صفحه 9 از 77 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 767

موضوع: نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا (سال 2016 -ویزا آفیس آنکارا)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا (سال 2016 -ویزا آفیس آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط SHR89 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون
    الان من نامه دیفر رو دارم. اما نمیدونم چطور میتونم برای سفارت بفرستم. از طرفی نامه ای که برای من صادر شده تاریخ ورود نداره فقط تاریخ انقضا داره. لازمه حتما نامه دیفر رو بفرستم.
    به سفارت هم ایمیل میزنم جوابمو نمیدن. ممنون میشم اگه راهنماییم کنین.
    سلام
    من نميدونم ولى فكر ميكنم بايد نامه و با نامه پاس ريكوست اينا رو بفرستيد آنكارا نامه جديد ديفر ببينن طبق همون ويزا ميدن
    بازم ميگم ميتونيد با از كساي ديگه هم سوال بكنيد
    موفق باشيد

سلام دوستان بالاخره ویزا منم دادن پس از حدود 3 ماه انتظار خیلی سختی بود شرح کارها به صورت زیره :
    سابمیت :19 نوامبر
    بایو:19 نوامبر
    اسک:28 ژانویه
    پاسخ اسک :1فوریه
    پاس ریکوست:16 فوریه
    مستر مکانیک
    اینم بگم من یه بار 18 اکتبر آنلاین اقدام کردم و 6 روز بعدش ریجکت شدم ولی این سری با کمک وکیل و به صورت paper-based اقدام کردم و خدا رو شکر اوکی شد.
    ایشالا برای دوستان دیگه هم بیاد بزودی انتظار خیلی بده

ممنون از راهنماییتون
    الان من نامه دیفر رو دارم. اما نمیدونم چطور میتونم برای سفارت بفرستم. از طرفی نامه ای که برای من صادر شده تاریخ ورود نداره فقط تاریخ انقضا داره. لازمه حتما نامه دیفر رو بفرستم.
    سلام دوست عزیز منم مجبور شدم دیفر کنم برای پاییز ولی نامه دیفر نمیخواد اصلا جز موارد درخواستی برای پاس ریکوست نیس و امروزم رفتم شرکت پیکاپ گفت نمیخواد از چند نفر دیگه هم پرسیدم نمیخواد فک نکنم نیازی باشه

Member
    رشته و دانشگاه
    Aerospace Engineering/ KNTU

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkanianr نمایش پست ها
    سلام دوستان بالاخره ویزا منم دادن پس از حدود 3 ماه انتظار خیلی سختی بود شرح کارها به صورت زیره :
    سابمیت :19 نوامبر
    بایو:19 نوامبر
    اسک:28 ژانویه
    پاسخ اسک :1فوریه
    پاس ریکوست:16 فوریه
    مستر مکانیک
    اینم بگم من یه بار 18 اکتبر آنلاین اقدام کردم و 6 روز بعدش ریجکت شدم ولی این سری با کمک وکیل و به صورت paper-based اقدام کردم و خدا رو شکر اوکی شد.
    ایشالا برای دوستان دیگه هم بیاد بزودی انتظار خیلی بده
    سلام تبریک میگم
    بار اول چرا ریجکت شدید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط gorgomish نمایش پست ها
    سلام تبریک میگم
    بار اول چرا ریجکت شدید؟
    والا در مورد بحث ریجکت توی این لینک و این لینک و همچنین این لینک یه سری توضیحات کاملی دادم ولی بازم میگم چون 6 روزه ریجکت کردن یه مشکل بنیادینی بوده احتمال قطع به یقین نزدن تیکهایی توی فرم بوده باشه چون برای پرونده مربوط به مادرم توی فرم چیزی نگفته بودم
    گرچه اون سری هم study plan قویی نوشته بودم ولی این سری تکمیلترش کردیم با کمک وکیل و مناسبتر شد البته که نامه کاورلتر قویی هم ایشون لطف کردن گذاشتن راجع به شرایط من و همه موارد رو توضیح دادن ... حالا علی الحساب که تا الان ریجکت نکردن نمیدونم دیگه چی بشه
    جالبیش اینه که سال 2012 هم برادرم ریجکت شدن و با همین وکیل کارشون اوکی شد البته اون سری به طرز واضحی مدارکو ناقص فرستاده بودن مثلا نمره ایلتس و ایناشون نبود ولی خوب بعدش کارشون درست شد

Junior Member

سلام دوستان
    من امروز پاس ريكوئست شدم
    به اميد اينكه هركسي منتظر پاس ريكوئست هست به زودى جوابش بياد
    موفق باشيد

Member
    رشته و دانشگاه
    Aerospace Engineering/ KNTU

نقل قول نوشته اصلی توسط Emadkamali نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز پاس ريكوئست شدم
    به اميد اينكه هركسي منتظر پاس ريكوئست هست به زودى جوابش بياد
    موفق باشيد
    تبریک میگم
    کی اقدام کردید؟
    چه رشته ایی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gorgomish نمایش پست ها
    تبریک میگم
    کی اقدام کردید؟
    چه رشته ایی؟
    ممنونم
    من كارام به شرح زير بود :
    سابميت :٢٦ ژانويه
    بايو : ٤ فوريه
    آپديت : ٤فوريه
    آپديت : ٦ فوريه
    آپديت : ١٩ فوريه
    آپديت : ٢٤ فوريه
    پاس ريكوئست : ٢٤ فوريه
    دانشگاه براك ... رشته مديريت ... براى مقطع ليسانس

Member simkhardar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق-قدرت، ETS

ممنون از راهنماییتون
    نامه دیفر رو هنگام پیکآپ ویزا همراه داشته باشید. اگر از طریق شرکت اقدام میکنید، به بقیه مدارکتون ضمیمه کنید و مساله رو توضیح بدید. چند مورد داشتیم که سفارت درخواست کرده.
    غرق شدن تاوان لحظه ای بود، که بی گدار به آب زدم.

با سلام
    این نتیجه ی اپلیکیشن من برای ویزای کانادا بود. امیدوارم ویزای همه ی دوستان زودتر بیاد.
    سابمیت: 14 دسامبر
    اسک اول: 15 دسامبر
    بایو: 21 دسامبر
    آپدیت اول: 22 دسامبر
    آپدیت دوم: 1 ژانویه
    اسک دوم: 4 ژانویه
    آپدیت سوم: 5 ژانویه
    پاس ریکويست: 17 فوریه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)