صفحه 47 از 61 نخستنخست ... 373839404142434445464748495051525354555657 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 608

موضوع: دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

فوری فوری فوری

سلام دوستان پدر و بردار من در سفارت دبی وقت مصاحبه دارن، برادرم ۱۷ سالشه به جز گواهی اشتغال به تحصیل چه مدارکی با خودش ببره خوب؟

و پدرم مهندس عمران هستش که خودش شرکت داره، و همچنین عضو نظام مهندسی که چندتا پروژه‌ داره که تا ۳ ساله آینده باهاشون قرارداد داره( گواهی هم براش داره میتون بده ترجمش کنن). متأسفانه من وقتی‌ فرم دی اس‌ ۱۶۰ برا پدرم پر می‌کردم فقط شرکشو نوشتم و چیزی راجعبه اینیکی پروژه‌ هاش ننوشتم.

مدرسه برادرم هم فرق کرده، توی دی اس‌ ۱۶۰ اسم مدرسه قبلیشو نوشتم.

الان به نظرتون من به سفارت ایمیل بزنم بگم که هم مدرسه برادرم فرق کرده و هم پدرم با یه شرکت دیگه هم کار می‌کنه. یا اینکه فقط مدرسه برادرمو بگم، کافیه ؟

و یک سوال دیگه می‌شه کل مدارکی که باید با خودشون ببرن سفارتو بگین( مدارک هم برای پدرم و هم برای بردارم)

ممنونم

Junior Member

سلام پدر مادر من وقت سفارت گرفتن و میخوان برن..پدرم بازنشسته وزارت کار هستش و بعد از اون مشاور حقوقی یه شرکت شده که گواهی اشتغال به کار بهش دادن.. حالا باید حگم بازنشستگی و فیش حقوقی بازنشستگیشو با گواهی اشتعال به کار ببره کافیه؟
    کادرم خانه داره و پدرم بی اس به مبلغ 60 هزار دلار دارن به همراه گرش حساب
    سند خونه کپی برابر اصل کافیه؟
    سند ازدواج . شناسنامه ترجمه کنن کافیه؟
    مدارک دیگه ای هم نیازه؟ بجر دی اس و عکس
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان لینک گروه تلگرام بچه های دبی یا سایر سفارت هارو دارید؟ممنون میشم بزارید برامم

Junior Member

سلام دوستان من ی بار توریستی از دبی 6 سال پیش رد شدم اون موقع مجرد بودم
    پارسال واسه دوره زبان جهت ی non-degree از ارمنستان با همسرم رد شدیم
    امسال واسه مستر مجدد عمران از آنکارا تنهایی رفتم و باز رد شدم
    واسه بهار 2017 از همون دانشگاه ی رشته غیر عمران ولی مرتبط (construction eng.) پذیرش بدون فاند گرفتم و باز میخوام تنهایی برم
    به نظرتون کدوم سفارت تو اروپا اقدام کنم بهتره
    سربازی معاف شدم و تو گپ 7 ساله تحصیلم کلا کار مرتبط با همون construction میکردم. مستر قبلیم سازه بوده
    ممنون میشم اگه کسی اطلاعات مفیدیو بده چون سریع میخوام وقت بگیرم تا ویزای شینگن دارمسلام دوستان من ی بار توریستی از دبی 6 سال پیش رد شدم اون موقع مجرد بودم
    پارسال واسه دوره زبان جهت ی non-degree از ارمنستان با همسرم رد شدیم
    امسال واسه مستر مجدد عمران از آنکارا تنهایی رفتم و باز رد شدم
    واسه بهار 2017 از همون دانشگاه ی رشته غیر عمران ولی مرتبط (construction eng.) پذیرش بدون فاند گرفتم و باز میخوام تنهایی برم
    به نظرتون کدوم سفارت تو اروپا اقدام کنم بهتره
    سربازی معاف شدم و تو گپ 7 ساله تحصیلم کلا کار مرتبط با همون construction میکردم. مستر قبلیم سازه بوده
    ممنون میشم اگه کسی اطلاعات مفیدیو بده چون سریع میخوام وقت بگیرم تا ویزای شینگن دارم

جایی غیر اروپا هم با شرایط من پیشنهاد دارید؟ اگه درست خاطرم باشه اینجا ی نفر ریجکتی راضی بود از دبی و ویزا شده بود همینطور یکی دیگه به ی نفر پیشنهاد قبرس یا فرانکفورت رو داده بود!!!

Junior Member

سلام با شوهرم 8 دسامبر برای ویزای توریستی نوبت داریم هدفمان دیدن پسرمه که دانشجو هستش لطفا به سوالاتم پاسخ دهید.1- شوهرم 57 سالشه آیاد اصل و ترجمه کارت پایان خدمتش لازمه؟ 2-خودم کارمند دولتم شانس گرفتن ویزا دارم؟ 3- در فرم نوشتم که هزینه سفر با همسرمه آیا BS برای من هم لازمه؟ سپاسگزارم

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط armazin نمایش پست ها
    سلام با شوهرم 8 دسامبر برای ویزای توریستی نوبت داریم هدفمان دیدن پسرمه که دانشجو هستش لطفا به سوالاتم پاسخ دهید.1- شوهرم 57 سالشه آیاد اصل و ترجمه کارت پایان خدمتش لازمه؟ 2-خودم کارمند دولتم شانس گرفتن ویزا دارم؟ 3- در فرم نوشتم که هزینه سفر با همسرمه آیا BS برای من هم لازمه؟ سپاسگزارم
    سلام
    اصل کارت پایان خدمت رو حتما ببرید. حالا اگه ترجمه نداشتین مهم نیست.
    کارمند دولت بودن چیز بدی نیست. مدارک شغلی تون رو ببرید.
    عرم بانکی به نام همسر باشه کافیه.
    «اگر می‌اندیشید که با کشتن من می‌توانید کسی را از نکوهش زندگی زیان‌آورتان بازدارید، سخت در اشتباهید. آسان‌ترین و شریف‌ترین راه، از پای درآوردن دیگران نیست؛ بلکه بهتر ساختن خویشتن است.»
    مرگ سقراط

نقل قول نوشته اصلی توسط armazin نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز,

لیست مدارک مورد نیاز برای بردن به سفارت را بعد از سابمیت کردن فرم دی اس ۱۶۰, در اکانتی که باهاش وقت میگیرید لیست شده. در همین فروم هم لیست مدارک مورد نیاز ذکر شده. البته در بسیاری از موارد مدارکی که نیاز میشه متفاوت هست و بسته به سلیقه آفیسر سفارت که شما را مصاحبه میکنه ممکن هست مدارک کمتر یا بیشتری را درخواست کنه.

پاسخ سؤال هاتون را آقا ایمان دادند اما در مورد سوال سوم باید بگم که بهتر هست گردش مالی و نامه بانک را هم برای خودتون و هم برای همسرتون همراه داشته باشید. برای برخی از دوستان در همین فروم پیش آمده که پدر و مادرشون شرایط مشابه شما داشتند (پدر پرداخت کننده هزینه سفر بوده) و آفیسر هم از پدر و هم از مادر مدارک بانکی خواسته. پدر و مادر خود من هم هر دو گردش مالی و مدارک مالی برای مصاحبه به همراه داشتند.

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان. من قبلا یک بار ویزای دانشجویی از دبی گرفتم. حالا دوباره دارم میرم دبی. کسی می دونه این می تونه تاثیر مثبت بگذاره یا نه و اگر پرسید چرا ویزای قبلی رو نرفتی چی بگم؟ (من بنا به مسائل مالی نرفتم. ترسیدم که شاید نتونم برا سال دو فاند بگیرم و ...)

سلام دوستان.
    من یه هفته پیش از سفارت ریجکت شدم. یکی از دلیل هاش شرکت کردن تو لاتاری بود. حالا باید چی کار کنم؟ چون این همیشه تو ی سابقه ام می مونه. توی سفارت هم که بودم، براشون فرقی نداشت که چه نوع ویزایی می خواهیف تا می دیدن سابقه شرکت در لاتاری داری ردت می کردن. راه حل شما چیه؟

از دوستانی که به تازگی برای ویزایتوریستی اقدام کردند ممنون میشم اگر راهنمایی کنن. من برای پدر و مادرم برای ۲۷ نوامبر وقت سفارت گرفتم ولی شنیدم الان بخاطر انتخابات همه را دارند ریجت میکنن ممنون میشم اگر کسی اخیرا تجربه مشابه داشته اطلاع رسانی کنن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)