صفحه 57 از 61 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 608

موضوع: دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

پیش فرض پاسخ : دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_fj نمایش پست ها
    سلام

من خیلی از تجربیات دوستان تو سایتو خوندم و نتیجه گیریم اینه که کسی که با شما مصاحبه میکنه اموزشهای روانشناسی رو دیده و واکنشش نسبت به کیسهای مختلف از این رو میتونه باشه دقت کنید اولین ارتباطی که با شما برقرار میکنه دیدن چهره فرد متقاضیه و اگه فرد مضطرب باشه اولین پالس منفی رو ناخواسته منتقل کرده و حتی اگه سعی کنید وانمود کنید که اضطراب ندارید باز هم به راحتی قابل تشخیصه پس اگه مورد خاصی نداشته باشید و واقعا قصد بازگشت داشته باشید و اصلا رفتن به امریکا براتون چیز مهمی نباشه که از ریجکت شدن نگران بشید دلیلی هم برای اضطراب وجود نداره . دوم اینکه به یاد داشته باشید افیسر با خوندن فرم 160 و دیدن چهره شما تا 50% تصمیمشو گرفته برای شروع چند تا سئوال به طور رندوم ازتون میپرسه مثلا برای چی میخواید برید و کدو م ایالتها و از این قبیل تا اینجا شما به هیچ مدرکی نیاز ندارید و اگه نتونسته باشید از طریق چهره و نوع واکنشتون به سئوالهایی که پرسیده میشه نظر مثبتشو جلب کنید دیگه مصاحبه رو ادامه نمیده و برگه سفید تقدیمتون میکنه ولی اگه نظرش تا اینجه مثبت باشه میره سراغ مدارک و و بررسی میزان وابستگی به کشورتون به یاد داشته باشید هیچ کدوم از مدارکی که ارائه میکنید به تنهایی کارایی نداره و مدارک در کنار هم براش مثل یک پازل هستش که با در کنار هم قرار گرفتن میتونه یه تصویر مثبت از شما ارائه کنه برای همین تا وقتی که مدرکی ازتون نخواسته به هیچ وجه سعی در ارائه مدرک نکنید حتی دعوتنامه و چیزهایی که از نظرتون مهم به حساب میاد چون این کار چیدمان پازل ایشونو به هم میریزه و نتیجه منفی براتون در پی داره بعدش هم دیگه خودتون میدونید چی میشه یا میگیرید یا نمیگیرید موفق باشید .
    سلام. ممنون از نظراتتون.
    شما کی مصاحبه داشتید ؟ ممنون میشم یکم از تجربیات و شرایطتون بگید.

Junior Member

سلام

من و همسرم پس از دو سال که ویزای سینگل ف1 و ف2 داشتبم روز دوشنبه به سفارت دوبی رفتیم. این بار هر دو برای ویزای ف1 اقدام کردیم و درجا مالتیپل گرفتیم و فردای همون روز هم پاس ها رو از سفارت دریافت کردیم (گفتند چون همون موقع پاس رو تحویل سفارت دادیم به جای پست از همون سفارت پاس رو پس دادند). برخلاف جوی که بسیاری از دوستان اینجا ایجاد کردند برخورد پرسنل سفارت خوب بود و خیلی ها برگه صورتی یا زرد دریافت کردند و فقط تعداد محدودی ریجکت شدند. من بار پیش که سینگل گرفتم فاند نداشتم و استاد راهنمام مشخص نبود ولی اینبار با فول فاند و ریسرچ پلن درجا مالتیپل گرفتم. همسرم هم برای فوق و بدون فاند اقدام کرد و فقط رزومه، آی20 و اس اُ پی خواستند که البته اس اُ پی همراهش نبود، اون هم درجا مالتیپل گرفت.

در ضمن ما هر دو چندین سال هست که برای لاتاری هم اقدام می کنیم ولی آفیسر در این مورد سوالی نپرسید.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Mery123 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من از اطلاعات این سایت خیلی استفاده کردم و الان میخوام تجربه خودم رو با شما به اشتراک بذارم‌‌.
    من ۲۳ نوامبر ساعت ۱۰ صبح وقت ویزای توریستی سفارت دبی داشتم.
    باجه یک همون آقای موبور قدبلند با من مصاحبه کرد. همسر من سیتیزن آمریکاست و من سند خانه، ماشین و تمکن مالی خیلی زیادی با خودم برده بودم.
    این آقا بدون هیچ دلیلی و حتی دیدن یکی از مدارک من، منو ریجکت کردن. اون روز که من سفارت بودم ندیدم هیچ کس حتی برگه زرد بگیره! همه چه توریستی و چه دانشجویی از دم برگه سفید گرفتن.
    من میخواستم از شما کمک بگیرم اگه دوباره برم سفارت دبی ممکنه بهم ویزا بدن؟! چون مدارکم رو کامل تر کردم، مدارک کاری همسرم هم اضافه شده. ممکنه بهم ویزا بدن؟!
    ارمنستان وقتش برای مهر سال دیگه هست. همسر من عید میخواد بره که کارای مالیاتش رو انجام بده و منم میخوام باهاش همسفر بشم‌. به نظرتون ممکنه بتونم اینبار از دبی ویزا بگیرم یا نه؟! چون فقط دبی قبل عید داره وقت میده!
    حب اینکه سیتیزن هست براتون یه عیب هست و یک حسن! عیبش همینه که آفیسر کاملاً مطمئنه که شما برای مهاجرت میرید و اصلاً قصد برگشت ندارید پس بهتون ویزا نمیده! حسنش اینه که همسرتون می تونه براتون از طرق دیگه اپلای کنه حتی مستقیم برای گرین کارت! ولی خب یکم طول می کشه..
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    حب اینکه سیتیزن هست براتون یه عیب هست و یک حسن! عیبش همینه که آفیسر کاملاً مطمئنه که شما برای مهاجرت میرید و اصلاً قصد برگشت ندارید پس بهتون ویزا نمیده! حسنش اینه که همسرتون می تونه براتون از طرق دیگه اپلای کنه حتی مستقیم برای گرین کارت! ولی خب یکم طول می کشه..
    ممنون از پاسختون. پس یعنی دوباره اقدام نکنم که بی فایده هست؟ شما در مورد ویزای ازدواج اطلاعاتی دارین؟ همسرم اگر ایران ساکن باشه هم میتونه کار منو درست کنه یا حتما باید آمریکا باشه؟!

Junior Member

دوستان سفارت دبی بسیار مرتب بود و رفتار کارکنان بسیار خوب و از زمانی که من وارد سفارت شدم تا زمانی که خارج شدم کلا ۴۵ دقیقه بیشتر طول نکشید! اصلا لازم نیست دو، سه ساعت زودتر از وقتتون به سفارت مراجعه کنید! نیم ساعت زودتر اونجا باشین کافیه. برای رفتن به سفارت هم از هر کجای دبی به راحتی میتونید با مترو خودتونو به ایستگاه برجمان برسونید و از اونجا ۱۰ دقیقه شاید کمتر پیاده به سمت سفارت برید.
    من اونچه که در روز مصاحبه خودم دیدم بیان کردم، نمیخوام انرژی منفی بدم اما واقعا اون روز هیچ کدوم از ایرانیها ویزا نگرفتن.
    امیدوارم شما موفق به دریافت ویزا بشین

Junior Member

سلام
    دوستان عزیزم آیا جهت مصاحبه ویزای توریستی از سفارت دوبی باید مدارکم رو ترجمه کنم؟

دوستان سفارت دبی بسیار مرتب بود و رفتار کارکنان بسیار خوب و از زمانی که من وارد سفارت شدم تا زمانی که خارج شدم کلا ۴۵ دقیقه بیشتر طول نکشید! اصلا لازم نیست دو، سه ساعت زودتر از وقتتون به سفارت مراجعه کنید! نیم ساعت زودتر اونجا باشین کافیه. برای رفتن به سفارت هم از هر کجای دبی به راحتی میتونید با مترو خودتونو به ایستگاه برجمان برسونید و از اونجا ۱۰ دقیقه شاید کمتر پیاده به سمت سفارت برید.
    من اونچه که در روز مصاحبه خودم دیدم بیان کردم، نمیخوام انرژی منفی بدم اما واقعا اون روز هیچ کدوم از ایرانیها ویزا نگرفتن.
    امیدوارم شما موفق به دریافت ویزا بشین ������
    سلام
    ممنون از مطلبی که گذاشتین میشه لطفا یه کمی از جزئیات مصاحبه تون بگید اینکه با چه سئوالاتی شروع شد و چطور تموم شد البته اگه تمایل داشتید ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AtmaHOo نمایش پست ها
    سلام
    دوستان عزیزم آیا جهت مصاحبه ویزای توریستی از سفارت دوبی باید مدارکم رو ترجمه کنم؟
    اگر ترجمه کنید خیلی بهتره. البته اگه آفیسر مایل باشه که به مدارکتون نگاه کنه!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_fj نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از مطلبی که گذاشتین میشه لطفا یه کمی از جزئیات مصاحبه تون بگید اینکه با چه سئوالاتی شروع شد و چطور تموم شد البته اگه تمایل داشتید ممنون
    دوست عزیز کمی قبل تر از شرایط مصاحبه نوشتم، همسر من سیتیزن آمریکاست و فکر کنم به همین دلیل بنده ریجکت شدم.
    اما اولین سوالی که ازم پرسید این بود که چرا میخوای بری آمریکا و دومین سوال در مورد شغلم پرسید و بعد بدون دیدن مدارک و هیچ سوال دیگه ای برگه سفید داد!
    خانمی قبل من بودن که به آفیسر التماس میکردن که دخترش حالش بده و باید بره پیشش اما آفیسر با لبخند بهشون برگه سفید داد! واقعا دیدن این صحنه ها ناراحت کننده بود.

دوست عزیز کمی قبل تر از شرایط مصاحبه نوشتم، همسر من سیتیزن آمریکاست و فکر کنم به همین دلیل بنده ریجکت شدم.
    اما اولین سوالی که ازم پرسید این بود که چرا میخوای بری آمریکا و دومین سوال در مورد شغلم پرسید و بعد بدون دیدن مدارک و هیچ سوال دیگه ای برگه سفید داد!
    خانمی قبل من بودن که به آفیسر التماس میکردن که دخترش حالش بده و باید بره پیشش اما آفیسر با لبخند بهشون برگه سفید داد! واقعا دیدن این صحنه ها ناراحت کننده بود.
    سلام
    ممنون از پاسختون و متاسفم بخاطر ریجکت شدنتون بله مطلب قبلتون رو خونده بودم ولی چون به ایدیتون دقت نکرده بودم متوجه نشدم به نظر منم دلیل اصلی سیتزن بودن همسرتون بوده و شما فقط میتونید از طریق همسرتون اقدام کنید البته فکر کنم اگه همسرتون مراحل اولیه اقدام برای مهاجرت شمارو انجام بده اونموقع در حین انجام مراحل پرونده تون هم بتونید درخواست برای دیدار بدید البته باز هم نظر افسر مربوطه مهمه ولی در کل فکر میکنم الان بدترین موقع برای مصاحبه باشه چون دولت فعلی امریکا که برخوردش با متقاضی های ایرانی کاملا سیاسیه روزهای اخرشو سپری میکنه و با مستقر شدن دولت جدید احتمالا با تغییراتی که در دولت ایجاد میشه تغییرات مشهودی هم در پرسنل کنسولگریها ایجاد بشه بنابراین افراد فعلی که به احتمال زیاد روزهای اخر ماموریتشون هست طبیعتا تا مشخص نشدن رویکرد دولت بعدی انچنان دل به کار ندن اما بر خلاف تصور خیلی ها به نظر من در دولت اقای ترامپ وضعیت بهتری رو نسبت به قبل شاهد باشیم چون ایشون بیزنس منه و اهل گفتگو و دلیلی نمیبینه که بی خودو بی جهت به دلایل کاملا سیاسی درهای کشورشو به روی توریستهای بسیار زیادی که میتونن باعث رشد اقتصادی کشورش بشن ببنده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)