صفحه 24 از 26 نخستنخست ... 14151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 257

موضوع: تحصیل در رشته علوم و صنایع غذایی و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع غذایی-آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات

پیش فرض پاسخ : تحصیل در رشته علوم و صنایع غذایی و مسائل مرتبط

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

من از هنرستان در رشته ی صنایع غذایی تخصیل کردم ، مدرک کاردانی شیمی آزمایشگاهی گرایش غذایی از دانشگاه علمی کاربردی با معدل 19.25
    و مدرک کارشناسی مهندسی صنایع غذایی با معدل 17.17 از دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات دارم.

سوال اولم این هست چون من کارشناسی ناپیوسته هستم مدرک کارشناسی من 2 ساله است ، برای فرستادن ریز نمرات به دانشگاه مورد نظر باید ریزنمرات کاردانی هم لحاظ بشه ؟؟

و اینکه من مقااله ندارم ولی ضمن اینکه معدل کارشناسیم 17.17 هست و میتونم آیلتس 6.5-7 بگیرم امکان گرفتن فاند از دانشگاه های کانادا و یا بلژیک برای من هست ؟؟
    چون تعدادی از دوستانم گفتند تا مقاله نداشته باشی امکان گرفتن فاند وجود ندارد

ممنون میشم راهنماییم کنید

Member SASOLO آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food science and technology

نقل قول نوشته اصلی توسط Nargespn نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

من از هنرستان در رشته ی صنایع غذایی تخصیل کردم ، مدرک کاردانی شیمی آزمایشگاهی گرایش غذایی از دانشگاه علمی کاربردی با معدل 19.25
    و مدرک کارشناسی مهندسی صنایع غذایی با معدل 17.17 از دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات دارم.

سوال اولم این هست چون من کارشناسی ناپیوسته هستم مدرک کارشناسی من 2 ساله است ، برای فرستادن ریز نمرات به دانشگاه مورد نظر باید ریزنمرات کاردانی هم لحاظ بشه ؟؟

و اینکه من مقااله ندارم ولی ضمن اینکه معدل کارشناسیم 17.17 هست و میتونم آیلتس 6.5-7 بگیرم امکان گرفتن فاند از دانشگاه های کانادا و یا بلژیک برای من هست ؟؟
    چون تعدادی از دوستانم گفتند تا مقاله نداشته باشی امکان گرفتن فاند وجود ندارد

ممنون میشم راهنماییم کنید
    سلام
    دانشگاه ها برای بررسی اپلیکیشن ریز نمرات 4 سال تحصیل لیسانس رو در نظر میگیرن. در قسمت ریکوایرمنت ها هم نوشته شده لیسانس 4 ساله و ریز نمرات کاردانی شما هم لحاظ میشه. معدل هاتون خوبه.
    ایلتس 7 بگیرین شانستون زیاد میشه. در ضمن کسی از کارشناسی انتظار مقاله نداره بهتره روی نمره زبانتون کار کنین. برای فاند هم در دانشگاه های کانادا باید استاد پیدا کنید تا ساپورتتون کنه و برای بلژیک هم میتونین بورس اراسموس اقدام کنید. موفق باشید

سلام
    من ارشد صنایع غذایی هستم و معدلم هم 17/20 هست ، مقاله هم نوشتم ولی در مرحله داوری هست و هنوز چاپ نشده . دارای سابقه کار مرتبط هستم و مدارک ISO 22000 , HACCP , GMP, GHP رو هم دارم
    می خوام برای دکترا یا حتی ارشد از یکی از دانشگاههای امریکا فاند بگیرم ؛ لطفأ در مورد نمره زبان و مراحل اپلای راهنماییم کنید.

Junior Member

سلام دوستان ، من ارشد مهندسی کشاورزی -صنایع غذایی با گرایش مهندسی از دانشگاه فردوسی مشهد هستم. یک مقاله isi با ایمپکت بالا (4.6) دارم. معدلم 16.90 هستش. و یک سال سابقه کاری در تحقیق و توسعه یه شرکت بزرگ دارم. فعلا نمره زبان و جی ار ای ندارم. یک مقاله سابمیت در زمینه پایان نامه دارم. اولویت من به ترتیب آمریکا، کانادا، انگلیس و آلمانه. برای full fund میخوام اقدام کنم. به نظرتون شدنیه. اگه کسی تجربه ای داره لطفا بگه. به نظرتون اگه کاری که میخوام انجام بدم در زمینه مقاله ای چاپ شد نداشته باشه اشکالی ایجاد میکنه؟

از دوستان کسی هست بتونه راهنمایی کنه برای کدوم دانشگاه ها میتونم اقدام کنم که فاندش زندگی 2 نفر رو تامین کنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد صنایع غذایی-بیوتکنولوژی

با عرض سلام خدمت تمام دوستان.
    من کارشناسی ارشد صنایع غذایی-گرایش بیوتکنولوژی هستم.29 سالم هست و 4 سال سابقه ی کار در دو شرکت معتبر صنایع غذایی یکی به عنوام سرپرست کنترل کیفی و یکی به عنوان مدیر تحقیق و توسعه داشتم و دارم در حال حاضر.برای مقطع دکترا می خوام از ایران برم و از یکی دو ماه دیگه می خوام کار اپلای رو شروع کنم.می خواستم راهنماییم کنید اگه ممکنه از کجا شروع کنم و چه دانشگاه هایی در چه کشورهایی در حال حاضر دانشجو می گیرن؟ در ضمن 2 تا مقاله ی در حال بررسی دارم که یکی مروری و دیگری در مورد پایان نامم هستش.ممنون میشم از لطفتون.خیلی خیلی به راهنمایی احتیاج دارم.

سلام. به نظرتون بخ جز امریکا و کانادا کدوم کشورها بهترین جا برای دکتری صنایع غذایی و اقامت بعد از اتمام تحصیلن؟

لیست دانشگاه های استرالیا برای رشته صنایع غذایی

1. TAFE NSW university
    2. University of southern Queensland
    3. University of Adelaide
    4. University of UNSW
    5. The university of queensland
    6. Victoria university
    7. RMIT university
    8. Western Sydney university
    9. Deakin university
    10. University of Newcastle
    11. University of Melbourne
    12. Curtin university

لیست دانشگاه های آمریکا برای رشته صنایع غذایی

Missouri

Nebraska

New Jersey

New York

North Carolina

Ohio

Oregon

Pennsylvania

South Carolina

Texas

Virginia

Washington

Wisconsin

Utah

Florida

Arkansas

California

Minnesota

Massachusetts

Georgia

North Dakota

Oklahoma

Idaho

Tennessee

Delaware

Indiana

Louisiana

Michigan

Mississippi

Rhode Island

Illinois

Iowa

Kansas

Kentucky

Maine

Maryland

Alabama

دوستان کسی از وضعیت شغلی فارغ التحصیلای صنایع غذایی توی امریکا و اروپا خبر داره؟ اینکه مثل ایران امنیت شغلی ندارن اونجا هم اینجوریه؟ یا اینکه قرار دادهای کاری شون به چه صورته
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان من لیسانس مهندسی کشاورزی صنایع غذاییم علوم تحقیقات معدل 14 فوق لیسانس مدریت دولتی پیام نور 4 سال سابقه کار دارم کارخانه صنایع غذایی .و متاهل هستم با به فرزند 2 ساله می خواستم برای مهاجرت یه دانشگاه تو رشته صنایع غذایی برا ارشد اپلای کنم . فک می کنم شزایط خاصی نداشته باشم که بتونم فاند بگیرم و به زحمت پذیرش. تو ذهنم سوئد بود . کسی هست بتونه راهنماییم کنه . کدوم دانشگاه کدوم کشور می تونه برام بهتر باشه و.