صفحه 10 از 49 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 488

موضوع: آنکارا(ترکیه) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آنکارا(ترکیه) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

همونو ببرید. بهتر از هیچی هست. درک میکنن که چرا اصلشو ندارین. اگه دیه خیلی واسشون مهم باشه بعدا دوباره با ایمیل خبرتون میکنن که اصلشو میخوان.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Parisaa92 نمایش پست ها
    دوستانی که سفارت آنکارا رفتن آیا ریز نمره دانشگاه باید رسمی باشه؟ دانشگاه ما حتی ریز نمره غیر رسمی (یعنی با مهر دانشگاه) دست خودمون نمیده. تنها چیزی که دارم همون پرینت سایت هست. همونو میتونم ببرم؟ یا حتما باید مدرکمو آزاد کنم؟ مشغول به تحصیل هستم الان.

Junior Member

سلام دوستان
    چون من نمیتونم سر پا وایسم می خواستم بدونم شما چه قدر قبل از وقت مصاحبتون رفتید سفارت؟ایا بر طبق همون ساعت داخل سایت باید رفت یا زودتر؟ چه قدر باید منتظر موند؟ ممنون میشم جواب بدید

Junior Member

من که پنجشنبه ی اخیر رفتم حدود 20 دقیقه منتظر موندم.
    میتونین با نگهبان اونجا صحبت کنین که زودتر بفرستتون داخل یه یه صندلی واسه نشستن بده.

نقل قول نوشته اصلی توسط mstar9 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چون من نمیتونم سر پا وایسم می خواستم بدونم شما چه قدر قبل از وقت مصاحبتون رفتید سفارت؟ایا بر طبق همون ساعت داخل سایت باید رفت یا زودتر؟ چه قدر باید منتظر موند؟ ممنون میشم جواب بدید

سلام دوستان
    موقع فرستادن افراد داخل سفارت، ساعت مصاحبه رو هم چك مى كنند؟ مثلا وقتمون ساعته ٩ باشه و ساعت هفت و نيم بريم، كارمون زودتر راه ميفته يا فقط وقتمون رو تلف مى كنيم و خسته مى شيم؟
    موفق باشيد

Junior Member

نه وقت رو به صورت سختگیرانه چک نمیکنن. ولی چون صف طولانی هست بهتره که 8 اونجا باشین که زودتر برین داخل و تموم شه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط yahamidi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    موقع فرستادن افراد داخل سفارت، ساعت مصاحبه رو هم چك مى كنند؟ مثلا وقتمون ساعته ٩ باشه و ساعت هفت و نيم بريم، كارمون زودتر راه ميفته يا فقط وقتمون رو تلف مى كنيم و خسته مى شيم؟
    موفق باشيد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mstar9 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ساعت ٨ وقت داشتم، ٧/٣٠ اونجا بودم و حدود ٨ داخل نشسته بودم. بايد يه كم زودتر برين. ساعت ٩/١٥ هم كارم تموم شد. قسمت ايستادنش خيلي نبود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yahamidi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    موفق باشيد
    ازتون مي پرسه كه وقتتون كي هست. مثلن من ساعت ٧/٣٠ اونجا بودم مي پرسيد كه وقتت ساعت ٨ هست و بعد وارد صف مي شدي. كسايي كه وقتشون ديرتر بود جاي ديگه ايستاده بودن و توي صف ورود نبودن. من باشم توي همون صف ساعت خودم مي ايستم. ارزش نداره كه مچگيري كنن. بهرحال توي اون برگه اي كه همراهتون هست ساعت وقتتون رو نوشته.

ممنون
    كلا وقتها، ٨،٨:٣٠،٩ هست يا بيشتر از اين حرفهاست؟ مى خوام ببينم صفها موقتيند و مثلا از ٩ به بعد ديگه صفى نيست يا اينكه صف وقتهاى صبح به صف وقتهاى بعد ازظهر وصل ميشه؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Phuong نمایش پست ها
    ازتون مي پرسه كه وقتتون كي هست. مثلن من ساعت ٧/٣٠ اونجا بودم مي پرسيد كه وقتت ساعت ٨ هست و بعد وارد صف مي شدي. كسايي كه وقتشون ديرتر بود جاي ديگه ايستاده بودن و توي صف ورود نبودن. من باشم توي همون صف ساعت خودم مي ايستم. ارزش نداره كه مچگيري كنن. بهرحال توي اون برگه اي كه همراهتون هست ساعت وقتتون رو نوشته.

سلام دوستان
    برای صحبت با افسر در زمان مصاحبه ایا به انگلیسی صحبت کردن و نحوه گرامر و لهجه ما هم اهمیت زیادی میدن؟
    تا چه اندازه صحبت کردن ما مهمه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedshaho1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای صحبت با افسر در زمان مصاحبه ایا به انگلیسی صحبت کردن و نحوه گرامر و لهجه ما هم اهمیت زیادی میدن؟
    تا چه اندازه صحبت کردن ما مهمه؟
    سلام دوست عزیز
    نیازی به استفاده از گرامرهای پیشرفته و لهجه نیست. باید سوالات رو کاملن متوجه بشید و بتونید درست جواب بدید. در همین حد.
    درست و قابل فهم صحبت کردنتون مهمه. خیلی پیش اومده که اپلیکنتی با اینکه همه ی شرایط رو داشته ولی چون سوالات رو متوجه نشده و یا نتونسته به انگلیسی درست جوابشونو بده ریجکت شده.
    در کل این خیلی مورد استرس زایی نیست چون اولویت مصاحبه با زبان نیست .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)