صفحه 6 از 17 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 168

موضوع: وسایل مورد نیاز دانشجویان به هنگام سفر

Junior Member fathi_engineer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Engineering Management - University of Queensland

پیش فرض پاسخ : وسایل مورد نیاز دانشجویان به هنگام سفر

نقل قول نوشته اصلی توسط p_agoodboy نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    یه سوالی داشتم که فکر می کنم با توجه به اینکه توی این تاپیک در مورد کارهایی که بعد از گرفتن ویزا باید انجام داد بحث می شه مناسبه که اینجا طرح بشه: کسی می دونه بعد از صدور ویزا چقدر فرصت هست برای سفر؟ منظورم اینه که بعد از چند وقت اگر به استرالیا سفر نکنیم ویزا اکسپایر می شه.
    دوست عزیز شما این سوال حداقل 3 جا مطرح کردید!

اولاً به این تاپیک چه مربوطه !!! (وسایل مورد نیاز دانشجویان به هنگام سفر...)

ثانیاً اینکه مگه ملت نابینا هستن که جند جا می پرسید؟!

ثالثاً شما عضو جدید هستید و تعداد ارسال های کل شما همین 3 تا پست یکسان. لطفاً قبل از اینکه سوالتونو مطرح کنید. فروم کامل بخونید به سوال شما قبلاً جواب داده شده!!!

در پایان عذر می خوام که متذکر شدم. چون وقتی یه نفر تازه عضو میشه بهتره که به پست های قبلی یه نگاهی بیاندازه. ضمناً اصلاً به من ربطی نداره. نه فروم مال بابام نه ابنکه خودم کاره ای هستم. موضوع اینکه تو نوشتار لحن نمیشه منتقل کرد. لحن من صمیمانه بوده دوستم یه وقت فکر نکنی که عصبانی نوشتم یا تند بوده.

خلاصه اینکه ما خیلی مخلصیم. بوس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fathi_engineer نمایش پست ها
    دوست عزیز شما این سوال حداقل 3 جا مطرح کردید!

اولاً به این تاپیک چه مربوطه !!! (وسایل مورد نیاز دانشجویان به هنگام سفر...)

ثانیاً اینکه مگه ملت نابینا هستن که جند جا می پرسید؟!

ثالثاً شما عضو جدید هستید و تعداد ارسال های کل شما همین 3 تا پست یکسان. لطفاً قبل از اینکه سوالتونو مطرح کنید. فروم کامل بخونید به سوال شما قبلاً جواب داده شده!!!

در پایان عذر می خوام که متذکر شدم. چون وقتی یه نفر تازه عضو میشه بهتره که به پست های قبلی یه نگاهی بیاندازه. ضمناً اصلاً به من ربطی نداره. نه فروم مال بابام نه ابنکه خودم کاره ای هستم. موضوع اینکه تو نوشتار لحن نمیشه منتقل کرد. لحن من صمیمانه بوده دوستم یه وقت فکر نکنی که عصبانی نوشتم یا تند بوده.

خلاصه اینکه ما خیلی مخلصیم. بوس
    سلام
    ما بیشتر مخلصیم، والا من خیلی گشتم ولی چیزی پیدا نکردم. آخه تهیه وسایل سفر دقیقا تو زمان بعد از گرفتن ویزا انجام میشه واسه همین من فکر کردم به این تاپیک مربوط می شه به هر حال ممنون که منو اراد فرمودین!

Junior Member ladan205 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Architecture, Deakin University

مودم واسه اینترنت هم لازم هست از اینجا با خودمون ببریم؟؟؟؟ کسانی‌ که اونجا خونه گرفتن می‌شه راهنمایی کنن لطفا؟؟؟؟
    تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار ... "حافظ"

نقل قول نوشته اصلی توسط ladan205 نمایش پست ها
    مودم واسه اینترنت هم لازم هست از اینجا با خودمون ببریم؟؟؟؟ کسانی‌ که اونجا خونه گرفتن می‌شه راهنمایی کنن لطفا؟؟؟؟
    اگه مودم dial up منظورتونه که تکنولوژی dial up خیلی وقته تو استرالیا جاشو به adsl یا mobile internet و انواع ارتباطات اینترنت داده. ممکنه dial up توسط شرکتهای مخابراتی ارایه بشه ولی من اصلا تا حالا نشنیدم کسی از dial up اینجا استفاده کنه. اگه منظورتون مودم wireless یا adsl هستش که معمولا شرکتها بصورت مجانی یا با هزینه کم در اختیارتون قرار میدن و بستگی به plan شما داره. به هر صورت میتونین قیمت مودم wireless یا adsl رو از سایت www.dse.com.au ببینید.

رشته و دانشگاه

سلام دوستان.

دانشگاه UQ یک لیست برای وسایلی که باید با خودتون بیارید داره که براتون اینجا میذارم:

http://www.uq.edu.au/international-guide/what-to-bring

که فکر کنم به درده همه بخوره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of manufacturing, UOW

نقل قول نوشته اصلی توسط ladan205 نمایش پست ها
    اینترنت کلا قیمت زیادی نداره
    اکثرا از مودمهای شرکتهای مخابراتی مثل optus استفاده می کنند که با پورت USB به کامپیوتر وصل میشه
    هیچی نیاز نیست با خودتون بیارید، فقط برای احتیاط می تونید سیم شبکه بیارید چون اگه مجبور شید بخرید اینجا گرونه

Junior Member

من این لینکو دیدم، ممنون، واقعا مفید بود!

در مورد کامپیوتری که با خودمون میاریم نوشته:
    Provide a receipt as proof of purchase of your personal computer showing that you have had it for 12 months or more
    یعنی چی؟! یعنی اگه تازه خریده باشیم مشکلی پیش میاد؟ و رسید رو هم چک می کنن؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط fathi_engineer نمایش پست ها
    سلام دوستان.

دانشگاه UQ یک لیست برای وسایلی که باید با خودتون بیارید داره که براتون اینجا میذارم:

http://www.uq.edu.au/international-guide/what-to-bring

که فکر کنم به درده همه بخوره.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mmf نمایش پست ها
    من این لینکو دیدم، ممنون، واقعا مفید بود!

در مورد کامپیوتری که با خودمون میاریم نوشته:
    Provide a receipt as proof of purchase of your personal computer showing that you have had it for 12 months or more
    یعنی چی؟! یعنی اگه تازه خریده باشیم مشکلی پیش میاد؟ و رسید رو هم چک می کنن؟!
    نه دوست عزیز مشکلی پیش نمیاد یعنی من تا حالا نشنیدم جلو یکی بگیرن و بگن از کجا معلوم این مال توء! این یه مورد جدی نگیرید

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Teaching-La Trobe University

نقل قول نوشته اصلی توسط sina84 نمایش پست ها
    یه مسئله ای رو اینجا در مورد کیفیت و تفاوت مارکهای مختلف دیدم که میخوام مطرح کنم. اینجا شما وقتی میری از فروشگاه خرید کنی، به نسبتی که پول میدی جنس خوب هم میخری. یعنی مثلا در مورد اتو شما Harvey Norman که بری اتوی تفال 500$ داره ، اتوی زیر 100$ هم داره. دقت کنید، قیاس من شامل اجناس داخل یه فروشگاه خاص هست و شامل همون مارک در سایر فروشگاه ها نمیشه. چون اینجا هیچ چیز قیمت مشخص و ثابتی مثل ایران نداره. Harvey Norman اینجور که من دیدم قیمتهای نسبتا بالایی داره تا یه جایی مثل Myer که اونم فروشگاه زنجیره ای هست. البته تفاوتها چشمگیر نیست، مگه اینکه off خوب خورده باشه. ولی به نظر من اتو رو از ایران بیارید. اینجا مارکهای معروف قیمت بالا داره. یه اتوی تفال خوب از ایران بخرید و با خودتون بیارید. البته مارکهای دیگه هم هست که در ایران شناخته شده نیست.
    سلام. این اولین پست من از ملبورن هست. من که ۴-۵ تا خونه دیدم اتو و میز اتو داشتن. توصیه نمیکنم بیارین، الکی‌ جاتونو میگیره.
    The future has several names. For the weak, it is the impossible. For the fainthearted, it is the unknown. For the thoughtful and valiant, it is the ideal

نقل قول نوشته اصلی توسط jahan- نمایش پست ها
    سلام. این اولین پست من از ملبورن هست. من که ۴-۵ تا خونه دیدم اتو و میز اتو داشتن. توصیه نمیکنم بیارین، الکی‌ جاتونو میگیره.
    من هم دو تا خونه ای که تا حالا بودم اینارو داشت..دوستان خودتونو اسیر این بارها نکنید...
    و خداحافظ اپلای ابرود...هر چند انتظار نداشتم بعد از اینهمه مدت اینجور خداحافظی کنم....حیف که بعضی رنجش ها رو هیچ جور نمیشه نادیده گرفت...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)