صفحه 14 از 61 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 608

موضوع: دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

پیش فرض پاسخ : دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

نقل قول نوشته اصلی توسط involvement نمایش پست ها
    عزیز به مادرتون برگه صورتی باید داده باشند!!
    کیس نامبر اگر بهتون دادند در سایت دبی به همون صورت وارد باید بکنید
    2016xxx xxx x
    منتها به هم چسبیده
    در سایت واشنگ هم باید شماره DS را وارد کنید
    در هر صورت اگر برگه صورت گرفتند و با تقاضای ویزا موافقت شده حدود 3 روز processing time مبیره بعدم هم پاسپورت را برای چاپ باید بدید
    تمام
    به مادرتون بگید از امارات خارج نشند

ارادتمند
    سلام دوست عزیز
    ببخشید اینطور که فهمیدم نطر شما اینه که درصورت ویزای درجا و دادن برگ صورتی بهتره همونجا بمونی و ویزات رو بگیری. ولی داشتم فک میکردم خب اینجوری خرجش زیاد میشه چون باید حداقل 4 روز کاری ( که شامل جمعه و شنبه نمیشه) اونجا بمونی تا ویزات بخوره تو پاسپورت. درسته؟ بهتر نیست برگردی و بدی آژانسا واست بگیرن؟؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط AliShBaZi نمایش پست ها
    دوستان سلام و وقت به خیر
    تو رو خدا یکی بیاد و یه تجربه ی کامل از F-1 بذاره من 26 آپریل وقت دارم و خیلی استرس دارم که چی می پرسن و افسرهاش چه جوری هستن؛ اون خانوم باجه ی 6 پدر ما رو درمیاره یا نه
    سلام دوست عزیز، من ۱۸ آپریل وقت دارم، و بعد از مصاحبه و تا شب روز ۱۸ آپریل یه توضیح کامل و جامع تا جایی که از دستم بر بیاد میام میذارم اینجا که بقیه دوستان استفاده کنن. اگه خیلی استرس داری من توصیه میکنم این فروم رو تا جایی که با روز مصاحبه آشنا بشی بخون و بعدش دیگه نیا چون جامعه آماری اینجا اصلا قابل اطمینان نیست و باعث استرست میشه و استرس هم چیزی به جز ضرر برات نداره. من ۲ تا از دوستام با همین خانوم که معرف حضور هست مصاحبه داشتن (لیسانس برق- پذیرش دکتری - فول فاند) و برگه زرد رو دریافت کرده بودن، یکیشون هم موردی داشت که باید ریجکت میشد به طور طبیعی، ولی خب نشد.

Junior Member

سلام دوستان عزیز,
    ازونجایی که اکثرا بچه هایی که ریجکت شدن یا مشکلی داشتن میان و تجربه هاشونو اینجا میذارن خواستم تجربه موفق خودم رو براتون بذارم شاید یکم انرژی مثبت باشه. من سه روز پیش یعنی April 13th سفارت امریکا تو دبی وقت داشتم. اکثرا خانواده ها اومده بودن برای ویزای B و دانشجوها برای F1 سه چهار نفر بودیم.معمولا دانشجوها رو یه خانوم مصاحبه میکنه. خیلی جدی و تا حدودی بد اخلاق که خوبه خودتون رو برای همچین برخوردی اماده کنین و استرس نگیرین. همونطور که بقیه هم گفتن مهمترین نکته اعتماد به نفس و صداقته. من برادرم امریکا درس میخونه خیلی گیر داد که چرا اون شهر نمیری و چون فاند نداشتم خیلی گیر رو اینکه چجوری هزینه تحصیلت رو میخوای بدی. من رشتم master of information systems هست. بعد رفت سر خدمت اونجام کلی سوال پرسید. ولی در نهایت برگه زرد داد و کلیر شدم. حرف اصلیم اینه که برخورد تند این خانوم تو تصمیم گیریش تاثیری نداره. اگه قراره ریجکت شین با شرایط فعلیتون همه جا ریجکت میشین و اگه قراره کلیر شین یا درجا بگیرین همه جا میگیرین. منم چهار روز پیش مث شما استرس داشتم و طبیعیه کم کم کنترلش میکنین.
    با اعتماد به نفس و صداقت خیلی اروم و شمرده همه سوالارو به دقت جواب بدین بقیش ردیفه...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط majidht نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز,
    ازونجایی که اکثرا بچه هایی که ریجکت شدن یا مشکلی داشتن میان و تجربه هاشونو اینجا میذارن خواستم تجربه موفق خودم رو براتون بذارم شاید یکم انرژی مثبت باشه. من سه روز پیش یعنی April 13th سفارت امریکا تو دبی وقت داشتم. اکثرا خانواده ها اومده بودن برای ویزای B و دانشجوها برای F1 سه چهار نفر بودیم.معمولا دانشجوها رو یه خانوم مصاحبه میکنه. خیلی جدی و تا حدودی بد اخلاق که خوبه خودتون رو برای همچین برخوردی اماده کنین و استرس نگیرین. همونطور که بقیه هم گفتن مهمترین نکته اعتماد به نفس و صداقته. من برادرم امریکا درس میخونه خیلی گیر داد که چرا اون شهر نمیری و چون فاند نداشتم خیلی گیر رو اینکه چجوری هزینه تحصیلت رو میخوای بدی. من رشتم master of information systems هست. بعد رفت سر خدمت اونجام کلی سوال پرسید. ولی در نهایت برگه زرد داد و کلیر شدم. حرف اصلیم اینه که برخورد تند این خانوم تو تصمیم گیریش تاثیری نداره. اگه قراره ریجکت شین با شرایط فعلیتون همه جا ریجکت میشین و اگه قراره کلیر شین یا درجا بگیرین همه جا میگیرین. منم چهار روز پیش مث شما استرس داشتم و طبیعیه کم کم کنترلش میکنین.
    با اعتماد به نفس و صداقت خیلی اروم و شمرده همه سوالارو به دقت جواب بدین بقیش ردیفه...
    دوست عزیز میشه وضعیت سربازیتون رو بگید؟ چون من الان ترم آخر لیسانس هستم و نمیدونم برا وضعیت نظام وظیفه چی نشون بدم.
    و اینکه سر هزینه تحصیل دقیقا چه گیری داد؟ چون منم مستر بدون فاندم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mztj73 نمایش پست ها
    دوست عزیز میشه وضعیت سربازیتون رو بگید؟ چون من الان ترم آخر لیسانس هستم و نمیدونم برا وضعیت نظام وظیفه چی نشون بدم.
    و اینکه سر هزینه تحصیل دقیقا چه گیری داد؟ چون منم مستر بدون فاندم.
    من پایان خدمت دارم. گفت رشتت گرونه من هم bank statement داشتم هم job offer برای برگشتن بعد ارشد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط majidht نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز,
    یعنی شما ۱۳ مصاحبه داشتین و ۱۶ اپریل کلیر شدین؟؟

Junior Member

فکر میکنم منظورشون از
    برگه زرد داد و کلیر شدم
    این هست که برگ زرد دریافت کردن و توی مصاحبه قبول شدن. بنده هم روز ۱۲ آپریل مصاحبه داشتم که برگ زرد گرفتم.

Junior Member

سلام دوستان ، من چن روز دگه وقت سفارت دارم در دوبی الان که چک کردم دیدم یادم رفته کارت ملی مو بدم ترجمه :​( به نظرتون مشکلی پیش میاد ؟ (ولی شناسنامرو دادم) سوال دوم از دوستان گل اینکه من ۱۰ وقت دارم اگه ۷ ۸ اینا برم اصلا رام می دن داخل سفارت ؟ یا باید بیرون وایسم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kamm نمایش پست ها
    سلام دوستان ، من چن روز دگه وقت سفارت دارم در دوبی الان که چک کردم دیدم یادم رفته کارت ملی مو بدم ترجمه :​( به نظرتون مشکلی پیش میاد ؟ (ولی شناسنامرو دادم) سوال دوم از دوستان گل اینکه من ۱۰ وقت دارم اگه ۷ ۸ اینا برم اصلا رام می دن داخل سفارت ؟ یا باید بیرون وایسم ؟
    من امروز سفارت بودم...نه کارت ملی میخواد نه شناسنامه...

mztj73

سلام، شما امروز سفارت بودی امیدوارم که هرچه زودتر ویزا رو بگیری، محبت میکنی تجربه مصاحبه ات رو در اختیار دیگرانی که هنوز نرفتن قرار بدی؟ ممنون از شما

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)