صفحه 53 از 77 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 767

موضوع: نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا (سال 2016 -ویزا آفیس آنکارا)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا (سال 2016 -ویزا آفیس آنکارا)

یعنی کسی بوده که بعد از این همه وقت ریجکت بشه؟ من فکر کردم که وقتی طولانی شده معنیش اینه که ویزا میاد بالاخره ولی طول می کشه . این طور نیست؟ یعنی بعد از نزدیک 4 ماه انتظار هنوزم احتمال ریجکتی وجود داره؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi89 نمایش پست ها
    منم هنوز بعد از ۴ ماه و نیم منتظرم. اینکه دیر و طولانی شده که شکی نیست اما لزوما دلیلش ریجکت نیس البته این بلاتکلیفی خیلیم بهتر از ریجکت شدن نیست.
    در مورد سوالتون راجبه همسر چیزی نمیدونم اما اینکه ویزا بگیرید و نرید احتمالا باعث میشه دفعه های بعد که درخواست ویزا بدید پروسه گرفتن ویزا طولانی تر از حالت عادی بشه

Junior Member

ریجکت اصولا بعد دو الی 3 ماه احتمالش کم میشه. ولی ریجکتی های در این زمان اکثرا به خاطر رشته های حساسه. که اگه سالهای پیش را نگاه کنید بعد 6 الی 7 ماه تعداد محدودی دیفنس لتر گرفتن یا بدون آن ریجکت شدند. چیزهایی مثل سابقه ریجکتی های 501 امریکا هم میتونه مزید بر علت بشه.
    در مورد ازدواج که پرسیده بودید خود سفارت گفته ازدواج و طلاق و فوتی تولد را از طریق کیس پر کردن اطلاع بدید.
    همچنین در مورد اینکه ویزا بگیرید و نرید کانادا. نظر شخصی من اینه اگه واقعا تصمیم به نرفتن دارید میتوانید اپلیکیشن را WITHDRAW کنید که در این صورت خیلی بهتره

نقل قول نوشته اصلی توسط NIZ نمایش پست ها
    یعنی کسی بوده که بعد از این همه وقت ریجکت بشه؟ من فکر کردم که وقتی طولانی شده معنیش اینه که ویزا میاد بالاخره ولی طول می کشه . این طور نیست؟ یعنی بعد از نزدیک 4 ماه انتظار هنوزم احتمال ریجکتی وجود داره؟
    ویرایش توسط mmz1 : November 20th, 2016 در ساعت 02:13 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط atolouee نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من دانشجوی سال سوم دانشگاه رایرسون، تورنتو هستم. در سفر اخیر به ایران ویزای من expired شد و من از طریق آفیس آنکارا اقدام به تمدید ویزا کردم. آیا کسی اطلاعاتی در زمینه زمان متوسط برای تمدید ویزا دارد؟
    در ضمن چگونه می توان در سایت CIC اپلیکیشن را track کرد؟
    ممنون می شوم راهنماییم کنید.
    به امید پاس ریکوئست شدن همتون.

شما چه تاریخی سابمیت کردین. منم مشابه شما هستم البته من بار دومم هست که تمدید میکنم اما بار اول داخل کانادا و اینبار از ایران اقدام کردم. من 3 اکتبر سابمیت کردم و هنوز خبری نیست. شما ویزاتون صادر شده؟

Junior Member

سلام من امروز پاس شدم
    27 سپتامبر سابمیت
    27 سپتامبر نامه بایو
    28 سپتامبر اسک
    29 سپتامبر پاسخ به اسک
    30 سپتامبر اپدیت اسک
    4 اکتبر انجام بایو
    5 اکتبر اپدیت بایو
    7 اکتبر اپدیت
    14 اکتبر اپدیت
    21 نوامبر پاس
    فول فاند برای دکترا مهندسی شیمی دانشگاه کوینز

Junior Member

تاریخ های من به صورت زیر است. اپدیت اخرم 15 اکتبر بوده .
    نظم و ترتیب lOE خیلی موثره
    به امید موفقیت دوستان

Submit
    7 Sep
    Update1 8 Sep
    Update2 9 Sep
    Ask CV/7Questions 9 Sep
    Bio 14 Sep
    Update3 15 Sep
    Update4 20 Sep
    Update5 15 Oct
    Pass Req 21 Nov
    مستر مکانیک

Junior Member

من پاس ریکوست شدم.
    سابمیت ۳۱ جولای
    بیومتریک ۱۵ آگوست
    پاس ریکوست ۲۱ نووامبر

می خوام ببینم اگر الان ازدواج کنم و همون طور که گفتید کیس پر کنم، می شه ویزای همراه گرفت برای همسر و چقدر طول می کشه؟ یا اینکه منظورتون اینه که قبل از اینکه پاس ریکووست شم باید اطلاع می دادم؟ ممنون می شم از راهنماییتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mmz1 نمایش پست ها
    ریجکت اصولا بعد دو الی 3 ماه احتمالش کم میشه. ولی ریجکتی های در این زمان اکثرا به خاطر رشته های حساسه. که اگه سالهای پیش را نگاه کنید بعد 6 الی 7 ماه تعداد محدودی دیفنس لتر گرفتن یا بدون آن ریجکت شدند. چیزهایی مثل سابقه ریجکتی های 501 امریکا هم میتونه مزید بر علت بشه.
    در مورد ازدواج که پرسیده بودید خود سفارت گفته ازدواج و طلاق و فوتی تولد را از طریق کیس پر کردن اطلاع بدید.
    همچنین در مورد اینکه ویزا بگیرید و نرید کانادا. نظر شخصی من اینه اگه واقعا تصمیم به نرفتن دارید میتوانید اپلیکیشن را WITHDRAW کنید که در این صورت خیلی بهتره
    من پاس ریکوست شدم.
    سابمیت ۳۱ جولای
    بیومتریک ۱۵ آگوست
    پاس ریکوست ۲۱ نووامبر

می خوام ببینم اگر الان ازدواج کنم و همون طور که گفتید کیس پر کنم، می شه ویزای همراه گرفت برای همسر و چقدر طول می کشه؟ یا اینکه منظورتون اینه که قبل از اینکه پاس ریکووست شم باید اطلاع می دادم؟ و اینکه آیا الان می تونم withdraw کنم یا بهتره ویزا رو بگیرم؟ ممنون می شم از راهنماییتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط NIZ نمایش پست ها
    من پاس ریکوست شدم.
    سابمیت ۳۱ جولای
    بیومتریک ۱۵ آگوست
    پاس ریکوست ۲۱ نووامبر

می خوام ببینم اگر الان ازدواج کنم و همون طور که گفتید کیس پر کنم، می شه ویزای همراه گرفت برای همسر و چقدر طول می کشه؟ یا اینکه منظورتون اینه که قبل از اینکه پاس ریکووست شم باید اطلاع می دادم؟ و اینکه آیا الان می تونم withdraw کنم یا بهتره ویزا رو بگیرم؟ ممنون می شم از راهنماییتون
    سلام
    شما میتونید بر ی همسرتون از طریق Open work permit اقدام کنید . الان با توجه به اوضاع نابسامان صدور انواع ویزاها هیچ حساب کتابی نداره که دقیقا براساس زمانبندی تخمینی اداره مهاجرت ویزا صادر بشه اما بر اساس آخرین آپدیت مدت زمان تخمینی 13 هفته هست. اگر سوالی داشتین در خدمتم.

Junior Member

الان دیگه ویزاتون صادر شده و نمیشه withdraw کرد. بهترین کار این هست که برای همسرتون هم الان برای اپن ورک پرمیت اقدام کنید

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط shadow7 نمایش پست ها
    سلام
    من 3 هفته پیش بایو رو انجام دادم. بعد از چند تا اپدیت الان یه ایمیل اومده که یه track number نوشته و گفته که با این چک کنم که وقتی چک میکنم زده under process.
    میحواستم بپرسم کسایی که تجربه داشتن چند وقت بعد از دریافت این ایمیل pass request شدن؟
    سلام استادی متوسط هشت هفته هست
    ​هیچ آداب و ترتیبی مجو هر چه می خواهد‏ دل تنگت، بگو

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)