صفحه 67 از 77 نخستنخست ... 175758596061626364656667686970717273747576 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 767

موضوع: نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا (سال 2016 -ویزا آفیس آنکارا)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا (سال 2016 -ویزا آفیس آنکارا)

بله، دوهفته پيش ايميل زديم گفتن اگه تا دوهفته ديگه خبري نشد دوباره ايميل بزنيد، امروز زديم ولي خوب فعلا جوابي نيومده، اصلا نميفهمم چرا هيچ خبري نيست!
    ANKRAIMMIGRATION@international.gc.ca
    به اين ادرس ايميل زديم

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا (سال 2016 -ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط HamSah نمایش پست ها
    سلام
    وقت همگي بخير
    ميخواستم بپرسم كسي اين اواخر پاس ريكوئست نشده؟؟!
    ما پنج ماه هم بيشتر گذشته از زمان سابميت و بايو متريمون ولي هيچ خبري نيست!!
    ديگه حالمون بد شده واقعا!
    سلام این یک فرهنگ بد شده که دوستان وقتی نزدیک ترم می شه این همه میل می زنن به سفارت، الان میل ها سفارت به خاطر حجم بالا غیر فعال شده، و خیلی ها که کار ضروری دارن نمی تونن با سفارت تماس بگیرند
    فرستادن یک میل اصلا در روند ویزا تاثیری نداره، چون معمولا طولانی بودن ویزا به خاطر بک گراند چک و سکیورتی چک می باشد، که اون هم در سازمانی خارج از اداره مهاجرت کانادا انجام می پذیرد
    ​هیچ آداب و ترتیبی مجو هر چه می خواهد‏ دل تنگت، بگو

Junior Member

سلام
    من دو سه ماه پيش هم كه ايميل زدم همون متن ثابت و هميشگي برام اومد كه در حال بررسي هستيم و مرسي كه صبوري مي كنيد، فرقي نميكنه كي ايميل بزني ، كلا نتيجه نميشه گرفت، و اينكه ميدونم ايميل تاثيري تو روند كار يا سرعتش نداره ولي خوب وقتي داره از زمان ثبت نام دانشگاه ميگذره و ديفر هم نداره چاره اي جز ايميل نيست!!

Senior Member armita67 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQAC-Material science and engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط HamSah نمایش پست ها
    سلام
    من دو سه ماه پيش هم كه ايميل زدم همون متن ثابت و هميشگي برام اومد كه در حال بررسي هستيم و مرسي كه صبوري مي كنيد، فرقي نميكنه كي ايميل بزني ، كلا نتيجه نميشه گرفت، و اينكه ميدونم ايميل تاثيري تو روند كار يا سرعتش نداره ولي خوب وقتي داره از زمان ثبت نام دانشگاه ميگذره و ديفر هم نداره چاره اي جز ايميل نيست!!
    سلام بله متاسفانه جز ایمیل زدن و وب فرم پر کردن کار دیگه ای نمیشه کرد سفارت امسال خیلی خیلی خونسرد داره عمل میکنه و اصلا معلوم نیست که کی میخواد ویزای بچه های قدیمی رو بده الان خیلی از بچه های می و آپریل و حتی مارچ هستند که خیلی وقته منتظرن و همه هم به این نتیجه رسیدن که فقط و فقط ویزا گرفتن بستگی به مود افسر داره افسر اگه گیر باشه دیر ویزا میده و همه چی رو میفرسته برای چک امنیتی متاسفانه من خیلی ها رو دیدم که اسم و فامیلشون رو اگه فقط توی اینترنت بزنن کلا ویزای هیچ کشوری رو بهشون نمیدن اما خوب شانسیه و زود هم ویزا گرفتن. موفق و پیروز باشید ایشاله زودتر ویزای همه بچه های منتظر بیادش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering , IUT

سلام به دوستان من 22 روز پیش برای بایو رفتم آنکارا و الان هم پاس ریکوئست شدم اونجا از ترکهایی که کارهای پاسپورت و ویزای ایرانی ها رو انجام میدادم سوال کردم که چقدر طول میکشه که پاس ریکوئست بشم گفتند اگه پذیرش دانشگاه و فاند داشته باشی ( که داشتم) بین 5 تا 30 روز آینده پاس ریکوئست میشی که 22 روزه شدم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Pharmacy. TBZMED

نقل قول نوشته اصلی توسط davood2017 نمایش پست ها
    سلام به دوستان من 22 روز پیش برای بایو رفتم آنکارا و الان هم پاس ریکوئست شدم اونجا از ترکهایی که کارهای پاسپورت و ویزای ایرانی ها رو انجام میدادم سوال کردم که چقدر طول میکشه که پاس ریکوئست بشم گفتند اگه پذیرش دانشگاه و فاند داشته باشی ( که داشتم) بین 5 تا 30 روز آینده پاس ریکوئست میشی که 22 روزه شدم
    "ببخشید اینجا مطرح میکنم، صندوقتون پر بود.."
    سلام و روز بخیر و عرض تبریک!
    چون در مرحله انتظار برای ویزام جواب شما برای من میتونه کمک کننده باشه
    چقدر بعد از بایومتریک وضعیت اکانت cic تون تغییر کرد؟ چون من الان 12 روزه بایو رو تو استانبول دادم اما هنوز تو سایت مینویسه که your action is require... ینی آپدیت نکردن که من بایوم انجام شده...
    ممنون میشم بدونم فاصله بایو با پاس رکوستتون با احتساب اون زمان مرده ی عدم آپدیت vac بوده یا نه... خیلی ممنون

Junior Member

با سلام
    من از دانشگاه آلبرتا برای ژانویه رشته برقپذیرش گرفتم و میخواهم اقدام کنم برای ویزا. کارت معافیت کفالت دارم. من توی شرکتی چند ساله کار میکنم که کارش تولید میکروسکوپه و یک جورایی به کار نانو مربوط میشه. میخواستم بپرسم برای اقدام برای ویزا صلاح هست که کارم رو ذکر کنم؟

Junior Member

سلام حضور دوستان عزیز،
    من پذیرش فول فاند دکترا از دپارتمان مهندسی نفت یکی از دانشگاههای آمریکا داشتم، که متأسفانه یا خوشبختانه با بند 501 ریجکت شدم، در مورد ویزای دانشجویی کانادا هیچ دانش و تجربه ای ندارم. چند سوال داشتم که ممنون میشم دوستانی که در این زمینه کسب تجربه کردن و یا با مطالعه دقیق از آمارهای داده شده به موضوع تسلط دارن، پاسخ بدن.

1- آیا کانادا هم مثل آمریکا رو نفت و انرژی و ... حساس ؟
    2- اگر رشته و دپارتمانی که براش اپلای میکنیم علوم زمین باشه، بازم مشکل ساز میشه؟
    3- اگر در سالی که داریم اپلای میکنیم مقالات قبلی که روی case study مرتبط با نفت بوده چاپ بشه و با سرچ ساده هم بیاد، میتونه مشکل ساز باشه؟ با ذکر این نکته که استادی که پذیرش گرفتیم ازش، زمینه کاریش به نفت ربطی نداره و دپارتمان هم نفت نیست، مثلا علوم زمین یا فیزیک زمین یا معدن یا ... باشه،
    پیشاپیش از پاسخهاتون سپاسگزارم.

Junior Member

سلام دوستان گرامی
    من رشته ادبیات انگلیسی لیسانس دارم و برای فوق از دانشگاه کانادا وست برای رشته مدیریت MBA پذیرش دارم و تمام مدارکم رو کامل به سفارت کانادا در استانبول دادم و الان بعد از 7 روز ریجکت شدم به این دلایل:
    travel history
    purpose of visit
    your proposed studies are not reasonable in light of your qualifications, previous studies,
    employment, level of establishement, other educational opportunities available, or your future
    prospects and plans
    ستادی پلنم هم خوب بود نمیدونم چرا ردشده چون ژانویه کلاسا شروع میشه لطفا کمکم کنین چی رو تغییر بدم برای اپلای دوباره
    خیلی استرس دارم لطفا جوابمو بدین
    ممنون

Junior Member

خیلی متأسفم که این نتیجه برای ویزاتون رقم خورد، اما باید در نظر داشته باشید، که در تحصیلات تکمیلی برای اونا خیلی مهم هست که شما اهداف تحصیلیتون تقریبا با یه تقریب اندک در یک امتداد باشن، اما شما کارشناسیتون در یک رشته بوده و ارشدتون در یک رشته دیگه، ادبیات انگلیسی کجا و MBA کجا، در نتیجه در اینگونه موارد برای اونا اینطور قلمداد میشه که هدف اصلی شما مهاجرت هست و نه صرفا ادامه تحصیل، مگر اینکه با یک سری ساپورتینگ داکیومنتز و ساپوریتنگ ریزنز بتونید اونا رو قانع کنید که واقعا باید MBA بخونید و این رشته به شدت در شرایط فعلی زندگیتون نیاز. البته بنده این تجربه را بر اساس تجربیاتم از خوندن پیامهای دوستادن در تاپیک های مرتبط با ویزای آمریکا بدست آوردم که حدس میزنم قابل انطباق باشه برای مورد شما.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)