صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 44 , از مجموع 44

موضوع: معرفی گرایشهای محیط زیست

Member moein749 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسي سيستمهاي انرژي

پیش فرض پاسخ : معرفی گرایشهای محیط زیست

سلام دوستان. من در حال حاضر دارم ارشد مهندسی انرژی (انرژی و محیط زیست) میخونم. میخوام رو بحث توسعه پایدار انرژی و محیط زیست کار کنم و ادامه بدم (منظورم مقاله و پایان نامه هست). در صورتی که بخوام دکترا رو در خارج کشور بگذرونم، این Sustainable development زیر مجموعه چه محموعه ای است؟ مهندسی انرژی؟ مهندسی محیط زیست؟ علوم سیاسی؟ ...
    بطور کلی کار کردن روی این مبحث رو چطور میتونید؟ مخصوصا از نظر فاند
    ممنون
    هيچوقت براي فعاليتي كه عاشقش هستيد، منتظر تحسين ديگران نباشيد و از چرنديات ديگران هم ناراحنت نشيد... اين افراد ممكن نزديكترين افراد خانواده باشند... خودتان باشيد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maryammazinani نمایش پست ها
    سلام دوستان امسال در رشته ی اصلاح نباتات فارغ التحصیل شدم ، ارشد برای رشته مهندسی طراحی فضای سبز میخام شرکت کنم آیلتس 5.5 دارم معدلم هم 15.به نظرتون برای ارشد اپلای بدم بهتره یا برای دکترا؟
    کدوم کشور برای این رشته بهتره؟ سلام دوستان امسال در رشته ی اصلاح نباتات فارغ التحصیل شدم ، ارشد برای رشته مهندسی طراحی فضای سبز میخام شرکت کنم آیلتس 5.5 دارم معدلم هم 15.به نظرتون برای ارشد اپلای بدم بهتره یا برای دکترا؟
    کدوم کشور برای این رشته بهتره؟
    سلام
    من هم دقیقا شرلیطم مثل شماست و میخوام برای ارشد این رشته اقدام کنم چون شما قبلا این سوال رو مطرح کردین لطفا من رو هم راهنمایی کنید

Junior Member

سلام
    من فوق لیسان برنامه ریزی شهری هستم میخوام برای دکتری محیط زیست رو انتخاب کنم بنظرتون کدوم گرایش به رشته خودم نزدیکتر هست و با توجه به اینکه پایان نامه ام مسکن کم درآمدها هست بنظرتون میتونم مقاله هایی مرتبط با محیط زیست ازش استخراج کنم. کدوم دانشگاه های استرالیا تو محیط زیست قوی تر هستش؟

Junior Member

سلام دوستان....کسی در مورد رشته ENVIRONMENTAL AND LAND ENGINEERING اطلاعاتی داره؟

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)