صفحه 1 از 49 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 487

موضوع: ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

ApplyAbroad Guardian
    solaleh آواتار ها

پیش فرض ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

دوستان و همراهان گرامی،

لطفاً از این موضوع برای بیان تجربیات خود در روز مصاحبه در سفارت ایالات متحده در ایروان در سال ۲۰۱۶ استفاده کنید.

برای مشاهده تجربیات مصاحبه متقاضیان روادید در سفارت ایالات متحده در ایروان در سال ۲۰۱۵، به
    این موضوعمراجعه کنید.

با تشکر از همکاری و همراهی شما،

تیم مدیریت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

سلام دوستان...دو تا سوال داشتم از حضورتون و ممنون میشم پاسخگو باشید. 1. اینکه برای یک اپلیکنت f2 مصاحبه به زبان فارسی یا انگلیسی مهم هست؟ کدوم بهتره و ارجحیت داره؟ 2. اگر امکان داره رنگ برگه هایی رو که در پایان مصاحبه سفارت ایروان میدن رو برام میشه بگید کدوم ریجکت، کلیرنس و ویزای درجا هس؟

ApplyAbroad Veteran
    Alan_90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Washington university in St. Louis/Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

نقل قول نوشته اصلی توسط natalii نمایش پست ها
    سلام دوستان...دو تا سوال داشتم از حضورتون و ممنون میشم پاسخگو باشید. 1. اینکه برای یک اپلیکنت f2 مصاحبه به زبان فارسی یا انگلیسی مهم هست؟ کدوم بهتره و ارجحیت داره؟ 2. اگر امکان داره رنگ برگه هایی رو که در پایان مصاحبه سفارت ایروان میدن رو برام میشه بگید کدوم ریجکت، کلیرنس و ویزای درجا هس؟
    در مورد سوال اول فکر نکنم مهم باشه
    در مورد سوال دوم، ارمنستان رنگ برگه نداره: اگه ریجکت بشی میگه ریجکتی و هیچ برگه ای نمی ده و میگه برو به سلامت. اگه اکسپت بشی میگه اپروو شدی و پاسپورتت رو بذار تا ویزا رو بزنیم. اگر بری تو کلیرنس یه برگه ی سفید بهت میدن و میگن سایت رو چک کن ببین کی کلیر می شی

سلام دوستان یه سوال داشتم
    وقتی کسی ویزا میگیره ملزم نیست که همون دانشگاهی بره که باهاش رفته سفارت ؟

منظور اینه که من با i20 یه دانشگاه اقدام کنم برای سفارت و مثلا ویزا بگیرم، بعد نتیجه یه دانشگاه دیگه که بیاد و تصمیم بگیرم برم دانشگاه جدیده، با توجه به اینکه ویزا رو با دانشگاه اولی گرفتم، آیا این کار مشکلی داره؟

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmohsenh نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال داشتم
    وقتی کسی ویزا میگیره ملزم نیست که همون دانشگاهی بره که باهاش رفته سفارت ؟

منظور اینه که من با i20 یه دانشگاه اقدام کنم برای سفارت و مثلا ویزا بگیرم، بعد نتیجه یه دانشگاه دیگه که بیاد و تصمیم بگیرم برم دانشگاه جدیده، با توجه به اینکه ویزا رو با دانشگاه اولی گرفتم، آیا این کار مشکلی داره؟
    بله قطعا مشکل داره. شما sevis ات مال دانشگاهی هست باهاش ویزا گرفتی. اگه تو اون دانشگاه ثبت نام نکنی تا یه مدت معین (فکر کنم 1 ماه بعد از تاریخ I20) سویس رو کنسل می کنن و اقامت شما قانونی نیست.
    البته امکان انتقال هست ولی باید اونم قانونی و از طریق انتقال سویس انجام بشه. فکر می کنم انتقال هم می تونه قبل از ثبت نام ترم اول انجام بشه هم بعد از گذروندن 1 ترم.
    تاپیک زیر - مطالب کاربر Mehrad - رو بخونید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...ransfer/page84

دوستان من f2 هستم. 3 تا سوال داشتم:
    از منم اون 10 تا سوال رو میپرسن ؟
    کسی لینکی داره برای اینکه بدونم چه مدارکی باید با خودم ببرم (جز مدارک اصلی) ؟ بعد دیدم بعضی از دوستان مشکل عکس داشت. مگه همون عکس 5X5 نیست ؟ تغییر داشته ؟
    هتل اقامت شما کجا رو پیشنهاد می کنید ؟

ممنون

Junior Member

با سلام خدمت همه دوستان.
    پیشاپیش ممنون میشم با راهنمایی های خوبتون بمن کمک کنید.
    من 4 دسامبر 2015 دقیقا یک روز بعد از کشتار توسط 2 مسلمان در کالیفرنیا!! بعد از 15 دقیقه مصاحبه که انگار آفیسر (آقای جوون و مو بلوندی بود که گویا تازه هم وارد سفارت شعبه ارمنستان شده) دوست داشت من رو برای کلیرنس بفرسته اما با بند 214B رد کرد. برای دکترا فول فاند رشته کامپیوتر هستم اگر چه ارشدم برق بوده و الان هم موضوع تزم smart grid هست که کاملا برقی هست. به Research Proposal اصلا ایرادی نگرفت و فقط زوم کرده بود روی گپ 1.5 ساله بعد از فارغ التحصیلی و اینکه الان کار داری که من گفتم نه ندارم و همچنین روی اینکه چرا سربازی معاف شدی که من گفتم پدرم ارتشی بوده و در جنگ حضور داشته. BS هم ازم نخواست. نزدیک به 5 دقیقه هم از روی صندلی بلند شد و رفت تا با سر آفیسر (همون مرد مسن با ریش قهوه ای) مشورت کنه! من الان دیفر کردم برای fall 2016

با این تفاسیر حدس میزنید مشکل کار من چی باشه؟

چه سفارتی و چه زمانی دوباره اقدام کنم، ارمنستان خوبه دوباره اقدام کنم؟

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudj88 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان.
    من 4 دسامبر 2015 دقیقا یک روز بعد از کشتار توسط 2 مسلمان در کالیفرنیا!! بعد از 15 دقیقه مصاحبه که انگار آفیسر (آقای جوون و مو بلوندی بود که گویا تازه هم وارد سفارت شعبه ارمنستان شده) دوست داشت من رو برای کلیرنس بفرسته اما با بند 214B رد کرد. برای دکترا فول فاند رشته کامپیوتر هستم اگر چه ارشدم برق بوده و الان هم موضوع تزم smart grid هست که کاملا برقی هست. به Research Proposal اصلا ایرادی نگرفت و فقط زوم کرده بود روی گپ 1.5 ساله بعد از فارغ التحصیلی و اینکه الان کار داری که من گفتم نه ندارم و همچنین روی اینکه چرا سربازی معاف شدی که من گفتم پدرم ارتشی بوده و در جنگ حضور داشته. BS هم ازم نخواست. نزدیک به 5 دقیقه هم از روی صندلی بلند شد و رفت تا با سر آفیسر (همون مرد مسن با ریش قهوه ای) مشورت کنه! من الان دیفر کردم برای fall 2016

شما که فول فاند بودین و رششتون هم حساس نیست. چیز دیگه ای اتفاق نیفتاد؟ گپ 1.5 ساله که زیاد نیست. برای خوندن زبان و GRE توجیه داره.
    این افیسرهای تازه وارد ادم رو بیچاره می کنن. چون قدرت تصمیم گیری ندارن کیس رو پیچیده می کنن. مشکل من هم اول از همین جا شروع شد.
    اینکه دیفر کردین خوبه. بگذارید حداقل 3 ماه بگذره بعد برید. فکر نکنم دوباره رفتن به ارمنستان درست باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudj88 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان.

سلام دوست عزیز. با توجه به تجربیات دوستان (که خودم مطالعه کردم) به شما پیشنهاد میکنم از آنکارا اقدام کنین.
    چون آنکارا نه به گپ تحصیلی گیر میده و نه به ریجکتی های قبل. آفیسر های بهتری هم نسبت به ایروان و دبی داره.
    بازم میگم، من فقط از رو تجربیاتی که دوستان داشتند، نظر دادم. حالا شما خودتون هم پرس و جو کنید. انشالله موفق میشید.

دوستانی که رفتن ایروان تجربشون رو بگن لطفا. تصمیم گیری بین آنکارا و ایروان خیلی سخت شده اخیرا.

صفحه 1 از 49 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)