صفحه 1 از 77 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 767

موضوع: نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا (سال 2016 -ویزا آفیس آنکارا)

Member
    رشته و دانشگاه
    Aerospace Engineering/ KNTU

پیش فرض نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا (سال 2016 -ویزا آفیس آنکارا)

از امروز سفارت دوباره باز میشه امیدوارم تو سال جدید میلادی بچه هایی که چندین ماهه منتظر هستن ویزاشون زود بیاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا (سال 2016 -ویزا آفیس آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط gorgomish نمایش پست ها
    از امروز سفارت دوباره باز میشه امیدوارم تو سال جدید میلادی بچه هایی که چندین ماهه منتظر هستن ویزاشون زود بیاد
    فکر کنم فقط منو شما از پارسال فسیل شده پرونده هامون، من که دیگه واقعا دنبال پلن B رفتم ، دیگه امیدی ندارم

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Parisp نمایش پست ها
    فکر کنم فقط منو شما از پارسال فسیل شده پرونده هامون، من که دیگه واقعا دنبال پلن B رفتم ، دیگه امیدی ندارم
    یه نفر دگ هم هست که از می منتظره
    همین دوستمون میگفت جز ماها که توی اپلای ابرود هستیم خیلیهای دگ هم منتظرن اما توی اینجا عضو نیستن

من دیروز برای جاستین ترودو (نخست وزير کانادا) یه نامه نوشتم و شرایط ویزارو توضیح دادم و گفتم بعضی از دانشجویان ایرانی برای ویزا چندین ماه و حتی بالای یکسال منتظر میمونن و این میتونه براشون مشکلات زیادی درست کنه مث دیر فارغ التحصيل شدن، مشکل کار پیدا کردن، از دست دادن فاند و پروژه و ....
    البته احتمال خوندن این ایمیل ممکنه کمتر از یک درصد باشه اما بازم بهتر از هیچیه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gorgomish نمایش پست ها
    یه نفر دگ هم هست که از می منتظره
    همین دوستمون میگفت جز ماها که توی اپلای ابرود هستیم خیلیهای دگ هم منتظرن اما توی اینجا عضو نیستن

من دیروز برای جاستین ترودو (نخست وزير کانادا) یه نامه نوشتم و شرایط ویزارو توضیح دادم و گفتم بعضی از دانشجویان ایرانی برای ویزا چندین ماه و حتی بالای یکسال منتظر میمونن و این میتونه براشون مشکلات زیادی درست کنه مث دیر فارغ التحصيل شدن، مشکل کار پیدا کردن، از دست دادن فاند و پروژه و ....
    البته احتمال خوندن این ایمیل ممکنه کمتر از یک درصد باشه اما بازم بهتر از هیچیه
    ایول .اتفاقا به نظر منم اومده بود که ایمیل بزنم ..کلا فکر کنم تو این فروم ها حدود پنج شش نفریم که انتظارمون طولانی شده.
    حالا جالبیش میدونین چیه .اینه که من اصلا رشته ام حساس نیست .باز شماها یه توجیهی دارید .من بدبخت مستر دندانپزشکی اپلای کردم..
    من دیگه واقعا ذلسرد شدم
    ایمیل هم زدم جواب دادند که در حال varification مدارکی که ارائه دادید هستیم وباید منتظر باشید.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Parisp نمایش پست ها
    ایول .اتفاقا به نظر منم اومده بود که ایمیل بزنم ..کلا فکر کنم تو این فروم ها حدود پنج شش نفریم که انتظارمون طولانی شده.
    حالا جالبیش میدونین چیه .اینه که من اصلا رشته ام حساس نیست .باز شماها یه توجیهی دارید .من بدبخت مستر دندانپزشکی اپلای کردم..
    من دیگه واقعا ذلسرد شدم
    ایمیل هم زدم جواب دادند که در حال varification مدارکی که ارائه دادید هستیم وباید منتظر باشید.
    البته به نظر من فقط یه ایمیل کارساز نیست اگه بچه های دگ که منتظر هستن هم یه پیگیریهایی بکنن ممکنه تاثیرش بیشتر بشه

یکی از بچه ها میگفت تعداد کسانی که هنوز منتظر ویزا هستن بیشتر از پنج شش نفره و نمیدونم اونها هم کاری کردن یا نه
    من فکر کردم تا زمانی که جواب ندادن میشه ایمیل زد و شاید اینکار باعث بشه دولت جدید کانادا مث قبل دگ سختگیری نکنه و جواب کسانی و که هنوز منتظر هستن و زود بده
    توی ایمیل هم گفتم که ماها یکسال و اندی برای این پوزیشن وقت گذاشتیم و الان منتظر ویزا هستم شاید همین باعث شه تا حد زیادی انعطاف بخرج بدن و همه رو پاس کنن (البته این فقط حدس منه و ممکنه اصلا درست نباشه و یا حتی جواب عکس هم بده) اما بنظرم کار خوبی بود و با مشورت یکی دوتا از بچه های دگ انجام دادم
    به اسم خودم ایمیل و فرستادم
    اما اگه خدایی ناکرده جواب ریجکتی بیاد دگ ایمیل زدن هم تاثیر نداره

من که زیادی امیدی ندارم الان حدود 1 ماه و نیمه منتظرم ولی چون بار قبل که تاریخ 18 اکتبر سابمیت کردم و 23 اکتبر یعنی کمتر از 1 هفته ریجکت شدم از اون موقع خیلی دلسرد شدم گرچه این سری به کمک یه وکیل و با مدارک خیلی کاملتر اقدام کردم ولی چون سابقه ریجکت دارم شنیدم با سختگیری مضاعف نگاه میکنن پرونده رو واسه همین امیدی ندارم ...

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkanianr نمایش پست ها
    من که زیادی امیدی ندارم الان حدود 1 ماه و نیمه منتظرم ولی چون بار قبل که تاریخ 18 اکتبر سابمیت کردم و 23 اکتبر یعنی کمتر از 1 هفته ریجکت شدم از اون موقع خیلی دلسرد شدم گرچه این سری به کمک یه وکیل و با مدارک خیلی کاملتر اقدام کردم ولی چون سابقه ریجکت دارم شنیدم با سختگیری مضاعف نگاه میکنن پرونده رو واسه همین امیدی ندارم ...
    یعنی سری قبل شما قبل اینکه بیومتریک بدید، ریجکت شدید؟
    رشته شما چی بود؟
    دلیل ریجکت شدنتونو چی گفتن؟

Junior Member

ببخشید دوستان، خیلی از پیام ها میبینم نوشتید که پرونده تو مرحله «سکیوریتی چک» هست. میشه بگید از کجا میفهمید این رو؟ یعنی خودتون حدس میزنید یا وقتی track میکنید همچین اطلاعاتی میده؟ آخه برای ما از اولش تا الآن فقط مینویسه : تو آنکارا داره پروسس میشه . ( تو سایت VFSGLOBAL ترک میکنیم البته. جای دیگه ای نیست؟)
    و خب پیام های شما رو که دیدم نگران این شدم که هنوووز به چیزی به نام سکیوریتی چک وارد نشدیم و حالا حالا باید منتظر باشیم !؟!؟!

سابمیت:۲۴ نوامبر
    اسک و جواب: ۲۶ نوامبر
    بیومتریک: ۲۷ نوامبر
    اپدیت هم داشتیم...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkanianr نمایش پست ها
    نگران نباش رفیق اصولا بخوان ریجکت کنن زود جواب میدن ایندفعه قطعا وارد خان دوم یا سوم شدی باید حالا منتظر باشی، خیلی ها بودن بار دوم ویزا گرفتن ، بابا نا امید نشید من بدبخت 5 ماه منتظرم اما نا امید نشدم اما پلن ب ام رو شروع کردم ، باید بیخیال شد تا بسه گذروند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soshians نمایش پست ها
    ببخشید دوستان، خیلی از پیام ها میبینم نوشتید که پرونده تو مرحله «سکیوریتی چک» هست. میشه بگید از کجا میفهمید این رو؟ یعنی خودتون حدس میزنید یا وقتی track میکنید همچین اطلاعاتی میده؟ آخه برای ما از اولش تا الآن فقط مینویسه : تو آنکارا داره پروسس میشه . ( تو سایت VFSGLOBAL ترک میکنیم البته. جای دیگه ای نیست؟)
    و خب پیام های شما رو که دیدم نگران این شدم که هنوووز به چیزی به نام سکیوریتی چک وارد نشدیم و حالا حالا باید منتظر باشیم !؟!؟!

سابمیت:۲۴ نوامبر
    اسک و جواب: ۲۶ نوامبر
    بیومتریک: ۲۷ نوامبر
    اپدیت هم داشتیم...
    نه دیگه track نمیکنیم ، توی مای سی ای سی چک میکنیم
    البته ما که خیلی طولانی شدیم ایمیل زدیم به سفارت و اونها وضعیت رو بهمون گفتن وگرنه توی مای سی ای سی هم چیزی نمینویسه مگر اپدیت ، اسک ریجکت پاس ریکوئست و اینجور چیزا

صفحه 1 از 77 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)