صفحه 39 از 49 نخستنخست ... 2930313233343536373839404142434445464748 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 487

موضوع: ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechtasch نمایش پست ها
    سلام دوستان

من 20 جون از آنکارا با 214 رد شدم ( کاملا بی دلیل از همون آقای چاق)و شرایطم : مکانیک/دکترای مستقیم/معافیت تحصیلی/فول فاند/بدون گپ تحصیلی و بدون سابقه ی کار

واسه 13 جولای دوباره وقت گرفتم از ایروان

میخواستم بپرسم شانسمو چه طوری میبینید؟ تا حالا کسی با شرایط من تونسته از ایروان ویزا بگیره؟ ایروان خیلی گیر میده به ریجکت 214؟
    سلام، اطلاعاتی که شما دادید خیلی کلی هست، میشه جواب این سوالارو بدید تا بشه به شما کمک کرد:

۱- رشته تحصیلی کارشناسیتون؟ (و ارشد اگه گذروندید؟)
    ۲- رنک دانشگاهی که پذیرش گرفتید؟
    ۳- فامیلی دارید توو امریکا؟
    ۴- تزی که توو ایران روش کار کردید؟
    ۵- چیزی که قراره اونجا روش کار کنید؟
    ۶- اگه استاد شمارو ساپورت مالی میکنه، منبع هزینه هاش از کجاست ؟ (مجاز هست یا خط قرمزی؟ )
    ۷- آیا نامه ای از استاد گرفتید که به افیسر نشون بدید شما تکنولوژی ای انتقال نمیدید؟
    ۸- مقاله ای داشتید که مرتبط با technology alart list باشه؟
    ۹- شرایط مصاحبه چطور بود؟ با استرس بودیدو هُل شدید؟ یا همه چی نرمال بود؟
    ۱۰- چند جا اپلای کردید؟
    ۱۱- رزومتونو نشون دادید؟ اگه دادید موارد حساسو حذف کردید؟
    ۱۲- از شما پرسید که بعد فارغ التحصیلی برنامتون چیه؟ چی جواب دادید؟

فک کنم اینارو جواب بدید دلیل اصلی رد شدنتونو متوجه بشیم

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

نقل قول نوشته اصلی توسط m0taheri نمایش پست ها
    سلام، اطلاعاتی که شما دادید خیلی کلی هست، میشه جواب این سوالارو بدید تا بشه به شما کمک کرد:

۱- رشته تحصیلی کارشناسیتون؟ (و ارشد اگه گذروندید؟)
    ۲- رنک دانشگاهی که پذیرش گرفتید؟
    ۳- فامیلی دارید توو امریکا؟
    ۴- تزی که توو ایران روش کار کردید؟
    ۵- چیزی که قراره اونجا روش کار کنید؟
    ۶- اگه استاد شمارو ساپورت مالی میکنه، منبع هزینه هاش از کجاست ؟ (مجاز هست یا خط قرمزی؟ )
    ۷- آیا نامه ای از استاد گرفتید که به افیسر نشون بدید شما تکنولوژی ای انتقال نمیدید؟
    ۸- مقاله ای داشتید که مرتبط با technology alart list باشه؟
    ۹- شرایط مصاحبه چطور بود؟ با استرس بودیدو هُل شدید؟ یا همه چی نرمال بود؟
    ۱۰- چند جا اپلای کردید؟
    ۱۱- رزومتونو نشون دادید؟ اگه دادید موارد حساسو حذف کردید؟
    ۱۲- از شما پرسید که بعد فارغ التحصیلی برنامتون چیه؟ چی جواب دادید؟

فک کنم اینارو جواب بدید دلیل اصلی رد شدنتونو متوجه بشیم
    1.مکانیک/ ارشد ندارم
    2. 60 us news
    3. no
    4. چون ارشد ندارم تز هم ندارم
    5. بهینه سازی سیستم های دینامیکی
    6. بلی ساپورتم میکنه منبع فاند از خود دانشگاه کاملا سیف
    7. بلی نامه رو نشون دادم ولی کاملا نخوند
    8. نخیر
    9. نه نرمال بود ولی اون افسیره چون همه رو ریجکت میکرد شاید یکم استرس داشتم
    10. 10 جا
    11. نشون دادم ولی نگاه نکرد و موارد حساس نداره
    12. نه اصلا فقط چندتا سوال در مورده پدر و ومادرم پرسید بعد گفتش نمیتونم ویزا بدم

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrad1861 نمایش پست ها
    سلام، کسی از بچه های 18 جون، آپدیت روی کیسش خورده؟
    نه متاسفانه
    منم 18 جون مصاحبه داشتم و کلیرنس خوردم
    نه 11 تا سوال معروق واسم اومده نه اپدیت روی کیسم خورده!!
    یکم نگرانم.

Junior Member

1.مکانیک/ ارشد ندارم
    2. 60 us news
    3. no
    8. نخیر
    10. 10 جا
    12. نه اصلا فقط چندتا سوال در مورده پدر و ومادرم پرسید بعد گفتش نمیتونم ویزا بدم
    اگه فاندينگ شما بدون هيچ گونه كانديشني باشه و مبلغي كه توو I-20 شما براي 9 ماه پيش بيني شده با مبلغ ساپورتي برابر باشه (و يا مبلغ ساپورتي بيشتر باشه) و هم اينكه اگه شما نگفته باشيد بهشون كه 10 جا اپلاي كرديد، واقعا بي دليل ردتون كردن ! و بد شانس بوديد به نظرم و اصلا منطقي نيست شمارو با 214 رد كرده باشن، مگه اينكه از شانس بد شما كسيو توو سيستمشون ديده باشن كه هم اسم شما اونور يا هم فاميلي شما كه خلافي چيزي كرده باشه توو آمريكا كه احتمالش 0 هست ! چون بايد توو Administrative processing اين قضيه رو چك كنن.

Junior Member

سلام دوستان

من 10 جون از آنکارا با بند 214 رد شدم به دلیل تکرار مقطع رشته ی علوم پزشکی که معادل مدرک آمریکا نیست مثل رشته های علوم پایه.
    شما از پزشکی بگیر تا علومآزمایشگاهی اگه بخوای با بیمار کار کنی و تو اون زمینه specialty بگیری باید مدرک اونجا رو بگیری یا معادل کنی
    حالا یه سری بچه ها با ریسرچ پوزیشن می رن من برآوردم با این راه بهتر بود فاند نصفه نیمه دارم چون undergrad اصن فاند معنی نداره .همون جور که research plan مطرح نیست. مستر یا لیسانس هم نیست دکترا ی مستقیم وحرفه ای هست
    حالا این دفعه دانشگاه یه آفیشال لتر داده وتوش کامل توضیح داده به خاطر قوانین آمریکا و تفاوت curriculum ها من مجبور به خوندن دوباره رشتم هستم و با تکرار مجدد یک مقطع متفاوته

فکر می کنید افسرهای ایروان وقتی برای خوندن این نامه ومجاب شدن می ذارن یا همون سلامعلیکم والسلامیه که آنکارا بود؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sunshine92 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من 10 جون از آنکارا با بند 214 رد شدم به دلیل تکرار مقطع رشته ی علوم پزشکی که معادل مدرک آمریکا نیست مثل رشته های علوم پایه.
    شما از پزشکی بگیر تا علومآزمایشگاهی اگه بخوای با بیمار کار کنی و تو اون زمینه specialty بگیری باید مدرک اونجا رو بگیری یا معادل کنی
    حالا یه سری بچه ها با ریسرچ پوزیشن می رن من برآوردم با این راه بهتر بود فاند نصفه نیمه دارم چون undergrad اصن فاند معنی نداره .همون جور که research plan مطرح نیست. مستر یا لیسانس هم نیست دکترا ی مستقیم وحرفه ای هست
    حالا این دفعه دانشگاه یه آفیشال لتر داده وتوش کامل توضیح داده به خاطر قوانین آمریکا و تفاوت curriculum ها من مجبور به خوندن دوباره رشتم هستم و با تکرار مجدد یک مقطع متفاوته

فکر می کنید افسرهای ایروان وقتی برای خوندن این نامه ومجاب شدن می ذارن یا همون سلامعلیکم والسلامیه که آنکارا بود؟
    سلام.
    دوست عزیز من البته رشته ام علوم پزشکی نیست ولی فکر کنم وقتی آفیسر نامه رسمی دانشگاه را ببینه که توش نوشته این کار تکرار مجدد مقطع نیست قاعدتا باید مجاب بشه. ضمن اینکه من توصیه می کنم به توانایی هاتون اشاره کنید که با توجه به اینکه اصلا تو undergrad فاندی وجود نداره ولی شما تونستید مقداری فاند بگیرید و این نشون میده که قابلیت علمی تون بالاست.
    موفق باشید

Junior Member

ممنون كه جواب داديد

حالا ايروان گزينه ي خوبي هست؟ وقت مي گذارند؟ مخصوصا اينكه يك ريجكتي تو كارتاممه
    آنكارا اصلا وقت حرف نداد باقي رو هم تو كمتر از دو دقيقه زرد مي داد
    مي خوام ببينم اگر اينجا هم شلوغه و وقت صحبت نمي دن براي جاي خلوت تر مثله باكو اقدام كنم

نقل قول نوشته اصلی توسط sunshine92 نمایش پست ها
    ممنون كه جواب داديد

حالا ايروان گزينه ي خوبي هست؟ وقت مي گذارند؟ مخصوصا اينكه يك ريجكتي تو كارتاممه
    آنكارا اصلا وقت حرف نداد باقي رو هم تو كمتر از دو دقيقه زرد مي داد
    مي خوام ببينم اگر اينجا هم شلوغه و وقت صحبت نمي دن براي جاي خلوت تر مثله باكو اقدام كنم
    والا من خودم که نرفتم اما برادرم دو سال پیش رفته بود ارمنستان. اون موقع میگفت خوب بود کلا بچه ها امسال از ارمنستان خوب نتیجه گرفتن. البته این حرفی که میزنم را مطمئن نیستم ولی تو یک سایت دیگه بچه ها می گفتن اونایی که با تمکن مالی میخوان برن دبی هم گزینه خوبیه. اما من فکر می کنم الان دیگه خیلی ریسکه که شما بخواید وقت سفارتتون را عوض کنید.
    تو یکی از صفحات یکی از بچه ها خیلی حرف خوبی زده بود نوشته بود آفیسر که با من حرف زد مطمئن شدم دستش رفت سمت برگه سفید که ریجکت کنه اما همون لحظه من بهش گفتم لطفا صبر کنید من میخوام مساله ای را بهتون توضیح بدم. و اون فرد نوشته بود در عرض 1.5 دقیقه حرفمو زدم و باعث شد آفیسر به جای برگه سفید بهم برگه زرد بده. حالا شما هم تمام سعیتون را بکنید حرفتونو بزنید قبلش تمرین کنید که تو کمترین جملات و کوتاهترین زمان اون توضیح را در مورد وضعیت خاص رشته خودتون بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط m0taheri نمایش پست ها
    اگه فاندينگ شما بدون هيچ گونه كانديشني باشه و مبلغي كه توو I-20 شما براي 9 ماه پيش بيني شده با مبلغ ساپورتي برابر باشه (و يا مبلغ ساپورتي بيشتر باشه) و هم اينكه اگه شما نگفته باشيد بهشون كه 10 جا اپلاي كرديد، واقعا بي دليل ردتون كردن ! و بد شانس بوديد به نظرم و اصلا منطقي نيست شمارو با 214 رد كرده باشن، مگه اينكه از شانس بد شما كسيو توو سيستمشون ديده باشن كه هم اسم شما اونور يا هم فاميلي شما كه خلافي چيزي كرده باشه توو آمريكا كه احتمالش 0 هست ! چون بايد توو Administrative processing اين قضيه رو چك كنن.
    بلی فاندیگ من کاملا تو I-20 اومده بود. منم دقیقا فکر میکنم بیخودی ریجکت شدم. بنظرتون از ارمنستان میتونم بگیرم؟

1.مکانیک/ ارشد ندارم
    2. 60 us news
    3. no
    8. نخیر
    10. 10 جا
    در مورد پدر مادر، بيشتر توضيح بديد، ايا شغل حساسي دارن؟ ايا سن بالايي دارن؟ ايا مورد عجيبي يا غير عادي اي در مورد شرايطشون هست؟ اين افيسر معمولا رو پدر مادر خيلي سوال ميپرسه
    ازتون نپرسيد تنها زندگي ميكنيد يا با پدر مادر؟
    ايا شما در شهر ديگري هستيد و اونها در شهر ديگر؟
    اگر هيچيك از موارد فوق صادق نيست، يك جاي ديگه وقت بگيريد و بريد سفارت، جاش مهم نيست، مهم زودترين وقتِ
    احتمالا هر جا بريد كليرنس ميخوريد و انشا الله ميگيريد
    فقط روي سوال و جوابها كار كنيد و واسشون توضيح بديد اگر در مورد ريجكت انكارا سوال پرسيد ، كه اصلا افيسر اجازه ارائه مدارك به شما نداده است
    ارائه يك جاب افر سوري يا سند ملك به نام شما ميتونه مفيد باشه اگر امكانش رو داريد
    موفق باشيد

Never Give In, Never Give Up

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)