صفحه 6 از 61 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 608

موضوع: دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

پیش فرض پاسخ : دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

نقل قول نوشته اصلی توسط Safir_azad نمایش پست ها
    سلام. اصلا نگران نباشید. من هم چند هفته پیش با این خانم مصاحبه شدم و مصاحبه طولانی و سختی هم داشتم و در پایان کمی هم جنجال داشتم اما ایشون حالت رفتارش این هست و کار حرفه ای خودش رو انجام میده. من بعد از سه هفته کلیر شدم. پیش بینی می کنم شما هم به زودی کلیر بشیم.
    تبریک بابت کلیر شدن. دیدم شما ارشد رو امریکا انرژی های نو خوندین درسته؟ دکترا هم مکانیک پذیرش گرفتین؟
    تو مصاحبه ایرادی به رشته ارشد شما نگرفت که مرتبط با انرژی هست؟

Junior Member

سلام
    بسیار تبریک
    لطف کنید شما که پتانسیل رد با بند 501 رو داشتید چطور تونستید موفق باشین در گرفتن ویزا؟ تجربتون خیلی میتونه مفید فایده باشه
    ممنون میشم توضیح بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط Safir_azad نمایش پست ها
    سلام. اصلا نگران نباشید. من هم چند هفته پیش با این خانم مصاحبه شدم و مصاحبه طولانی و سختی هم داشتم و در پایان کمی هم جنجال داشتم اما ایشون حالت رفتارش این هست و کار حرفه ای خودش رو انجام میده. من بعد از سه هفته کلیر شدم. پیش بینی می کنم شما هم به زودی کلیر بشیم.

Junior Member

دوستان عزیز، من هم تجربه ام رو اینجا به اشتراک میگذارم امیدوارم ازش استفاده کنید؛
    من و مادرم برای ویزای B1/B2 روز 25 ژانویه وقت مصاحبه داشتیم. وقت مصاحبه ما ساعت 9:30 بود و من از قصد این وقت را گرفته بودم که مجبور نشیم صبح زود بریم سفارت اما نهایتا هم به شدت توصیه شدیم که صبح زود بریم. ما ساعت 7:30 سفارت بودیم، ولی ساعت 11:00 برای مصاحبه صدا شدیم! و به طرز عجیبی افرادی که بعد از ما اومده بودند را هم صدا کردند و این شرایط برامون عجیب بود و بیشتر استرس زا شده بود. دو بادجه، 6 و 7 به ایرانی ها اختصاص پیدا کرده که بادجه 7 تا زمانی که ما بودیم خیلی بهتر ویزا میداد (بیشتر برگه زرد) و خیلی کمتر برگه سفید میداد یا اصطلاحا رد می کرد؛ اما بادجه 6، همون خانم معروفی که همه اینجا ازش یادکردند، به جرات میتونم بگم 80% مراجعینش برگه سفید گرفتند و بقیه بیشتر تا جایی که ما دیدیم صورتی. (اینکه تاکید میکنم تا جایی که ما دیدیم چون از متقاضیان درخواست میشد بعد از مصاحبه محیط سفارت رو ترک کنند و برای همین نمیشد خیلی باهاشون صحبت کرد.) واقعیتش دیدن اینهمه ریجکتی خیلی استرس زا بود و دیر صدا شدن هم مزید بر علت شده بود:O و البته دعا میکردم به بادجه 6 نیافتیم، اما بادجه 6 ما رو صدا کرد...
    خانم آفیسر از مادرم شروع کردن مصاحبه به زبان فارسی (اینجا خونده بودم آفیسرها به زبان فارسی کاملا مسلطن اما این خانم به نظر من اصلا اینطوری نبودن و به نظر من فاریسشون متوسط رو به ضعیف بود، با یک لهجه خیلی غلیظ انگلیسی)؛ مامانم یکم هول شده بودن و چند تا سوتی نسبت به فرم DS-160 دادن که من همون لحظه و با سوابقی که از نتایج اون روز دیدم واقعا ترسیدم که رد کنند ایشون رو؛ و لهجه خانم به قدری غلیظ بود وشرایط خاص که من سوال را برای مامانم تکرار میکردم...
    برای چی میخوای بری آمریکا؟ برم پسرم را ببینم
    چند وقته پسرت را ندیدی؟
    پسرت برای چی رفته آمریکا؟
    پسرت چجوری رفته آمریکا؟
    کی میخوای بری؟ (اینجا مامانم نسبت به فرم اشتباه جواب دادن، گفتند اردیبهشت خرداد و ما تو فرم برنامه اسفند را داده بودیم)
    چند وقت میخوای بمونی؟ (نوشته بودیم سه ماه اما مامانم گفتند یکی دو ماه، آفیسر با تندی جواب داد دقیق مشخص کن و مامانم با کمک من گفتند سه ماه)
    همسر داری؟
    همسرت چرا با شما نیومده؟
    شغلت چیه؟ خانه دار
    قبلا شغلت چی بوده؟ خانه دار (روی شغل معلوم بود حساسه و به حالت بازجویی پرسید)
    و در آخر پرسید حساب بانکی داری؟
    حساب بانکی را دید و اومد سراغ من
    به فارسی، کارت چیه؟ در مورد کارت توضیح بده
    من شروع کردم فارسی جواب دادن اما یهو سوییچ کردم رو انگلیسی، چون به نظرم فارسیش اصلا خوب نبود! و وقتی من انگلیسی و خوب صحبت کردم یه مرتبه چشماش برق زد و اونم انگلیسی ادامه داد.
    شرکتتون به کجا وابسته است؟
    قبلا اروپا بودی؟ برای چی؟ که من توضیح دادم برای تحصیل اروپا بودم که سرش رو انداخت پایین شروع کرد به تایپ کردن و طوری برخورد میکرد که یعنی دیگه نمیشنوم ادامه نده اما من ادامه دادم که چند وقت پیش هم دوباره برای کنفرانس اروپا بودم دانشگاهمون
    یه مرتبه سرش را آورد بالا و گفت کجا بودی؟
    کنفرانس چی؟
    ازدواج کردی؟ خیر
    حساب بانکی داری؟

و دست برد سراغ برگه ها، اول دو تا برگه صورتی برداشت بعد یکی اش رو گذاشت زرد برداشت،گذاشت لای پاسپورت هامون و بهمون داد. به مامانم گفت خانم درخواست شما قبول شد و میتونی بفرستی پست و ویزات رو بگیری. به من گفت شما باید منتظر بمونی، 2 هفته تا 10 هفته.
    از مدارکی که داشتیم غیر از حساب بانکی هیچکدوم رو ندید. حساب بانکی رو هم حتی دستش نگرفت بلند کنه، فقط تو محفظه ای که کاغذ میزارند گذاشتم و یه نگاه سر سری کرد.

همونطور که دوست عزیزمون قبلا اشاره کردند، این خانم خیلی بد اخلاق هستند و رفتارشون هم میتونه برخورنده باشه، اما خداروشکر برخوردشون با ما از وسط مصاحبه خوب و حتی مهربانانه شد. به قول برادرم اینها در درجه اول روانشناس هستند احتمالا دیده مادرم دارند صادقانه جواب میدن نسبت به مغایرت جزیی و تاریخی حساس نشده بود.

من حتی آخرش ازش پرسیدم که یه سوال داشتم، ترتیب صدا کردن برای مصاحبه وقت توی فرم هست یا صف ثبت نام اینجا؟ که گفت من نمیدونم، شاید هردو!

اون بنده خدا که کلا حوصله جواب دادن نداشت اما دوستانی که تجربه دارند لطفا راهنمایی کنند مامانم تا کی میتونن صبر کنن جواب من هم بیاد بعد پاسپورت ها رو بفرستیم برای گرفتن ویزا؟ میخواهیم باهم بریم...(البته ان شاءا... اگه به من هم ویزا بدن!)

واقعا آرزو میکنم دوباره روزی بیاد که ایرانی ها برای سفر توریستی، تحصیلی و ... مجبور به هزینه کردن اینهمه پول و وقت و انرژی نشوند، با اعصاب و احترام و شخصیتشون بازی نشه و اینطور مورد بازجویی و اتهام دروغگویی قرارنگیرند ... (به دوستمون که دکترای معماری میخونند حق میدم بهشون بر بخوره)
    و البته اگر ایرانی ها هم به بهانه ویزای توریستی یا تحصیلی صرفا قصد مهاجرت و ماندن در آن کشور به هر قیمتی را نداشته باشند، اینقدر شرایط برای بقیه سخت نمیشه... واقعا دلم برای مادر پدرهایی که دلتنگ فرزندشون هستند و ریجکت شدند خیلی سوخت...

Junior Member

دوست عزیز وقت مصاحبه ما هم 9:30 بود، اما تا 11:30 سفارت بودیم. بهتره زودتر برید سفارت، من از نگهبانی سفارت هم پرسیدم گفت 6:30 اینجا باش!!! اما ما 7:30 رفتیم و در سفارت باز شده بود. حتما صبحانه مفصل بخورید البته داخل سفارت هم یک بوفه هست که فکر کنم حول و حوش 8:30 اینا باز میکنه و میتونید پول با خودتون ببرید خرید کنید. اما کیف موبایل و ... ممنوعه.
    من پیشنهاد میکنم حتما ساعت پروازتون را جابجا کنید خود سفارت هم گفته تا ظهر (حدود ساعت 1) ممکنه کارتون طول بکشه
    یک ویدیو هم توی سایت درخواست ویزا هست که مراحل ورود به سفارت را به صورت تصویری به سه زبان انگلیسی، عربی و فارسی توصیح میده توصیه میکنم حتما ببینبد...
    بک آقای مسنی برگه کانفرمیشن DS-160 اش رو آژانس براش پرینت نکرده بود گفته بودند باید بری بیاری بنده خدا رفته بود 150 درهم پول دو صفحه پرینت داده بود!

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehrrr نمایش پست ها
    سلام دوستان
    معمولن کل پروسه ی مصاحبه چقدر طول میکشه؟ من وقتم ساعت 9:30 صبحه و بلیط برگشتم ساعت 1 ظهر همون روز. چون به علت مسائل کاری فوری باید برگردم ایران. حالا سوالم اینه با توجه به اینکه معمولن یکی دو ساعت زودتر باید تو فرودگاه بود، چقدر زمان برای سفارت باید در نظر بگیرم؟
    اینطور که دوستان می گفتن خانم آفیسر خیلی سریع زحمت میکشه و کار و یک سره میکنه! و اون قسمت مصاحبه زمان زیادی نمیبره. ولی من نمیدونم معمولن چقدر باید منتظر نشست در سفارت و آیا سر همون ساعتی که وقت دادن آیا مصاحبه میشیم؟ و به نظرتون کسی مثلا 9:30 وارد بشه، احتمالن کی خارج میشه؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط msa_59 نمایش پست ها
    دوست عزیز وقت مصاحبه ما هم 9:30 بود، اما تا 11:30 سفارت بودیم. بهتره زودتر برید سفارت، من از نگهبانی سفارت هم پرسیدم گفت 6:30 اینجا باش!!! اما ما 7:30 رفتیم و در سفارت باز شده بود. حتما صبحانه مفصل بخورید البته داخل سفارت هم یک بوفه هست که فکر کنم حول و حوش 8:30 اینا باز میکنه و میتونید پول با خودتون ببرید خرید کنید. اما کیف موبایل و ... ممنوعه.
    من پیشنهاد میکنم حتما ساعت پروازتون را جابجا کنید خود سفارت هم گفته تا ظهر (حدود ساعت 1) ممکنه کارتون طول بکشه
    یک ویدیو هم توی سایت درخواست ویزا هست که مراحل ورود به سفارت را به صورت تصویری به سه زبان انگلیسی، عربی و فارسی توصیح میده توصیه میکنم حتما ببینبد...
    بک آقای مسنی برگه کانفرمیشن DS-160 اش رو آژانس براش پرینت نکرده بود گفته بودند باید بری بیاری بنده خدا رفته بود 150 درهم پول دو صفحه پرینت داده بود!

موفق باشید
    خیلی ممنونم که تجربتون رو سهیم شدید و تبریک بابت ویزا. ایشالا ویزای خودتونم اوکی میشه. فقط من الان هنوز متوجه نشدم که خاصیت اون زود رفتنه چیه ؟ چون همونطور که خودتونم گفتید، صدا زدنشون که ترتیبی نداره و چه زود بری چه دیر، روی اولویت مصاحبه شدنت تاثیری نداره! میشه بگین آدما که مثلن 3 ساعت زودتر میرن سفارت، تو اون تایمی که اونجا هستند چیکار میکنن؟!

مبارکه
    اگه می خواید از زمانی که در مصاحبه قبول میشید تا 90 روز وقت دارید پاس رو بدید تا ویزا بزنن توش. به اصطلاح ویطا رو پیک آپ کنید. از وقتی هم که ویزا رو پیک آپ میکنید تا 90 روز وقت دارید ازش استفاده کنید و وارد آمریکا بشید. فکر کنم (مطمئن نیستم) برای ویزای توریستی بهتره زمانی که میرید برای پیک آپ از زمان سفری که تو دی اس اعلام کردید نگذشته باشه. اینها رو در نظر بگیرید و بعد پاس مادرتونو بدید به پست.

نقل قول نوشته اصلی توسط msa_59 نمایش پست ها
    دوستان عزیز، من هم تجربه ام رو اینجا به اشتراک میگذارم امیدوارم ازش استفاده کنید؛
    من و مادرم برای ویزای B1/B2 روز 25 ژانویه وقت مصاحبه داشتیم. وقت مصاحبه ما ساعت 9:30 بود و من از قصد این وقت را گرفته بودم که مجبور نشیم صبح زود بریم سفارت اما نهایتا هم به شدت توصیه شدیم که صبح زود بریم. ما ساعت 7:30 سفارت بودیم، ولی ساعت 11:00 برای مصاحبه صدا شدیم! و به طرز عجیبی افرادی که بعد از ما اومده بودند را هم صدا کردند و این شرایط برامون عجیب بود و بیشتر استرس زا شده بود. دو بادجه، 6 و 7 به ایرانی ها اختصاص پیدا کرده که بادجه 7 تا زمانی که ما بودیم خیلی بهتر ویزا میداد (بیشتر برگه زرد) و خیلی کمتر برگه سفید میداد یا اصطلاحا رد می کرد؛ اما بادجه 6، همون خانم معروفی که همه اینجا ازش یادکردند، به جرات میتونم بگم 80% مراجعینش برگه سفید گرفتند و بقیه بیشتر تا جایی که ما دیدیم صورتی. (اینکه تاکید میکنم تا جایی که ما دیدیم چون از متقاضیان درخواست میشد بعد از مصاحبه محیط سفارت رو ترک کنند و برای همین نمیشد خیلی باهاشون صحبت کرد.) واقعیتش دیدن اینهمه ریجکتی خیلی استرس زا بود و دیر صدا شدن هم مزید بر علت شده بود:O و البته دعا میکردم به بادجه 6 نیافتیم، اما بادجه 6 ما رو صدا کرد...
    خانم آفیسر از مادرم شروع کردن مصاحبه به زبان فارسی (اینجا خونده بودم آفیسرها به زبان فارسی کاملا مسلطن اما این خانم به نظر من اصلا اینطوری نبودن و به نظر من فاریسشون متوسط رو به ضعیف بود، با یک لهجه خیلی غلیظ انگلیسی)؛ مامانم یکم هول شده بودن و چند تا سوتی نسبت به فرم DS-160 دادن که من همون لحظه و با سوابقی که از نتایج اون روز دیدم واقعا ترسیدم که رد کنند ایشون رو؛ و لهجه خانم به قدری غلیظ بود وشرایط خاص که من سوال را برای مامانم تکرار میکردم...
    برای چی میخوای بری آمریکا؟ برم پسرم را ببینم
    چند وقته پسرت را ندیدی؟
    پسرت برای چی رفته آمریکا؟
    پسرت چجوری رفته آمریکا؟
    کی میخوای بری؟ (اینجا مامانم نسبت به فرم اشتباه جواب دادن، گفتند اردیبهشت خرداد و ما تو فرم برنامه اسفند را داده بودیم)
    چند وقت میخوای بمونی؟ (نوشته بودیم سه ماه اما مامانم گفتند یکی دو ماه، آفیسر با تندی جواب داد دقیق مشخص کن و مامانم با کمک من گفتند سه ماه)
    همسر داری؟
    همسرت چرا با شما نیومده؟
    شغلت چیه؟ خانه دار
    قبلا شغلت چی بوده؟ خانه دار (روی شغل معلوم بود حساسه و به حالت بازجویی پرسید)
    و در آخر پرسید حساب بانکی داری؟
    حساب بانکی را دید و اومد سراغ من
    به فارسی، کارت چیه؟ در مورد کارت توضیح بده
    من شروع کردم فارسی جواب دادن اما یهو سوییچ کردم رو انگلیسی، چون به نظرم فارسیش اصلا خوب نبود! و وقتی من انگلیسی و خوب صحبت کردم یه مرتبه چشماش برق زد و اونم انگلیسی ادامه داد.
    شرکتتون به کجا وابسته است؟
    قبلا اروپا بودی؟ برای چی؟ که من توضیح دادم برای تحصیل اروپا بودم که سرش رو انداخت پایین شروع کرد به تایپ کردن و طوری برخورد میکرد که یعنی دیگه نمیشنوم ادامه نده اما من ادامه دادم که چند وقت پیش هم دوباره برای کنفرانس اروپا بودم دانشگاهمون
    یه مرتبه سرش را آورد بالا و گفت کجا بودی؟
    کنفرانس چی؟
    ازدواج کردی؟ خیر
    حساب بانکی داری؟

و دست برد سراغ برگه ها، اول دو تا برگه صورتی برداشت بعد یکی اش رو گذاشت زرد برداشت،گذاشت لای پاسپورت هامون و بهمون داد. به مامانم گفت خانم درخواست شما قبول شد و میتونی بفرستی پست و ویزات رو بگیری. به من گفت شما باید منتظر بمونی، 2 هفته تا 10 هفته.
    از مدارکی که داشتیم غیر از حساب بانکی هیچکدوم رو ندید. حساب بانکی رو هم حتی دستش نگرفت بلند کنه، فقط تو محفظه ای که کاغذ میزارند گذاشتم و یه نگاه سر سری کرد.

همونطور که دوست عزیزمون قبلا اشاره کردند، این خانم خیلی بد اخلاق هستند و رفتارشون هم میتونه برخورنده باشه، اما خداروشکر برخوردشون با ما از وسط مصاحبه خوب و حتی مهربانانه شد. به قول برادرم اینها در درجه اول روانشناس هستند احتمالا دیده مادرم دارند صادقانه جواب میدن نسبت به مغایرت جزیی و تاریخی حساس نشده بود.

من حتی آخرش ازش پرسیدم که یه سوال داشتم، ترتیب صدا کردن برای مصاحبه وقت توی فرم هست یا صف ثبت نام اینجا؟ که گفت من نمیدونم، شاید هردو!

اون بنده خدا که کلا حوصله جواب دادن نداشت اما دوستانی که تجربه دارند لطفا راهنمایی کنند مامانم تا کی میتونن صبر کنن جواب من هم بیاد بعد پاسپورت ها رو بفرستیم برای گرفتن ویزا؟ میخواهیم باهم بریم...(البته ان شاءا... اگه به من هم ویزا بدن!)

واقعا آرزو میکنم دوباره روزی بیاد که ایرانی ها برای سفر توریستی، تحصیلی و ... مجبور به هزینه کردن اینهمه پول و وقت و انرژی نشوند، با اعصاب و احترام و شخصیتشون بازی نشه و اینطور مورد بازجویی و اتهام دروغگویی قرارنگیرند ... (به دوستمون که دکترای معماری میخونند حق میدم بهشون بر بخوره)
    و البته اگر ایرانی ها هم به بهانه ویزای توریستی یا تحصیلی صرفا قصد مهاجرت و ماندن در آن کشور به هر قیمتی را نداشته باشند، اینقدر شرایط برای بقیه سخت نمیشه... واقعا دلم برای مادر پدرهایی که دلتنگ فرزندشون هستند و ریجکت شدند خیلی سوخت...

نقل قول نوشته اصلی توسط mahooe نمایش پست ها
    سلام من یه سوالی داشتم ممنون میشم اگه جواب بدین bs ما برای چهار ماه پیش هستش زمانی که برای دانشگاه فرستادیم و بعد پولمونو جابه جا کردیم به نظرتون ایراد میگیرند؟
    بهتره BS برای همون ماهی که میرید سفارت باشه. مخصوصا اگه واقعا در دوره سفر به پولش اختیاج باشه. یعنی فاند نداشته باشید. چون اینطوری حتما جز مدارک خیلی مهم محسوب میشه.
    البته میگن تا 3 ماه هم معتبره ولی بیش از 3 ماه رو من دیدم که آفیسر قبول نکرده.

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehrrr نمایش پست ها
    فقط من الان هنوز متوجه نشدم که خاصیت اون زود رفتنه چیه ؟ چون همونطور که خودتونم گفتید، صدا زدنشون که ترتیبی نداره و چه زود بری چه دیر، روی اولویت مصاحبه شدنت تاثیری نداره! میشه بگین آدما که مثلن 3 ساعت زودتر میرن سفارت، تو اون تایمی که اونجا هستند چیکار میکنن؟!
    این زودتر رفتن عملن هیچ خاصیتی نداره. ولی شدیدن از طرف سفارت تاکید میشه. چون معتقدن اون زمانی رو که شما تو سایت وقت گرفتید وقت مصاحبتونه و تا قبل از اون باید 3 تا چک انجام بدن براتون و انگشت نگاری وبا توجه به تعداد زیاد افرادی که در یک روز مصاحبه میشن( برای دوبی روزی 100 نفره) این وقت عقب و جلو میشه. شاید یه دلیل اینکه خیلی وقت ها جا به جا میشه اینه که بعد از انگشت نگاری پاس ها دیگه به ترتیب ورود نیست و بین بادجه های مصاحبه بنا به موردشون و ملیتشون تقسیم میشن. البته من تو دوبی زیاد دیدم کسایی که بعد از وقتشون اومدن سفارت (حتی تا ساعت 12) هم داخل راهشون دادن ولی قانونا می تونن وقتی از تایم مصاحبه گذشته دیگه داخل راه ندن. این زود رفتن یه فایده هم داره اگه تو چک های اولیه ایرادی تو مدارک ببینن وقت دارید برید مشکل و حل کنید و بر گردید ولی اگه خیلی دیر شده باشه با توجه به اینکه توی سایت موقع وقت گرفتن زمان مصاحبه مشخص کردید ممکنه بعد از اون زمان دیگه سیستمشون نشناستتون و کلی مصیبت اتفاق می افته. این اتفاق 9 جولای پارسال برای من افتاد و تو چک گفتن ایرادی هست و برو تایپینگ سنتر پشت سفارت مشکل رو حل کن و تا رفتم تایپینگ سنتر پشت سفارت و مشکلمو حل کردم و برگشتم ساعت شده بود 10.5 و از وقتم گذشته بود و با اینکه تو سفارت دوست داشتن مشکلمو حل کنن و باهام مصاحبه کنن اما سیستمشون دیگه اطلاعاتمو نمیشناخت و مصاحبه رو از دست دادم. 2 هفته طول کشید تا پروفایلم برگشت به حالت عادی ( تو این 2 هفته پروفایلم رو تاریخ و حالت قبل از مصاحبه مونده بود)و بعد تونستم دوباره وقت بگیرم. خیلی بدبختی و ایمیل زدن و تماس گرفتن لازمه تا این وضعیت به حالت عادی در بیاد.
    بگذریم منظورم اینه که زود رفتن از این اتفاقات جلوگیری میکنه!
    *****قصد ایجاد نگرانی برای دوستان ندارم و این اتفاق هم خیلی مرسوم نیست و برای هرکسی پیش نمیاد و پارسال به دنبال خرابی همه گیر سیستم سفارت آمریکا در 174 سفارتش در ماه جون برای من این اتفاق پیش اومد. چون دی اس رو تو اون دوره پر کرده بودم و گویا فرم دوچار مشکل شده بود و بعضی از اطلاعات رو تو خودش سیو نکرده بود و این اتفاقات رو پیش آورده بود.******

اینو یادم رفت بگم که داخل سفارت کاری نمیتونید بکنید جز اینکه منتظر بشید برای مصاحبه صداتون کنن. توصیه میشه با کسی صحبت نکنید و از کسایی که مصاحبه شدن و دارن خارج میشن چیزی نپرسید. چون کارکنان سفات اجازه دارن بدون اینکه در این مورد تذکری بدن در صورت مشاهده موردتونو گزارش بدن و این اصلن روی پرونده اثر خوبی نداره.

دوستانی که جدیدا میرید مصاحبه از و سفارت بگید...هنوز هم نابسامان و منفی گرایانست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iman7 نمایش پست ها
    تبریک بابت کلیر شدن. دیدم شما ارشد رو امریکا انرژی های نو خوندین درسته؟ دکترا هم مکانیک پذیرش گرفتین؟
    تو مصاحبه ایرادی به رشته ارشد شما نگرفت که مرتبط با انرژی هست؟
    سلام. بله من هم تازه سربازی ام تمام شده هم انرژی خونده بودم و برای همینها زیاد جای تردید و ابهام در پرونده ام وجود داشت ولی خب از قبل آمادگی داشتم که جوابهایی کامل و با مدرک ارائه بدم. شما هم انشاالله به زودی درست میشه کارتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)