صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 23 , از مجموع 23

موضوع: کلیرنس امنیتی برای مراکز دولتی امریکا (ویزای کار، پست داک، تحصیلی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کلیرنس امنیتی برای مراکز دولتی امریکا (ویزای کار، پست داک، تحصیلی)

بعد از اعتراض هایی که داشتم امروز یک ایمیلی دریافت کردم که مشخصاتمو از جمله عکس ویزا و پاسپورت و... ازم خواستن. بعد گقتن در حال کلیرنس امنیتی هر چه زودتر هستن. مگر تا حالا چیکار میکردن؟ مگر من ریجکت نشده بودم؟

پیش فرض پاسخ : کلیرنس امنیتی برای مراکز دولتی امریکا (ویزای کار، پست داک، تحصیلی)

من دیروز با استاد مربوطه تماس گرفتم که ببینم کلیرنسم تو چه مرحله ای هست. جواب داد و گفت که از روزی که با من مصاحبه داشتن راه های مختلفی رو رفتن که بتونن من رو هایر کنن ولی هربار (به خاطر ایرانی بودن من) به یه مشکلی برخوردن. بهم گفت که ازش خواستن فرم کلیرنس (ARS-230) رو سابمیت نکنه (قبلا نگفته بود)!! یعنی برسی نکرده من رو از لحاظ کلیرنس رد کردن. در اخرم کلی ازم معذرت خواهی کرد و گفت اگر در شرایط تغییری ایجاد بشه بهم اطلاع میده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ario_80 نمایش پست ها
    من دیروز با استاد مربوطه تماس گرفتم که ببینم کلیرنسم تو چه مرحله ای هست. جواب داد و گفت که از روزی که با من مصاحبه داشتن راه های مختلفی رو رفتن که بتونن من رو هایر کنن ولی هربار (به خاطر ایرانی بودن من) به یه مشکلی برخوردن. بهم گفت که ازش خواستن فرم کلیرنس (ARS-230) رو سابمیت نکنه (قبلا نگفته بود)!! یعنی برسی نکرده من رو از لحاظ کلیرنس رد کردن. در اخرم کلی ازم معذرت خواهی کرد و گفت اگر در شرایط تغییری ایجاد بشه بهم اطلاع میده.
    براتون پیام خصوصی فرستادم. باور کنید حال و روز من هم مثل شما هست دوست عزیز. یکی از اساتید دانشگاه که ایرانی هست و به این مراکز تحقیقاتی آشنایی دارند با هم صحبت میکردیم گفتن که: کشورهایی از ایران، کوبا، سودان، عراق، سوریه، و کره شمالی کلیرنس بسیار طولانی دارند و جوابش در آخر ریجکت هست و اگر به شما در طول 2-3 ماه گفتن ریجکت هستی منظور اینکه هنوز جواب کلیر نیومده و نمیخوان بیشتر از این منتظر کلیر بشن و به شما جواب رد دادن. گفتن احتمال اینکه یک ایرانی در این مرکز وارد بشه 1% هست و بهتره واقعا دنبال یک گزینه دیگه ای باشید. در حالی که من ایمیلی در مرکز واشنگتن دریافت کردن که مشخصات ویزام را میخواستن. ولی دوباره استادم ایمیل زد گفت که خیلی خیلی بعید هست جواب کلیر شما تا انقضا ویزاتون بیاد و اگر هم بیاد جوابش ریجکت هست و متاسف هستش که اینو باید بگه.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)