صفحه 11 از 26 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 257

موضوع: تحصیل در رشته علوم و صنایع غذایی و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

پیش فرض پاسخ : تحصیل در رشته علوم و صنایع غذایی و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط falcon1 نمایش پست ها
    سلام
    به نظر شما برای فوق لیسانس رشته صنایع غذایی کدوم کشور را توصیه میکنید؟با توجه به هزینه و اینکه بعد از فارغ التحصیل شدن بشه اونجا موند
    معدل 17.5
    سابقه کار 3 سال
    زبان IELTS 6
    مقاله ندارم
    با ایلتس 6 انتخاب ها محدود هست مثل ایرلند، اما اگر ایلتس 6.5 شوید اکثر دانشگاه های دنیا به شما پذیرش می دهند.دانشگاه های آمریکا برای رشته صنایع غذایی جی آر ای هم می خواهند.
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra_dj نمایش پست ها
    سلام من فارغ التحصیل رشته صنایع غذایی هستم میخواستم بدونم این رشته تو کدوم کشورهای اروپایی وجود داره بیشتر کشور های اسکاندیناوی برام مطرح هست مرسی ممنون میشم کمکم کنید
    سوئد، نروژ و دانمارک رشته صنایع غذایی دارند و معدل بالا 15 و آیلتس 6.5 برای ورود به مقطع کارشناسی ارشد یا دکتری می خواهند.
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد صنايع غذايي

سلام بجه ها .
    كسي مي دونه براي دكتراي صنايع غذايي بولونيا و تورين ايتاليا چه مدرك زباني بازم هست؟ و اصلا از كجاي سايت دپارتمان صنايع غذايي دانشگاه ها ميشه اين مطلب رو فهميد.
    ممنون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط k2007kn نمایش پست ها
    سلام بجه ها .
    كسي مي دونه براي دكتراي صنايع غذايي بولونيا و تورين ايتاليا چه مدرك زباني بازم هست؟ و اصلا از كجاي سايت دپارتمان صنايع غذايي دانشگاه ها ميشه اين مطلب رو فهميد.
    ممنون
    شرایط ورود به دانشگاه در قسمتAdmission درج شده است،تحصیلات تکمیلی هم Graduate نامیده می شود.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رشته صنایع غذایی

نقل قول نوشته اصلی توسط vigitemon نمایش پست ها
    با سلام
    با توجه به اینکه تعداد دانشجوهایی که در رشته ما پذیرش گرفتن کمه و اطلاعات سخت یافت می شه.
    من بعد از کلی تلاش تونستم از دانشگاه آلبرتا پذیرش دکتری صنایع غذایی بگیرم. اگه دوستان سوالی داشتند در خدمتم.
    موفق باشین
    با سلام پذیرشتان را تبریک میگم
    من کارشناسی صنایع غذایی با معدل 17.94 گذارنده و ارشد آن را در دانشگاه آزاد میخوانم که ترم آخر هستم روی پایان نامه کار میکنم تا بتوانم مقاله آی اس آی در بیاورم تا کنون معدلم 17.60 است.
    لطفا در رابطه با شرایط پذیرش در دانشگاه خود راهنماییم کنید.و هزینه ی تحصیل و سکونت در آنجا تقریبا چقدر می باشد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی-صنایع غذایی/علوم و تحقیقات تهران

سلام زری عزیز . من لیسانس مهندسی شیمی-صنایع غذایی از دانشگاه علوم وتحقیقات تهران دارم. معدلم 15.42.زبان انگلیسی خیلی خوب صحبت میکنم. دوست دارم برای فوق رشته کشاورزی گرایش صنایع غذایی بخونم .با توجه به اینکه لیسانسم زیر گروه ریاضی بوده ولی کشاورزی زیرگروه تجربی هست آیا برای کشاورزی پذیرش میشم؟ به نظرت برای کدوم دانشگاههای خارج از کشور اقدام کنم بهتره؟

Junior Member

پیش فرض تحصیل در رشته علوم و صنایع غذایی و مسائل مرتبط

سلام وقت همه به خیر من ترم اخر لیسانس تغذیه و رژیم درمانی از دانشگاه علوم پزشکی اهواز با معذل تقریبی 14 هستم معدل دیپلم هم 19 است قصد دارم برای ارشد صنایع غذایی از یک کشور اروپایی پذیرش بگیرم البته به قصد کسب اقامت وشغل مدرک زبان ندارم اما کامل و راحت صحبت میکنم سالیانه تا 30 میلیون تومن میتونم هزینه کنم ممنون میشم راهنماییم کنید واقعا به کمکتون نیاز دارم با تشکر

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط 871432029 نمایش پست ها
    سلام وقت همه به خیر من ترم اخر لیسانس تغذیه و رژیم درمانی از دانشگاه علوم پزشکی اهواز با معذل تقریبی 14 هستم معدل دیپلم هم 19 است قصد دارم برای ارشد صنایع غذایی از یک کشور اروپایی پذیرش بگیرم البته به قصد کسب اقامت وشغل مدرک زبان ندارم اما کامل و راحت صحبت میکنم سالیانه تا 30 میلیون تومن میتونم هزینه کنم ممنون میشم راهنماییم کنید واقعا به کمکتون نیاز دارم با تشکر
    معدل را بیارید بالای چهارده(ترجیحا بالای پانزده) و آیلتس 6.5 به بالا بگیرید، با سالیانه ده هزار دلار جایی نمی شود تحصیل کرد اما در صورتی که نمره جی ار ای بالایی کسب کنید و مقاله هم بدهید برای فاند از آمریکا شانس دارید.

Junior Member

سلام به همه دوستان
    بنده لیسانس صنایع غذایی دارم و ارشد هم امسال قبوا شدم با رتبه 15 البته دانشگاه ازاد - با این تفاسیر کدوم کشور برای ارشد ارزش داره اپلای بگیری و بعد ازاتمام درس همونجا کار پیدا کنی مرتبط با رشته ( کدوم کشور یا کشور ها در زمینه صنایع غذایی قوی هستند و هزینه تحصیل رایگانه در مقطع فوق لیسانس )
    در ضمن در حین تحصیل بتونم کار هم کنم . من نظرم کشورهای اسکاندیناوی هستش !
    ممنون میشم راهنمایی فرمایید

Junior Member

کسی نیست جوابگو باشد با تشکر
    در ضمن به نظر دوستان کدوم کشور ارزش اپلای کردن را دارد در زمینه صنایع غذایی که بعدا هم بتوانم در اون کشور کار کنم ( قویترین کشورها در زمینه صنایع غذایی چه کشور هایی هستند و نیاز به نیروی متخصص دارند با تشکر از راهنمایی شما عزیزان بی صبرانه مشتاق جوابهای شما هستم