صفحه 61 از 61 نخستنخست ... 115152535455565758596061
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 608 , از مجموع 608

موضوع: دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

نقل قول نوشته اصلی توسط Vahidj8 نمایش پست ها
    سلام، بله پدر هم ميگفت خيليها برگه صورتي يا زرد گرفتن البته ميگفت كسيا كه با اين افيسره بودن ورقه سفيد گرفتن همشون، مثل اينكه قضيه روتين و سيستماتيكه مثلا اونروز كسايي كه از قبل تصميم گرفتن ريجكت شن و ميدن به يكي مصاحبه كنه يه روز ديگه به يكي ديگه ميوفته اين از نظره من قابل توجيه اينكه ميگن اون مو بلنده و اون خانم خوب ويزا ميده درست نيست.

ميشه شرايطه خودتون رو بنويسيد لطفا؟

والا پدره من كه خيلي شاكيه ، ميخواد بياد اينجا درخواست ويزاي انگليس بده چون سفارت هم باز شده قبلا دو بار هم رفتن ٦ ماه ملتيپل هم هم پدر هم مادر داشتن ميگن راحت ميدن برن يه هفته بمونن از همين دبي دوباره اقدام كنن بيبنن چي ميشه دوباره اما من اصرار دارم دوباره بلافاصله از يه جا ديگه اقدام كنن مثلا ارمنستان ...
    سپاس
    سلام،
    در مورد اینکه ریجکتی ها رو یه آفیسر اتجام بده امکانش نیست چون به ترتیب بعد از انگشت نگاری شماره میدن و به ترتیب شماره ها خونده میشه.
    من دفعه چهارمم بود که ویزا میگرفتم ولی اولین بار بود که از دبی اقدام میکردم . تنها مدرکی که ازم خواستن کارت معافیتم بود که من تو هتل جا گذاشته بودم و فقط کپی کارت رو داشتم.

Junior Member

سلام دوستان. یه سوال؟ بعد از اینکه دوبی برگه صورتی داد، می دونید باید چکار کنیم؟ منظورم اینه که ایمیلی چیزی می فرستن یا نه؟ و چند مدت وقت داریم پاسپورت رو برای پیکاپ بفرستیم؟ اگه ایمیل می فرستن می دونین چقد طول میکشه که ایمیل بفرستن؟ اخه حدود دو هفته رد شده خبری نیست؟ جایی هست که بشه ویزاهای اماده رو دید؟ خیلی ممنون می شم اگه کسی کمک کنه.

سلام. پدر و مادر من 26 دسامبر مصاحبه داشتن و هر دو برگه صورتی گرفتن. برای دیدن خواهرم که دانشجو هست میرفتند و آفیسر که یه خانم جوون بوده هیچ گونه مدرکی رو ازشون نخواسته به جز کارت پایان خدمت پدرم و پرسیده که کجا سریازی رو گذروندیدو چون پدرم سربازی نرفته و به جای اون برای آموزش و پرورش کار کرده چنین مدرکی رو نداشته. مادرم برگه های دعوت نامه رو به صورت خودجوش به آفیسر داده. جالب اینکه آفیسر هم اونو به دقت خونده و با کارمندای دیگه هم صحبت کرده راجع بهش. پدرم بار اول هست که اقدام می کنند اما مادرم یک بار قبلا به امریکا سفر کرده بودند. از شغل هردو پرسیده که پدرم بازنشسته آموزش و پرورش و مادرم خانه دار هستند. پرسیده بچه دیگه ای هم در ایران دارید مادرم گفتند بله با ما زندگی می کنند. بعد هم برگه های صورتی رو داده گفته برید ایران پاسپورتا رو بفرستید تا ویزایتون صادر بشه. کل مصاحبه 3 تا سوال و 2 دقیقه بوده.
    ویرایش توسط far_sunflower : December 28th, 2016 در ساعت 09:44 PM

Junior Member

سلام
    فک نکنم ایمیلی بزنن بعد اینکه برگه ی صورتی رو بدن. شما باید پاس رو بفرستید برای پیکاپ ویزا. از اینجا هم می تونید کیستون رو بزنید و وضعیتش رو ببینید:
    https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/Status.aspx?

البته من الان شماره پدر مادرم که برگه صورتی گرفتن رو می زنم می زنه توی administrative processing که نگران کننده ست (این پیام اصولا برای کساییه که کلیرنس می رن که اونا نرفتن!) ولی شما هم یه چک بکنید و ممنون می شم شما هم بگید چی می بینید. یه سریا می گن این روتینه و وقتی ویزا رو پیکاپ کنن می شه issued ولی من مطمئن نیستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط applybabak نمایش پست ها
    سلام دوستان. یه سوال؟ بعد از اینکه دوبی برگه صورتی داد، می دونید باید چکار کنیم؟ منظورم اینه که ایمیلی چیزی می فرستن یا نه؟ و چند مدت وقت داریم پاسپورت رو برای پیکاپ بفرستیم؟ اگه ایمیل می فرستن می دونین چقد طول میکشه که ایمیل بفرستن؟ اخه حدود دو هفته رد شده خبری نیست؟ جایی هست که بشه ویزاهای اماده رو دید؟ خیلی ممنون می شم اگه کسی کمک کنه.

Junior Member

[سلام. من هم چک کردم این پیام رو می ده. نمی دونم دلیلش چیه. شما میدونید حداکثر چند وقت فرصت داریم تا پاسپورت رو بفرستیم. ممنون.
    QUOTE=meslami;2386206]سلام
    فک نکنم ایمیلی بزنن بعد اینکه برگه ی صورتی رو بدن. شما باید پاس رو بفرستید برای پیکاپ ویزا. از اینجا هم می تونید کیستون رو بزنید و وضعیتش رو ببینید:
    https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/Status.aspx?

البته من الان شماره پدر مادرم که برگه صورتی گرفتن رو می زنم می زنه توی administrative processing که نگران کننده ست (این پیام اصولا برای کساییه که کلیرنس می رن که اونا نرفتن!) ولی شما هم یه چک بکنید و ممنون می شم شما هم بگید چی می بینید. یه سریا می گن این روتینه و وقتی ویزا رو پیکاپ کنن می شه issued ولی من مطمئن نیستم.[/QUOTE]

Junior Member

سلام. بهشون نگفتن چقد وقت دارن تا پاسپورت رو بفرستن؟ یا کی باید ویزا رو بفرستن؟ ایمیلی چیزی براشون میاد یا نه؟ من مادر بزرگم برگه صورتی گرفته ولی نمیدونه چکار باید بکنه. کیسش رو هم چک می کنیم میزنن ادمیشن پروسسینگ.

Junior Member

دوستانی که تقویم وقتهای باز سفارت رو میبینن، میشه لطفا بگین آیا سفارت دبی برای ماههای ژانویه، فوریه و مارچ وقت توریستی میده یا نه؟؟؟ ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط applybabak نمایش پست ها
    سلام. بهشون نگفتن چقد وقت دارن تا پاسپورت رو بفرستن؟ یا کی باید ویزا رو بفرستن؟ ایمیلی چیزی براشون میاد یا نه؟ من مادر بزرگم برگه صورتی گرفته ولی نمیدونه چکار باید بکنه. کیسش رو هم چک می کنیم میزنن ادمیشن پروسسینگ.
    به نظر من اصلا رنگ برگه نمیتونه تعیین کننده برای یک نتیجه ی واحد برای افراد با شرایط مختلف باشه چون من شنیدم سفارت در مقاطع مختلف از رنگهای دیگه هم استفاده میکنه یا بعضی از اونایی که کلیرنس میشن هم رنگ برگه هاشون سفیده من خودم شخصا تا حالا این برگه هارو ندیدم ولی هر چی که هست باید یه چیزی توش نوشته باشه دیگه و قاعده ی کار اینه که هر تغییری تو روند پروندتون ثبت بشه هم یه ایمیل براتون بفرستن هم اکانتی که تو سایت سفارت ساختید اپدیت بشه و مرحله بعدیو براتون تشریح کنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)