صفحه 2 از 26 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 257

موضوع: تحصیل در رشته علوم و صنایع غذایی و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

پیش فرض پاسخ : رشته صنایع غذایی

البته گفتم که ایشون لیسانس رو توی سوئد بودن قصد داشتن ارشد رو بیان آمریکا از لحاظ کار هم فکر کنم یه سابقه کار هم داشت ولی میدونین که آمریکا یه ذره توی پذیرش حساسه با توجه به اینکه میگین معدل خانومتون هم زیاد خوب نیست پس بهتره یه نمره توپ توی زبان بیاره که ضعف معدلش رو جبران کنه.

Junior Member

Zari عزیز،
    به علاوه باید اضافه کنم که رشتش دقیقا مهندسی شیمی- صنایع غذایی هستش که من احساس میکنم چون رزومه تحصیلی سطح بالایی در مقابله با رزومه کاریش که کلا مربوط به صنایع غذایی می شه نداره، پس بهتره در همین گرایش سرمایه گذاری بکنه، اگه اشتباه می گم لطفا تصحیح کنید. و بعلاوه دوباره می پرسم اگه کسی رو در این رشته یعنی مهندسی شیمی- صنایع غذایی میشناسین که بهم معرفی منین خیلی لطف می کنین.

علی

ApplyAbroad Champion
    zari آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط OKAII نمایش پست ها
    Zari عزیز،
    به علاوه باید اضافه کنم که رشتش دقیقا مهندسی شیمی- صنایع غذایی هستش که من احساس میکنم چون رزومه تحصیلی سطح بالایی در مقابله با رزومه کاریش که کلا مربوط به صنایع غذایی می شه نداره، پس بهتره در همین گرایش سرمایه گذاری بکنه، اگه اشتباه می گم لطفا تصحیح کنید. و بعلاوه دوباره می پرسم اگه کسی رو در این رشته یعنی مهندسی شیمی- صنایع غذایی میشناسین که بهم معرفی منین خیلی لطف می کنین.

علی
    شما درست میگید، یعنی فکر نمیکنم با شرایطی که توضیح دادید، ایشون بتونه تغییر رشته بده چون تحقیقات یا زمینه کاری مرتبط با رشته دیگری ندارند. من راستش کسی رو در این گرایش نمیشناسم. اون شخصی هم که ای میلشو براتون فرستادم رشته شون صنایع غذایی گرایش کنترل کیفیت از شهید بهشتی بودند. دوستان دیگرم هم که برای ارشد در امریکا مشغول به تحصیل هستند، همگی در همین گرایش کنترل کیفیت تحصیل کردند.
    به هر حال، همونطور که گفتم الان تنها چیزی که همسرتون میتونه روش سرمایه گذاری کنه زبان هستش. اگر نمره زبانشون خوب بشه، من خیلی خوشبین هستم که با توجه به اینکه با ویزای F2 میان، بتونن اپلای کنن. به هر حال شک نکنید که همه چی ممکن هست.
    موفق باشید
    Whether you think you can or you think you can't, you're right

Junior Member

سلام
    من هنوز 2 ترم دیگه دارم تا مدرک کارشناسی ناپیوسته صنایع غذایی از دانشگاه آزاد بگیرم طبق حساب کتابهای خودم به امید خدا معدلم بین 14.5 تا 15 میشه در 3-2 تا کارخانه صنایع غذایی هم به مدت 3-2 ماه کار کردم یعنی هر کارخونه 2 الی 3 ماه دوره های HACCP و ISO 22000 رو هم در 2 تا شرکت بین الملی گذروندم زبان انگلیسیم هم خوب ولی هنوز دنبال مدرک نرفتم که انشاالله به زودی میرم و اگر کار دیگه ای لازم باشه شاید بتونم در این 2 ترم انجام بدم در ضمن برای هر سال تحصیل هم میتونم 20 میلیون تومان هزینه کنم میخواستم بدونم با این اوضاع و احوالی که گفتم برای فوق لیسانس در دانشگاه مانیتوبا به من پذیرش میدن؟؟؟تاکید میکنم فقط در دانشگاه مانیتوبا

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط hojjae نمایش پست ها
    سلام
    من هنوز 2 ترم دیگه دارم تا مدرک کارشناسی ناپیوسته صنایع غذایی از دانشگاه آزاد بگیرم طبق حساب کتابهای خودم به امید خدا معدلم بین 14.5 تا 15 میشه در 3-2 تا کارخانه صنایع غذایی هم به مدت 3-2 ماه کار کردم یعنی هر کارخونه 2 الی 3 ماه دوره های HACCP و ISO 22000 رو هم در 2 تا شرکت بین الملی گذروندم زبان انگلیسیم هم خوب ولی هنوز دنبال مدرک نرفتم که انشاالله به زودی میرم و اگر کار دیگه ای لازم باشه شاید بتونم در این 2 ترم انجام بدم در ضمن برای هر سال تحصیل هم میتونم 20 میلیون تومان هزینه کنم میخواستم بدونم با این اوضاع و احوالی که گفتم برای فوق لیسانس در دانشگاه مانیتوبا به من پذیرش میدن؟؟؟تاکید میکنم فقط در دانشگاه مانیتوبا
    فکر کنم که شانستون خوب باشه امیدوار باشید با توجه به مدارک مهمی که در زمینه صنایع غذایی به خصوص haccp که به عقیده من هر مهندس صنایع غذایی باید داشته باشه داری کارتون انشاله درست میشه ولی فکر کنم شانستون برای full fund گرفتن زیاد نباشه.انشاله که موفق باشین.

ApplyAbroad Champion
    zari آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hojjae نمایش پست ها
    سلام
    من تصور نمیکنم داشتن مدارک ممیزی داخلی HACCP یا ایزو نقش خاصی در گرفتن پذیرش داشته باشه. اینها مدارکی هستند که برای استخدام به شما کمک میکنند و از لحاظ علمی نشون دهنده چیز خاصی نیستند. دحتی فکر نکنم در رزومه هم ذکر بشن، باید در CV بیارید اینها رو. دانشگاه های کانادا همونطور که میدونید روی معدل حساسند پس تمام تلاشتون رو انجام بدید تا حداقل معدلتون 15 باشه، اگه کمتر باشه فکر کنم برای پذیرش گرفتن خیلی به مشکل بر بخورید. در کنارش روی زبان خیلی سرمایه گذاری کنید تا بتونید نمرات خوبی کسب کنید.

سلام به همگی
    ارشد صنایع غذایی دارم میخوام واسه phd اقدام کنم البته با فاند اگر بشه
    راهنمایی کنید

ApplyAbroad Champion
    zari آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط کیامهر نمایش پست ها
    سلام به همگی
    ارشد صنایع غذایی دارم میخوام واسه phd اقدام کنم البته با فاند اگر بشه
    راهنمایی کنید
    سلام
    چه جور راهنمايي ميخوايد؟ يه سري فاكتورها مثل كشوري كه دوست داريد بريد كه به خودتون بستگي داره، يه سري مسائل هم به رزومه تون. بهتره رزومه تون رو براي راهنمايي گرفتن از دوستان، در انجمن نظرخواهي در مورد شانس گرفتن پذيرش بذاريد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    DANESHGAHE OLOM VA TAHGHIGHAT

سلام من فوق لیسانس مهندسی کشاورزی- علوم و صنایع غذایی هستم.
    برای دکتری کجا بهتره برم؟
    درس خواندن در دانشگاههای درجه دوم آن جا از نظر وزارت علوم،بعد اگر برگردیم چه مشکلی داره؟

یک سوال دیگر این که من قبل از هر چیز دارم آماده می کنم خودم را برای IELTS درسته این طوری؟ اما نمی دونم کجا؟ استرالیا و نیوزلند شاید انتخاب اولم باشه.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط saffarpour نمایش پست ها
    سلام من فوق لیسانس مهندسی کشاورزی- علوم و صنایع غذایی هستم.
    برای دکتری کجا بهتره برم؟
    درس خواندن در دانشگاههای درجه دوم آن جا از نظر وزارت علوم،بعد اگر برگردیم چه مشکلی داره؟

یک سوال دیگر این که من قبل از هر چیز دارم آماده می کنم خودم را برای IELTS درسته این طوری؟ اما نمی دونم کجا؟ استرالیا و نیوزلند شاید انتخاب اولم باشه.
    درود

در پست قبلی شما زری جواب سوالی مشابه سوال شما رو داده...

ببینید باید ببینید که رزومه ی شما و شرایط شما به چه دانشگاه هایی میخوره...در واقع باید بدونید که شما با توجه به داشته هاتون چه اقدامی می تونید انجام بدید....

درس خوندن در دانشگاه های درجه دوم هم باید بگم اگر می خواهید برگردید باید به فهرست دانشگاه های وزارت علوم نگاه کنید و مسلما تاثیر داره ممتاز و اول و دوم....

در مورد ایلتس هم باید ببینید چه دانشگاه های و چه رشته هایی براتون مورد علاقه است که باید خودتون برید دنبالش و بعد ببینید اون دانشگاه چه چیزهایی رو میخاد

شب خوش