صفحه 2 از 77 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 767

موضوع: نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا (سال 2016 -ویزا آفیس آنکارا)

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا (سال 2016 -ویزا آفیس آنکارا)

با سلام
    منم از می منتظرم. همونجور که دوستمون gorgomish گفتن من خودم دو سه نفر و میشناسم که منتظرند که اینجا نمیاند. همینطور خیلی ها رم از قبل میشناسم که ویزاشونو اخیرن بعده 7 8 ماه گرفتن اما اینجا نبودن. متاسفانه خیلی ها اطلاعاتشونو اینجا نمیزارند تا باعث دلگرمیمون بشه. چون اگه بدونیم خیلی ها مثله ماند حسه خوبیه که تنها نیستیم. . در حالیکه واقعن خیلی ها هستن منتظر، اگه بخایم با ساله قبل مقایسه کنیم که این موقع سال حدود 30 نقر بالایه شیش ماه، توی یه گروه وایبری بودن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Parisp نمایش پست ها
    نگران نباش رفیق اصولا بخوان ریجکت کنن زود جواب میدن ایندفعه قطعا وارد خان دوم یا سوم شدی باید حالا منتظر باشی، خیلی ها بودن بار دوم ویزا گرفتن ، بابا نا امید نشید من بدبخت 5 ماه منتظرم اما نا امید نشدم اما پلن ب ام رو شروع کردم ، باید بیخیال شد تا بسه گذروند
    به نظرم شما نگران نباشید. چون شما استارت ترمت می هست توقع نداشته باش الان بهت ویزا بدن. شما در طی دو سه ماه آینده ویزاتو می گیری

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط heydarzadeh نمایش پست ها
    به نظرم شما نگران نباشید. چون شما استارت ترمت می هست توقع نداشته باش الان بهت ویزا بدن. شما در طی دو سه ماه آینده ویزاتو می گیری
    من اول اپریل هست ترمم

نقل قول نوشته اصلی توسط gorgomish نمایش پست ها
    یعنی سری قبل شما قبل اینکه بیومتریک بدید، ریجکت شدید؟
    رشته شما چی بود؟
    دلیل ریجکت شدنتونو چی گفتن؟
    والا در مورد بحث ریجکت توی این لینک و این لینک و همچنین این لینک یه سری توضیحات کاملی دادم ولی بازم میگم چون 6 روزه ریجکت کردن یه مشکل بنیادینی بوده احتمال قطع به یقین نزدن تیکهایی توی فرم بوده باشه چون برای پرونده مربوط به مادرم توی فرم چیزی نگفته بودم
    گرچه اون سری هم study plan قویی نوشته بودم ولی این سری تکمیلترش کردیم با کمک وکیل و مناسبتر شد البته که نامه کاورلتر قویی هم ایشون لطف کردن گذاشتن راجع به شرایط من و همه موارد رو توضیح دادن ... حالا علی الحساب که تا الان ریجکت نکردن نمیدونم دیگه چی بشه
    جالبیش اینه که سال 2012 هم برادرم ریجکت شدن و با همین وکیل کارشون اوکی شد البته اون سری به طرز واضحی مدارکو ناقص فرستاده بودن مثلا نمره ایلتس و ایناشون نبود ولی خوب بعدش کارشون درست شد

نگران نباش رفیق اصولا بخوان ریجکت کنن زود جواب میدن ایندفعه قطعا وارد خان دوم یا سوم شدی باید حالا منتظر باشی، خیلی ها بودن بار دوم ویزا گرفتن ، بابا نا امید نشید من بدبخت 5 ماه منتظرم اما نا امید نشدم اما پلن ب ام رو شروع کردم ، باید بیخیال شد تا بسه گذروند
    آره آخه خداییش اون سری آخری که خودم اقدام کردم اصلا انتظار ریجکتی نداشتم واقعا حالگیری بود اینهمه خرج کنی بری استانبول و بیایی بعد هنوز نرسیدی کامل ایران ببینی ریجکت شدی ... آخه بدبختی بعدیم اینه که میخوام برای برنامه مهاجرتی کبک هم اقدام کنم که اونم چندوقت دیگه باز میشه این بلاتکلیفی این و اینی که میگن داشتن پرونده مهاجرتی تاثیر منفی میذاره رو نتیجه ویزا دانشجویی داره اذیتم میکنه ...
    در کل این انتظار کلا خیلی بده دفعه اول با اینکه خود ریجکت بد بود ولی اینی که سریع جواب دادن خوب بود تا اینی که بعد از چند ماه جواب بدن
    علی الحساب استادم که گفته اگه تا آخر زانویه برم مشکلی نیس ولی نمیدونم دیگه اگه نتیجه جواب رو خیلی بخوان دیر بدن آیا دیفرم رو باز دانشگاه قبول بکنه یا نه چون خودمم از فال به وینتر دیفر دادم ولی ظاهرا برای این ویزا داره پرونده ام به گیر میخوره باز باید درخواست دیفر بدم.

Junior Member

دوستان کسی تو این چند روز خبری دریافت نکرده؟ گویا روند پاسخگویی سفارت دوباره کند شده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronic, Shiraz University

دوستان کسی تو این چند روز خبری دریافت نکرده؟ گویا روند پاسخگویی سفارت دوباره کند شده
    سلام
    بعضی از دوستان من هستند از خواجه نصیر و جاهای دیگه که پاس ریکوئست نشدند و خیلی های دیگه هم هستند. پس نگران نباشید.
    طبق چیزی که من دیدممعمولا پاس رئکوئست ها رو کلا هر هفته تو یکی دو روز اعلام میکنند. پس احتمالا یه دفعه یه عده ای رو اعلام میکنند.

سفارت تعطیل بود تو این چند روزه. فردا شروع به کار می کنند.

Member
    رشته و دانشگاه
    Aerospace Engineering/ KNTU

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenasad نمایش پست ها
    سلام
    بعضی از دوستان من هستند از خواجه نصیر و جاهای دیگه که پاس ریکوئست نشدند و خیلی های دیگه هم هستند. پس نگران نباشید.
    طبق چیزی که من دیدممعمولا پاس رئکوئست ها رو کلا هر هفته تو یکی دو روز اعلام میکنند. پس احتمالا یه دفعه یه عده ای رو اعلام میکنند.
    سلام
    دوستان خواجه نصیری شما چه رشته ایی هستن؟ چند وقته منتظرن؟

Junior Member

سلام Parisp
    ببخش که صندوقم پر بود کلا زود پر میشه. من کیس رو پرکردم و فرستادم همون 30 دسامبر ولی فعلا جوابی نیومده.
    با ایده ایمیل شدن و پیگیری از ترودو موافقم. حتی میتونیم یه PETITION درست کنیم که تسهسل بشه روند ویزای دانشجوهای ایرانی
    من همه جوره از این موضوع حمایت میکنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)