صفحه 7 از 26 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 257

موضوع: تحصیل در رشته علوم و صنایع غذایی و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رشته صنایع غذایی

سلام،
    من دانشجوی ارشد صنایع غذایی دانشگاه بهشتی هستم، معدلم 17.5 هست، موضوع پایان نامم بیوتکنولوژیه و 2تا مقاله هم دارم ولی هنوز واسه زبان وقت نکردم مدرک بگیرم، واسه دکترا میخوام اپلای کنم فنلاند یا سوئد یا کانادا. میتونم پذیرش بگیرم؟ چه جوری و کی باید اقدام کنم؟ احتمال گرفتن فاند هستش؟
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

نقل قول نوشته اصلی توسط ladyy نمایش پست ها
    سلام،
    من دانشجوی ارشد صنایع غذایی دانشگاه بهشتی هستم، معدلم 17.5 هست، موضوع پایان نامم بیوتکنولوژیه و 2تا مقاله هم دارم ولی هنوز واسه زبان وقت نکردم مدرک بگیرم، واسه دکترا میخوام اپلای کنم فنلاند یا سوئد یا کانادا. میتونم پذیرش بگیرم؟ چه جوری و کی باید اقدام کنم؟ احتمال گرفتن فاند هستش؟
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
    برای زبان باید تافل ای بی تی 80 یا ایلتس 6.5 داشته باشید، جی ار ای هم احتیاج هست،پذیرش می دهند اما امریکا خیلی دانشگاه های زیادتری داره و فاند خوب می دهند، از طریق وب سایت دانشکده صنایع غذایی و لینک graduate program هر دانشگاه می توانید اطلاعات لازم برای روش و زمان اپلای کردن را پیدا کنید.
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

Junior Member

سلام دوستان
    من ارشد آزاد علوم و تحقیقات- لیسانس هم آزاد بودم. میخواستم بدونم اگر من بخواهم واسه PHD دانشگاههای کانادا اقدام کنم اونجا شانسی هست؟ کلا اونجا مدرک دانشگاه آزاد رو می پذیرند ؟ به نظر شما گرفتن fund برای phd امکانپذیر است برای من یا باید برای M.s. اقدام کنم؟ ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط farinaz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ارشد آزاد علوم و تحقیقات- لیسانس هم آزاد بودم. میخواستم بدونم اگر من بخواهم واسه PHD دانشگاههای کانادا اقدام کنم اونجا شانسی هست؟ کلا اونجا مدرک دانشگاه آزاد رو می پذیرند ؟ به نظر شما گرفتن fund برای phd امکانپذیر است برای من یا باید برای M.s. اقدام کنم؟ ممنون میشم اگر راهنمایی کنید
    باید دانشگاه های مورد نظر در کانادا را بگردید بعد ببینید چه شرایطی میخان....
    معمولا برای کانادا دانشگاه های خوبش شرایط تاپ و عالی مورد نیاز هست...
    برای اطلاعات بیشتر به سایت دانشگاه و سپس مکاتبه با اساتید اونجا اقدام کنید!

روز خوش

پ.ن:لطفا از طرح سوالات تکراری بپرهیزید!با سپاس از توجه تان!

Junior Member

سلام
    من فوق لیسانس صنایع غذایی از دانشگاه کشاورزی ارمنستان هستم .با توجه به اینکه رنک این دانشگاه خیلی مناسب نیست با توجه به داشتن مدرک IELTSو مقاله ISI می تونم امید داشته باشم از دانشگاههای اروپایی یا امریکایی برای phd پذیرش بگیرم؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط m_t_e نمایش پست ها
    سلام
    من فوق لیسانس صنایع غذایی از دانشگاه کشاورزی ارمنستان هستم .با توجه به اینکه رنک این دانشگاه خیلی مناسب نیست با توجه به داشتن مدرک IELTSو مقاله ISI می تونم امید داشته باشم از دانشگاههای اروپایی یا امریکایی برای phd پذیرش بگیرم؟
    برای اروپا خوب زیاد مشکلی نیست....البته باید نمی دونم دانشگاه تون چقدر شناخته شده است....
    برای آمریکا شاید یه کم حساس باشن....برای آمریکا باید ایلتس بالای 6.5 و جی ار ای بالا داشته باشید تا بتونید شانس پذیرش همراه با فاند رو بالا ببرید....
    در کل یادتون باشه که اکثرا کل مدارک شما رو بررسی می کنن همانطور که خودشون میگن....

می تونید با مکاتبه و دیدن سایت هاشون و شرایط مورد نیاز به یه ارزیابی برسید

روز خوش

سلام .من راجع به موضوع پایان نامه راهنمایی میخواستم کدوم قسمت باید مطرح کنم؟
    ویرایش توسط soilman : November 1st, 2011 در ساعت 11:13 PM

Junior Member akbar_saeedi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    food sciense

سلام به همگی
    دوستان عزیز کسی خودش برا گرفتن پذیرش تو رشته صنایع غذایی اقدام کرده؟
    نتیجه؟
    اشنایی رو میشناسید؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran

درود
    دوست عزیز پروسه ی پذیرش امری است که باید به دست خود فرد انجام بشه و هیچ کس به جز خود فرد نمی تونه این پروسه رو انجام بده...مگر اینکه پول کلانی به موسساتی بده که بعد از انجامش از کرده ی خودش فرد اکثرا پشیمان گشته هست!

پس خودتان با جستجو در دانشگاه های مورد نظر و شرایط پذیرش شروع به کار کنید...

روز خوش

نقل قول نوشته اصلی توسط akbar_saeedi نمایش پست ها
    سلام به همگی
    دوستان عزیز کسی خودش برا گرفتن پذیرش تو رشته صنایع غذایی اقدام کرده؟
    نتیجه؟
    اشنایی رو میشناسید؟
    ممنون

Junior Member akbar_saeedi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    food sciense

نقل قول نوشته اصلی توسط soilman نمایش پست ها
    درود
    دوست عزیز پروسه ی پذیرش امری است که باید به دست خود فرد انجام بشه و هیچ کس به جز خود فرد نمی تونه این پروسه رو انجام بده...مگر اینکه پول کلانی به موسساتی بده که بعد از انجامش از کرده ی خودش فرد اکثرا پشیمان گشته هست!

پس خودتان با جستجو در دانشگاه های مورد نظر و شرایط پذیرش شروع به کار کنید...

روز خوش
    سلام مجدد آقا سویلمان
    من هنوز در مرحله تصمیم گیری هستم
    یکی از استادا به من گفت کلا برا رشته ما فاند گرفتن خیلی سخته،درسته؟
    من میخواستم برا گرفنم فاند کشورهای اروپا یا کانادا شرایطمو محک بزنم ولی در نتایج پذیرش هم کسی فاند نگرفته بود،به نظر شما از چه کانال هایی وارد شم؟
    ممنون