صفحه 7 از 49 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 487

موضوع: ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

سلام دوستان
    اگه امکان داره میخواستم لطف کنید در مورد پرداخت هزینه وقت سفارت آمریکا تو ایروان یه توضیحاتی بدین.
    یکی از آشناها که فرزندش آمریکاس ، میخواد با ویزای توریستی بره ببینتش. کاراشو میگه همرو انجام داده . فرم ds-160 و ... . ولی این پولی که (160 دلار) باید به حساب سفارت بریزه رو ، بانکی که تو ایروان برا این کار هست قبول نکرده ظاهرا و گفته باید نامه بیاری یا نمیدونم باید از همون امریکا واریز بشه! من واقعا موندم این همه وقت سفارت پس چجوری میگیرن؟؟ اول پولو باید بریزی بعد بهت وقت میدن؟ الان همه کاراش انجام شده فقط این پول واریز کردن مونده .
    اگه راهنمایی کامل بفرمایید ممنون میشم که من بگم بهشون چیکار کنن.

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

نقل قول نوشته اصلی توسط ram1001 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه امکان داره میخواستم لطف کنید در مورد پرداخت هزینه وقت سفارت آمریکا تو ایروان یه توضیحاتی بدین.
    یکی از آشناها که فرزندش آمریکاس ، میخواد با ویزای توریستی بره ببینتش. کاراشو میگه همرو انجام داده . فرم ds-160 و ... . ولی این پولی که (160 دلار) باید به حساب سفارت بریزه رو ، بانکی که تو ایروان برا این کار هست قبول نکرده ظاهرا و گفته باید نامه بیاری یا نمیدونم باید از همون امریکا واریز بشه! من واقعا موندم این همه وقت سفارت پس چجوری میگیرن؟؟ اول پولو باید بریزی بعد بهت وقت میدن؟ الان همه کاراش انجام شده فقط این پول واریز کردن مونده .
    سلام
    بله اصلا اگر وقت خالی موجود نباشه که اجازه پرداخت نمیده. حتما باید اول هزینه پرداخت بشه بعدش اجازه تعیین وقت مصاحبه میده. هزینه هم باید انلاین پرداخت بشه از طریق کارت اعتباری که شرکت های زیادی این کار رو انجام میدن اگر دسترسی به کارت اعتباری ندارید
    یا حق ...

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

نقل قول نوشته اصلی توسط ram1001 نمایش پست ها
    سلام دوستان

در پاسخ به سوالی که پیام خصوصی کرده بودید چون صندوق پیام هاتون پر شده نتونستم پاسخ بدم ولی چون سوال عمومی هست اینجا جواب میدم
    شما بعد از تکمیل DS-160 به آدرس https://ais.usvisa-info.com/en-am/niv رفته و برای تعیین وقت Apply میفرمایید. اگر وقت خالی نباشه که هیچی باید منتظر بمونید. اگر باشه به شما اجازه پرداخت میده
    اگر کردیت کارت دارید که خودتون پرداخت کنید
    شرکت هایی هم هستن که اینکارو انجام میدن که تو همین سایت می تونید تبلیغاتشون رو ببینید. چون اسم آوردن از شرکت خلاف مقرراته صندوق پیام رو خالی کنید و پیام خصوصی بدین که بهتون یگم
    یا حق ...

دوستان يه سوال فوري داشتم،! من مادرم ويزاش approved شده روز مصاحبه ولي برگشتن ايران.الان ميشه پدرم پاسپورتش را ببره براي گرفتن ويزا يا بايد آژانس ببره؟

سلام.
    دوستان اگه میشه به این سه سوال من پاسخ بدید.
    1) این مساله که من بعد از فارغ التحصیلی مقطع ارشد 4 سال سابقه کار داشتم بدون وقفه که از نظر سفارت نکته منفی نیست؟
    2) بین اتمام لیسانس 2008 و شروع فوق 2009 که یک سال برای آمادگی آزمون ورودی بوده؛ وقفه به حساب نمیاد؟
    3) همسرم (F2) هم فوق لیسانس هست. مدارک تحصیلیش ترجمه نشده است. ریزنمرات و مدارک تحصیلی F2 رو که نمیخوان، درسته؟

سپاس

nope,its not.2)no its not. 3)might wanna translate her diploma just in case.
    نقل قول نوشته اصلی توسط YDaniel نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان اگه میشه به این سه سوال من پاسخ بدید.
    1) این مساله که من بعد از فارغ التحصیلی مقطع ارشد 4 سال سابقه کار داشتم بدون وقفه که از نظر سفارت نکته منفی نیست؟
    2) بین اتمام لیسانس 2008 و شروع فوق 2009 که یک سال برای آمادگی آزمون ورودی بوده؛ وقفه به حساب نمیاد؟
    3) همسرم (F2) هم فوق لیسانس هست. مدارک تحصیلیش ترجمه نشده است. ریزنمرات و مدارک تحصیلی F2 رو که نمیخوان، درسته؟

سپاس

your dad can do it too. no need to overpay stingy agencies for what you can do yourself
    .
    نقل قول نوشته اصلی توسط afroozj1992 نمایش پست ها
    دوستان يه سوال فوري داشتم،! من مادرم ويزاش approved شده روز مصاحبه ولي برگشتن ايران.الان ميشه پدرم پاسپورتش را ببره براي گرفتن ويزا يا بايد آژانس ببره؟

ApplyAbroad Veteran
    Alan_90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Washington university in St. Louis/Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط afroozj1992 نمایش پست ها
    بله
    پدرتون پاسپورت رو تحویل میدن بعد یه کارت بهش می دن. چند روز دیگه این کارت رو می بره سفارت و پاسپورت و ویزا رو تحویل میگیره.
    اونا ویزا رو به کسی می دن که اون کارت همراش باشه دیگه فرقی نمی کنه که اون شخص کی باشه
    پیشاپیش عذر می خوام که نمی تونم در پیغام خصوصی، به سوالاتی که قابلیت مطرح شدن در فروم رو دارند، پاسخ دهم.

Junior Member

سلام دوستان
    من برای دکترا فول فاند در رشته زبانشناسی پذیرش گرفتم. برادر شوهر و خواهرشوهرم هر دو آمریکا دانشجو هستند با ویزای f1. این مشکلی برای من ایجاد نمیکنه؟
    سوال دوم اینکه شوهرم خدمتش نیرو زمینی ارتش بوده. این مشکلی برای گرفتن f2 ایجاد نمیکنه؟

Junior Member

سلام دوستان، من تغییر رشته ای هستم! آیا توی این سفارت، روی این موضوع حساسند؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)