نقل قول نوشته اصلی توسط hojjae نمایش پست ها
سلام
من هنوز 2 ترم دیگه دارم تا مدرک کارشناسی ناپیوسته صنایع غذایی از دانشگاه آزاد بگیرم طبق حساب کتابهای خودم به امید خدا معدلم بین 14.5 تا 15 میشه در 3-2 تا کارخانه صنایع غذایی هم به مدت 3-2 ماه کار کردم یعنی هر کارخونه 2 الی 3 ماه دوره های HACCP و ISO 22000 رو هم در 2 تا شرکت بین الملی گذروندم زبان انگلیسیم هم خوب ولی هنوز دنبال مدرک نرفتم که انشاالله به زودی میرم و اگر کار دیگه ای لازم باشه شاید بتونم در این 2 ترم انجام بدم در ضمن برای هر سال تحصیل هم میتونم 20 میلیون تومان هزینه کنم میخواستم بدونم با این اوضاع و احوالی که گفتم برای فوق لیسانس در دانشگاه مانیتوبا به من پذیرش میدن؟؟؟تاکید میکنم فقط در دانشگاه مانیتوبا
من تصور نمیکنم داشتن مدارک ممیزی داخلی HACCP یا ایزو نقش خاصی در گرفتن پذیرش داشته باشه. اینها مدارکی هستند که برای استخدام به شما کمک میکنند و از لحاظ علمی نشون دهنده چیز خاصی نیستند. دحتی فکر نکنم در رزومه هم ذکر بشن، باید در CV بیارید اینها رو. دانشگاه های کانادا همونطور که میدونید روی معدل حساسند پس تمام تلاشتون رو انجام بدید تا حداقل معدلتون 15 باشه، اگه کمتر باشه فکر کنم برای پذیرش گرفتن خیلی به مشکل بر بخورید. در کنارش روی زبان خیلی سرمایه گذاری کنید تا بتونید نمرات خوبی کسب کنید.