صفحه 45 از 49 نخستنخست ... 353637383940414243444546474849 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 487

موضوع: ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

نقل قول نوشته اصلی توسط wentworth نمایش پست ها
    دوستان گرامی سلام

کسی هست که اخیرا (تو ماه های August و September) از ارمنستان وقت مصاحبه گرفته باشه؟ تو سایت سفارت نوشته که There are no available appointments at this time. من ایمیل زدم که گفتن ممکنه دانشجویان ایرانی با تاخیر قابل توجهی در گرفتن وقت مواجهه شوند. آیا کسی هست که خبر داشته باشه جریان از چه قراره و کی ممکنه باز بشه این وقت ها؟

با تشکر
    سلام. متاسفانه مشخص نیس میشه لطفا متن ایمیلی که بهتون زدن را اینجا بزارید. مرسی.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

با سلام
    امروز (September 27th) سفارت US تو Yerevan حدود ساعت 10:30 برای November 16th وقت باز کرد. من موفق شدم Schedule کنم. بالافاصله 16ام پر شد. الان برای 18ام وقت آزاد هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط wentworth نمایش پست ها
    با سلام
    امروز (September 27th) سفارت US تو Yerevan حدود ساعت 10:30 برای November 16th وقت باز کرد. من موفق شدم Schedule کنم. بالافاصله 16ام پر شد. الان برای 18ام وقت آزاد هست.
    سلام.
    وقتای ایروان برای 3 و 5 اکتبر بازه. حدودا چند روز دیگه میشه که از وقتای کنسلی هست.
    کسی میخواد بره بگیره......

سلام وروزخوش . اگر برای فرصت مطالعاتی کسی بخوادویزابگیره از اون مقاله هم می خوان ؟ کار سفارت قاعدتا نباید تشهیص سطح علمی باشه .

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Parvane2015 نمایش پست ها
    سلام وروزخوش . اگر برای فرصت مطالعاتی کسی بخوادویزابگیره از اون مقاله هم می خوان ؟ کار سفارت قاعدتا نباید تشهیص سطح علمی باشه .
    سلام. سفارت از کسی مقاله نمی خواد! ولی براش مهمه تو مقاله ها و ریسرچا رو چی کار کردین. (منظور مسائل و موضوعات حساسه).

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    عموی من در امریکاست و منم ۱۶ سالمه و میخوام برم امریکا
    برم پیش اون و ادامه تحصیل بدم
    نمراتمم خوبه
    رفتم سفارت اولا باید چ مدارکی ببرم
    دوما چجوری پول پرداخت کنم
    سوما اگه بگم میخوام کلا بمونم کارم سخت نشه یوقت
    چهارما چ نوع وقتی از سفارت بگیرم
    و اینکه تنهایی برم یا با پدرم برم اونجا
    در ضمن زبان اینگلسیم هم عالی نیس و فقط یسری چیزا رو بلدم همین
    خیلی ممنون میشم کمکم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط mnilim نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    عموی من در امریکاست و منم ۱۶ سالمه و میخوام برم امریکا
    برم پیش اون و ادامه تحصیل بدم
    نمراتمم خوبه
    رفتم سفارت اولا باید چ مدارکی ببرم
    دوما چجوری پول پرداخت کنم
    سوما اگه بگم میخوام کلا بمونم کارم سخت نشه یوقت
    چهارما چ نوع وقتی از سفارت بگیرم
    و اینکه تنهایی برم یا با پدرم برم اونجا
    در ضمن زبان اینگلسیم هم عالی نیس و فقط یسری چیزا رو بلدم همین
    خیلی ممنون میشم کمکم کنید
    سلام.
    واقعا آدم کیف میکنه میبینه دوستان از سنین کم به فکر اپلای و مهاجرت هستن.
    اما در پاسخ به سولاتت :
    1- شما دیپلم داری ؟
    2- با کتگوری ویزا ها آشنایی داری ؟ مثلا ویزای توریستی چیه یا تحصیلی چییه و ... ؟
    3- این که چه مدارکی باید تهیه کنی بستگی به ویزایی که میخوای بگیری داره.
    4- اول خیلی کامل روی نوع ویزا و مدارک و اطلاعاتت کار کن بعد به فکر پول دادن به سفارت باش.
    5- در ویزا های غیر مهاجرتی به هیچ وجه شما نباید به آفیسری که با شما مصاحبه میکنه بگید میخوام برم آمریکا بمونم! آفیسر باید متقاعد بشه که شما میری آمریکا 100 در 100 بعد از اتمام ویزات به ایران بر میگردی و خاک آمریکا رو ترک میکنی. اگر بویی ببره که میخوای اونجا مثل عموت بمونی و زندگی کنی ریجکتت میکنه....
    6- تنهایی بری یا با پدرت بازم برمیگرده به نوع ویزات.
    7- این که زبانت عالی نیست و یه سری چیزا بلدی باهاش نیمشه اونچا دانشجو شد و تحصیل کرد. باید زبانت در حد تافل بالای 80 یا آیلتس بالای6.5 باشه. امتحانات sat یا act که یه جور آزمون ورودی رو هم هست باید بدی و نمرات خوبی کسب کنی. و ......
    کلام آخر : اول مشخص کن با چه ویزایی میخوای بری و بعد در مورد اون ویزا سولاتتو بپرس!
    حتما قسمت های مختلف این انجمن رو هم بخون......
    موفق باشی

سلام دوستان، من آمريكا دانشجو هستم سال دوم. مادرم پارسال عيد براي گرفتن ويزا رفت ايروان و خوشبختانه همون روز ويزاش را گرفت و تابستان براي ٢ ماه اومد اينجا. ميخواستم بدونم اگه امسال هم اقدام كنه مششكلي پيش مياد؟ كسي تجربه داره كه كه دو سال پياپي مادر يا پدرش براي ويزا اقدام كرده باشن؟ پيشاپيش ممنون

Junior Member

نمیدونم باید چه ویزایی بگیرم
    چون دانشجویی که نمیشه بلدیل اینکه هنوز به دیپلم نرسیدم
    میتونم توریستی بگیرم و انجا سریعا ازدواج کنم و بمونم؟؟؟
    یا توریستی برم و یه شغل پیدا کنم؟؟؟؟
    دعوتنامه هم دارم!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط mnilim نمایش پست ها
    نمیدونم باید چه ویزایی بگیرم
    چون دانشجویی که نمیشه بلدیل اینکه هنوز به دیپلم نرسیدم
    میتونم توریستی بگیرم و انجا سریعا ازدواج کنم و بمونم؟؟؟
    یا توریستی برم و یه شغل پیدا کنم؟؟؟؟
    دعوتنامه هم دارم!!!!!
    اول از همه من پیشنهاد میکنم به طور دقیق با تمام ویزا های آمریکا آشنا بشی. میتونی یه سرچ بکنی در گوگل و با انواع ویزا های آمریکا آشنا بشی.
    دوم این که شما خودت تنهایی میخوای بری آمریکا یا با خانواده ؟ از لحاظ گرفتن ویزا و اقامت خیلی خیلی فرق بینش هست که خودت تنهایی بری یا این که به همراه پدر و مادرت بری. بهتره در این مورد یه توضیحی بدی.
    ویزای توریستی میتونید بگیرید اما معمولا کسانی ویزای توریستی میگیرن که وابستگی بسیار زیاد به ایران دارند و بعد از سفرشون به آمریکا حتما به ایران برمیگردنند. مثلا در ایران سند خونه به نامشون هست. شغل پر در آمد دارند. حساب بانکی عالی دارند. چندین سفر به کشور های مختلف دنیا از جمله کشور های شینگن داشتن.
    حالا آیا شما این موارد رو داری ؟
    شخص شما به تنهایی هیچ وابستگی به ایران نداره. تازه ممکنه 2 سال دیگه مشکل سربازی هم داشته باشی که دیگه نور علی نور میشه! از نظر سفارت دادن ویزای توریستی به شما = فرار شما از سربازی در ایران.
    در مورد ازدواج دقیق نمیدونم ولی فکر کنم شما باید به سن قانونی برسی (یعنی 18 سالگی) تا بتونی با ازدواج اونجا اقامت بگیری.
    ازداوج هم اینطور نیست که شما امروز با یک آمریکایی ازدواج کنی گرین کارت بگیری بعد فردا بری طلاقش بدی. باید 3 سال با هم زندگی کنید و بعد از 3 سال زندگی از امتیازات اقامت و سیتیزنی برخوردار بشید.
    در مورد کار پیدا کردن هم به این آسونی ها نیست. باید اول از همه به سن قانونی رسیده باشی (18 سال)-مدرک تحصیلی داشته باشی (حداقل دیپلم)-مدرک زبان داشته باشی- و .....
    تا بتونی اسپانسر پیدا کنی و براش کار کنی. مثلا ویزای کاری H-1 درش قید شده که بعد از تقاضای اسپانسر بعد از 4 سال به شما گرین کارت تعلق میگیره. با کار هم فورا به شما گرین کارت نمیدن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)