نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: گزارش گم شدن (؟) پیام خصوصی

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

پیش فرض گزارش گم شدن (؟) پیام خصوصی

با سلام و خسته نباشید،

بر اساس ایمیل دریافتی از طرف فروم (شکل 1)، بنده به تاریخ دوشنبه 21 دسامبر یک پیام خصوصی از کاربری با آیدی Elina_West دریافت کردم، اما این پیام در صندوق پیام‏های دریافتی من موجود نیست (شکل دوم). به نظرتون دلیل این نارسایی چی میتونه باشه؟

شکل 1

شکل 2

پیشاپیش ممنونم از رسیدگیتون.

پ.ن.: من سوابق این کاربر رو چک کردم، گویا ایشون توقیف (ban) شدن...
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    Power Tends to Corrupt, and Absolute Power Corrupts Absolutely
    (
    Sir John Dalberg)

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

پیش فرض پاسخ : گزارش گم شدن (؟) پیام خصوصی

نقل قول نوشته اصلی توسط rmojtaba نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید،

بر اساس ایمیل دریافتی از طرف فروم (شکل 1)، بنده به تاریخ دوشنبه 21 دسامبر یک پیام خصوصی از کاربری با آیدی Elina_West دریافت کردم، اما این پیام در صندوق پیام‏های دریافتی من موجود نیست (شکل دوم). به نظرتون دلیل این نارسایی چی میتونه باشه؟

شکل 1

شکل 2

پیشاپیش ممنونم از رسیدگیتون.

پ.ن.: من سوابق این کاربر رو چک کردم، گویا ایشون توقیف (ban) شدن...
    سلام به آقا مجتبی عزیزم،
    دقیقا منم از این کاربر یه پیام بازدید کننده دریافت کردم.
    اما بعد ازون تا الان، هر چقدر میگردم، این پیام بازدید کننده رو رو والم پیدا نمیکنم. با اینکه دیلیتش نکردم و باید سر جاش باشه.
    از مسئولین محترم اپلای ابراد خواهشمندم سوال بنده رو پاسخ بدن که برای این پیام بازدید کننده چه اتفاقی افتاده.
    ممنونم از همگی عزیزان

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

اینا مربوط به اون جناب ادوارد سنودن هستش که ظاهرا کار دیگه ای در دنیا به جز فکر کردن به یه فروم اینترنتی ندارن
    با امید به اینکه همه بیکارها و علاف ها و بیمارها و پارانویدی ها به راه راست هدایت شوند
    الهی آمین

من کاری به محتوای پیام ندارم به simon هم پیام دادمو مطلب را گفتم که مرتب این پیام در قسمت جهت اطلاع می آید ولی چیزی نیست گفت ممکنه کش آمده باشه!حالا این کش چیه منم نمی دونم. گفت دوباره وارد شو درست میشه که کماکان مشکل باقیست...

Global Moderator

Simon آواتار ها

کاربران گرامی

با سلام و احترام

کاربرانی که جهت درج اسپم عضو شده و نظم انجمن را دچار مخاطره می کنند همه مربوط به یک شخص می باشند که بنا به بند 14 قوانین حساب های ایشان مسدود شده است. اینکه هدف ایشون دقیقا ضربه زدن به تنها مرجع کمک به دانشجویان کشور هست یا خیر، هنوز مشخص نیست اما هر انچه هست مثبت و سازنده نیست. از شما نیز درخواست داریم هرگونه پیام بازدید کننده یا پیام خصوصی اسپم وار را گزارش نمایید تا مورد رسیدگی قرار گیرد. توجه دوستان را به بند9 ، 13 و 25 قوانین جلب میکنم.
    از ان دسته از عزیزانی که پیام های این اسپمر باعث ناراحتی ایشان شده بود و مراتب ناراحتی خود را با ما مطرح کردند نیز پوزش میطلبیم.
    این موضوع رسیدگی و تاپیک بسته شد.

موفق باشید
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام؛
    در مورد کاربرانی که به تشخیص مدیران ارشد و ادمین ها به صرف تبلیغ و یا تشویش فضای فروم اکانت سازی میکنند به ترتیب زیر برخورد میشه.
    ۱. مسدود کردن حساب کاربری (در برخی موارد درصورت ایراد در نام کاربری همراه با تعویض نام کاربری انجام می شود.)
    ۲. حذف کلیه پیام ها ارسالی (اعمم از بازدید کننده و خصوصی) + حذف کلیه امتیازات ارسالی. (این کار توسط کنترل پنل ادمین و با انجام یک عملگر ساده برای کلیه ارسال های کاربر حتی دریافتی و فارغ از تعداد ارسال و دریافت انجام می شود)
    کاربر فوق از این دسته از افراد بودند و طبیعست که پیام های ارسالی ایشون هم به طور کامل از طریق پنل مدیریت کل پاک شده.
    امیدوارم توضیح کافی بوده باشه.
    ویرایش توسط halandoon : January 28th, 2016 در ساعت 04:13 PM
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)