صفحه 4 از 77 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 767

موضوع: نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا (سال 2016 -ویزا آفیس آنکارا)

Member
    رشته و دانشگاه
    Aerospace Engineering/ KNTU

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا (سال 2016 -ویزا آفیس آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkanianr نمایش پست ها
    کلا دوستان تجربه من میگه توی این یکسال گذشته که وضعیت پاس بچه ها رو رصد کردم میدیدم معمولا بعد از یه مدتی که میگذره و اگه سفارت ریجکت نکنه توی اون مدت... سفارت منتظر جواب سیکیورتی چک میمونه و اگر اونا اوکی بدن تمومه کار ... واسه همینم هست که میبینید اکثرا اینایی که رد شدن بعد از یه مدت طولانی بحث سیکیورتی چک و امنیتی بوده که رد شدن تا مواردی که آفیسر خود سفارت مشکلی داشته باشه.
    جدا یکسال طول کشید تا اینو متوجه بشی؟
    بعد 3 4 ماه ایمیل میزذی، خود سفارتم اینو بهت میگفت
    اصل کار هم همینه که سکیوریتی چک چی بهشون بگه
    حالا من نمیدونم مگه چندتا سازمان یا شرکت اینکارو انجام میدن که برای من هنوز بعد 9 ماه مشخص نشده
    اگه میخاستن آمار من و جد و آبادم و در بیارن تا الا درآورده بودن چه برسه به بررسی یه ویزا

سلام
    واقعن بحثه ویزا خیلی شانسیه. اصلن نمیشه براش هیچ رونده خاصیو مشخص کرد. من فکر میکردم آمریکا حساب کتابش بیشتره اما دیدم نه. من اصلن رزومم طوری نبود که دیگه بتونم 3 هفته ای ویزا بگیرم از آمریکا. من پروژه آمریکام خطرناکتره از پروژه کانادامه. این نشون میده واقعن هیچ حساب کتابی نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط gorgomish نمایش پست ها
    جدا یکسال طول کشید تا اینو متوجه بشی؟
    بعد 3 4 ماه ایمیل میزذی، خود سفارتم اینو بهت میگفت
    اصل کار هم همینه که سکیوریتی چک چی بهشون بگه
    حالا من نمیدونم مگه چندتا سازمان یا شرکت اینکارو انجام میدن که برای من هنوز بعد 9 ماه مشخص نشده
    اگه میخاستن آمار من و جد و آبادم و در بیارن تا الا درآورده بودن چه برسه به بررسی یه ویزا
    حالا واللا من ایمیل نزدم به سفارت که ببینم نظر بچه های تو سفارت چیه
    ولی کلا این فروم نتایج ویزا و ردشدن درخواستها رو به دلیل اینکه درخواست خودم رد شد خیلی پیگیری کردم ... فقط دو تا سوال یکی اینکه شما میدونی روند بررسی آفیسرهای سفارتی چقدر طول میکشه که بعدش منتظر جواب سکیوریتی چک میمونن ؟
    و یکی دیگه هم اینکه اصولا این ویزا شنگن و اینا داشتن تاثیر منفی داره یا مثبت برای سیکوریتی چک ؟ آخه صحبتها زد و نقیضه یکیسری از بچه ها میگن اونایی که سیکیوریتی چک میخورن و ویزای کشورهای خارجی داشته باشن مث شنگن و اینا روندشون سختتره چون باید پیگیری کنن طرف اونجاها مشکلی داشته یا نه و مث شما میره توی پروسه طولانی و یکسری هم میگن نه سریع جواب میدن چون خیالشون راحتتره اگه طرف شمکل داشت نمیتونست شنگن و اینجور ویزاها رو بگیره

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkanianr نمایش پست ها
    حالا واللا من ایمیل نزدم به سفارت که ببینم نظر بچه های تو سفارت چیه
    ولی کلا این فروم نتایج ویزا و ردشدن درخواستها رو به دلیل اینکه درخواست خودم رد شد خیلی پیگیری کردم ... فقط دو تا سوال یکی اینکه شما میدونی روند بررسی آفیسرهای سفارتی چقدر طول میکشه که بعدش منتظر جواب سکیوریتی چک میمونن ؟
    و یکی دیگه هم اینکه اصولا این ویزا شنگن و اینا داشتن تاثیر منفی داره یا مثبت برای سیکوریتی چک ؟ آخه صحبتها زد و نقیضه یکیسری از بچه ها میگن اونایی که سیکیوریتی چک میخورن و ویزای کشورهای خارجی داشته باشن مث شنگن و اینا روندشون سختتره چون باید پیگیری کنن طرف اونجاها مشکلی داشته یا نه و مث شما میره توی پروسه طولانی و یکسری هم میگن نه سریع جواب میدن چون خیالشون راحتتره اگه طرف شمکل داشت نمیتونست شنگن و اینجور ویزاها رو بگیره
    تا جایی که من متوجه شدم اگه رشته شما حساس نباشه اصلا سکیوریتی چکی انجام نمیشه اگرهم باشه کاملا فرمالیته است
    سکیوریتی چک هم توسط دو یا سه تا موسسه انجام میشه که من خودم رفتم سایت هاشونو چک کردم اما سایت هاشون خیلی واضح نبود و اصلا گزینه تماس باهاشون وجود نداشت تو هیچ کدوم از سایتها نبود
    در مورد سوال دوم هم باید بگم من خودم ویزای شینگن داشتم و براشون هم فرستادم و حتی بهشون گفتم که برای چی گرفتم. اصلا نمیدونم تاثیر مثبت داره یا منقی. اصولا داشتن ویزای شینگن باید کمک کنه چون شما قیلا سکیوریتی چکتون اکی بوده که اون کشور بهتون ویزا داده (مثلا دوست من با داشتن شینگن خیلی راحت ویزای امریکاشو گرفت رفت) اما انگار شینگن برای من خیلی کاربرد نداشته.

اصولا هیچ قاعده و قانون خاصی نداره خیلی خیلی به شانس بستکی داره

من به CIC چندبار ایمیل زدم اما اصلا جواب ندادن. ده روز پیش هم یه ایمیل برای آقای جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا فرستادم اما بازم جواب نداده (احتمال اینکه ایمیلمو خونده باشن کمتر از 1 درصده. اما تنها کاری بود که از دستم برمیومد و انجام دادم)
    دوست من شرایطش دقیقا مث من بود. یه رشته خونده بودیم. هر دو یه دانشگاه و با یه استاد پذیرش گرفتیم. اون 8 ماهه ویزا گرفت. من 9 ماهه منتظرم. دقیقا همه چیزمون مث هم بود. تازه من شینگن داشتم اون نداشت. من خدمت سربازی رفتم اون نرفته بود و از معافیت تحصیلی استفاده میکرد. اما اون زودتر از من ویزا گرفت رفت

حالا شما پیدا کن پرتقال فروشو

Junior Member

دوستان کسی هست تو 2016 پاس ریکوئست شده باشه؟؟
    بجز اون دوستمون که کلا یه هفته ای همه چیش جمع شده بود!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hpali93 نمایش پست ها
    اون دوست رو خوب اومدی...
    از بچه هایی که من میشناسم اینجا نه کسی هنوز خبری نداره..
    به قول مامان قزی میگفت اینها جیب مارو نزنند پاس ریکوئست دیگه مثل توهم شده واسه من یکی...
    یک انگ خطرناک بودن برای امنیت نزننند بهمون
    گفتم یکمی بخندیم روحیه بگیریم
    سپتامبر 5 اچلای کردم تا الان هنوز منتظرم

Member
    رشته و دانشگاه

بچه ها کسی هست که به CIC ایمیل زده باشه و اصلا بهش جواب نداده باشن؟ میخام بدونم فقط بمن جواب نمیدن یا بقیه هم اینطورین
    من تا حالا 3تا ایمیل زدم اما اصلا جواب نمیدن
    یکی 4 ماه پیش، یکی 3 ماه پیش و آخریش هم 25 روز پیش
    به آنکارا که ایمیل میزنم جواب میده اما CIC اصلا جواب نمیده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hpali93 نمایش پست ها
    ))
    ایشالا واسه شما هم، بهتر از اینها هم اینجا، هم در مراحل مهمتر زندگیتون براتون رقم بزنه
    ولی اگه کمکی از دستم بر میاد حتما بگید چون بنده هم از کمک یکی دو تا از بچه ها خیلی استفاده کردم
    ویرایش توسط fsharifi1 : January 10th, 2016 در ساعت 12:23 PM

Junior Member

من ایمیل نزدم ولی کیس از طریق خود CIC ( نه از طریق سفارت کانادا تو آنکارا) پرکردم حدود 3 ماه پیش ولی جوابی نگرفتم. هر چند کیس آخری که حدود 2 ماه پیش از طریق آنکارا زدم هم بیجواب موند.

نقل قول نوشته اصلی توسط gorgomish نمایش پست ها
    بچه ها کسی هست که به CIC ایمیل زده باشه و اصلا بهش جواب نداده باشن؟ میخام بدونم فقط بمن جواب نمیدن یا بقیه هم اینطورین
    من تا حالا 3تا ایمیل زدم اما اصلا جواب نمیدن
    یکی 4 ماه پیش، یکی 3 ماه پیش و آخریش هم 25 روز پیش
    به آنکارا که ایمیل میزنم جواب میده اما CIC اصلا جواب نمیده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط spartakous نمایش پست ها
    من ایمیل نزدم ولی کیس از طریق خود CIC ( نه از طریق سفارت کانادا تو آنکارا) پرکردم حدود 3 ماه پیش ولی جوابی نگرفتم. هر چند کیس آخری که حدود 2 ماه پیش از طریق آنکارا زدم هم بیجواب موند.
    منم زدم تازگی ها جوابی ندادند ببهم همون case منظورم هست
    البته تو ایمیل قبلی که جوابمو دادن نوشته بودند دیگه تا خودمون خبری ندادیم ایمیل نزن که جواب نمیدیم..
    ولی من ایمیل زدم که جوابمم ندادن ،

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)