صفحه 3 از 77 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 767

موضوع: نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا (سال 2016 -ویزا آفیس آنکارا)

Member
    رشته و دانشگاه
    Aerospace Engineering/ KNTU

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا (سال 2016 -ویزا آفیس آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط ave_maria نمایش پست ها
    سلام Parisp
    ببخش که صندوقم پر بود کلا زود پر میشه. من کیس رو پرکردم و فرستادم همون 30 دسامبر ولی فعلا جوابی نیومده.
    با ایده ایمیل شدن و پیگیری از ترودو موافقم. حتی میتونیم یه PETITION درست کنیم که تسهسل بشه روند ویزای دانشجوهای ایرانی
    من همه جوره از این موضوع حمایت میکنم
    سلام
    من که 15 دسامبر کیس پرکردم هنوز بهم جوابی ندادن
    درست کردن PETITION هم خیلی خوبه (البته به شرطی که خیلی دیر انجام نشه چون ممکنه یه سری ریجکت بشن و دگ توی این مسیر مارو همراهی نکنن)
    اگه هر کسی یه ایمیل جداگانه هم بزنه خوبه (توی CIC لینکش هست) چون اگه تعداد ایمیلهایی که براش میزنیم زیاد باشه حتما دیده خواه شد و حتما یه تاثیری خواهد داشت
    با این اتفاقی که الان برای س ف ا ر ت ع ر ب س ت ا ن پیش اومده ممکنه بازم اوضاع ما بدتر بشه

Junior Member

Submission : 28 Dec
    Bio: 29 Dec
    Ask : 30 Dec
    I sent ask file: 04 Jan
    Passport Request: 05 Jan

نئوروساینس
    ایشالا همه گره از کارشون باز بشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fsharifi1 نمایش پست ها
    Submission : 28 Dec
    Bio: 29 Dec
    Ask : 30 Dec
    I sent ask file: 04 Jan
    Passport Request: 05 Jan

نئوروساینس
    ایشالا همه گره از کارشون باز بشه
    آقا خیلییی مبارکه..مگه میشـــــه؟!؟! آخه 7 روزه؟ تازه 3 روزشم سفارت تعطیل بوده! آنکارا رفتید یا استانبول؟ کدوم دانشگاه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hpali93 نمایش پست ها
    آقا خیلییی مبارکه..مگه میشـــــه؟!؟! آخه 7 روزه؟ تازه 3 روزشم سفارت تعطیل بوده! آنکارا رفتید یا استانبول؟ کدوم دانشگاه؟
    زنده باشید. دیروز که پیغام رو دیدم همین سوالای شما تو ذهنم اومد ولی احتمالا آفیسر زیادی سرش خلوت بوده این چند روز نزدیک به سال نو

آنکارا رفتم واسه بایو، خوب بود(هم شهرش ارزش یه بار دیدن رو داره هم کار سفارتش سریع راه میفته). تنها دانشگاه کانادا که رشته نئوروساینس به صورت مجزا داره lethbridge اگه اشتباه نکنم.

سربلند و پیروز باشید

خیلی حالبه. 3 هفته ای ویزای آمریکات بیاد اما 8 ماهه ویزای کانادات نیاد. امروز ویزای آمریکام اومد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط heydarzadeh نمایش پست ها
    خیلی حالبه. 3 هفته ای ویزای آمریکات بیاد اما 8 ماهه ویزای کانادات نیاد. امروز ویزای آمریکام اومد
    ایول، اقا تبریک میگم واقعا.امیدوارم ویزای کاناداتونم بیاد که با بحران انتخاب مواجه بشی

Junior Member

سلام دوستان
    دو روز پیش ایمیلِ آپدیتِ بعد اسک (آپدیت چهارم) اومد واسم. ولی هنوز خبری از پاس ریکوئست نیست!! این مدت زمان عادیه؟؟ هنوز امکان داره ریجکت شم؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Aerospace Engineering/ KNTU

نقل قول نوشته اصلی توسط Hpali93 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دو روز پیش ایمیلِ آپدیتِ بعد اسک (آپدیت چهارم) اومد واسم. ولی هنوز خبری از پاس ریکوئست نیست!! این مدت زمان عادیه؟؟ هنوز امکان داره ریجکت شم؟؟
    ربطی به ریجکت یا پاس شدن نداره
    من شش تا ایمیل آپدیت بعد اسک برام اومده اما هنوز جواب ویزام نیومده
    اصولا کسانی که رشته هاشون حساس باشه کارشون چند ماه یا حتی یکسال بیشتر طول میکشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gorgomish نمایش پست ها
    ربطی به ریجکت یا پاس شدن نداره
    من شش تا ایمیل آپدیت بعد اسک برام اومده اما هنوز جواب ویزام نیومده
    اصولا کسانی که رشته هاشون حساس باشه کارشون چند ماه یا حتی یکسال بیشتر طول میکشه
    بهتره بگیم حساس باشه یا نباشه فرقی نداره، کلا همش شانسه یکی 4 روزه میگیره یکی یکسال و نیم هم میشه ریجکت میشه

کلا دوستان تجربه من میگه توی این یکسال گذشته که وضعیت پاس بچه ها رو رصد کردم میدیدم معمولا بعد از یه مدتی که میگذره و اگه سفارت ریجکت نکنه توی اون مدت... سفارت منتظر جواب سیکیورتی چک میمونه و اگر اونا اوکی بدن تمومه کار ... واسه همینم هست که میبینید اکثرا اینایی که رد شدن بعد از یه مدت طولانی بحث سیکیورتی چک و امنیتی بوده که رد شدن تا مواردی که آفیسر خود سفارت مشکلی داشته باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)