player, curling iron etc), if it is not designed for 220 volt use (as in Australia) check in the manual whether it will convert for a 220 volt power source; the converter plug (the part that goes into the wall socket) costs about A$16 in Australia and may be best to buy here
    • battery operated alarm clock (if electric it will need to operate on 220 volts and need a converter plug)
    • camera – they are expensive to buy in Australia
    • cold weather clothing – it can get to 10 degrees Celsius (35-40 degrees Fahrenheit)at night
    • contact numbers for emergencies – banks, doctors, lost credit cards
    • consider adding a parent to your credit card account – that way if there is trouble they will be able to act on your behalf at the bank at home
    • mending kit :needles, thread, buttons, safety pins, etc

Junior Member sina84 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UniSA , Adv. Manufacturing Technology

یه مسئله ای رو اینجا در مورد کیفیت و تفاوت مارکهای مختلف دیدم که میخوام مطرح کنم. اینجا شما وقتی میری از فروشگاه خرید کنی، به نسبتی که پول میدی جنس خوب هم میخری. یعنی مثلا در مورد اتو شما Harvey Norman که بری اتوی تفال 500$ داره ، اتوی زیر 100$ هم داره. دقت کنید، قیاس من شامل اجناس داخل یه فروشگاه خاص هست و شامل همون مارک در سایر فروشگاه ها نمیشه. چون اینجا هیچ چیز قیمت مشخص و ثابتی مثل ایران نداره. Harvey Norman اینجور که من دیدم قیمتهای نسبتا بالایی داره تا یه جایی مثل Myer که اونم فروشگاه زنجیره ای هست. البته تفاوتها چشمگیر نیست، مگه اینکه off خوب خورده باشه. ولی به نظر من اتو رو از ایران بیارید. اینجا مارکهای معروف قیمت بالا داره. یه اتوی تفال خوب از ایران بخرید و با خودتون بیارید. البته مارکهای دیگه هم هست که در ایران شناخته شده نیست.

Member macula_densa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

نقل قول نوشته اصلی توسط sina84 نمایش پست ها
    یه مسئله ای رو اینجا در مورد کیفیت و تفاوت مارکهای مختلف دیدم که میخوام مطرح کنم. اینجا شما وقتی میری از فروشگاه خرید کنی، به نسبتی که پول میدی جنس خوب هم میخری. یعنی مثلا در مورد اتو شما Harvey Norman که بری اتوی تفال 500$ داره ، اتوی زیر 100$ هم داره. دقت کنید، قیاس من شامل اجناس داخل یه فروشگاه خاص هست و شامل همون مارک در سایر فروشگاه ها نمیشه. چون اینجا هیچ چیز قیمت مشخص و ثابتی مثل ایران نداره. Harvey Norman اینجور که من دیدم قیمتهای نسبتا بالایی داره تا یه جایی مثل Myer که اونم فروشگاه زنجیره ای هست. البته تفاوتها چشمگیر نیست، مگه اینکه off خوب خورده باشه. ولی به نظر من اتو رو از ایران بیارید. اینجا مارکهای معروف قیمت بالا داره. یه اتوی تفال خوب از ایران بخرید و با خودتون بیارید. البته مارکهای دیگه هم هست که در ایران شناخته شده نیست.
    موافقم و سشوارتون رو یادتون نره. من سشوارم رو جا گذاشتم و هفت هشت روز گشتم تا یه جانسون گرفتم همه اش برایتون و وی.اس ساسون (چینی) بود.
    متاسفانه حساب کاربری من غیرفعال هست.

Junior Member

سلام به همه دوستان
    یه سوالی داشتم که فکر می کنم با توجه به اینکه توی این تاپیک در مورد کارهایی که بعد از گرفتن ویزا باید انجام داد بحث می شه مناسبه که اینجا طرح بشه: کسی می دونه بعد از صدور ویزا چقدر فرصت هست برای سفر؟ منظورم اینه که بعد از چند وقت اگر به استرالیا سفر نکنیم ویزا اکسپایر می شه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)