صفحه 29 از 49 نخستنخست ... 192021222324252627282930313233343536373839 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 487

موضوع: ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

نقل قول نوشته اصلی توسط kassra_Sa نمایش پست ها
    سلام میشه ک شما تجربه دارین به منم کمک کنین؟
    من رشتم برق قدرته.من یه بار ترم قبل ویزام رد شد از ترکمنستان و به ترم بهار نرسیدم. دوباره واسه ترم بعد پزیرش گرفتم . فقط نگران اینم ک باز رد شم. دفه پیش 214 ب بود و هیچی ازم سوال نکرد.هیجییییی اصلا. نمیدونم چی دید تو رزومم و DS 160 واسه همین نگارانم ک باز رد شم. تصمیمم واسه ارمنستانه با اینکه هم ارشد بدونه فاندم هم گپ دارم ک البته کار میکردمو بیمه دارم. در زمن اگوست ترم شرو میشه و من هنو موفق به گرفتن وقت نشدم .اگه 1 ماه مونده به کلاسم برم سفارت ممکنه باعث شه رد شم؟ دفه پیش 1 هفته به شوروع کلاس رفتم سفارت!!!
    شما که توضیحی از شرایط تون مثل سربازی و گپ تحصیلی و جاهایی که کار کردید ندادید ولی در کل ترکمنستان تا قبل از 2013 انتخاب خیلی ها بود و خوب هم ویزا میگرفتن. ولی از 2014 وضعیتش تغییر کرده و دیگه مثل قبل به راحتی ویزا نمیده. بعید میدونم به خاطر سفارت رفتن 1 هفته مونده به کلاسها ریجکت شده باشید. من به همه توصیه میکنم همه از 3 سفارت اصلی ایروان دوبی آنکارا اقدام کنن. در ضمن اگه فاند ندارید برای چی ایروان رو انتخاب کردید؟
    ایروان خیلی به ندرت به بدون فاند ها ویزا میده. به نظر من هزینه ی 2 سال تحصیل بدون فاند رو به کمک I-20 حساب کنید و باهاش برید آنکارا یا دوبی.

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

چرا کسایی که ایروان میرند نظری نمیدن؟ یعنی ریجکتی نداره که کسی نمییاد؟
    امسال با کسایی که ریجکت سوشال تای از سفارت دیگه داشتند چه برخوردی داشته؟ کسی میدونه؟

سلام

دوستان bank statement من مال دو ماه پیش هست که به دانشگاه دادم. آیا دوباره بگیرم؟ مبلغشو می خوام زیاد کنم ولی میترسم خیلی زیاد برام پول بگذارن آفیسر شک کنه چون مبلغ قبلی توی فرم DS2019 خورده. آیا به نظرتون همون قبلی رو ببرم بعلاوه BS مادر و پدر. مرسی از راهنماییتون.

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Paradise4 نمایش پست ها
    سلام

دوستان bank statement من مال دو ماه پیش هست که به دانشگاه دادم. آیا دوباره بگیرم؟ مبلغشو می خوام زیاد کنم ولی میترسم خیلی زیاد برام پول بگذارن آفیسر شک کنه چون مبلغ قبلی توی فرم DS2019 خورده. آیا به نظرتون همون قبلی رو ببرم بعلاوه BS مادر و پدر. مرسی از راهنماییتون.
    معمولا تا 3 ماه گذشته رو قبول می کنن. همون قبلی رو ببرید بعلاوه BS مادر و پدر.
    «اگر می‌اندیشید که با کشتن من می‌توانید کسی را از نکوهش زندگی زیان‌آورتان بازدارید، سخت در اشتباهید. آسان‌ترین و شریف‌ترین راه، از پای درآوردن دیگران نیست؛ بلکه بهتر ساختن خویشتن است.»
    مرگ سقراط

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iman7 نمایش پست ها
    شما می تونی با توجه به علایقت خودت یه research plan بنویسی و ببری.
    یکم توضیح میدین بیشتر؟ RP چقدر باید باشه؟ باید رسمی باشه؟ اخه من ک master course work هستم RP به چه کارم میاد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط payizan_2000 نمایش پست ها
    شما که توضیحی از شرایط تون مثل سربازی و گپ تحصیلی و جاهایی که کار کردید ندادید ولی در کل ترکمنستان تا قبل از 2013 انتخاب خیلی ها بود و خوب هم ویزا میگرفتن. ولی از 2014 وضعیتش تغییر کرده و دیگه مثل قبل به راحتی ویزا نمیده. بعید میدونم به خاطر سفارت رفتن 1 هفته مونده به کلاسها ریجکت شده باشید. من به همه توصیه میکنم همه از 3 سفارت اصلی ایروان دوبی آنکارا اقدام کنن. در ضمن اگه فاند ندارید برای چی ایروان رو انتخاب کردید؟
    ایروان خیلی به ندرت به بدون فاند ها ویزا میده. به نظر من هزینه ی 2 سال تحصیل بدون فاند رو به کمک I-20 حساب کنید و باهاش برید آنکارا یا دوبی.
    اره فکنم ترکمنستان عشقی کار میکنه. مجبور بودم چون وقت نداشتمو همه جام پر بود.تقصیر دانشگاه بود ک دیر بهم i-20 داد.
    سربازی ارتش بودم-گپ تحصیلیمم کلا سابقه کار تو ی شرکت خصوصیه مربوت به رشتم بودمو الانم ناعب رعیسشم ک ی نامم گرفتم. منطاها پاشو مدیر اصلیه شرکت و خودم البته( چون ناعب رعیسم) امضا کردیم. این مشکل نداره؟
    دیگه پولو دادم واسه ایروان اخه. ولی مشکل BS ندارم اصلا .نباید به ای گیر بده . فقط اگه میشد یه جوری ثابت کنم اونجا بهم فاند میدن خیلی خوب میشد. چیکار کنک به نظرتون؟

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط kassra_Sa نمایش پست ها
    یکم توضیح میدین بیشتر؟ RP چقدر باید باشه؟ باید رسمی باشه؟ اخه من ک master course work هستم RP به چه کارم میاد؟
    شما نگفتین master by course work هستین گفتین مستر بدون فاند هستین. نه در اون صورت لازم نیست.
    «اگر می‌اندیشید که با کشتن من می‌توانید کسی را از نکوهش زندگی زیان‌آورتان بازدارید، سخت در اشتباهید. آسان‌ترین و شریف‌ترین راه، از پای درآوردن دیگران نیست؛ بلکه بهتر ساختن خویشتن است.»
    مرگ سقراط

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sroozbeh نمایش پست ها
    سلام.

اول اینکه بابت سایت عالیتون تشکر کنم من تقریبا از یک سال پیش مطالب سایت میخوندم و حالا که همه چیز به نتیجه رسیده و کارام درست شده با خودم گفتم بیام اینجا تجربیاتم را بگم و تا زمان رفتنم هم (اواخر مرداد) سعی می کنم به سایت سر بزنم اگر کسی سوالی داشت تو خصوصی در خدمتم.

من رشتم برق مخابرات هستش (لیسانس و ارشد ایران بودم، برای دکترا اقدام کردم، فول فاند گرفتم)
    یه آقای چشم ابی باهام حرف زد. بعد از سلام وعلیک گفت چرا میری آمریکا و رشتت چیه؟
    دانشگاهمو پرسید و مقدار فاندمو؟
    گفت جاهای دیگه هم بهت پذیرش داده بودن؟ من دوجای دیگه هم پذیرش داشتم که بهش گفتم.
    ریسرچ پلنمو ازم گفت و گفت که بهش توضیح بدم.
    در مورد سربازیم سوال کرد که گفتم بهش نرفتم و وثیقه گذاشتم.
    پرسید بعدش چیکار میخوای بکنی که گفتم دقیق نمی دونم ولی حتما برمی گردم ایران حالا یا میرم استاد میشم یا میرم موسسه تحقیقی کار می کنم!!!
    هیچی دیگه بعدشم گفت چطوری ویزاتو بهت بدیم که گفتم دارم میرم ایران.
    دیگه اینکه منم کلی تشکر کردم و اومدم.
    روزی که من اومده بودم یه پسر مخابراتی دیگه هم بود که اون کلییر خورد (بچه ها حواستون باشه به آفیسر چی می گید! گویا ریسرچ پلنش مشکل داشت)، 3 تا توریستی بود که درجا گرفتن، یه خانم شیمی بود با شوهرش که بهش دادن.

بازم اگه کسی مخصوصا بچه های برق جزئیات بیشتری می خواست تو خصوصی ازم بپرسه.
    سلام.
    اقا من ارشد برق پزیرش دارم این ترم بدون فاندم و 1 بار ریجکت شدم با 214. میخوام بدونم من ک بدون فاندمو استاد ندارم باید RP بدم؟ ممکنه ازم بخواد با اینکه بدون فاندم؟ اصلا این RP رو از کجا بگیرم؟ میشه خودم بنویسم ی موضوییی؟ یه کم راهنماییم کنین در این خصوص. ممنونم . فکنم اگه بگم RP دارمو واسه همین قراره وقتی رفتم بهم فاند بدن روش بهتر باشه نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mhj2000 نمایش پست ها
    ممنون از جواب. من به کنسول میل زدم و اونام اینجوابو دادن :
    Thank you for your e-mail.
    Please be advised that in case of the changes, mentioned by you, there is no need to change the application.
    In order to make an appropriate changes in your application, you need to inform the Consular employee about it the Consular section, before your interview.
    حالا باید روز مصاحبه بهشون بگم؟ و اینکه به کیا دقیقا؟!
    با تشکر
    بابا من تا حالا 4-5 بار DS ام رو عوض کردم- 1 بار ادرسمو-1 بار عکسمو-1 بار مبلغ درامدمو...
    یعنی بده؟ به قبلیا دسرسی دارنوحساسن رو این موضو هم؟؟؟؟؟ وااااااا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfarhad66 نمایش پست ها
    چرا کسایی که ایروان میرند نظری نمیدن؟ یعنی ریجکتی نداره که کسی نمییاد؟
    امسال با کسایی که ریجکت سوشال تای از سفارت دیگه داشتند چه برخوردی داشته؟ کسی میدونه؟
    ببین، من هنوز تجربمو تمام و کمال نذاشتم، اما بدون که حداقل سه روز مصاحبه رو که آمارشو دادن و خودمم یه روزش رو بودم، ریجکتی نزدیک به صفر بوده. اما کلیرنس نزدیک به 90% و شایدم بالاتر. چرا کسی نمیتونه آمار دقیق بده؟ چون همه ی دانشجوها رو نمیتونی یجا ببینی، همه راست نمیگن، و همه هم وای نسادن که جواب سوال من و تو و بقیه رو بدن. بودن کسایی که اومدن بیرون گفتن درجا گرفتیم. بعد کاشف به عمل اومد که چک خوردن.
    تا الان اینو فهمیدم که وقتی یکی درجا میگیره، کلی مشغله پیدا میکنه و اینجا نمیاد بگه من گرفتم. یه عده هستن میان و میگن چی شده. اما اکثرا دیگه میرن دنبال کاراشون. دیگه کارشونم با اینجا تموم شده و بقیه براشون مهم نیستن.
    یه نکته که بهتره بگم. انگار با اومدن تلگرام، گروهها و ازین برنامه ها، جای اپلی ابرود رو خیلی خیلی گرفتن و نقشش رو کمرنگ کردن.

باز هم آخر اینو میگم، آمار اینجا دیگه نشون دهنده ی وضعیت ویزا نیست. اما با خوندن سال های پیش کلی اطلاعات بدست میاری.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)