صفحه 2 از 69 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 767

موضوع: نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا (سال 2016 -ویزا آفیس آنکارا)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا (سال 2016 -ویزا آفیس آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط heydarzadeh نمایش پست ها
    به نظرم شما نگران نباشید. چون شما استارت ترمت می هست توقع نداشته باش الان بهت ویزا بدن. شما در طی دو سه ماه آینده ویزاتو می گیری
    من اول اپریل هست ترمم

نقل قول نوشته اصلی توسط Parisp نمایش پست ها
    نگران نباش رفیق اصولا بخوان ریجکت کنن زود جواب میدن ایندفعه قطعا وارد خان دوم یا سوم شدی باید حالا منتظر باشی، خیلی ها بودن بار دوم ویزا گرفتن ، بابا نا امید نشید من بدبخت 5 ماه منتظرم اما نا امید نشدم اما پلن ب ام رو شروع کردم ، باید بیخیال شد تا بسه گذروند
    آره آخه خداییش اون سری آخری که خودم اقدام کردم اصلا انتظار ریجکتی نداشتم واقعا حالگیری بود اینهمه خرج کنی بری استانبول و بیایی بعد هنوز نرسیدی کامل ایران ببینی ریجکت شدی ... آخه بدبختی بعدیم اینه که میخوام برای برنامه مهاجرتی کبک هم اقدام کنم که اونم چندوقت دیگه باز میشه این بلاتکلیفی این و اینی که میگن داشتن پرونده مهاجرتی تاثیر منفی میذاره رو نتیجه ویزا دانشجویی داره اذیتم میکنه ...
    در کل این انتظار کلا خیلی بده دفعه اول با اینکه خود ریجکت بد بود ولی اینی که سریع جواب دادن خوب بود تا اینی که بعد از چند ماه جواب بدن
    علی الحساب استادم که گفته اگه تا آخر زانویه برم مشکلی نیس ولی نمیدونم دیگه اگه نتیجه جواب رو خیلی بخوان دیر بدن آیا دیفرم رو باز دانشگاه قبول بکنه یا نه چون خودمم از فال به وینتر دیفر دادم ولی ظاهرا برای این ویزا داره پرونده ام به گیر میخوره باز باید درخواست دیفر بدم.

Junior Member

ببخشید دوستان، خیلی از پیام ها میبینم نوشتید که پرونده تو مرحله «سکیوریتی چک» هست. میشه بگید از کجا میفهمید این رو؟ یعنی خودتون حدس میزنید یا وقتی track میکنید همچین اطلاعاتی میده؟ آخه برای ما از اولش تا الآن فقط مینویسه : تو آنکارا داره پروسس میشه . ( تو سایت VFSGLOBAL ترک میکنیم البته. جای دیگه ای نیست؟)
    و خب پیام های شما رو که دیدم نگران این شدم که هنوووز به چیزی به نام سکیوریتی چک وارد نشدیم و حالا حالا باید منتظر باشیم !؟!؟!

سابمیت:۲۴ نوامبر
    اسک و جواب: ۲۶ نوامبر
    بیومتریک: ۲۷ نوامبر
    اپدیت هم داشتیم...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soshians نمایش پست ها
    ببخشید دوستان، خیلی از پیام ها میبینم نوشتید که پرونده تو مرحله «سکیوریتی چک» هست. میشه بگید از کجا میفهمید این رو؟ یعنی خودتون حدس میزنید یا وقتی track میکنید همچین اطلاعاتی میده؟ آخه برای ما از اولش تا الآن فقط مینویسه : تو آنکارا داره پروسس میشه . ( تو سایت VFSGLOBAL ترک میکنیم البته. جای دیگه ای نیست؟)
    و خب پیام های شما رو که دیدم نگران این شدم که هنوووز به چیزی به نام سکیوریتی چک وارد نشدیم و حالا حالا باید منتظر باشیم !؟!؟!

سابمیت:۲۴ نوامبر
    اسک و جواب: ۲۶ نوامبر
    بیومتریک: ۲۷ نوامبر
    اپدیت هم داشتیم...
    نه دیگه track نمیکنیم ، توی مای سی ای سی چک میکنیم
    البته ما که خیلی طولانی شدیم ایمیل زدیم به سفارت و اونها وضعیت رو بهمون گفتن وگرنه توی مای سی ای سی هم چیزی نمینویسه مگر اپدیت ، اسک ریجکت پاس ریکوئست و اینجور چیزا

با سلام
    منم از می منتظرم. همونجور که دوستمون gorgomish گفتن من خودم دو سه نفر و میشناسم که منتظرند که اینجا نمیاند. همینطور خیلی ها رم از قبل میشناسم که ویزاشونو اخیرن بعده 7 8 ماه گرفتن اما اینجا نبودن. متاسفانه خیلی ها اطلاعاتشونو اینجا نمیزارند تا باعث دلگرمیمون بشه. چون اگه بدونیم خیلی ها مثله ماند حسه خوبیه که تنها نیستیم. . در حالیکه واقعن خیلی ها هستن منتظر، اگه بخایم با ساله قبل مقایسه کنیم که این موقع سال حدود 30 نقر بالایه شیش ماه، توی یه گروه وایبری بودن.

سلام
    ببخشید من واسه فرصت مطالعاتی، از کانادا (ایالت کبک) نامه پذیرش دارم. تاریخ شروع ش حدود یه ماه دیگه هست. دوستانی که تجربه دارن لطفا راهنمایی کن از طریق کدوم سفارت اقدام کنم که زودتر به نتیجه برسم؟
    دانشگاه تو نامه پذیرش گفته باید تقاضای ویزای Work permit بدم واسه فرصت مطالعاتی.
    سفارت کدوم کشور؟
    کمترین زمانی که ممکنه ویزام صادر بشه چقدره؟؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط royakoshani نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید من واسه فرصت مطالعاتی، از کانادا (ایالت کبک) نامه پذیرش دارم. تاریخ شروع ش حدود یه ماه دیگه هست. دوستانی که تجربه دارن لطفا راهنمایی کن از طریق کدوم سفارت اقدام کنم که زودتر به نتیجه برسم؟
    دانشگاه تو نامه پذیرش گفته باید تقاضای ویزای Work permit بدم واسه فرصت مطالعاتی.
    سفارت کدوم کشور؟
    ممنون
    شما خیلی با سفارت کاری نداری، یه بیومتریکه که از نظر من آنکارا و استانبول خوبن جفتشون. واسه من 20 روز بعد از بیومتریکم اومد، فقط مدارکتون رو سریع آپلود کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط royakoshani نمایش پست ها
    سلام
    سفارت کدوم کشور؟
    ممنون
    سلام دوست من.
    برای بایومتریک میتونید غیر از ترکیه، باکو - دبی - ایروان هم تشریف ببرید.
    ایروان ویزا نمیخاد. ترکیه هم ویزا نمیخاد ولی باکو و دبی باید ویزا بگیرین.
    سپاس

سلام.
    آیا امکان اپلای همزمان ویزای کانادا و CAQ امکان پذیر است یا اینکه باید صبر کرد جواب CAQ بیاد بعد برای ویزای کانادا اپلای کرد؟
    داشتم پست های مربوط به سال 2013 رو میخوندم ظاهرا بعضی ها اینکار را کرده اند الان هم میشه این کار را کرد؟ مشکلی واسه گرفتن ویزا پیش نمیاد؟
    من از یک کشور اروپایی دارم اقدام میکنم.

Junior Member

دوستان من امروز یک آپدیت داشتم... بالاخره یک علامت حیات اومد از طرف سفارت. ایملی نیومد ولی لاگین شدم توی اکانتمم دیدم نوشته Updated ...همین. ممکنه ایمیلش هم بیاد ولی هنوز نیومده.

تاریخ ها به شرح زیر:

Submit - 29 June
    Bio - 29 June
    Update - 30 June
    Update - 2 July
    .
    .
    تا آپدیت امروز

امیدوارم خبر خوبی باشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)