صفحه 8 از 49 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 487

موضوع: ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

نقل قول نوشته اصلی توسط Saina_Sh نمایش پست ها
    سلام دوستان، من تغییر رشته ای هستم! آیا توی این سفارت، روی این موضوع حساسند؟
    به تغيير رشته حساسن در صورتيكه سابقه كار مرتبط نداشته باشيد و بك گروندتون از رشته اي كه توش پذيرش داريد دور باشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

سلام دوستان
    تو رو خدا جواب منو بدید. من رشته ام زبانشناسی هست و فاند کامل دارم از دانشگاه رتبه هفتاد. فامیل هم ندارم آمریکا ولی شوهرم که میخواد برای f2 اقدام کنه خواهر و برادرش آمریکا دانشجو هستند و شوهرم تا حالا سفر خارج نرفته. سربازی هم نیرو زمینی ارتش بوده. ممکنه ردش کنن؟ ممکنه به خاطر اون منم رد کنن؟
    تا حالا شده f2 رو رد کنن و f1 رو قبول؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Sharry67 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تو رو خدا جواب منو بدید. من رشته ام زبانشناسی هست و فاند کامل دارم از دانشگاه رتبه هفتاد. فامیل هم ندارم آمریکا ولی شوهرم که میخواد برای f2 اقدام کنه خواهر و برادرش آمریکا دانشجو هستند و شوهرم تا حالا سفر خارج نرفته. سربازی هم نیرو زمینی ارتش بوده. ممکنه ردش کنن؟ ممکنه به خاطر اون منم رد کنن؟
    تا حالا شده f2 رو رد کنن و f1 رو قبول؟
    احتمال همه چیز در سفارت امریکا وجود داره. اگر خیلی براتون مهمه که حتما هر جور شده ویزا بگیرید و برید، بهتره تنها برید ولی بدونید همونقدر که شانس شما برای ویزا زیاد میشه ، شانس شوهرشما کم خواهد شد.
    به نظر من بار اول باهم برید اگر ریجکت شدید انوقت به این فکر بیافتید.
    الهی.../نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم/نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی/در اگر باز نگردد ، نروم باز به جایی/پشت دیوار نشینم ، چو گدا بر سر راهی/کس به غیر از تو نخواهم/چه بخواهی چه نخواهی/باز کن در ، که جز این خانه مرا نیست پناهی...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zahmat نمایش پست ها
    احتمال همه چیز در سفارت امریکا وجود داره. اگر خیلی براتون مهمه که حتما هر جور شده ویزا بگیرید و برید، بهتره تنها برید ولی بدونید همونقدر که شانس شما برای ویزا زیاد میشه ، شانس شوهرشما کم خواهد شد.
    به نظر من بار اول باهم برید اگر ریجکت شدید انوقت به این فکر بیافتید.
    ممنون از پاسخ شما. به طور کلی برادر یا خواهر اونجا دانشجو باشه با ویزای اف1 نکته منفی حساب میشه؟ به نظر شما ارمنستان برای شرایط ما بهتره یا آنکارا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Sharry67 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما. به طور کلی برادر یا خواهر اونجا دانشجو باشه با ویزای اف1 نکته منفی حساب میشه؟ به نظر شما ارمنستان برای شرایط ما بهتره یا آنکارا؟
    به نظر من شما نباید مشکلی داشته باشید و احتمالا اگر بخوان خیلی سخت بگیرن به همسرتون کلیرنس بخوره. برادر خواهر اف1 مشکلی نیست ولی همیشه پس ذهنتون داشته باشید که منطق اونا با منطق ما فرق داره ، پس ممکنه یهو به خاطر رنگ لباستون ریجکت بشید
    الهی.../نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم/نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی/در اگر باز نگردد ، نروم باز به جایی/پشت دیوار نشینم ، چو گدا بر سر راهی/کس به غیر از تو نخواهم/چه بخواهی چه نخواهی/باز کن در ، که جز این خانه مرا نیست پناهی...

نقل قول نوشته اصلی توسط summer_66 نمایش پست ها
    سلام. بله 12 سواله
    سلام
    ممکنه یکی از دوستان سوال هایی که موقع مصاحبه می پرسند و سوال های این 12 سوال (که نمی دونم جریانش چی هست) را اینجا بنویسند؟

Junior Member

سلام دوستان. من میخوام وقت سفارت آمریکا ارمنستان رو بگیرم. تاریخ موجود برای دانشجویان ایرانی که در سایت ais.usvisa-info.com نوشته 15 june هست که میشه 26 خرداد!! و من باید برای روز 25 مرداد در دانشگاه برای ثبت نام حضور داشته باشم وگزنه فاندم رو نمیدن. به نظرتون از ارمنستان وقت بگیرم اگرچه دیر میده یا اینکه برم دبی یا آنکارا که ریسکش بالاتره؟؟ ......خیلی نگرانم... اگرممکنه دوستانی که تجربه دارن بگن که ارمنستان طی چه مدتی ویزا میده؟
    از کمکتون ممنونم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط armin_ezati نمایش پست ها
    به تغيير رشته حساسن در صورتيكه سابقه كار مرتبط نداشته باشيد و بك گروندتون از رشته اي كه توش پذيرش داريد دور باشه.
    من برای دکتری پذیرش دارم که زمینه پژوهشی رشته با رشته ارشدم یکی هستش، اما لیسانسم کلا یه چیز دیگه بوده. در این مورد خطر ریجکت شدن بخاطر این قضيه هست؟

سلام دوستان

من شنیدم ایروان به گپ تحصیلی و همچنین زمینه های کاری استاد حساس هستند.
    من تا الان 1 و نیم سال از فارغ التحصیلیم گذشته (مشغول امادگی برای تافل و نوشتن مقاله دوره ارشد بودم. همچنین مشغول کار تحقیقاتی با یکی از محققان یکی از دانشگاه های خوب امریکا از راه دور البته به صورت کاملا غیر رسمی بودم). همچنین هنوز استادم مشخص نشده به صورت رسمی ولی استادی که قصد دارم باهاشون کار کنم روی موضوعات هم حساس و هم غیرحساس کار میکنند ولی موضوعی که من انتخاب خواهم کرد غیر حساس هست.
    به نظرتون ایروان رو از گزینه هام حذف کنم؟

ممنون

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط AngelMM نمایش پست ها
    سلام دوستان. من میخوام وقت سفارت آمریکا ارمنستان رو بگیرم. تاریخ موجود برای دانشجویان ایرانی که در سایت ais.usvisa-info.com نوشته 15 june هست که میشه 26 خرداد!! و من باید برای روز 25 مرداد در دانشگاه برای ثبت نام حضور داشته باشم وگزنه فاندم رو نمیدن. به نظرتون از ارمنستان وقت بگیرم اگرچه دیر میده یا اینکه برم دبی یا آنکارا که ریسکش بالاتره؟؟ ......خیلی نگرانم... اگرممکنه دوستانی که تجربه دارن بگن که ارمنستان طی چه مدتی ویزا میده؟
    از کمکتون ممنونم.
    اصولا بهتره به جا اینکه صبر کنید یه سفارت خوب (که شایدخوب !!) وقت خالی کنه, بهتره از هر سفارتی که زودتر وقت میده اقدام کرد. زود رفتن به سفارت بهتر از دیر رفتن به جاییه که بهتره یعنی (که اونم هیچ کسی نمیتونه بگه خوبه !). یکی از اون دو تا دیگه را اقدام کنید از دید من . موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)