صفحه 3 از 26 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 257

موضوع: تحصیل در رشته علوم و صنایع غذایی و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    food science and technology

پیش فرض پاسخ : رشته صنایع غذایی

سلام زری جون
    لیسانسم رو گرفتم و رشتم مهندسی کشاورزی گرایش علوم و صنایع غذایی هست ....با معدل 87/15 از دانشگاه آزاد.... زبانم خوبه اما هنوز مدرک خاصی ندارم می خوام IELTS امتحان بدم و فکر می کنم 6-6.5 رو بیارم....قصد دارم GRE رو هم شروع کنم بخونم و امتحان بدم....البته اینو هم بگم که سعی خودمو برای هرچه بیشتر خوندن و نمره بالا آوردن زبان می کنم....یعنی می خوام عالی باشم... سابقه کارآموزی هم در رابطه با رشته خودم تو کارخونه ها دارم و کار هم در زمینه طراحی کارخونه جات (شرکت مشاوره مهندسی) دارم البته زیاد نیست تا الان حدود 7-8 ماه.... کشورهای مقصدم هم در درجه اول US و CANADA هست و بعد سوئیس و نروژ و فنلاند....... میخوام اگه بشه رو مقاله دادن هم کار کنم ولی نمی دونم چه جوری و از کجا...
    می خواستم اگه امکانش هست به من کمک کنید....

ممنون

ApplyAbroad Champion
    zari آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط niki2025 نمایش پست ها
    سلام زری جون
    لیسانسم رو گرفتم و رشتم مهندسی کشاورزی گرایش علوم و صنایع غذایی هست ....با معدل 87/15 از دانشگاه آزاد.... زبانم خوبه اما هنوز مدرک خاصی ندارم می خوام IELTS امتحان بدم و فکر می کنم 6-6.5 رو بیارم....قصد دارم GRE رو هم شروع کنم بخونم و امتحان بدم....البته اینو هم بگم که سعی خودمو برای هرچه بیشتر خوندن و نمره بالا آوردن زبان می کنم....یعنی می خوام عالی باشم... سابقه کارآموزی هم در رابطه با رشته خودم تو کارخونه ها دارم و کار هم در زمینه طراحی کارخونه جات (شرکت مشاوره مهندسی) دارم البته زیاد نیست تا الان حدود 7-8 ماه.... کشورهای مقصدم هم در درجه اول US و CANADA هست و بعد سوئیس و نروژ و فنلاند....... میخوام اگه بشه رو مقاله دادن هم کار کنم ولی نمی دونم چه جوری و از کجا...
    می خواستم اگه امکانش هست به من کمک کنید....

ممنون
    سلام
    اول بايد ببينيد كه براي چه موقع ميخوايد اپلاي كنيد. اگر براي فال 2011 باشه كه وقت براي مقاله نداريد و بايد به صورت فشرده زبان بخونيد و GRE آبان رو هم امتحان بديد. اگر براي سال بعدش باشه ميتونيد هم براي زبان خودتون رو آماده كنيد و هم به كمك افراد هم رشته اي، سعي كنيد مقاله مشترك بديد، چون با توجه به نوع كارتون (كه اصلا در حيطه تحقيقات نيست) و اينكه كارشناسي هستيد فكر نميكنم به تنهايي بتونيد مقاله بديد. البته كاري كه ميتونيد انجام بديد ارائه مقاله مروري در كنفرانسهاي داخلي هست كه هر چند خيلي نميتونه موثر باشه، اما باز هم داشتن مقاله هر چند داخلي در رزومه تون مفيد هست.
    براي اينكه ديد خوبي داشته باشيد، بايد در دانشگاه هايي كه فكر ميكنيد براتون مناسب هستند شرايط رو بخونيد و ببينيد مي نيمم نمرات زبان و معدل و ساير شرايط براشون چي هست. سابقه كارآموزي شما تصور نميكنم خيلي تاثيرگذار باشه. اگر فاند نميخوايد، فكر ميكنم بتونيد همين امسال با نمرات نسبتا خوب زبان و بدون مقاله، براي دانشگاه هاي متوسط اروپايي اپلاي كنيد. پس با توجه به دانشگاه، فاند و زماني كه ميخوايد اپلاي كنيد، ببينيد كه اولويت براتون چي هست؟ زبان يا مقاله يا ...؟ نظر شخصي من اينه كه تنها چيزي رو كه الان براي شما بسيار مهم هست و ميتونه تعيين كننده باشه، زبان هست. در درجه دوم، اگر وقت كافي داريد، اونوقت رو مقاله هم كار كنيد.
    موفق باشيد
    Whether you think you can or you think you can't, you're right

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    food science and technology

نقل قول نوشته اصلی توسط zari نمایش پست ها
    سلام
    اول بايد ببينيد كه براي چه موقع ميخوايد اپلاي كنيد. اگر براي فال 2011 باشه كه وقت براي مقاله نداريد و بايد به صورت فشرده زبان بخونيد و GRE آبان رو هم امتحان بديد. اگر براي سال بعدش باشه ميتونيد هم براي زبان خودتون رو آماده كنيد و هم به كمك افراد هم رشته اي، سعي كنيد مقاله مشترك بديد، چون با توجه به نوع كارتون (كه اصلا در حيطه تحقيقات نيست) و اينكه كارشناسي هستيد فكر نميكنم به تنهايي بتونيد مقاله بديد. البته كاري كه ميتونيد انجام بديد ارائه مقاله مروري در كنفرانسهاي داخلي هست كه هر چند خيلي نميتونه موثر باشه، اما باز هم داشتن مقاله هر چند داخلي در رزومه تون مفيد هست.
    براي اينكه ديد خوبي داشته باشيد، بايد در دانشگاه هايي كه فكر ميكنيد براتون مناسب هستند شرايط رو بخونيد و ببينيد مي نيمم نمرات زبان و معدل و ساير شرايط براشون چي هست. سابقه كارآموزي شما تصور نميكنم خيلي تاثيرگذار باشه. اگر فاند نميخوايد، فكر ميكنم بتونيد همين امسال با نمرات نسبتا خوب زبان و بدون مقاله، براي دانشگاه هاي متوسط اروپايي اپلاي كنيد. پس با توجه به دانشگاه، فاند و زماني كه ميخوايد اپلاي كنيد، ببينيد كه اولويت براتون چي هست؟ زبان يا مقاله يا ...؟ نظر شخصي من اينه كه تنها چيزي رو كه الان براي شما بسيار مهم هست و ميتونه تعيين كننده باشه، زبان هست. در درجه دوم، اگر وقت كافي داريد، اونوقت رو مقاله هم كار كنيد.
    موفق باشيد

ممنونم زری جون از راهنماییت
    فکر نمی کنم برای fall 2011 بتونم خودمو برای GRE آماده کنم....بنا بر این میذارم که برای سال بعد apply کنم...پس زبانمو قوی می کنم....تا بتونم تو IELTS و GRE نمره خوبی بگیرم...شما کسی رو نمی شناسید که به همکار برای مقاله احتیاج داشته باشه یا بتونه کمکم کنه؟و همچنین دانشگاه های US و CA که رشته مارو دارن رو میتونید بهم معرفی کنید؟
    اگر زبامنو خیلی خوب بگیرم امکانش هست با فاند پذیرش بگیرم؟

بازم ممنون

ApplyAbroad Champion
    zari آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط niki2025 نمایش پست ها
    ممنونم زری جون از راهنماییت
    فکر نمی کنم برای fall 2011 بتونم خودمو برای GRE آماده کنم....بنا بر این میذارم که برای سال بعد apply کنم...پس زبانمو قوی می کنم....تا بتونم تو IELTS و GRE نمره خوبی بگیرم...شما کسی رو نمی شناسید که به همکار برای مقاله احتیاج داشته باشه یا بتونه کمکم کنه؟و همچنین دانشگاه های US و CA که رشته مارو دارن رو میتونید بهم معرفی کنید؟
    اگر زبامنو خیلی خوب بگیرم امکانش هست با فاند پذیرش بگیرم؟

بازم ممنون
    خواهش ميكنم
    ببين حقيقتش اينه كه خيلي نميشه پيش بيني كرد، اما واقعا نمرات خيلي خوب زبان تاثير فوق العاده اي دارند. پس اگر ميخواي پذيرش خوبي بگيري (با توجه به نمره معدل معمولي و نداشتن مقاله) حتما حتما بايد زبانتو عالي بدي. يعني آيلتس 7 و يا تافل حدود 100. تو كه ميخواي سال بعد اپلاي كني حتما برو به استادات يا دوستان ارشد يا استادهايي كه ميشناسي مراجعه كن، اگر بتوني يه مقاله ISI داشته باشي عالي ميشه.
    مشكل اينجاست كه واسه ارشد ميخواي اقدام كني. و براي ارشد، فاند كمتري در دسترس هست. اما چيزي كه ميتونم بگم اينه كه تو اين يك سال اگر نمرات زبان خيلي خوب داشته باشي و بتوني يه مقاله بدي، خيلي ميتوني اميدوار باشي. در نهايت هيچكي نيست كه وارد پروسه اپلاي بشه و نتونه پذيرش بگيره.
    در مورد دانشگاه ها، در صفحه اول همين تاپيك من خودم ليستي از دانشگاه ها رو گذاشتم، البته اونها دانشگاههاي تاپ هستند. يك ليست رو هم دوست عزيز countdown در گذشته برام پيدا كرده بود كه بايد در پيامهاي خصوصي 1-2 سال قبلم سرچ كنم اگه پيدا كردم برات ميفرستم.
    در مورد همكار براي مقاله، اينجا ميتوني درخواست همكاري بدي و اگر كسي تونست، باهات همكاري ميكنه.
    موفق باشي

ApplyAbroad Champion
    zari آواتار ها

راستي
    افرادي با شرايطي مثل خودت رو در قسمت نتايج پذيرش در اينجا چك كن. ببين از چه دانشگاه هايي و با چه شرايطي تونستند پذيرش بگيرند.
    موفق باشي

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

با سلام
    لیسانس کشاورزی-صنایع غذایی با معدل 14.5 از دانشگاه صنعتی اصفهان و ارشد از فردوسی مشهد با معدل 17.05 و 2 مقاله بین المللی چه نمره تافل میخواهم برای پذیرش از امریکا یا هلند؟ GRE هم احتیاج دارم؟

Junior Member

سلام من فارغ التحصیل صنایع غذایی از علوم تحقیقات هستم و قصد دارم برای ارشد به آلمان برم میشه لیست دانشگاه هایی که این رشته رو در این کشور دارند به من بدید در ضمن می خواستم بدونم کدوم از گرایش های صنایع غذایی که گفته شد پر کاربرد تره؟ و اینکه برای کشور های اروپایی هم نیاز به GRE هست یا نه؟ شنیدم که بچه های دانشگاه آزاد را میفرستن دوباره لیسانس بخونن یعنی مدرکشون رو معادل دیچلم میدونن این درسته ؟یا اینکه امتحانی میگیرن تا سطحمون مشخص شه؟
    ویرایش توسط tameshk : October 21st, 2010 در ساعت 04:34 PM

Junior Member

درود بر شما ....
    من اگر فوق ص.غذایی در ایران بخونم و بعد برای دکترا در استرالیا یا کانادا اقدام کنم اجازه ادامه تحصیل به من میدن یا رد میشم و یا باید دوباره اونجا فوق بخونم؟
    اگر اطلاعاتی در مورد دانشگاه های تاپ در استرالیا یا کانادا در صنایع غذایی دارین ممنون میشم راهنمایی ام کنین
    ویرایش توسط soilman : October 26th, 2010 در ساعت 08:34 PM دلیل: فینگیلیش بودن

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط Parthia نمایش پست ها
    درود بر شما ....
    من اگر فوق ص.غذایی در ایران بخونم و بعد برای دکترا در استرالیا یا کانادا اقدام کنم اجازه ادامه تحصیل به من میدن یا رد میشم و یا باید دوباره اونجا فوق بخونم؟ agar etelati darmorede unihaye top to australia or canada to sanaye ghazaee darin
    mamnoon misham rahnamaeem konin
    نه هیچ مشکلی نداره شما میتونید برای دکتری برای امریکا- کانادا و استرالیا اقدام کنید.فقط قبل از اپلای کردن یه سر به سایت دانشگاه مورد نظرتون بزنید و ببنید فلوچارتشون چطوریه و دروسی که در ارشد پاس میکنن چیا هستن تا مطلع بشید که ایا شما fullfield میشید یا نه.
    برای کانادا من دانشگاه british colombia رو پیشنهاد میکنم و برای استرالیا دانشگاه quennsland بدک نیست ولی بازم مطمئن نیستم میتونید تو رنکینگها چک کنید.

Junior Member

مرسی از جواب و راهنماییت / /من سال آخر کارشناسیم . با چند تا از استادا که صحبت می کردم بیشتر در مورد مالزی و هند گفتن که خصوصآ هند صنایع لبنیش رنک بالایی داره و اینکه دانشگاه آمریکن هم دارن که میشه با فارغ التحصیلی از اونجا واسه امریکا هم اقدام کرد ...