صفحه 3 از 49 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 487

موضوع: ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

برای دانشجویی شنیدم ارمنستان خوبه... البته روز مصاحبه ما 2 تا توریستی درجا اپروو شدن و یکی دیگه هم بعد 40 روز...

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

سلام دوست عزیز... من شرایط شما رو کاملا نمی دونم اما بر اساس تجربه به بعضی از سوالات میتونم جواب بدم
    تا اونجایی که من میدونم امریکایی ها به نفت، نانو،بایو تکنولوژی، انرژی حساسن...
    من 1 ماه قبل مصاحبه ام وقت گرفتم و یکی از دوستانم زیر 1 ماه وقت گرفتن... بستگی به این داره تو اون تایم دانشجوها زیاد درخواست بدن یا نه...
    زمان سفارت اینطوریه که بعد پرداخت پول وقت سفارت 2 ماه رو میشه دید البته من 2 ماه را دیدم شایدم بیشتر از 2 ماه رو بشه دید من اطلاعی ندارم... اما من 2 ماه رو دیدم... اینو دوستان دیگه باید جواب بدن...
    کلییر هم شانسیه... به نظر من روز مصاحبه خیلی مهمه...

Junior Member

دوستان برگه سفید بدن یغنی چی؟ بدون کیس نامبر

سلام دوستان
    من از ایروان وقته سفارت گرفتم، فقط یه سوال، fee رو که باید پرداخت کنیم فقط همین "160 دلار" هست؟! یا اینکه این "visa issuance fee" چیه؟! لازمه واسه ویزای F1?!
    مرسی از راهنماییتون

سلام دوستان
    میشه لطف کنید بگید قسمت پایین فرم ds-2019 که جای خالی برای امضا و مکان و تاریخ داره، رو قبل رفتن به سفارت امضا کنیم؟ و مکان رو هم بنویسم ایروان؟

نقل قول نوشته اصلی توسط yasmary نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میشه لطف کنید بگید قسمت پایین فرم ds-2019 که جای خالی برای امضا و مکان و تاریخ داره، رو قبل رفتن به سفارت امضا کنیم؟ و مکان رو هم بنویسم ایروان؟
    مهم نیست. این فرم فقط تو سفارت لازم میشه و اگر امضا نشده باشه، همونجا قبل تحویل میگن امضا کنید.

سلام. من لیسانس و ارشد مهندسی شیمی خوندم و پروژه ارشدم درباره ساخت غشا برای تصفیه است در پ ژ و ه ش گ ا ه، ص ن ع ت، ن ف ت انجام شد ( ارشد دانشگاه شریف بودم). از کارم یه مقاله چاپ شده و یه مقاله آندر ریووو دارم. برای دکترا فول فاند برای مهندسی محیط زیست پذیرش گرفتم. من متاهلم و شوهرم به خاطر سربازی بعدا اقدام میکنن واسه f2. به نظرتون ارمنستان گزینه خوبیه؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoo_a22767 نمایش پست ها
    سلام. من لیسانس و ارشد مهندسی شیمی خوندم و پروژه ارشدم درباره ساخت غشا برای تصفیه است در پ ژ و ه ش گ ا ه، ص ن ع ت، ن ف ت انجام شد ( ارشد دانشگاه شریف بودم). از کارم یه مقاله چاپ شده و یه مقاله آندر ریووو دارم. برای دکترا فول فاند برای مهندسی محیط زیست پذیرش گرفتم. من متاهلم و شوهرم به خاطر سربازی بعدا اقدام میکنن واسه f2. به نظرتون ارمنستان گزینه خوبیه؟ ممنون
    شما اون پژوهشگاه صنعت نفتو هر جوری هست باید حذف کنی و اصلا هم نباید به همکاری با اونجا اشاره کنی. اصلا. به نظرم اگه میتونید از اینترنت حذفش کنید ولی اصلا تو رزومه و روز مصاحبه نباید بیارید

نقل قول نوشته اصلی توسط omid497 نمایش پست ها
    شما اون پژوهشگاه صنعت نفتو هر جوری هست باید حذف کنی و اصلا هم نباید به همکاری با اونجا اشاره کنی. اصلا. به نظرم اگه میتونید از اینترنت حذفش کنید ولی اصلا تو رزومه و روز مصاحبه نباید بیارید
    ممنون از راهنماتییتون. من توی رزومم این رو نمیارم ولی مقالم چاپ شده که اسم سه تا نویسنده مال این مرکز هست. توی سفارت مقاله ها رو میخوان؟ چک میکنن؟ اگه فهمیدن بگم من فقط از آزمایشگاه اونجا استفاده کردم و در قبالش مجبور بودم اسمشون رو بیارم تو مقاله( حقیقت هم همین بود) خوبه؟ با این اوصاف کدوم سفارت برم؟
    ( من فک میکردم تصفیه موضوع حساسی نیست که توی یه پیج دیدم که تا حدی حساسن روش نمیدونم چیکار کنم)
    ممنون
    لطفا راهنماییم کنید

به نظرم ارمنستان برای این موقعیت شما یکم حساس هست چون من میدونم که ارمنستان و دوبی به این مسائل گیر میدن و ترکیه حساسیتش کم تر هست یا لاقل معقول تر برخورد میکنه. تو سفارت ممکنه مقاله رو بخان ممکنه هم نخان. ولی توی سوالاتی که میفرستن براتون، لیست مقالات رو میخان تا جایی که یادمه. به نظرم اتفاقا نگو با ازمایشگاهای اونجا کار کردی! اتفاقا این بدتر هست و باعث میشه فکر کنن با اون شرکت همکاری داشتی!!!! نمیدونم چی میشه گفت ولی به نظرم میتونی بگی با اون ادمها یه همکاری کمی داشتم یا استادم گفت اسمشون رو بزن یا چنین چیزایی...فقط میدونم بگی از امکانات اونجا استفاده کردی بدتر میشه...
    تصفیه هم شاید حساس نباشه ولی قطعا جایی که باهاش کار کردین حساسیت برانگیز هست متاسفانه.باید سعی کنین رابطه رو با اونجا خیلی کمرنگ و عادی نشون بدین...
    نقل قول نوشته اصلی توسط arezoo_a22767 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماتییتون. من توی رزومم این رو نمیارم ولی مقالم چاپ شده که اسم سه تا نویسنده مال این مرکز هست. توی سفارت مقاله ها رو میخوان؟ چک میکنن؟ اگه فهمیدن بگم من فقط از آزمایشگاه اونجا استفاده کردم و در قبالش مجبور بودم اسمشون رو بیارم تو مقاله( حقیقت هم همین بود) خوبه؟ با این اوصاف کدوم سفارت برم؟
    ( من فک میکردم تصفیه موضوع حساسی نیست که توی یه پیج دیدم که تا حدی حساسن روش نمیدونم چیکار کنم)
    ممنون
    لطفا راهنماییم کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)