صفحه 6 از 26 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 257

موضوع: تحصیل در رشته علوم و صنایع غذایی و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : رشته صنایع غذایی

نقل قول نوشته اصلی توسط Behnam_999 نمایش پست ها
    دانشگاه های کانادا که این رشته را دارند، University of Alberta, University of British Colombia, Guelph University, University of Saskatchewan, Dalhousie University...با این شرایطی که گفتید واسه کانادا شانستون زیاد نیست. ولی اگه GRE دارید و نمره تون هم خوبه، آمریکا شانس خیلی بیشتری دارید.
    با توجه به شرایط فعلی اقتصاد امریکا و وضعیت معدل شما شانس چندانی وجود ندارد. سعی کنید ارشد را با هزینه شخصی تمام کنید تا انشا... با وضعیت مناسب تری که پیدا خواهید کرد برای دکترا انتظار بورس یا کمک مالی و ...داشته باشید.

Junior Member pari88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي صنايع غذايي دانشگاه ورامين

سلام مرسي از جوابتون.به دليل مهاجرت خواهرم به كانادا يه فرصت خيلي خوبي براي ادامه تحصيل تو كشوري كه دوست دارم پيش اومده.ببينيد من الان ترم 9 هستم.و هنوز 43 واحد ديگم هم مونده اين ترم معدلم 15.57 شد يعني 60 واحد اخر رو ميتونم معدل بالا بيارم.در ضمن زبانم هم خوبه در حد ielts 6. ميخوام tofel هم بدم.2 تا مقاله isi دارم و gre general.من از هر كدوم از دانشگاه هاي كانادا كه بشه براي پاييز 2012 با fund پذيرش بگيرم.ميشه لطفا من رو راهنمايي كنيد.
    مرسي

نقل قول نوشته اصلی توسط pari88 نمایش پست ها
    سلام مرسي از جوابتون.به دليل مهاجرت خواهرم به كانادا يه فرصت خيلي خوبي براي ادامه تحصيل تو كشوري كه دوست دارم پيش اومده.ببينيد من الان ترم 9 هستم.و هنوز 43 واحد ديگم هم مونده اين ترم معدلم 15.57 شد يعني 60 واحد اخر رو ميتونم معدل بالا بيارم.در ضمن زبانم هم خوبه در حد ielts 6. ميخوام tofel هم بدم.2 تا مقاله isi دارم و gre general.من از هر كدوم از دانشگاه هاي كانادا كه بشه براي پاييز 2012 با fund پذيرش بگيرم.ميشه لطفا من رو راهنمايي كنيد.
    مرسي
    دانشگاه های مختلفی در کانادا این رشته را دارند از جمله ، University of Alberta, University ofBritish Colombia, Guelph University, University of Saskatchewan, DalhousieUniversity
    که قبلا یکی از دوستان ذکر کرده ولیکن مثل این که شما مشاهده نکرده اید. همینطور میتوانید به سایت food-info.net مراجعه نمایید که این هم ذکر شده است. بودن وابستگان برای مهاجرت نکته مثبت ولیکن برای اخذ ویزای دانشجویی مثبت نیست چون در مورد بازگشت شما پس از اتمام ایجاد شک میکند. در مورد گرفتن کمک مالی هم در سطح ارشد کانادا سابقه امیدوار کننده ای ندارد. اگر پست ها را مطالعه بفرمایید همه این مطالب قبلا مطرح و ذکر شده است. موفق باشید.

Junior Member masoumeh A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food science

دوست من سلام یکی از دوستان هستن که برای phd پذیرش گرفتن از ایشون می تونید کمک بگیرید.

Junior Member

سلام. من کارشناسی ارشد صنایع غذایی از دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات با معدل حدود 16هستم. 2 مقاله مروری کنفرانس داخلی- 1 مقاله مجله داخلی دارم. 1 مقاله ISI هم در حال بررسی دارم. هیچ سابقه کاری ندارم. واسه پذیرش گرفتن phd در دانشگاههای کانادا- امریکا و یا سوئد, به کدوم میتونم امیدوار باشم؟ آیا میتونم fullfind بگیرم؟ اگه نه هزینه های تحصیل کدوم کشور کمتر هست؟ معمولا چقدر زمان میبره؟
    من هیچ اطلاعاتی در زمینه استارت کار ندارم. خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید که از کجا و چطوری باید شروع کنم. خیلی ممنون میشم کمکم کنید

Junior Member

سلام به همه دوستان
    خيلي خلاصه ميگم
    فوق ديپلم تكنولوژي مواد غذايي از دانشگاه آزاد با معدل 14 و يك ترم مشروطي
    كارشناسي نا پيوسته مهندسي علوم و صنايع غذايي با معدل 13/70 از دانشگاه آزاد بدون مشروطي
    دوره HACCP در يك شركت بين الملللي گذروندم
    3 ماه سابقه كار در كارخانه قند
    يك ماه سابقه كار در يكي از كارخانه هاي معروف در زمينه رب گوجه فرنگي در كشور
    5 سال سابقه كار افتخاري در يك موسسه فرهنگي هنري
    زبانم خيلي خوب مخصوصا مكالمه چند روز پيش براي امتحان زبان به موسسه زبان سرا رفتم بعد از اين كه ازم امتحان گرفتن يكي از اساتيدش بهم گفت اگر 6 ماه وقت بزاري راحت ميتوني در امتحان آيلتس 8 شايدم 9 بگيري
    به نظر شما يكي از دانشگاه هاي بريتانيا به من پذيرش ميده؟؟؟اگر جواب مثبت كدوم يكيشون راحت تر پذيرش ميده؟؟؟
    ببخشيد كه خلاصه نشد
    ممنون

Junior Member

دوستان عزیز, میشه من را راهنمایی کنید که واسه شروع کار پذیرش گرفتن باید از کجا اطلاعاتی را داشته باشم. من به تازگی تصمیم گرفتم واسه همین در مورد انتخاب دانشگاه و مطمئن شدن از اینکه آیا اصلا شانسی واسه گرفتن پذیرش دارم یا نه هیچگونه اطلاعاتی ندارم
    معذرت میخوام اگر سوالم بی ربط هست ولی واقعا به کمک احتیاج دارم, ممنون میشم راهنماییم کنید

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط farinaz نمایش پست ها
    دوستان عزیز, میشه من را راهنمایی کنید که واسه شروع کار پذیرش گرفتن باید از کجا اطلاعاتی را داشته باشم. من به تازگی تصمیم گرفتم واسه همین در مورد انتخاب دانشگاه و مطمئن شدن از اینکه آیا اصلا شانسی واسه گرفتن پذیرش دارم یا نه هیچگونه اطلاعاتی ندارم
    معذرت میخوام اگر سوالم بی ربط هست ولی واقعا به کمک احتیاج دارم, ممنون میشم راهنماییم کنید
    شما اطلاعات مقدماتی مربوطه رو از تاپیک های کشورهایی رو که مد نظرتون هست بگیرید و بعد به سایت اون دانشگاه ها مراجعه کنید....مثلا اینکه برای اون رشته چه پارامترهایی حداقل برای قبولی هست و غیره!همین اول قدم هست و باید وقت کافی رو براش بگذارید!در پروسه ی پذیرش باید به حد کافی صبر و حوصله خرج بدهید و انتظار نداشته باشید هر کسی بیاید تندی به شما جواب بدهد!

روز خوش

Junior Member

سلام و وقت بخیر؛
    لیسانس صنایع غذایی،با معدل 15،شهید بهشتی هستم،زبانم خوب هست،تازه فارغ التحصیل شدم و هیچ فعالیت علمی و پژوهشی نداشتم(مقاله و...)،سوالم این هست که میتونم برای ادامه،از دانشگاه های امریکا،(رنک دانشگاه برام مهم نیس) فاند بگیرم؟
    ضمنا با ویزای F2 میرم.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط S1390 نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر؛
    لیسانس صنایع غذایی،با معدل 15،شهید بهشتی هستم،زبانم خوب هست،تازه فارغ التحصیل شدم و هیچ فعالیت علمی و پژوهشی نداشتم(مقاله و...)،سوالم این هست که میتونم برای ادامه،از دانشگاه های امریکا،(رنک دانشگاه برام مهم نیس) فاند بگیرم؟
    ضمنا با ویزای F2 میرم.
    خیر!البته با این شرایطی که شما گفتید و به داشتن تافل-ایلتس و GRE اشاره ای نکردید....
    اینحور که فهمیدم برای ارشد میخاهید اقدام کنید...
    در صورت داشتن نمرات خوب در جی ار ای و نمره ی خوب زبان شانستان بالا می رود و خوب می تونید با جستجو کردن در بین دانشگاه ها به نتایجی برسید!

روز خوش