صفحه 11 از 49 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 487

موضوع: ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

نقل قول نوشته اصلی توسط saraahmadi14 نمایش پست ها
    سلام.

خواهش میکنم کمک کنید به راهنماییتون نیاز دارم.
    من و همسرم از دانشگاهی در آمریکا برای مقطع دکترای رشته برنامه ریزی تحصیلی یعنی یک رشته بی خطر پذیرش گرفتیم.
    به طور غیر رسمی استاد به ما گفته که فاند اوکی ولی سیاست دانشگاه اینه که خیلی دیر اعلامش کنه. با نامه آی 20 که توش حرفی از فاند نبود البته با نامه بانکی هفته قبل سفارت آمریکا توی ارمنستان رفتیم. با وجودی که ما دو تا اف 1 بودیم در سفارت پرسیدن زن و شوهرین و ما گفتیم آره. یک شماره دادن و باهم توی کابین مصاحبه رفتیم.
    افسر خوش برخورد بود و چیزی نپرسید فقط گفت شش سال از پس هزینه بر نمیایین و ریجکت کرد. مهر ریجکت نزد و گفت دوباره وقت بگیرید.
    واقعا گیج شدیم نمیدونیم الان بریم دوبی، ترکیه، قبرس، ترکمنستان... هر کی یک چیز میگه. جدا جدا بریم بهتره؟ با یک بار ریجکت شدن کجا بریم خوبه و کی بریم؟
    از دانشگاهم درخواست کردیم زودتر جواب رسمی فاند رو بدن با آی 20 جدید که معلوم نیست قبول کنن. پس شاید با همین شرایط بریم دوباره. آیا جدا از نامه بانک سند و این چیزا هم ببریم؟
    واقعا استرس داریم و به مشورتتون نیاز داریم. خیلی ممنون.
    صبر کنید با نامه فاند و I20 جدید برید. این تغییر مهم می تونه باعث بشه ویزا بگیرید. پرینت ایمیل استاد که گفته فاند می گیرید رو نشون دادین؟ جدا رفتن و کدوم سفارت رفتن مهم نیست.

ضمنا مهر ریجکت وجود نداره. تو سیستمشون مشخصه که ریجکت شدین.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

برا سفارت واقعا چقدر باید bs برد. مستر بدون فاندم. از بس این همه صفحه رو خوندم گیج شدم. دوستانی که واقعا تجربه دارن نظر بدن/ ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    من برای دکتری پذیرش گرفتم. فول فاند هستم و تو I-20، مقدار فاندم از هزینه هام حدودا 10 هزار تا بیشتره. من چقدر باید BS بدم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط roya87 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای دکتری پذیرش گرفتم. فول فاند هستم و تو I-20، مقدار فاندم از هزینه هام حدودا 10 هزار تا بیشتره. من چقدر باید BS بدم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید
    سلام. اصلا نیاز به BS نداری. برو راحت مصاحبه. موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق-مخابرات .... دانشگاه تبریز

سلام دوستان
    من یه بار BS هزینه 1 سال رو تو سفارت ایروان نشون دادم که پرسید بقیه هزینه رو داری بدی گفتم اره که 214 خوردم ( ربطی به BS نداشت)، بار دوم تو ایروان 2 سال رو نشون دادم. کلا BS میخوان اگه فاند نداری. البته من 2 تا تجربه دبی و 1 انکارا هم دارم .... ایروان همه مدارکم رو دید اعم از : BS-job offer-RP-و غیره . در نهایت 5 تا 214 خوردم :دی

نقل قول نوشته اصلی توسط fardad_es نمایش پست ها
    من یه بار BS هزینه 1 سال رو تو سفارت ایروان نشون دادم که پرسید بقیه هزینه رو داری بدی گفتم اره که 214 خوردم ( ربطی به BS نداشت)، بار دوم تو ایروان 2 سال رو نشون دادم. کلا BS میخوان اگه فاند نداری. البته من 2 تا تجربه دبی و 1 انکارا هم دارم .... ایروان همه مدارکم رو دید اعم از : BS-job offer-RP-و غیره . در نهایت 5 تا 214 خوردم :دی
    ای بابا 5 تا 214؟؟؟ یه کم از شرایطتون میشه بگید؟ مشکل چیه؟؟

سلام دوستان
    نقل قول نوشته اصلی توسط javad1200 نمایش پست ها
    سلام. اصلا نیاز به BS نداری. برو راحت مصاحبه. موفق باشید
    اینکه کسی مقدار فاندش از هزینه ها بیشتر باشه دلیل نمیشه BS نخواد. من در 22 اکتبر 2015 از دوبی ریجکت شدم و آفیسر محترم فرمودن که توان مالی لازم رو ندارم برای اینکه BS نبرده بودم چون فکر میکردم برای اینکه I-20 داره نشون میده دارم 7000$ در سال بیشتر از هزینه هام میگیرم دیگه نیازی به BS نیست. ولی وجود BS همیشه لازمه. شده یه BS ّبا رقم 7-8 هزارتا.
    ضمن اینکه توضیح قابل قبولی در مورد توان مالی خانواده داشته باشید. چون همیشه احتمال قطع شدن فاند هست و سفارت در صورتی که ببینه اپلیکنت به اتکای فاند فقط داره میره و توان مالی زیادی نداره ریجکت میکنه. خودم مثال عینیش بودم
    دفعه ی بعد که رفتم آنکارا هم با اینکه این 7000$ بیشتر از هزینه ی سالانه همچنان موجود بود آفیسر گفت کی ساپورتت میکنه با اینکه داشت رقم های فاند توی I-20 رو میدید و اینبار بهش BS نشون دادم و وارد کلیرنس شدم
    شنیدم گاهی هم پیش اومده که از اپلیکنت BS نخواستن ولی اگه بخوان و نداشته باشه اصلن صورت خوبی نداره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط payizan_2000 نمایش پست ها
    اینکه کسی مقدار فاندش از هزینه ها بیشتر باشه دلیل نمیشه BS نخواد. من در 22 اکتبر 2015 از دوبی ریجکت شدم و آفیسر کحترم فرمودن که توان مالی لازم رو ندارم برای اینکه BS نبرده بودم چون فکر میکردم برای اینکه I-20 داره نشون میده دارم 7000$ در سال بیشتر از هزینه هام میگیرم دیگه نیازی به BS نیست. ولی وجود BS همیشه لازمه. شده یه BS ّا رقم 7-8 هزارتا.
    ضمن اینکه توضیح قابل قبولی در مورد توان مالی خانواده داشته باشید. چون همیشه احتمال قطع شدن فاند هست و سفارت در صورتی که ببینه اپلیکنت به اتکای فاند فقط داره میره و توان مالی زیادی نداره ریجکت میکنه. خودم مثال عینیش بودم
    دفعه ی بعد که رفتم آنکارا هم با اینکه این 7000$ بیشتر از هزینه ی سالانه همچنان موجود بود آفیسر گفت کی ساپورتت میکنه با اینکه داشت رقم های فاند توی I-20 رو میدید و اینبار بهش BS نشون دادم و وارد کلیرنس شدم

خوب به نظر شما BS چقدر ببرم خوبه؟

خوب به نظر شما BS چقدر ببرم خوبه؟
    برای شما لازم نیست زیاد باشه و زیر 10000$ کفایت میکنه ولی حواستون باشه اگه پرسید در نبود فاند چکار میکنید پدر یا مادرتونو بگید و براشون یه شغل قابل قبول نام ببرید یا بگید خونه اجاره ای دارن یا ارثیه ی طیادی بهشون رسیده و کلن نشون بدید فقط به فاندتون اکتفا نکردید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط payizan_2000 نمایش پست ها
    برای شما لازم نیست زیاد باشه و زیر 10000$ کفایت میکنه ولی حواستون باشه اگه پرسید در نبود فاند چکار میکنید پدر یا مادرتونو بگید و براشون یه شغل قابل قبول نام ببرید یا بگید خونه اجاره ای دارن یا ارثیه ی طیادی بهشون رسیده و کلن نشون بدید فقط به فاندتون اکتفا نکردید
    من بیشتر نگرانیم بند 214. اگه توصیه خاصی دوستان تو این زمینه دارن با ما هم در میون بذارن. ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)