صفحه 46 از 49 نخستنخست ... 3637383940414243444546474849 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 487

موضوع: ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

درود،
    تازه وقت گرفتین یا قبل؟ مدّتهاست می‌خوام وقت بگیرم، نمی‌شه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

سلام دوستان
    من وقت سفارت و برای ارمنستان برای تاریخ 31 اکتبر گرفتم. الان میخوام وارد DS160 بشم تا کامل کنم DS و ولی وارد نمیشه و پیام میده تاریخ تولد درست نیست. الان هم نمیتونم DS160 و عوض کنم چون وقتو گرفتم.
    حالا باید چکار کنم؟ مطمنم که تاریخ درست زدم روزی که درست کردم DS و
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط suniya83 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من وقت سفارت و برای ارمنستان برای تاریخ 31 اکتبر گرفتم. الان میخوام وارد DS160 بشم تا کامل کنم DS و ولی وارد نمیشه و پیام میده تاریخ تولد درست نیست. الان هم نمیتونم DS160 و عوض کنم چون وقتو گرفتم.
    حالا باید چکار کنم؟ مطمنم که تاریخ درست زدم روزی که درست کردم DS و
    ممنون
    من به همین مشکل برخوردم. یک دی اس جدید پر کن برو و واسه هیچکس توضیح نده !!!!!!!!!!!!!!!!!! مگر اینکه ازت بپرسن. اونها خودشون تو سیستم میبینن کدام دی اس را پر کردی . نگران نباش من همینجوری بودم به مشکلی بر نخوردم.
    دمه در که فقط اسمتو چک میکنه توو هم افیسر دی اس کاملتو میبینه!

Junior Member

سلام. من ۵ Oct در آنکارا برای ویزای j1 ریجکت شدم. شرایط: بدون فاند، متاهل، دانشجوی دکتری علوم سیاسی، bs خوب، دارای سند ملکی و نامه ی حمایت مالی پدر. آیا دوستان صلاح میدونند مجددا از ارمنستان اقدام کنم؟

من مستر مجدد توی هون رشته ی قبلیم پدیرش دارم با 65 درصد فاند. BS برای دوسال دارم. اگر بدون فاند بودم با 214 میشد گفت قطعا ردم میکنن ولی الان که فاند دارم نمیدونم چطوریه؟ من 5 تا دانشگاه PhD اپلای کردم و یا رد کردند یا پدیرش بدون فاند دادند. در ضمن موضوع ریسرچم طبق RP و SOP کلاً متفاوته و شاید به خاطر همین بهم پذیرش فاندد PhD ندادن. نامه هاش هست و میتونم ببرم. خودم به شخصه درک نمیکنم کسی که شرایط من رو داره چرا باید ردش کنن.

شرایط من رو برای ارمنستان چطور ارزیابی میکنید؟

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdihajiha نمایش پست ها
    من مستر مجدد توی هون رشته ی قبلیم پدیرش دارم با 65 درصد فاند. BS برای دوسال دارم. اگر بدون فاند بودم با 214 میشد گفت قطعا ردم میکنن ولی الان که فاند دارم نمیدونم چطوریه؟ من 5 تا دانشگاه PhD اپلای کردم و یا رد کردند یا پدیرش بدون فاند دادند. در ضمن موضوع ریسرچم طبق RP و SOP کلاً متفاوته و شاید به خاطر همین بهم پذیرش فاندد PhD ندادن. نامه هاش هست و میتونم ببرم. خودم به شخصه درک نمیکنم کسی که شرایط من رو داره چرا باید ردش کنن.

شرایط من رو برای ارمنستان چطور ارزیابی میکنید؟
    من فکر می کنم برای مستر مجدد قبرس بهتر جواب داد امسال. من قبرس رو پیشنهاد می کنم.

من به همراه خواهرم جمعه 21 اکتبر وقت داشتیم برای ویزای توریستی, بعد از 4 ماه شبانه روز چک کردن وب سایت تونستم وقت بگیرم
    سال 213 که وقت گرفته بودماینجوری نبود,خیلی راخت بود و خیلی هم آپشن داشت برای ساعتها و تاریخ های مختلف,و بعد از سه هفته هم کلیرمون اومد
    مادر و پدرم سیتیزن آمریکا هستن و بخاطر بیماری پدرم با ویزای ما موافقت کردن با وجود داشتن پرونده باز برای گرین کارت از طرف پدر و مادرمون,من 27 ماه و خواهرم هم 15 ماه در آمریکا بودیم با تمدید ویزا و کاملا قانونی
    اما این دفعه که رفتیم آفیسر یه پسر جوون و بور بود که با ویزای ما موافقت نکرد و با یند 214 (SOCIAL TIE) رد شدیم متاسفانه
    سفارت خیلی شلوغ بود و کلا یک نفر بود که مصاحبه رو انجام میداد و حدود 50 نفر نشسته بودند, دفعه قبل 2 نفر بودند و کلا 10 نفر توس سفارت,که کاملا متوجه شدم چرا انقدر وقتها سخت میشه گرفت,
    از ما پرسید که چه مدت میخواهید بمونید و من گفتم 6 ماه , گفت چرا 6 ماه ؟من یه مکثی کردم خواهرم گفت برای اینکه بیشترین مدتی هست که میشه موند و من گفتم چون پدرم فوت کردن و مادرمون تنها هستند و نیاز دارن که پیششون باشیم
    که متاسفانه گفت که نمیونن موافقت کنن چون یک پرونده باز داریم و دفعه قبل بیشتر از یکسال موندیم البته گفت که ما کاملا متوجه هستیم که قانونی بوده

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_khorram نمایش پست ها
    من به همراه خواهرم جمعه 21 اکتبر وقت داشتیم برای ویزای توریستی, بعد از 4 ماه شبانه روز چک کردن وب سایت تونستم وقت بگیرم
    سال 213 که وقت گرفته بودماینجوری نبود,خیلی راخت بود و خیلی هم آپشن داشت برای ساعتها و تاریخ های مختلف,و بعد از سه هفته هم کلیرمون اومد
    مادر و پدرم سیتیزن آمریکا هستن و بخاطر بیماری پدرم با ویزای ما موافقت کردن با وجود داشتن پرونده باز برای گرین کارت از طرف پدر و مادرمون,من 27 ماه و خواهرم هم 15 ماه در آمریکا بودیم با تمدید ویزا و کاملا قانونی
    اما این دفعه که رفتیم آفیسر یه پسر جوون و بور بود که با ویزای ما موافقت نکرد و با یند 214 (SOCIAL TIE) رد شدیم متاسفانه
    سفارت خیلی شلوغ بود و کلا یک نفر بود که مصاحبه رو انجام میداد و حدود 50 نفر نشسته بودند, دفعه قبل 2 نفر بودند و کلا 10 نفر توس سفارت,که کاملا متوجه شدم چرا انقدر وقتها سخت میشه گرفت,
    از ما پرسید که چه مدت میخواهید بمونید و من گفتم 6 ماه , گفت چرا 6 ماه ؟من یه مکثی کردم خواهرم گفت برای اینکه بیشترین مدتی هست که میشه موند و من گفتم چون پدرم فوت کردن و مادرمون تنها هستند و نیاز دارن که پیششون باشیم
    که متاسفانه گفت که نمیونن موافقت کنن چون یک پرونده باز داریم و دفعه قبل بیشتر از یکسال موندیم البته گفت که ما کاملا متوجه هستیم که قانونی بوده
    آقا ایشالا زود بگیرید، وضع ویزا دادن دانشجوها رو ندیدین چطور بود؟

Junior Member

با سلام. من از یه دانشگاه در آمریکا پذیرش گرفتم. برای گرفتن ویزا کشور ارمنستان رو انتخاب کردم ولی زمانی که تونستم برای مصاحبه بگیرم 9 December است. فکر می کنم این زمان خیلی دیر باشه. اگر کسی هست که زمانی بین تاریخ 15-22 November داره و ترجیح میده زمانش رو عقب تر بندازه به من پیام بده تا زمان ها رو با هم عوض کنیم. موفق باشید

Junior Member

دوستان سلام
    من برای دوره ریسرچ اسکولار میخوام برم و برای ۰۷ نوامبر وقت سفارت دارم میخواستم بدونم اگر از دوستان کسی هست این روزا باشه وقتش پیام بده باهم همسفر بشیم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)