صفحه 44 از 61 نخستنخست ... 343536373839404142434445464748495051525354 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 608

موضوع: دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

پیش فرض پاسخ : دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

نقل قول نوشته اصلی توسط rasol1357 نمایش پست ها
    دوست عزیز، بهتر هست که قبل از اقدام به این فکر کنید که به چه دلیل می خواهید برید آمریکا، اگر صرفا برای گشتن و بازدید و تفریح و این حرفا مطمئن باشید ویزا نمی گیرید، یعنی آمریکا دلیلی نمی بینه ویزا بده برای بازدید از خیابان ها یا دشت و کوه و این حرفا، ویزای توریستی بیشتر برای بازدید از خانواده و اقوام درجه یک صادر می شه و خیلی خیلی کم برای بازدید بدون بهانه، پیشنهاد من این هست که اگر کسی رو دارید که اونجا که دلیل باشه برای رفتن برید برای مصاحبه اما اگر همین طوری از سر دلخوشی دوست داشتید برید برای بازدید از دشت و کوه و بلوار و این حرفا اصلا اقدام نکنید که غیر از ریجکتی چیزی نداره و پروندتون خراب می شه. ( البته این مورد برای کشور عزیزمون صدق میکنه و بقیه دنیا فرق دارن)

پی نوشت: من 3 بار ویزای توریستی با تمامی شرایط ایده آل ریجکت شده.( سن بالای 35 - متاهل - اقدام بدون همسر - شینگن - حساب بانکی خوب - شرکت خوب)
    اسم این ویزا توریستی هست نه وبزای دیدار خانواده ای!
    اگر شما فامیل درجه 1 در آمریکا دارید که خب میتونید با دعوت نامه اونها برای روادید اقدام کنید.
    ولی وقتی دعوت نامه ای ندارید مثل من یعنی فامیل درجه 1 ای هم در آمریکا ندارید.
    اتفاقا دیدن خیابان ها و گشت و گذار در محله های آمریکا بسیار بسیار دلیل خوبی هست!
    یکی از سوالاتی که آفیسر از شما میپرسه اینه که : برای چی میری آمریکا ؟ یا اگر بری آمریکا کجا هارو میخوای بگردی ؟ ​
    جواب قانع کننده : میخوام برم پنتاگون رو ببینم - میخوام برم سازمان ملل رو ببینم - میخوام برم آبشار نیاگارا رو ببینم - میخام برم والت دیزنی رو ببینم

اگر اینها رو بگید آفیسر بیشتر متقاعد میشه تا این که پدر و مادر شما سیتیزن آمریکا باشن و برای دیدار اونها برید!
    سالانه هزاران نفر چه از ایران و چه از جهان برای گشت و گذار به آمریکا سفر می کنند و آمریکا در جاذبه های توریستی و گردش گری در دنیا مقام اول رو داره. (شما باورت میشه جمعت 20 میلیونی یک شهر آمریکا یک سومش فقط واسه تفریح و دلخوشی اومدن آمریکا ؟ یعنی 7 میلیون نفر از 20 میلیون نفر توریستن و اقامت موفت 6 ماهه دارند!)
    دلیل نمیشه که شما ریجکت شدید همه افراد ریجکت بشند.
    داشتن یا نداشتن دوست یا فامیل در آمریکا هیچ اثر مثبتی یا منفی روی گرفتن ویزا نداره و گرفتن ویزا یک امر کاملا شانسی هست!
    همونطور هم که اشاره شد اسم این ویزا توریستی هست! نه ویزای بازدید خانوادگی.

Junior Member

دوست عزیز توریستی و تجاری تو یه قالب در خواست هستش اصل بر اینه که دعوت نامه داشته باشید من هر دو سری که ویزا گرفتم دعوت نامه نداشتم و فقط مکاتبات تجاری با شرکت های امرکایی همراهم بود که تازه اونم ندید.
    من بازم رو حرف خودم تاکیید می کنم از قبل رفتن به سفارت مشخص شده ویزا گرفتن یا نه 20% آخر مونده که مصاحبه کننده باید اوکی بده فقط تحت هیچ شرایطی دروغ نگید
    یه مقدار خودتون حرفاتون رو بسنجید سعی کنید قانع کننده باشه
    موفق باشید

Junior Member

سلام
    نه چه ضرری ابدا
    من ریجکتی خیر دو دفعه اقدام کردم هر دو دفعه هم گرفتم
    من دعوت نامه نداشتم از فقط مکاتباتم به دو تا شرکت تجاری بود که تازه اونهم ندید که اگرم میدید خیلی معتبر نبود. ویزای شینگن هم خیلی تاثیر نداشت چون دوستم با ویزای شینگن ریجکت شد
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mogharrabi نمایش پست ها
    سلام دوست عزیر تبریک میگم و مرسی بابت اطلاعات مفید و جامع شما
    مبخواستم ببینم اینکه میگن اگر کسی داشته باشی اونجا و دعوت نامه برات بفرسته به ضررت میشه برای ویزا . درسته یا نه؟
    و آیا شما قبلا از جایی ریجکتی داشتید یا نه؟
    یه سوال دیگه اینکه دعوت نامه شما از کجا بوده وچقدر قدرت و اعتبار داشته؟
    ممنون میشم . با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط killer_boy نمایش پست ها
    اسم این ویزا توریستی هست نه وبزای دیدار خانواده ای!
    اگر شما فامیل درجه 1 در آمریکا دارید که خب میتونید با دعوت نامه اونها برای روادید اقدام کنید.
    ولی وقتی دعوت نامه ای ندارید مثل من یعنی فامیل درجه 1 ای هم در آمریکا ندارید.
    اتفاقا دیدن خیابان ها و گشت و گذار در محله های آمریکا بسیار بسیار دلیل خوبی هست!
    یکی از سوالاتی که آفیسر از شما میپرسه اینه که : برای چی میری آمریکا ؟ یا اگر بری آمریکا کجا هارو میخوای بگردی ؟ ​
    جواب قانع کننده : میخوام برم پنتاگون رو ببینم - میخوام برم سازمان ملل رو ببینم - میخوام برم آبشار نیاگارا رو ببینم - میخام برم والت دیزنی رو ببینم

اگر اینها رو بگید آفیسر بیشتر متقاعد میشه تا این که پدر و مادر شما سیتیزن آمریکا باشن و برای دیدار اونها برید!
    سالانه هزاران نفر چه از ایران و چه از جهان برای گشت و گذار به آمریکا سفر می کنند و آمریکا در جاذبه های توریستی و گردش گری در دنیا مقام اول رو داره. (شما باورت میشه جمعت 20 میلیونی یک شهر آمریکا یک سومش فقط واسه تفریح و دلخوشی اومدن آمریکا ؟ یعنی 7 میلیون نفر از 20 میلیون نفر توریستن و اقامت موفت 6 ماهه دارند!)
    دلیل نمیشه که شما ریجکت شدید همه افراد ریجکت بشند.
    داشتن یا نداشتن دوست یا فامیل در آمریکا هیچ اثر مثبتی یا منفی روی گرفتن ویزا نداره و گرفتن ویزا یک امر کاملا شانسی هست!
    همونطور هم که اشاره شد اسم این ویزا توریستی هست! نه ویزای بازدید خانوادگی.
    من رفتم همین ها رو هم گفتم گفت بفرما بیرون، ایشالا شما بگیری، اگر متنی که من نوشتم رو درست می خوندی می فهمیدی جایی نگفتم که چون من نگرفتم هیچکس هم نمی گیره. هیچ کدوم از جوابایی که شما گفتید قانع کننده نیست دوست عزیز یعنی در روز آفیسر انقدر از این مزخرفات می شنوه که اصلا اهمیت نمی ده، شما وقتی تو 5 سال گذشته فقط آسیا رو گشته باشی اونم ترکیه و دبی و یا اینکه فقط 2 بار اروپا رفته باشی آفیسر می فهمه که توریست نیستی، آمریکا رفتن دلیل می خواد، ( برای نمونه همین مکاتباتی که با شرکت آمریکایی دوستمون توضیح داد). نه اینکه بگی می خوام برم نیاگارا ببینم و از این دلیل ها، چون اصلا آفیسر گوش نمی ده داری چی می گی و به قول خودتون از قبل تصمیم رو گرفتن.

شادزی

نقل قول نوشته اصلی توسط rasol1357 نمایش پست ها
    من رفتم همین ها رو هم گفتم گفت بفرما بیرون، ایشالا شما بگیری، اگر متنی که من نوشتم رو درست می خوندی می فهمیدی جایی نگفتم که چون من نگرفتم هیچکس هم نمی گیره. هیچ کدوم از جوابایی که شما گفتید قانع کننده نیست دوست عزیز یعنی در روز آفیسر انقدر از این مزخرفات می شنوه که اصلا اهمیت نمی ده، شما وقتی تو 5 سال گذشته فقط آسیا رو گشته باشی اونم ترکیه و دبی و یا اینکه فقط 2 بار اروپا رفته باشی آفیسر می فهمه که توریست نیستی، آمریکا رفتن دلیل می خواد، ( برای نمونه همین مکاتباتی که با شرکت آمریکایی دوستمون توضیح داد). نه اینکه بگی می خوام برم نیاگارا ببینم و از این دلیل ها، چون اصلا آفیسر گوش نمی ده داری چی می گی و به قول خودتون از قبل تصمیم رو گرفتن.

شادزی
    این جوابتون قانع کننده هست.
    کاملا موافقم که باید به سفارت نشون بدید که توریست هستید. داشتن سفر های متعدد و وابستگی به ایران میتونه باعث گرفتن ویزا بشه.
    شما تجربه مصاحبه این دوستمون رو نگاه کن :
    تجربه مصاحبه من در سفارت آمریکا در قبرس شمالی (نیکوزیا - ترک نشین) و دریافت ویزا
    ایشون نه فامیل دارند در آمریکا و نه دعوتنامه از طرف خانواده یا شرکت!
    همین طوری به عشق گردش آمریکا رفتن سفارت اونم برای 4 نفر به همراه خانمشون و 2 تا بچه هاش و درجا ویزا گرفتن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

سلام. من با ویزای دانشجویی قرار بود برم امریکا اما به یه دلایلی ممکه سفرم بیافته عقب و تا اون تاریخ ویزام اکسپایر میشه. میخوام ببینم کسی این تجربه رو داشته؟ ممکنه اینکه ویزا صادر شده ولی نتونستم برم نکته منفی به حساب بیاد واسه سری بعدی که باید برم سفارت؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

Junior Member

سلام دوستان
    ما برای دبی ویزا رو داریم و انقضاش 1 ماه دیگه تموم میشه و تو این مدت نتونستم وقت دونفره گیر بیارم یه سری سایت ها پیدا کردم نوشته وقت فوری می گیره به چندتاشونم زنگ زدم از 200تا 300 دلار میگیرن و برا دوهفته بعد وقت می گیرن سوالم این که تا چه حد قابل اعتماد هستن در ضمن من فرم ds 160 رو پر کردم و هزینشو پرداخت کردم و اکانت دو نفره هم ساختم. و سوال دیگه ام این که اگه اسم و پسورد اکانتمو بگم احتمال سو استفاده وجود داره یا نه
    منو از سردرگمی نجات بدید مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط eli9 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ما برای دبی ویزا رو داریم و انقضاش 1 ماه دیگه تموم میشه و تو این مدت نتونستم وقت دونفره گیر بیارم یه سری سایت ها پیدا کردم نوشته وقت فوری می گیره به چندتاشونم زنگ زدم از 200تا 300 دلار میگیرن و برا دوهفته بعد وقت می گیرن سوالم این که تا چه حد قابل اعتماد هستن در ضمن من فرم ds 160 رو پر کردم و هزینشو پرداخت کردم و اکانت دو نفره هم ساختم. و سوال دیگه ام این که اگه اسم و پسورد اکانتمو بگم احتمال سو استفاده وجود داره یا نه
    منو از سردرگمی نجات بدید مرسی
    احتمال سو استفاده ای نیست
    برای اینکه اژانسی براتون وقت بگیره بایو یوزر و پس بهشون بدین
    اژانسها، ببخشید ولی رو هوا به شما میگه ۲ هفته دیگه این دقیقا بلایی که سر خودمم اومد تو این ۲هفته اگر سفارت وقتی رو باز کرد براتون میگیرن
    اگر نکرد میگه هیچ وقت مازادی اعلام نشد که ما براتون بگیریم
    یا پولوتونو پس میدن یا با قیمت کمتری اگر شد برای ماهای بعد میگیرن
    به نظرم اشتباه کردین قبل از گرفتن وقت، ویزا دبی گرفتین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering

سلام
    برادر من همراه خانومش با ويزاي دانشجويي امريكا هستن و اينكه خواهرم ميخاد براي ويزاي توريستي اقدام كنه و احتمالا همون موقع كه براي سفر بره امريكا من بايد برم سفارت براي ويزاي دانشجويي . حالا سوالم اينكه خواهرم با ويزاي توريستي امريكا باشه و من اقدام كنم براي ويزاي دانشجويي شانسه من رو كم نميكنه؟ يا در صورتيكه خواهرم ريجت بشه چطور شانس من كم نميشه؟
    پيشاپيش ممنون از پاسختون

سلام دوستان
    چند روز پيش پدرم سفارت امريكا در دبي وقت داشتند و ريجكت شدند، آفيسر بهشون گفته بودن دليل قانع كننده نمي بينند كه ايشون بر ميگردن، حالا ي سوال داشتم، تو فرم DS 160 براشون زديم بازنشسته هستند، اما ايشون الان جايي مشغول بكار هستند و ميتونن ازونجا گواهي بگيرن، حالا آيا مشكلي پيش مياد اگر در فرم جديد اينو اصلاح كنيم؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)