صفحه 38 از 61 نخستنخست ... 282930313233343536373839404142434445464748 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 608

موضوع: دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

پیش فرض پاسخ : دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

نقل قول نوشته اصلی توسط harati1987 نمایش پست ها
    با سلام،

من و دوستم هر جفت در انکارا در تاریخ 20 جولای ریجکت شدیم!
    کیس: مستر مجدد و فول فاند.
    سوال: ایا دبی جایی هست که بتونیم بگیریم ویزامونو؟
    اصلا انکارا اجازه صحبت کردن به ما نداد!
    ممنون میشم از راهنماییتون.
    بله . دوستان عمان و قبرس رو هم پیشنهاد میکنن ولی من نظر خاصی ندارم در موردشون مخصوصاً که در هفته های اخیر کاملاً متغیر بوده تصمیم گیری هاشون. اگه فول فاند هستید ارمنستان هم خوب میتونه باشه ولی در جریان نیستم که چقدر مستر مجدد تاثیر منفی داره در ارمنستان. بدون فاند بودن تاثیر مستقیم در ریجکت شدن داره تو ارمنستان.

Junior Member

Hi
    I totally recommend going to Dubai these days. One of my relatives was rejected in Ankara recently. and he got a visa (with administrative processing) from Dubai just 3 weeks after being rejected from Ankara. Recent rejections at Ankara were very unreasonable and probably because of Turkey's unstable political condition. so don't worry. I recommend going to Dubai as soon as you can so that you can be in US and go to classes in time.

best of luck to you

نقل قول نوشته اصلی توسط harati1987 نمایش پست ها
    با سلام،

من و دوستم هر جفت در انکارا در تاریخ 20 جولای ریجکت شدیم!
    کیس: مستر مجدد و فول فاند.
    سوال: ایا دبی جایی هست که بتونیم بگیریم ویزامونو؟
    اصلا انکارا اجازه صحبت کردن به ما نداد!
    ممنون میشم از راهنماییتون.

Junior Member

سلام امروز دبی مصاحبه داشتم نتیجه ریجک با بند 214 b با آقای
    شرایطم دختر برای مستر رشته غیر حساس هزینه یک سال 24000 بود که 7000 اسکالرشیپ داشتم و بانک استیتمنتم 55000 که با اسکالرشیپ هزینه دو سال بیشترو داشتم کار دولتی نداشتم گپ یک سال و نیم که اصلن چیزی نپرسید
    کچا میری؟
    چند جا اپلای کردی ؟ 7جا امریکا دوتا انگلیس که از یدونه انگلیس پذیرش دارم
    مبارکه
    ممنون
    چرا اینجا؟ دلیلو گفتم
    اینجا خیلی جدی پرسید کسیو نداری امریکا؟ نه
    کی هزینتو میده؟ پدر مادر ا
    چه کارن؟ پدر کارمند شرکت ساختمانی مادر مترجم و مربی که مدرک مربیگریشونم برده بودم و افیسر هم دید
    درامد مادر چقده؟ که من اینجا گفتم پول مال هردوشنه اما بانک استیتمنت به نام مادره چون پدر همش به سفره و کارای مالی با مادره .ولی درامد مادرو پرسید منم محاسبه کردم گفتم 2000 تا در صورتی که مادر تقریبا1000 تا بود و من اشتباهی پدرو گفتم دیگه تصحیحشم نکردم
    بی اسو دید گفت سهامه گفتم بلی بی اس دیگه ای نداری؟ نه نمیدونم واسه چی میخواست همون بس بود منم حس کردم سهام براش عجیب بود توضیح دادم به مبلغ 55000 تا سهام خریدیم سودش بیشتره
    گفت متاسفم خانم ریجک دلیلو پرسیدم گفت فاند کامل ندارید بش گفتم به مستر کم پیش میاد فاند بدن گفت متاسفم
    خودم حس میکنم بی اس برام مشکل ساز شد چون یکی دیگه میخواست منم نداشتم در صورتی که همون کافی بود هزینه 2 سال بیشترو داشت اخرشم به دلیل نداشتن فاند ردم کرد در صورتی که اسکالرشیپ داشتم و من اونجا دیگه لال شدم بگم آقا میرم استاد آر ای میده و ایمیل استادو بش نشون بدم که نوشته بود موضوع تحقیقو هروقت اومدی با هم انتخاب میکنیم.
    دوستان یاری کنید برم انکارا؟ چون وقتشم دارم برای اول اگست قرار بود اول انکارا برم کودتا شد وقت دبی گرفتم بجاش اما اونچارو کنسل نکردم بنظرتون نامه بانکو به پدر تغییر بدم و سپردش کنم و توضیح بدم 7000 تا اسکالرشیپ دارم ایمیل استادم دارم که قراره ریسرچ داشته باشم؟ یا اینکه بگردم دنبال پذیرش فول فاند؟ آخه واقا واسه مستر فول فاند خیلی سخته همینشم به زور میدن

سلام بچه ها منم امروز دبی مصاحبه داشتم با همان خانم بد اخلاق باجه 6. برای فرصت مظالعاتی باا همسرم اقدام کرده بودیم فقظ پاس و دی اس را خواست و خیلی سرد و بیروح بود که باعث شد من خیلییی استرس بگیرم و حرفهاش را متوجه نشم و ازش بخام دوباره تکرار کنه گفت چند جا اگلای کردی و من گقتم فقط همین دانشگاه و این استاد درخاستم را پدیرفت به دلیل زمینه کاری مشابه. و من قراره 6 ماه از دوره دکتری را در ازمایشگاه ایشون کار کنم و وقتی اسمش را گفتم فهمید ایرانیه و احساس کردم اصلا خوشش نیومد. و همین جا تصمیمشو گرفت. بعد رزومه های ما را خاست و مرتب تایپ میکرد و خیلی سکوت میکرد و من فکر میکردم همه چی ارومه و روال همینه. بعد گفت هدفت از رفتن و این همه پول خرج کردم چیه گفتم مهمتریت دلیلم اینه که در اینجا امکانات لازم برای ادامه پروژه من وجود نداره و وانشگاه این فرصت رت به ما دهده تا با فرصت مظالعاتی پروژه را کامل کنیم و دلیل بعدی این که فکر میکنم داشتن چنین تجربه بزرگی از نظر اکادمیک برای من مهمه و اعتماد بنفس و شانس من را برای استاد شدن افزایش میده بنابراین فکر میکنم ارزششو داره. بعد گفت رو چی میخای کار کنی و منم توضیح دادم در کل جو ساکت مصاحبه باعث شده بود منم خیلی سرد بشم و راحت نباشم و تلاشی هم برای ارایه مدارکم نکردم گفتم بی اس را میخاهید گفت نه. و در اخر گفت برای من معنی نداره و ریجکتم کرد.از شوهرم هیچ نپرسید. دوستان کمک کنید بدونم مشکل چی بوده دارم از ناراحتی دق میکم. کیس خیلی نرمالی بودم و فقط میخاستم جند ماه برای ادامه تحقیقم امریکل برم. چی باید میگفتم؟ جرا رد شدم؟ و الان باید کجا اقدام کنم؟ دوباره سفر کردن خیلی برام مشکله و وقتشو ندارم اگه دوباره پس فردا اقذام کنم دوبی مشکلی داره؟
    ممنون از راهنماییتون

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط happydel نمایش پست ها
    سلام امروز دبی مصاحبه داشتم نتیجه ریجک با بند 214 b با آقای
    شرایطم دختر برای مستر رشته غیر حساس هزینه یک سال 24000 بود که 7000 اسکالرشیپ داشتم و بانک استیتمنتم 55000 که با اسکالرشیپ هزینه دو سال بیشترو داشتم کار دولتی نداشتم گپ یک سال و نیم که اصلن چیزی نپرسید
    کچا میری؟
    چند جا اپلای کردی ؟ 7جا امریکا دوتا انگلیس که از یدونه انگلیس پذیرش دارم
    مبارکه
    ممنون
    چرا اینجا؟ دلیلو گفتم
    اینجا خیلی جدی پرسید کسیو نداری امریکا؟ نه
    کی هزینتو میده؟ پدر مادر ا
    چه کارن؟ پدر کارمند شرکت ساختمانی مادر مترجم و مربی که مدرک مربیگریشونم برده بودم و افیسر هم دید
    درامد مادر چقده؟ که من اینجا گفتم پول مال هردوشنه اما بانک استیتمنت به نام مادره چون پدر همش به سفره و کارای مالی با مادره .ولی درامد مادرو پرسید منم محاسبه کردم گفتم 2000 تا در صورتی که مادر تقریبا1000 تا بود و من اشتباهی پدرو گفتم دیگه تصحیحشم نکردم
    بی اسو دید گفت سهامه گفتم بلی بی اس دیگه ای نداری؟ نه نمیدونم واسه چی میخواست همون بس بود منم حس کردم سهام براش عجیب بود توضیح دادم به مبلغ 55000 تا سهام خریدیم سودش بیشتره
    گفت متاسفم خانم ریجک دلیلو پرسیدم گفت فاند کامل ندارید بش گفتم به مستر کم پیش میاد فاند بدن گفت متاسفم
    خودم حس میکنم بی اس برام مشکل ساز شد چون یکی دیگه میخواست منم نداشتم در صورتی که همون کافی بود هزینه 2 سال بیشترو داشت اخرشم به دلیل نداشتن فاند ردم کرد در صورتی که اسکالرشیپ داشتم و من اونجا دیگه لال شدم بگم آقا میرم استاد آر ای میده و ایمیل استادو بش نشون بدم که نوشته بود موضوع تحقیقو هروقت اومدی با هم انتخاب میکنیم.
    دوستان یاری کنید برم انکارا؟ چون وقتشم دارم برای اول اگست قرار بود اول انکارا برم کودتا شد وقت دبی گرفتم بجاش اما اونچارو کنسل نکردم بنظرتون نامه بانکو به پدر تغییر بدم و سپردش کنم و توضیح بدم 7000 تا اسکالرشیپ دارم ایمیل استادم دارم که قراره ریسرچ داشته باشم؟ یا اینکه بگردم دنبال پذیرش فول فاند؟ آخه واقا واسه مستر فول فاند خیلی سخته همینشم به زور میدن
    بخاطر سهام بودن ریجکت کرده شاید این تصور رو بوجود اورده که اون سهام پول نقد نیست که قطعا هم با مفهوم سهام هایی که بعضی از بانکا تو ایران میدن و عین سپرده است آشنا نیست.
    سپرده رو معمولا یا saving account ترجمه میکنن یا long term دیپازیت. جفتش رو شما هر زمان بخوای میتونی نبدیل به پول کنی اما احتمالا share نوشته بوده تو نامه بانک. مفعوم اینا باهم فرق داره تو آمریکا برای همینم بنده خدا برای بی اس دیگه سوال کرده. قصدش ریجکت نبوده در ابتدا. اگر هم میخواین سریع اقدام کنین باز همین دبی به نظرم مناسبتره. آنکارا جدیدا بدون فاندها و ریجکتی ها رو چشم بسته ریجکت میکنه. شما به چند مورد استثنا که بدون فاند از آنکارا گرفتن توجه نکن.

Junior Member

من قبل از اینکه برم حسم میگفت ممکنه بانک استیتمنت به دلیل سهام بودن بشه بلای جونم بامک هم رفتم براشون کلی توضیح دادم که از حرافیش کم کنن فقط بگن به این میزان دلار پول داره اما قبول نکردن تغییر بدن تازه رئیس بانک طلبکارانه گفت خانم سهامه امریکا سهام براش ملموس تره تا سپرده طوری که ببخشیدم بدهکار شدم ببینید این متن بانک هست دوستان بنظرتون متن مشکل داره یا کللا کیسم مشکل داشته
    this is to certify that Ms .... holder passport No ... OWNS 1680 UNITS of non transferable stock of ganjineh armanshahr investment fund issued on 2016/04/30.
    the stock price is irr 1000,000 and its consignment is fully held by bank shahr of iran. taking into consideration the central bank of ir of iran official exchange rate announced for today the equivalent of total stocks value is usd 55065#
    this certificate is issued upon the request of above stocks holder confirming the stock owned by her on 2016/06/15 and brings no responsibility and undertaking for ganjineh armanshahr investment fund and bank shahr of iran towards anybody other than the owner.
    در رابطه با دبی هم والا من از آفیسر خوبه ریجکت گرفتم اگر برگردم پیش خودش که میگه چرا با همون پذیرش قبلی اومدی اگرم برم پیش خانم معروف که فکر نمیکنم باز جوابی بگیرم چون امروز ریجکتی زیاد داشت
    راستی من تازمانی که بودم یه خانم زرد گرفت و یه زنو شوهر صورتی ندیدم ریجکتی هم با خودم 4 نفر بودیم بقیه رو هم نفهمیدم چون نفرای اول بودم
    خلاصه دوستان نیازمند یاری سبزتانم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط science2017 نمایش پست ها
    سلام بچه ها منم امروز دبی مصاحبه داشتم با همان خانم بد اخلاق باجه 6. برای فرصت مظالعاتی باا همسرم اقدام کرده بودیم فقظ پاس و دی اس را خواست و خیلی سرد و بیروح بود که باعث شد من خیلییی استرس بگیرم و حرفهاش را متوجه نشم و ازش بخام دوباره تکرار کنه گفت چند جا اگلای کردی و من گقتم فقط همین دانشگاه و این استاد درخاستم را پدیرفت به دلیل زمینه کاری مشابه. و من قراره 6 ماه از دوره دکتری را در ازمایشگاه ایشون کار کنم و وقتی اسمش را گفتم فهمید ایرانیه و احساس کردم اصلا خوشش نیومد. و همین جا تصمیمشو گرفت. بعد رزومه های ما را خاست و مرتب تایپ میکرد و خیلی سکوت میکرد و من فکر میکردم همه چی ارومه و روال همینه. بعد گفت هدفت از رفتن و این همه پول خرج کردم چیه گفتم مهمتریت دلیلم اینه که در اینجا امکانات لازم برای ادامه پروژه من وجود نداره و وانشگاه این فرصت رت به ما دهده تا با فرصت مظالعاتی پروژه را کامل کنیم و دلیل بعدی این که فکر میکنم داشتن چنین تجربه بزرگی از نظر اکادمیک برای من مهمه و اعتماد بنفس و شانس من را برای استاد شدن افزایش میده بنابراین فکر میکنم ارزششو داره. بعد گفت رو چی میخای کار کنی و منم توضیح دادم در کل جو ساکت مصاحبه باعث شده بود منم خیلی سرد بشم و راحت نباشم و تلاشی هم برای ارایه مدارکم نکردم گفتم بی اس را میخاهید گفت نه. و در اخر گفت برای من معنی نداره و ریجکتم کرد.از شوهرم هیچ نپرسید. دوستان کمک کنید بدونم مشکل چی بوده دارم از ناراحتی دق میکم. کیس خیلی نرمالی بودم و فقط میخاستم جند ماه برای ادامه تحقیقم امریکل برم. چی باید میگفتم؟ جرا رد شدم؟ و الان باید کجا اقدام کنم؟ دوباره سفر کردن خیلی برام مشکله و وقتشو ندارم اگه دوباره پس فردا اقذام کنم دوبی مشکلی داره؟
    ممنون از راهنماییتون
    به شما نگفت من تشويقت ميكنم كه بازم اقدام كني وقتي شرايطت تغيير كرد؟ اول از من چند تا سوال كرد بعد گفت تو سيستم ما لاتاري ثبت نام كرديد بعد گفت ريجكت. ارمنستان اقدام كردم برأي 2 هفته ديگه .ميشه دوباره براي دوبي اقدام كرد ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fasl_19 نمایش پست ها
    Hi
    I totally recommend going to Dubai these days. One of my relatives was rejected in Ankara recently. and he got a visa (with administrative processing) from Dubai just 3 weeks after being rejected from Ankara. Recent rejections at Ankara were very unreasonable and probably because of Turkey's unstable political condition. so don't worry. I recommend going to Dubai as soon as you can so that you can be in US and go to classes in time.

best of luck to you
    I really contradict you. It really depends on the applicants. I was rejected unreasonably from Dubai under section 214b and after 3 weeks I was approved by the officer in Ankara and my case was sent for further administrative processing.

Junior Member

با سلام منم دیروز وقت مصاحبه داشتم...
    و اگه خلاصه ای بنویسم اینکه که خیلی باید درست جواب داد و بدون استرس...
    حالا یعنی چی... من وقتی رفتم برای مصاحبه آقای سفید روی امریکایی باجه 7... گفت پاستو بده... و اول کار پاس منو پرت کرد زمین و اوههههه... و یه جوری که انگار همه چیز خرابه... ولیییییی من عین خیالم نبود و با لبخند کامل نگاهش میکردم... بعد مدارک خواست ای 20... بعد اکسپ دانشگاه... بعد خدمت... که من جواباشو دادم... و هی میگفت اههه و اظهار ناراحتی میکرد و مشکل... بعد که تموم شد... من همچنان میخندیدم و اصلا عادی بودم... پیش خودم گفتم خوب میخواد ریجکت کنه اینقدر ادا میاد...
    بعد در کمال ناباوری برگه صورتی رو داد و گفت تقاضای شما قبول شد... اینجا همه چیز و گفته... برگشتین پاستون رو بفرستین
    دوستان اگه کسی میگفت میگفتم داره یه چیزی میگه... واقعا روان شناسن و میخوان ببینن عکس العمل شما چیه... همین...
    فقط یه چیز باعث گرفتن ویزا میشه... اونم خدا آدمه... اینو نمیگم چون الان گرفتم... قبلا هم همین اعتقادم بود... در کل از ته دل آرزوی سربلندی میکنم و پیروزی برای همتون....
    به هر حال گفتم تجربم شاید به دردتون بخوره... ممنونم که خوندید...
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rabinhod نمایش پست ها
    با سلام منم دیروز وقت مصاحبه داشتم...
    و اگه خلاصه ای بنویسم اینکه که خیلی باید درست جواب داد و بدون استرس...
    حالا یعنی چی... من وقتی رفتم برای مصاحبه آقای سفید روی امریکایی باجه 7... گفت پاستو بده... و اول کار پاس منو پرت کرد زمین و اوههههه... و یه جوری که انگار همه چیز خرابه... ولیییییی من عین خیالم نبود و با لبخند کامل نگاهش میکردم... بعد مدارک خواست ای 20... بعد اکسپ دانشگاه... بعد خدمت... که من جواباشو دادم... و هی میگفت اههه و اظهار ناراحتی میکرد و مشکل... بعد که تموم شد... من همچنان میخندیدم و اصلا عادی بودم... پیش خودم گفتم خوب میخواد ریجکت کنه اینقدر ادا میاد...
    بعد در کمال ناباوری برگه صورتی رو داد و گفت تقاضای شما قبول شد... اینجا همه چیز و گفته... برگشتین پاستون رو بفرستین
    دوستان اگه کسی میگفت میگفتم داره یه چیزی میگه... واقعا روان شناسن و میخوان ببینن عکس العمل شما چیه... همین...
    فقط یه چیز باعث گرفتن ویزا میشه... اونم خدا آدمه... اینو نمیگم چون الان گرفتم... قبلا هم همین اعتقادم بود... در کل از ته دل آرزوی سربلندی میکنم و پیروزی برای همتون....
    به هر حال گفتم تجربم شاید به دردتون بخوره... ممنونم که خوندید...
    با تشکر
    دوست عزیز تبریک میگم بابت برگه صورتیتون همیشه موفق باشید فقط کاش شرایطتون هم مینوشتید
    چون امروز من خیلی ریلکس بودم تمام سوالا رو که خیلی هم ساده بودن و اصلن نپیچوندن با لبخند جواب میدادم اتفاقا این آقا خیلی خوش برخورد بود و همه چی خوب پیش رفت اما سفید گرفتم به نظرم کیس بی عیب هرجور جواب بده نتیجه مثبت میشه چون افیسر نگاهش همش به مانیتوره مورد دارا هم اکثرا ریجکتن حتی با مصاحبه ای نرمال. یه سری هستن که نه رو هوان نه رو زمین اینا بله تا حدودی نوع مصاحبه و مدارکشون میتونه رو نتیجه تاثیر بزاره به نظر من نتیجه از قبل تعیین شده مصاحبه اعلام نتیجس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)