صفحه 9 از 61 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 608

موضوع: دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

پیش فرض پاسخ : دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

نقل قول نوشته اصلی توسط par_h نمایش پست ها
    دوست عزیز بسیار سپاسگزارم برای اطلاعات خوبتون
    تمامی صحبت های شما درست بود منتها من الان فرم DS پر کردام و وقتم تایید شده فقط الان مشکلم اینه که با این ریسک که من دارم باید انگلیسی صحبت کنم با اول بگم من برای کاندیشینال هستم و باجه که میتونه باهام فارسی صحبت کنه معرفی کنید یا اصلا به همون افیسری با نوبتم میشه بگم این کارام باعث نمی شه درجا ریجکتم کنه ؟!!! و پوینت منفی داشته باشه البته میتونم صحبت کنم انگلیسی ولی اصلا منطقی نیست کسی که میخاد بره اول زبانش قوی کنه الان انگلیسی صحبت کنه و نشون بده بلده و از طرفی هم میگن چون دانشجویی باید صحبت کنی موندم چیکار کنم از همه مهمتر BS مربوط به سه ماه پیش و خودام و پدرام و مادرم شامل میشیم باید بخاطر تاریخ عوضش کنم ؟
    میتونم بگم اگر فارسی صحبت کنید اجازه صحبت بهتون داده نمیشه حتی و درجا ریجکت میشید. منظورم از صحبت کردن قوی انگلیسی این بود که شاید افیسر به این نتیجه برسه شما خیلی هم خوب میفهمید و خیلی هم خوب صحبت میکنید و حتما کاندیشنال بودن رو در وحله اول از روی خودتون بر میدارید. شما باید رو زبان کار کنید چون پارامترهای زیادی برای ریجکت دارید و مجبورید برای رفع اونها خیلی تلاش کنید مثل خیلی از بقیه دوستان. نابرده رنج گنج میسر نشود!
    اتفاقا BS شما در کیستون اصلا مهم نیست که فکر میکنید از همه مهم تره چون در ابتدا افیسر باید باهاتون مصاحبه کنه و شما بتونید قانع کنید که کاندیشنال بودن فقط یک مساله کمرنگه و شما براحتی پشت سر میزاریدش.
    اصلا فکرشم از سرتون بیرون کنید که انگلیسی صحبت نکنید. دست و پا شکسته صحبت کردن هم بدلیل خوب نرسوندن یا خوب نفهمیدن صحبتای افیسر میتونه بعضا باعث ریجکت بشه چه برسه فارسی صحبت کردن.
    شما بهتره فرم دی اس خودتون رو با دقت پر کنید تا جاهایی که میتونید رو با کمی تغییر به جا، تغییر بدید. برای عوض کردن دی اس شما باید اول وقت رو کنسل کنید تا بتونید شماره دی اس رو در اکانت تغییر بدید و دوباره وقت بگیرید. عملا این وقتی که گرفتید کارتون رو بشدت خراب میکنه ولی باز هم خود دانید.
    من روراست دارم خدمتتون عرض میکنم، با این وضعیت پولتون هدر میره و اگر دوست دارین هدرش بدید خوب بحثش جداست. نمیشه با این شرایط بگی خب زود زود برم سفارت زود زود بی مشکل اونا ویزا میدن یا میریم سلام و صلوات میفرستیم یه چی میشه و بعد میرم امریکا اونا همه چی درست میشه خودش. اصلا همچین ریسکی بی معنیه...
    به جای اینکه با یک حرکت عجولانه برید و بعد از ریجکت شدن تازه بشینید برنامه ریزی کنید اون هم با فرم دی اسی که دیگه قابل تغییر نیست و با رزومه ای که دیگه نمیتونید تغییرش بدید، همین الان پیش از اینکه مدارکتون رسما ثبت بشه و یک ریجکت تو پروندتون ثبت بشه، بشینید و با فکر و منظق از زمان و پولتون در جهت مثبت استفاده کنید .

Junior Member

سلام دوستان
    منم یکی از دوستام فول فاند geology از دانشگاه Louisiana state University گرفته بود و واسه F1 اقدام کرده بود و تمام مدارکش کامل بود. متاسفانه، پریروز فقط به خاطر social tie با بند 214 ریجکت شد!!
    من خودم فول فاند business واسه phd پذیرش گرفتم و همسرم به عنوان f2 همراهم میان، واسه مارچ وقت سفارت داریم واقعا نگرانیم که ما هم به همین دلیل ریجکت شیم! تا حالا کسیو ندیدم که سال 2016 مصاحبه سفارت انجام داده باشه و از بند 214 جون سالم به در برده باشه!
    این همه زحمت کشیدیم به استادا ایمیل زدیم، وقت گذاشتیم پذیرش گرفتیم و واسه فاند چونه زدیم الان واقعا سخته که همین جوری با این بند ریجکت شیم.
    فکر کنم سیاستشون تغییر کرده و این بند جدیدا واسشون بهونه ی خوبیه واسه رد کردن بچه ها!...
    منم واقعا نگرانم... خوشحال میشم اگه کسی اطلاعات دیگه ای داره به فروم اضافه کنه...

نقل قول نوشته اصلی توسط aria_s2 نمایش پست ها
    کسی بوده تو ماه ژانویه و فبریه برای ویزای دانشجویی اقدام کرده باشه و تونسته باشه بگیره؟
    دو تا از دوستام که تا کنون برا ویزا رفتن درجا ریجکت شدن.
    یعنی سیاست دادن ویزای دانشجویی تغییر کرده؟
    اگه کسی آمار داره بیاد بگه. (آمار 2016 فقط)

سلام دوستان،
    کسی از آمار ریجکتی های 2016 خبر داره؟

من یه خورده استرس گرفتم، یکی از دوستام که رزومه خیلی خیلی خوبی هم داره و فول فاند UCLA برای دکترای عمران (زلزله) گرفته همین چند وقت پیش به صورت بسیار ظالمانه ای ریجکت شده از سفارت دوبی. ( چیز حساسی هم اصلا تو رزومش نبوده).
    خودمم برا Summer 2016 از University of Texas at El Paso براا PhD عمران و فول فاند پذیرش گرفتم.
    مقطع کارشناسی ارشد (عمران-ژئوتکنیک) هم صنعتی شریف بودم و کارمم روی پی های سطحی بوده.
    حال سوالم اینه که به نظرتون برای ویزا تو چه تاریخی و دوم اینکه کدوم سفارت برم. (بایستی برای June ویزا رو گرفته باشم)
    اصلا چند درصد ممکن ویزا بهم ندن؟
    پیشاپیش از پاسختون ممنونم.
    جدیدن دوبی روی عمران با ریسرچ های مواد و زلزله کمی حساسه. دیدم تو فرم 212 هایزنبرگ توصیه کرده بود عمران زلزله ها دوبی نرن. گویا با 212 ریجکت میکنه. پس نگید کار حساسی تو رزومه ی دوستم نبوده. خبر نداشتن از موارد حساس دلیل نبودنشون نیست. دوست شما با کدوم بند ریجکت شده؟
    شما برای پذیرش اسپرینگتون سفارت رفتید؟ الان برای بار دوم می خواید اقدام کنید؟ اگه ریجکت شدید با چه بندی بوده؟
    اطلاعات ناقصی از خودتون دادید.
    ویرایش توسط payizan_2000 : February 13th, 2016 در ساعت 04:22 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط payizan_2000 نمایش پست ها
    جدیدن دوبی روی عمران با ریسرچ های مواد و زلزله کمی حساسه. دیدم تو فرم 212 هایزنبرگ توصیه کرده بود عمران زلزله ها دوبی نرن. گویا با 212 ریجکت میکنه. پس نگید کار حساسی تو رزومه ی دوستم نبوده. خبر نداشتن از موارد حساس دلیل نبودنشون نیست. دوست شما با کدوم بند ریجکت شده؟
    شما برای پذیرش اسپرینگتون سفارت رفتید؟ الان برای بار دوم می خواید اقدام کنید؟ اگه ریجکت شدید با چه بندی بوده؟
    اطلاعات ناقصی از خودتون دادید.
    عرضم به خدمدتونم که دوست من دو بار پشت سر هم طی دو هفته یک بار از دوبی و یکبار هم از آنکارا با بند 214 b ریجکت شده.
    گویا آفیسر دوبی یک حانم بسیار بسیار سگ اخلاقی بوده که با بی ادبی کامل هم با دوستم حرف زده.
    مورد حساسی هم نداشته کارش روی سازه های چوبی بوده . اگه حساس بود به قول شما با 212 ریجکت می کرد. بهش گفته شما نتونستید نشون بدید که به کشورتون وابستگی دارید. حالا جالبیش اینه که این دوست ما تک فرزند، جاب آفر یک دانشگاه اسم و رسم دار هم با خودش داشته، ولی گویا اصلا آفیسر ها بهش توجه نکردند.
    آقای Kevin هم بالا مثل اینکه به یه مورد مشابه اشاره کرده.
    من سوالم اینه که آیا جدیدا کسی Visa Appointment داشته تو ما ژانویه و فبریه، و تونسته باشه ویزا شو بگیره (سینگل یا مالتیپلش مهم نیست)؟ منظورم فقط و فقط ویزای دانشجویه!
    اگه شما تو این زمینه اطلاعی دارید ممنون می شم در اختیار ما هم بذارید. چون من همه فروم ها رو زیر و کردم و یک مورد هم ندیدم ( کسایی که تو ماه دسامبر رفتن و کلیرنسشون تو 2016 بوده رو منظورم نیست)
    Social Tie یه چیزیه که اگه بخوان روش حساس بشن با هیچی نمی شه راضی شون کرد.
    یا شایدم تو این وقت سال که هنوز پیک ویزای دانشجویی نیست، شانس ما الکی حساس شدند. من که استادم، آفر رو برای Summer و Fall دست خودم گذاشت انتخاب کنم ( با این اوضاع کاش برای Fall قبول می کردم)

من برای بار اول 10 مارچ از ارمنستان وقت گرفتم. پذیرشمم برای summer است که توی پست قبلی هم اشاره کردم. اگه لازم باشه کنسل می کنم برای اپریل می گیرم!
    ویرایش توسط aria_s2 : February 13th, 2016 در ساعت 06:51 PM

عرضم به خدمدتونم که دوست من دو بار پشت سر هم طی دو هفته یک بار از دوبی و یکبار هم از آنکارا با بند 214 b ریجکت شده.
    گویا آفیسر دوبی یک حانم بسیار بسیار سگ اخلاقی بوده که با بی ادبی کامل هم با دوستم حرف زده.
    مورد حساسی هم نداشته کارش روی سازه های چوبی بوده . اگه حساس بود به قول شما با 212 ریجکت می کرد. بهش گفته شما نتونستید نشون بدید که به کشورتون وابستگی دارید. حالا جالبیش اینه که این دوست ما تک فرزند، جاب آفر یک دانشگاه اسم و رسم دار هم با خودش داشته، ولی گویا اصلا آفیسر ها بهش توجه نکردند.
    آقای Kevin هم بالا مثل اینکه به یه مورد مشابه اشاره کرده.
    من سوالم اینه که آیا جدیدا کسی Visa Appointment داشته تو ما ژانویه و فبریه، و تونسته باشه ویزا شو بگیره (سینگل یا مالتیپلش مهم نیست)؟ منظورم فقط و فقط ویزای دانشجویه!
    اگه شما تو این زمینه اطلاعی دارید ممنون می شم در اختیار ما هم بذارید. چون من همه فروم ها رو زیر و کردم و یک مورد هم ندیدم ( کسایی که تو ماه دسامبر رفتن و کلیرنسشون تو 2016 بوده رو منظورم نیست)
    Social Tie یه چیزیه که اگه بخوان روش حساس بشن با هیچی نمی شه راضی شون کرد.
    یا شایدم تو این وقت سال که هنوز پیک ویزای دانشجویی نیست، شانس ما الکی حساس شدند. من که استادم، آفر رو برای Summer و Fall دست خودم گذاشت انتخاب کنم ( با این اوضاع کاش برای Fall قبول می کردم)

من برای بار اول 10 مارچ از ارمنستان وقت گرفتم. پذیرشمم برای summer است که توی پست قبلی هم اشاره کردم. اگه لازم باشه کنسل می کنم برای اپریل می گیرم!
    در اینکه سختگیری برای ویزا از طرف سفارت، از 2015 روز به روز بیشتر شده شکی نیست. ولی بهترین زمان برای ویزای دانشجویی از ماه اواخر مارچ و اوایل اپریل به بعده. در مورد 214هم اولین و بهترین راه جلوگیری ازش درست و حساب شده پر کردن DS-160 هست. با این کار شما از قبل از مصاحبه دید بهتری با آفیسر میدید. وقتی DS-160 شما دید مناسبی از شما نشون نده هزار تا جاب آفر از جاهای معتبر هم تاثیر نخواهد داشت. مهمترین قسمت دی اس هم همون سوابق تحصیلی و شغلی هست که باید به هم مربوط باشن و گپ زیاد بینشون نباشه. بعلاوه نشانه هایی از نیاز شما و فایده ای برای آیندتون در گذروند دوره ای که براش اپلای کردید هم توش باشه. به هر نحوی ببینن الان موقعیت شما خیلی خوبه و بازم دارید ولش میکنید میرید درس بخونید ممکنه 214 بدن. و یا ببینن تا الان درس خوندید موقعیت آنچنانی نداشتید و گپ تحصیلی و کاری بدون فعالیت مرتبط با رشتتون داشتید باز هم 214 میدن. اینا قبلن هم تا حدی بود ولی الان دیگه واقعا سخت میگیرن.
    در مورد حساسیت و 214 دادن یا 212 دادن هم مرزشون به این مشخصی نیست. موضوع اینه که اول باید از سد مصاحبه رد شد و خطر 214 و مردود بودن از نظر آفیسر رو از سر گذروند و وارد کلیرنس شد بعد تازه به 212 فکر کرد(تازه خطر 214 در کلیرنس هم صفر نمیشه و باز امکانش هست). خیلی وقت ها چیزی برای 212 پیدا نمیکنن یا اون موردی که پیدا کردن رو ضعیف تر از 212 دادن میبینن و یابه دلایلی نمی خوان ویزا بدن. اینجا 214 میدن. اینو بدونید که دامنه ی دلایل 214 خیلی گسترده تر از یه بندی مثل 212 هست و چون فاکتور نظر شخصی و سلیقه ی آفیسر درش درگیره خیلی وقت ها رهایی ازش راحتتر از 212 نیست. پس نمیتونید خیلی راحت بگید اگه کارش حساس بود 212 میداد حالا که نداده پس حساس نیست. اکثر ماهایی که اینجا سعی میکنیم با تجربیات جواب بدیدم خیلی ناخواسته و به صورت آزمون و خطا به این نکات رسیدیم. خود من تجربه ی 5 بار سفارت رفتم و 2 ریجکت دارم و این خودش بغیر از تجربه باعث شد خیلی از چیزهایی که درست نیست و فقط دست به دست میگرده و معلوم نیست منشاش کجاست و من هم یادگرفته بودمشون و باعث مشکل شده بود رو تغییر بدم و تازه با تغییر همین تصورات اشتباهات بود که دفعه ی آخر تونستم ویزا بگیرم.
    ویرایش توسط payizan_2000 : February 13th, 2016 در ساعت 07:15 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط payizan_2000 نمایش پست ها
    در اینکه سختگیری برای ویزا از طرف سفارت، از 2015 روز به روز بیشتر شده شکی نیست. ولی بهترین زمان برای ویزای دانشجویی از ماه اواخر مارچ و اوایل اپریل به بعده. در مورد 214هم اولین و بهترین راه جلوگیری ازش درست و حساب شده پر کردن DS-160 هست. با این کار شما از قبل از مصاحبه دید بهتری با آفیسر میدید. وقتی DS-160 شما دید مناسبی از شما نشون نده هزار تا جاب آفر از جاهای معتبر هم تاثیر نخواهد داشت. مهمترین قسمت دی اس هم همون سوابق تحصیلی و شغلی هست که باید به هم مربوط باشن و گپ زیاد بینشون نباشه. بعلاوه نشانه هایی از نیاز شما و فایده ای برای آیندتون در گذروند دوره ای که براش اپلای کردید هم توش باشه. به هر نحوی ببینن الان موقعیت شما خیلی خوبه و بازم دارید ولش میکنید میرید درس بخونید ممکنه 214 بدن. و یا ببینن تا الان درس خوندید موقعیت آنچنانی نداشتید و گپ تحصیلی و کاری بدون فعالیت مرتبط با رشتتون داشتید باز هم 214 میدن. اینا قبلن هم تا حدی بود ولی الان دیگه واقعا سخت میگیرن.
    در مورد حساسیت و 214 دادن یا 212 دادن هم مرزشون به این مشخصی نیست. موضوع اینه که اول باید از سد مصاحبه رد شد و خطر 214 و مردود بودن از نظر آفیسر رو از سر گذروند و وارد کلیرنس شد بعد تازه به 212 فکر کرد(تازه خطر 214 در کلیرنس هم صفر نمیشه و باز امکانش هست). خیلی وقت ها چیزی برای 212 پیدا نمیکنن یا اون موردی که پیدا کردن رو ضعیف تر از 212 دادن میبینن و یابه دلایلی نمی خوان ویزا بدن. اینجا 214 میدن. اینو بدونید که دامنه ی دلایل 214 خیلی گسترده تر از یه بندی مثل 212 هست و چون فاکتور نظر شخصی و سلیقه ی آفیسر درش درگیره خیلی وقت ها رهایی ازش راحتتر از 212 نیست. پس نمیتونید خیلی راحت بگید اگه کارش حساس بود 212 میداد حالا که نداده پس حساس نیست. اکثر ماهایی که اینجا سعی میکنیم با تجربیات جواب بدیدم خیلی ناخواسته و به صورت آزمون و خطا به این نکات رسیدیم. خود من تجربه ی 5 بار سفارت رفتم و 2 ریجکت دارم و این خودش بغیر از تجربه باعث شد خیلی از چیزهایی که درست نیست و فقط دست به دست میگرده و معلوم نیست منشاش کجاست و من هم یادگرفته بودمشون و باعث مشکل شده بود رو تغییر بدم و تازه با تغییر همین تصورات اشتباهات بود که دفعه ی آخر تونستم ویزا بگیرم.
    سلام مرسی بابت پاسختون...
    شما هر 5 بار رو برای ویزای دانشجویی رفتید یا توریستی بوده؟ و اگه دو بار ریجکت شدین و بار سوم گرفتید، دیگه من متوجه نمیشم اون بار چهارم و پنجم بابت چی بوده؟
    سوال دوم..... آیا شما کسیو می شناسید که تو ژانویه و یا فبریه برای مصاحبه ویزای دانشجویی رفته باشه و موفق به اخذش شده باشه؟
    سوال سوم.... من اگه کنسل کنم و برای اوایل اپریل وقت بگیرم به نظرتون ریسک نیست؟ می رسم به ترم یعنی 1 June یا نه؟

بازم از دوستان خواهش می کنم اگه کسی تجربه ویزای دانشجویی تو سال 2016 رو داره بیاد اطلاعاتشو در اختیار بقیه دوستان قرار بده.

سلام مرسی بابت پاسختون...
    شما هر 5 بار رو برای ویزای دانشجویی رفتید یا توریستی بوده؟ و اگه دو بار ریجکت شدین و بار سوم گرفتید، دیگه من متوجه نمیشم اون بار چهارم و پنجم بابت چی بوده؟
    سوال دوم..... آیا شما کسیو می شناسید که تو ژانویه و یا فبریه برای مصاحبه ویزای دانشجویی رفته باشه و موفق به اخذش شده باشه؟
    سوال سوم.... من اگه کنسل کنم و برای اوایل اپریل وقت بگیرم به نظرتون ریسک نیست؟ می رسم به ترم یعنی 1 June یا نه؟

بازم از دوستان خواهش می کنم اگه کسی تجربه ویزای دانشجویی تو سال 2016 رو داره بیاد اطلاعاتشو در اختیار بقیه دوستان قرار بده.
    هر 5 بار برای ویزای دانشجویی بود. اما پارسال یه خرابی کلی تو سیستم سفارتهای آمریکا در 174 کشور اتفاق افتاد که باعث شد چند هفته سفارت تعطیل بشه و بعدش هم با کسانی که تو یک مدت زمان خاص فرم دی اس رو پر کردن مصاحبه نشه. مورد نادری بود و قبلن من نشنیده بودم چنین چیزی اتفاق بیافته 2بار بخاطر این باهام مصاحبه نکردن . پارسال تو ماه جون خیلی راجع بهش مینوشتیم و خیلی ها رو در گیر کرده بود.
    تو همین فروم تجربیات دوبی بخونید میبینید چند مورد ویزای J بودن که گرفتن.
    با توچه به اینکه مهندسی هستید به احتمال زیاد کلیرنس خواهید داشت.برای کلیرنس هم درستش اینه که حداقل 2 ماه در نظر بگیرید. برای پیک آپ هم باز باید زمان بذارید برای همین یکمی ریسکیه و ممکنه نرسید.
    هنوز زوده که بخوایم در مورد وضعیت ویزا در 2016 و مقایسه ی عملکرد سفارت ها نظر بدیم ولی در کل پیک اپلای برای ویزای دانشجویی تو ماههای آپریل جون و جولای هست و سفارت تمرکز و وقت بیشتری روی ویزای دانشجویی میذاره و این ممکنه اوضاع رو هم بهتر کنه. این فقط یه نظر شخصیه و روش هم اصراری نیست ولی خود من هم در جواب دانشگاه که گفت تابستون میای یا پاییز گفتم پاییز چون با توجه به چیزایی که پارسال دیده بودم فکر کردم اقدام برای ترم پاییز نرمال تره و احتمال اینکه دوچار مشکل بشم کمتره.
    در کل نداشتن گپ تحصیلی و داشتن فول فاند خیلی نکات مثبتیه و احتمال ویزا رو میبره بالا. مثبت باشید و مدارکتونو کامل کنید و سوالات رو هم تمرین کنید ان شالله که موفق میشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Kevin_h نمایش پست ها
    واقعا ممنون واسه جوابتون.
    من خودم اتفاقا واسه آخرای مارچ وقت مصاحبه گرفتم. شما بهترین زمانو آخر مارچ و اوایل اپریل گفتین..
    میتونم بپرسم بر چه اساس و چرا؟ یعنی من امیدوار باشم که گیرای الکی و بی منطق تو اون زمان کمتره یا دلیل دیگه ای داره این گفته تون؟
    ممنون میشم جواب بدین

چون در واقع ترم پاییز مهمترین و اصلی ترین ترم دانشگاه هست همونطور که قبلن گفتم پیک اپلای برای ویزای دانشجویی تو ماههای آپریل جون و جولای هست و سفارت تمرکز و وقت بیشتری روی ویزای دانشجویی میذاره و خودشون هم اینو صراحتا میگن که تو این ماهها کیس دانشجویی اولویت کار ماست و شاید همین باعث میشه هر سال تو این ماهها اوضاع هم بهتربشه.
    در مورد شما رشتتون از اوناییه که پارسال من هرکی رو تو دوبی دیدم که ازش تونسته بود ویزا بگیره، بهش مولتیپل و درجا صورتی داده بودن. چون رشته ی حساسی نیست. شما هم که برای پی اچ دی و فول فاند میرید و این خودش کلی اوضاعتون رو برای ویزا گرفتن بهتر میکنه.
    روی درست و موجه پر کردن دی اس وقت بذارید. تو سابمیت کردنش هم عجله نکنید فقط کافیه این فرم 1 روز قبل از مصاحبه سابمیت بشه. و این دیر سابمیت کردنش ایرادی درست نمیکنه. پس عجله نکنید. سابقه ی کاری و تحصیلیتون در DS-016 رو درست و مرتبط با رشتتون پر کنید. از تحریمی نبودن جاهایی که کار کردید مطمئن بشید. همه چیز رو چک کنید.
    سوالات مصاحبه هم 90% یکسان هست. روی درست و راحت جواب دادنش وقت بذارید و خوب تمرین کنید.
    روی همسو بودن تحصیلات گذشته کارهایی که انجام دادید، پلنی که برای دوره ی تحصیلتون تو آمریکا دارید و برنامه های شغلی آیندتون کار کنید. این نکته ی مهمیه که اینها باید در یک سو باشن.
    مدارک رو هم کامل کنید.
    دیگه چیزی جز اینا نیست. با رعایت اینا و خوب از پس مصاحبه بر اومدن باید بتونید.

Junior Member

اینجور که بچه ها گفتن سفارت فقط داره ریجکت میکنه !!!!!!!!!!!!!
    من هفته دیگه مصاحبه دارم با همسرم
    هرجا هم زنگ زدم یه حرفی زدن برای راهنمایی که آیا با همسرم برم مصاحبه یا نه!!!!!!!
    ولی من احساس می کنم وضعیت گرفتن ویزای J1 برای فرصت باید بهتر از دانشجویی باشه؟ درسته

نقل قول نوشته اصلی توسط mahooe نمایش پست ها
    اینجور که بچه ها گفتن سفارت فقط داره ریجکت میکنه !!!!!!!!!!!!!
    من هفته دیگه مصاحبه دارم با همسرم
    هرجا هم زنگ زدم یه حرفی زدن برای راهنمایی که آیا با همسرم برم مصاحبه یا نه!!!!!!!
    ولی من احساس می کنم وضعیت گرفتن ویزای J1 برای فرصت باید بهتر از دانشجویی باشه؟ درسته
    دوست عزیز هیچ کس نمیدونه چی پیش میاد ولی شما نباید استرس داشته باشید. نباید فکر کنید چون سخت تر شده پس به شما ویزا نمیدن. این هم مثل 1000 تا امتحان و مصاحبه ی دیگه ست! اینکه یه امتحانی سخت هست دلیل نمیشه هیچ کس توش قبول نشه. باز هم یه سری توش موفق میشن. شما با داشتن آمادگی برای جواب دادن تو مصاحبه، با شناختن مواردی که سفارت روشون حساسه و با دیدنش ویزا نمیده، با کامل بودم مدارک، با داشتن یه پلن درست و مشخص میتونید هرقدر هم که بهتون سخت بگیرن باز هم موفق بشید.
    کی میگه با هم اقدام کردنتون شانس رو کم میکنه؟ کافیه مدارک درست و مستند دال بر وضعیت خوب شغلیتون و تعهداتتون تو ایران و آینده ی بهتر با گرفتن این مدرک ببرید که نشون بده تای قوی دارید. من هر زوج F1 یا هر زوج J1 که دیدم نتونستن ویزا بگیرن ایراداتی تو کیسشون بود و ریجکت صرفا بخاطر هردو 1 بودنشون نبوده.
    چیزی که هست اینه که وضعیت برای هر نوع ویزایی کمی نسبت به قبل سخت شده ولی نشدنی نیست. خیلی ها تونستن شما هم میتونید. استرس رو دور کنید که وجودش 100% همه چیظ رو خراب میکنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)