صفحه 15 از 61 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 608

موضوع: دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

سلام.
    من 20 آپریل مصاحبه داشتم. مستر عمران بدون فاند.برگه صورتی
    من 6:45 دم سفارت بودم و تقریبا 10 نفری جلوی من بودن.ساعت 7:30 در رو باز کردن و افراد رو میفرستادن داخل. وقتی وارد سالن شدید اول میرید دم بادجه تا مدارکتون مثل برداخت سویس و i20 رو کنترل کنن.بعدش میرید داخل صف برای انگشت نگاری.اونجا پاسپورتتون رو میگیرن و میگن که بشینید تا صداتون کنیم.من رو به عنوان نفر دوم به بادجه 7 صدا زدن و با یه خانم جوان ولی جدی مصاحبه داشتم. مدارک رو دقیق نگاه میکنه.مثلا رزومه و sop رو کامل میخونه و جاهایی که سوال داشته باشه میپرسه. من چون فاند نداشتم برای تقریبا دو سال نامه بانکی از پدرم برده بودم و اونارو هم نگاه کرد.بعدش پرسید شغل پدرت چیه. پرسید بعد از تحصیلت چیکار میکنی. پرسید چند جا اپلای کردی و چرا اینو انتخاب کردی. بعدش یه 3 دقیقه ای با مدارکم نمیدونم کجا رفت. بعدش اومد و دوباره یه دور بالا پایینشون کرد و در آخر هم برگه صورتی داد. همین
    در ضمن با اینکه جدیه ولی به حرفاتون قشنگ گوش میده
    راستی من چون ترم آخر کارشناسی هستم هنوز نمیتونم برا معافیت تحصیلی برا آمریکا اقدام کنم. در طول مصاحبه هم ازم پرسید یه نامه بهم بده که نشون بده معافیت تحصیلی داری که منم گفتم نامه رو نمیتونستم الان بگیرم و قبول کرد. Research plan هم نداشتم چون برا ارشد دارم میرم و گفت مشکلی نیست. دیگه هرچی یادم میومد گفتم
    راستی تو نامه i20 من زده بود که زبانش کافی نیست (با اینکه تافل 102 شدم) ولی به اونم اصن گیر نداد.

Junior Member

مبارک باشه کلی, شما جواب سوالارو چی دادین؟ مثلن اینکه بعد از تموم شدن درستون چی کار میخواید بکنید؟ ازتون نپرسید چرا با وجود نداشتن فاند میخواید برید؟ چی جواب دادین؟ منم فاند ندارم آخه!

نقل قول نوشته اصلی توسط mztj73 نمایش پست ها
    سلام.
    من 6:45 دم سفارت بودم و تقریبا 10 نفری جلوی من بودن.ساعت 7:30 در رو باز کردن و افراد رو میفرستادن داخل. وقتی وارد سالن شدید اول میرید دم بادجه تا مدارکتون مثل برداخت سویس و i20 رو کنترل کنن.بعدش میرید داخل صف برای انگشت نگاری.اونجا پاسپورتتون رو میگیرن و میگن که بشینید تا صداتون کنیم.من رو به عنوان نفر دوم به بادجه 7 صدا زدن و با یه خانم جوان ولی جدی مصاحبه داشتم. مدارک رو دقیق نگاه میکنه.مثلا رزومه و sop رو کامل میخونه و جاهایی که سوال داشته باشه میپرسه. من چون فاند نداشتم برای تقریبا دو سال نامه بانکی از پدرم برده بودم و اونارو هم نگاه کرد.بعدش پرسید شغل پدرت چیه. پرسید بعد از تحصیلت چیکار میکنی. پرسید چند جا اپلای کردی و چرا اینو انتخاب کردی. بعدش یه 3 دقیقه ای با مدارکم نمیدونم کجا رفت. بعدش اومد و دوباره یه دور بالا پایینشون کرد و در آخر هم برگه صورتی داد. همین
    در ضمن با اینکه جدیه ولی به حرفاتون قشنگ گوش میده
    راستی من چون ترم آخر کارشناسی هستم هنوز نمیتونم برا معافیت تحصیلی برا آمریکا اقدام کنم. در طول مصاحبه هم ازم پرسید یه نامه بهم بده که نشون بده معافیت تحصیلی داری که منم گفتم نامه رو نمیتونستم الان بگیرم و قبول کرد. Research plan هم نداشتم چون برا ارشد دارم میرم و گفت مشکلی نیست. دیگه هرچی یادم میومد گفتم
    راستی تو نامه i20 من زده بود که زبانش کافی نیست (با اینکه تافل 102 شدم) ولی به اونم اصن گیر نداد.
    مرسی بابت اطلاعاتت، میشه بگی که اونروزی که شما مصاحبه داشتی چند نفر برا ویزای f1 اومده بودن و چند نفر مثل شما درجا پذیرفته شدن و چند نفر کلیر و چند نفر ریجکت شدن؟
    و اینطور که شما شماره باجه رو گفتین معلومه با همون خانمی که توی فروم بچه ها میگن خیلی بد اخلاقه مصاحبه داشتین برداشت شما چیه؟ واقعا بداخلاقه یا اینکه اگه کسی پرونده اش مشکلی نداشته باشه اون بد اخلاق نمیشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nooshinn نمایش پست ها
    مبارک باشه کلی, شما جواب سوالارو چی دادین؟ مثلن اینکه بعد از تموم شدن درستون چی کار میخواید بکنید؟ ازتون نپرسید چرا با وجود نداشتن فاند میخواید برید؟ چی جواب دادین؟ منم فاند ندارم آخه!
    گفتم میخوام برگردم و یه شرکت بزنم تو ساخت و ساز.
    چیزی راجع به فاند نگفت. فقط گفت هزینه هاتو چجوری تامین میکنی منم نامه بانکی نشون دادم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asafshar63 نمایش پست ها
    مرسی بابت اطلاعاتت، میشه بگی که اونروزی که شما مصاحبه داشتی چند نفر برا ویزای f1 اومده بودن و چند نفر مثل شما درجا پذیرفته شدن و چند نفر کلیر و چند نفر ریجکت شدن؟
    و اینطور که شما شماره باجه رو گفتین معلومه با همون خانمی که توی فروم بچه ها میگن خیلی بد اخلاقه مصاحبه داشتین برداشت شما چیه؟ واقعا بداخلاقه یا اینکه اگه کسی پرونده اش مشکلی نداشته باشه اون بد اخلاق نمیشه؟
    والا اون بنده خدا کجاش بد اخلاقه؟؟!!!فقط جدیه.یعنی لبخندی بر لب نداره.همین.البته شاید شما ببینیش و برداشت دیگری بکنی
    والا من کسیو ندیدم.زود اومدم بیرون. هرکیو دیدم میخواست بره آمریکا بچه هاشو ببینه.
    یکی تو هتل به من گفت روزی که ایشون مصاحبه داشتن اکثرا یا صورتی میداد یا زرد

نقل قول نوشته اصلی توسط mztj73 نمایش پست ها
    سلام.
    سلام
    تبریک میگن بهتون. برگی که گرفتید رنگش صورتی بود؟؟ یکی از دوستان میگفت یه تازگی برگه ای که برای ویزاهای درجا میدن سفید هست!! شما موندید امارات تا اماده شه ویزا؟ چند روزه اماده شد؟ به نظرم مقرون به صرفه تره اگه برگردی و بدی یکی دیگه واست پیکاپ کنه نه؟
    ممنون

Senior Member

سلام
    اگه نمره های زبان و official transcript غیررسمی باشه ایرادی داره؟ من آفیشالها رو فرستادم برای دانشگاه و پرینت رنگی ازشون دارم. نمره هامم که پرینت اسکرین گرفتم از سایت ETS. ایرادی داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط SayeRoshan نمایش پست ها
    سلام
    اگه نمره های زبان و official transcript غیررسمی باشه ایرادی داره؟ من آفیشالها رو فرستادم برای دانشگاه و پرینت رنگی ازشون دارم. نمره هامم که پرینت اسکرین گرفتم از سایت ETS. ایرادی داره؟
    بر طبق تجارب قبلی مشکل خاصی نداره آن اقیشال بودن. برای نمرات زبان هم معمولا نمی خوان ازتون (به خصوص اگه پذیرش شما کاندیشنال نباشه). ولی داشته باشید خوبه اگه خواستن می تونید ارایه بدید. ولی چرا پرینت اسکرین گرفتین؟ به نظر من اون فایل پی دی اف از نتایج که ETS میده رو پرینت می گرفتید بهتر بود.

سلام دوستان. من 21 اپریل ساعت 8 صبح مصاحبه داشتم که بهم برگ زرد رو داد و گفت بین دو تا ده هفته طول میکشه تا ویزات بیاد. من برای دکترای شیمی پذیرش فول فاند دارم. باجه شماره سه که یه خانوم بود صدام زد که وقتی رفتم اول آی توانی رو خواست و بعد از اون سی وی و ریسرچ پلن. سوالایی که از من پرسید روتین نبود. از توی رزومم دست میگذاشت روی یک کلمه و میگفت این یعنی چی. ولی در کل همه چی خوب بود. این هم بگم که محیط اصلا استرس زا نبود و اون روز سفارت خیلی شلوغ بود. امیدوارم همه ی دوستان بتونن به موقع ویزا بگیرن.

سلام. به من که فقط گفت آی تو انی که من همراه آی توانی نامه پذیرش هم بهشون دادم. در مورد ریسرچ پلن وقتی خواستن من گفتم که چون دانشگاه به من ریسرچ پلن نداده خودم آماده کردم و اینکه دانشگاه به من نامه ای داده بودن که کارای حساس قرار نبست انجام بدم. که من نامه دانشگاه و ریسرچ پلنی که خودم آماده کردم رو بهشون دادم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)