صفحه 20 از 49 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 487

موضوع: ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

نقل قول نوشته اصلی توسط YDaniel نمایش پست ها
    سلام
    من چند روز پیش مصاحبه داشتم. خلاصه شو براتون مینویسم.
    رشته ام computer science هست برای Phd پذیرش فول فاند داشتم و همسرم به عنوان متقاضی f2 با من بود.
    مدارکی که اولین باجه خواست از من اینا بود: فرم تائیدیه DS-160 خودم و همسرم، پاسپورت من و همسرم، I20 من و همسرم، فرم پرداخت Sevis رو گرفت چک کرد پس داد، ترجمه قباله ازدواج و ترجمه کارت معافیت سربازی.
    باجه بعدی انگشت نگاری شدیم، همون خانمی که اصالتش به آسیای شرقی میخوره. خیلی مهربون و خوش برخورده و حس خوب میده بهت.
    بعد باجه مصاحبه رفتم. افسر ریش بور چشم آبی.
    سلام کردم خودم و همسرم رو معرفی کردم.
    گفت computer science هستی، درسته؟ گفتم بله
    میخوای بری آمریکا چی کار کنی؟ گفتم واسه دکتری دانشگاه فلان. دانشگام رنکش خیلی خوبه و دپارتمان خوبیه و ... حرفم رو قطع کرد گفت کار کردی؟ گفتم اره و از کارم گفتم. گفت از شرکتی کار میکنی بگو؟ گفتم یه شرکت خصوصیه و رو این پروژه ها کار میکنم. داشت تایپ میکرد. حرفمو قطع میکرد که زمان کمتری صرف بشه.
    گفت سربازی؟ گفتم معافم. گفت کارت رو بده (با اینکه ترجمه اش رو داشت) خوب شد باهام بود. بهش دادم و نگاه کرد. گفت رزومه بده و بگو research ات چیه؟ رزوممو دادم. Research plan رو هم که از استاد گرفتم رو دادم. رزوممو نگاه میکرد. فک کنم نگاهش به مقالات بود. هی تایپ میکرد و انگار تو سیستمش چک میکرد. بعد RP رو گرفت کامل خوند. گفت اوکی. از همسرم فارسی پرسید انگلیسی بلدی. خانمم گفت کم و بیش. بعد فارسی پرسید چی کار میکنی؟ مدرکت چیه؟ تا حالا کار کردی؟ نه
    منم باهاش یه شوخی کردم چون خیلی جدی بود. بعدش خندید یکم.
    آخرش گفت تبریک همه چی اوکیه. درخواستت قبول شد. میتونه صبر کنی ویزاتو بگیری؟ گفتم اره. یه برگه سفید داد بهم که دستورالعمل pickup از پست بود. بعدش اومدم بیرون و اومدم هتل. ساعت 1 از هتل رفته بودم و ساعت 3 برگشتم. کلا 2 ساعت کل پروسه طول کشید. یادم رفته بود بپرسم که مالتیپله یا سینگل. دو روز بعدش که رفتم pickup کردم، دیدم مالتیپل هست.

در کل اینو بگم honest باشید و هیچ استرسی نداشته باشید. من قبل اینکه برم مصاحبه میدونستم که با ویزا برمیگردم خونه. واسه شما هم همینطور میشه.

تجربیات سفر ایروان رو هم میتونید اینجا بخونید.
    موفق باشید.
    از باقی دانشجویان هم لطفا بگید
    الهی.../نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم/نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی/در اگر باز نگردد ، نروم باز به جایی/پشت دیوار نشینم ، چو گدا بر سر راهی/کس به غیر از تو نخواهم/چه بخواهی چه نخواهی/باز کن در ، که جز این خانه مرا نیست پناهی...

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

نقل قول نوشته اصلی توسط zahmat نمایش پست ها
    از باقی دانشجویان هم لطفا بگید
    والا مکانیک؛ نرم افزار و ... هم بودن ولی من جزو نفرات اول رفتم. جلوتر از من هم دانشجو بودن. کسی بعد مصاحبه صبر نمیکرد و سریع میرفت ولی لبخند به لب داشتن. خیلی شلوغ بود و کلی واسه توریستی اومده بودن. راستی لباس شیک و راحت بپوشید. خیلی ها مثل عصا قورت داده ها اومده بودن و معلوم بود که سختشون هستن. پس راحت باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin2279 نمایش پست ها
    من امروز مصاحبه داشتم پاسپورتمو نگه داشت برای ویزا گفت حداکثر یه هفته طول میکشه
    من شنیده بودم دو روزه اماده میشه حالا چقدر احتمال داره جمعه حاضر شه؟
    سلام.
    حداکثر رو میگه. همون دو روزه آماده هست. به من هم گفت 1 هفته ولی دو روزه گرفتم

من تو سایت که چک می کنم زده issued ولی ایمیلی دریافت نکردم! این یعنی فردا آمادست پاسپورتم؟ از کجا میشه فهمید فردا آماده میشه یا نه؟
    اصلا ایمیل میزنن یا خودم برم پست بگیرمش؟
    ممنون میشم دوستانی که تجربه دارن کمک کنن بار اوله از ارمنستان پیک آپ می کنم

Member
    رشته و دانشگاه
    برق

من تو سایت که چک می کنم زده issued ولی ایمیلی دریافت نکردم! این یعنی فردا آمادست پاسپورتم؟ از کجا میشه فهمید فردا آماده میشه یا نه؟
    من ایروان نبودم اما وقتی‌ ایشو زد عصر تحویل DHL دادن ، صبح من پیک آاپ کردم. انقدر سریع

به نظرم یه سر برو DHL، بپرس شاید آماده باشه. از من حتی اون waybill رو نخواست. فقط فامیلیم رو پرسید. هیچ مدرک شناسایی هم نخواست. برو شاید آماده باشه.

سلام دوستان
    من پارسال برای ویزای مهاجرتی سفارت آنکارا رفته بودم که متاسفانه نگرفتم. امسال که پذیرش دانشجویی گرفتم به نظرتون ایروان برم بهتره یا دبی؟ (البته میدونم که چون پارسال برا ویزا مهاجرتی اقدام کردم احتمال اینکه بتونم ویزا دانشجویی بگیرم خیلی کمه)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط YDaniel نمایش پست ها
    سلام
    من چند روز پیش مصاحبه داشتم. خلاصه شو براتون مینویسم.
    .....
    موفق باشید.
    تبریک میگم. ویزای مالتی چند ساله گرفتید؟

ویزای مالتی 2 ساله است
    نقل قول نوشته اصلی توسط Parisaa92 نمایش پست ها
    تبریک میگم. ویزای مالتی چند ساله گرفتید؟

Never Give In, Never Give Up

Junior Member

سلام. من امروز مصاحبه داشتم. چند تا سوال بیشتر نپرسید و از خانمم در مورد اینکه چکار می کنه. اصن مدارک رو ندید. فرم سفید رو داد و گف باید بری توی administrative process. الانم ایمیل 11 تا سوال رو نفرستادن برام. توی سایت هم status م زده appointment. ینی چی حالا؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)