نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: برای پذیرش گرفتن در MBA و یا PHD مدرک معتبر مهمتره یا سابقه کار و یا هر دو؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

پیش فرض برای پذیرش گرفتن در MBA و یا PHD مدرک معتبر مهمتره یا سابقه کار و یا هر دو؟

1.من در امتحان ورودی و مصاحبه "سازمان مدیریت صنعتی " شاخه بازاریابی قبول شدم. تعریف کلاسهاشو زیاد شنیدم . بر عکس جاهای دیگه تو ایران که MBA خیلی تءوری درس داده میشه گویا اینجا واحدها خیلی عملی تر اراءه میشه. اما مشکلی که داره اینه که "مدرکش" مورد تایید وزارت علوم نیست .فکر میکنید اگر وقت و پولم را بگذارم و 2 سال بعد با مدرک سازمان با سابقه کار خوب و GMAT بالای 650 بتونم برای PHD پذیرش و احتمالاً فاند بگیرم؟ برایMBA مجدد خوندن چطور؟ من لیسانسم نقشه کشی بوده.
    به فرض اینکه پذیرش هم گرفتم سفارت به مدرکم گیر نمیده؟ چون من شنیدم باید برای سفارت به خصوص آمریکا و کانادا مدرک مورد تایید وزارت علوم را ببریم براشون.
    2.یک چیزی برام جالبِ که موسسه کوچیکی مثل "موسسه آزاد بهار" که هیاءت علمیش یک صدم هیاءت علمی سازمان مدیریت هم نمیشه مدرکش مال وزارت علومِ!
    "Education is an admirable thing, but it is well to remember from time to time that nothing that is worth knowing can be taught"

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : برای پذیرش گرفتن در MBA و یا PHD مدرک معتبر مهمتره یا سابقه کار و یا هر

I doubt you can later meet requirements asked by the univ u r gonna apply to; as they want you to report your transcripts and degree issued by an accredited univ

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

پیش فرض پاسخ : برای پذیرش گرفتن در MBA و یا PHD مدرک معتبر مهمتره یا سابقه کار و یا هر

نقل قول نوشته اصلی توسط countdown
    I doubt you can later meet requirements asked by the univ u r gonna apply to; as they want you to report your transcripts and degree issued by an accredited univ
    I thought so. I just need some more affirmation. I am wondering if MBA is of an any exception field . I know of a person who has applied to Leipzig university and could get full scholership for a one-year MBA program only by holding a bachelors degree in english traslation and having a few years of marketing experience .
    "Education is an admirable thing, but it is well to remember from time to time that nothing that is worth knowing can be taught"

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : برای پذیرش گرفتن در MBA و یا PHD مدرک معتبر مهمتره یا سابقه کار و یا هر دو؟

شما باید مدرک ترجمه شده مورد تایید امورخارجه و دادگستری رو ارائه کنید که چون این مدرک مورد تایید وزارت علوم نیست اونها هم تایید نمی کنند.
    البته با این وجود داشتن این مدرک قطعا در گرفتن پذیرش دوباره به شما کمک می کند ولی اینکه دوسال می ارزد یا نه به شرایط خودتان بستگی دارد.
    از نظر علمی من هم تعریف زیاد شنیده ام از سازمان مدیریت صنعتی
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)