صفحه 1 از 46 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 487

موضوع: ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Guardian
    solaleh آواتار ها

پیش فرض ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

دوستان و همراهان گرامی،

لطفاً از این موضوع برای بیان تجربیات خود در روز مصاحبه در سفارت ایالات متحده در ایروان در سال ۲۰۱۶ استفاده کنید.

برای مشاهده تجربیات مصاحبه متقاضیان روادید در سفارت ایالات متحده در ایروان در سال ۲۰۱۵، به
    این موضوعمراجعه کنید.

با تشکر از همکاری و همراهی شما،

تیم مدیریت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

سلام دوستان...دو تا سوال داشتم از حضورتون و ممنون میشم پاسخگو باشید. 1. اینکه برای یک اپلیکنت f2 مصاحبه به زبان فارسی یا انگلیسی مهم هست؟ کدوم بهتره و ارجحیت داره؟ 2. اگر امکان داره رنگ برگه هایی رو که در پایان مصاحبه سفارت ایروان میدن رو برام میشه بگید کدوم ریجکت، کلیرنس و ویزای درجا هس؟

ApplyAbroad Veteran
    Alan_90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Washington university in St. Louis/Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

نقل قول نوشته اصلی توسط natalii نمایش پست ها
    سلام دوستان...دو تا سوال داشتم از حضورتون و ممنون میشم پاسخگو باشید. 1. اینکه برای یک اپلیکنت f2 مصاحبه به زبان فارسی یا انگلیسی مهم هست؟ کدوم بهتره و ارجحیت داره؟ 2. اگر امکان داره رنگ برگه هایی رو که در پایان مصاحبه سفارت ایروان میدن رو برام میشه بگید کدوم ریجکت، کلیرنس و ویزای درجا هس؟
    در مورد سوال اول فکر نکنم مهم باشه
    در مورد سوال دوم، ارمنستان رنگ برگه نداره: اگه ریجکت بشی میگه ریجکتی و هیچ برگه ای نمی ده و میگه برو به سلامت. اگه اکسپت بشی میگه اپروو شدی و پاسپورتت رو بذار تا ویزا رو بزنیم. اگر بری تو کلیرنس یه برگه ی سفید بهت میدن و میگن سایت رو چک کن ببین کی کلیر می شی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط GHNiloofar نمایش پست ها
    دوستان من می خواهم برای پدر و مادرم برای ویزای توریستی اقدام کنم که همو ببینیم. به نظرتون ارمنستان گزینه خوبیه؟ ایا کسی تجربه ریجکت شدن داشته تازگی؟ممنون
    به نظر من گزینه خوبی هستش. من خودم نرفتم اما مادر یکی از دوستان دو بار رفتن و درجا ویزا گرفتن و خیلی از اخلاق و ادب افیسرها هم تعریف کردن .

سلام دوستان یه سوال داشتم
    وقتی کسی ویزا میگیره ملزم نیست که همون دانشگاهی بره که باهاش رفته سفارت ؟

منظور اینه که من با i20 یه دانشگاه اقدام کنم برای سفارت و مثلا ویزا بگیرم، بعد نتیجه یه دانشگاه دیگه که بیاد و تصمیم بگیرم برم دانشگاه جدیده، با توجه به اینکه ویزا رو با دانشگاه اولی گرفتم، آیا این کار مشکلی داره؟

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmohsenh نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال داشتم
    وقتی کسی ویزا میگیره ملزم نیست که همون دانشگاهی بره که باهاش رفته سفارت ؟

منظور اینه که من با i20 یه دانشگاه اقدام کنم برای سفارت و مثلا ویزا بگیرم، بعد نتیجه یه دانشگاه دیگه که بیاد و تصمیم بگیرم برم دانشگاه جدیده، با توجه به اینکه ویزا رو با دانشگاه اولی گرفتم، آیا این کار مشکلی داره؟
    بله قطعا مشکل داره. شما sevis ات مال دانشگاهی هست باهاش ویزا گرفتی. اگه تو اون دانشگاه ثبت نام نکنی تا یه مدت معین (فکر کنم 1 ماه بعد از تاریخ I20) سویس رو کنسل می کنن و اقامت شما قانونی نیست.
    البته امکان انتقال هست ولی باید اونم قانونی و از طریق انتقال سویس انجام بشه. فکر می کنم انتقال هم می تونه قبل از ثبت نام ترم اول انجام بشه هم بعد از گذروندن 1 ترم.
    تاپیک زیر - مطالب کاربر Mehrad - رو بخونید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...ransfer/page84

دوستان من f2 هستم. 3 تا سوال داشتم:
    از منم اون 10 تا سوال رو میپرسن ؟
    کسی لینکی داره برای اینکه بدونم چه مدارکی باید با خودم ببرم (جز مدارک اصلی) ؟ بعد دیدم بعضی از دوستان مشکل عکس داشت. مگه همون عکس 5X5 نیست ؟ تغییر داشته ؟
    هتل اقامت شما کجا رو پیشنهاد می کنید ؟

ممنون

دوستانی که رفتن ایروان تجربشون رو بگن لطفا. تصمیم گیری بین آنکارا و ایروان خیلی سخت شده اخیرا.

Member mrtt66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Florida state university

سلام دوستان، اینجوری ک من تو فروم خوندم سفارت ارمنستان خیلی رو سربازی حساسه، بنظرتون اگ سربازیو تو ارگان نیرو انتظامی گذرونده باشیم حساسن؟ اگ کسر خدمت گرفته باشیم با انجام پروژه، درمورد پروژه اونجا فقط سوال میکنن یا مدارکیم ازمون میخوان؟

سلام دوستان، امروز مادر من در ارمنستان وقت داشت و ویزا توریستی رو خوشبختانه گرفت. (البته چون بلیط برگشت داره آفیسر گفته برو بعدا بده آژانس پاسپورت را بیاره)
    شرایط مادرم: معلم ابتدایی در مدرسه غیر انتفاعی، مسافرت خارج قبلا نرفته بود، من تک فرزندم و تابستان 94 اومدم برای دکترا.
    هیچ مدرکی از مادرم نخواسته، اسم مدرسه را ازش پرسیده و پرسیده بچه دیگه ای داری که در جواب گفته نه ولی شوهر و پدر مادرم هستند که به من نیاز دارن. آخرش هم در جواب اینکه کی میخواهی بری آمریکا گفته 2 ماه تابستون که مدرسه تعطیله. همین و آفیسر گفته مسافرت خوش بگذره. مادرم گفت کلا جو خوب بوده و اکثرا ویزا گرفتن به جز دو تا استاد دانشگاه و یه خانم برای توریستی و یه پسر دانشجو.
    اگه سوالی داشتین در خدمتم. (آفیسرش گفت یه آقای ریشو بوده)

صفحه 1 از 46 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)