صفحه 49 از 49 نخستنخست ... 3940414243444546474849
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 488 , از مجموع 488

موضوع: آنکارا(ترکیه) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

پیش فرض پاسخ : آنکارا(ترکیه) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

نقل قول نوشته اصلی توسط sby نمایش پست ها
    سلام دوستان يكي از دوستان من براي تمديد ويزا رفتن دبي پريروز و ايشون رو با اينكه درسشون ١ سال ديگه مونده در جا بخاطر شركت كردن تو لاتاري ريجكت كردن ايشون واسه هفته ديگه واسه تركيه وقت گرفتن ، كسي اينجا تجربه اينچنيني داره اخيرا؟ ايشون انيميشن (از شاخه هاي هنر)ميخونن و باره اول در جا ويزا مالتي گرفتن. ممنون ميشم اگر تجربه يكسان دارين درميون بزارين.
    سلام
    ببخشيد شما مطمئن هستيد كه بخاطر شركت كردن در لاتاري بوده و دليل ديگري نداشته ............ منظورم اينه كه آيا آفيسر گفته كه چون لاتاري شركت كردي ريجكت ميشي ... يا اينكه خود اين دوست شما تصورش اينه ...... فكر نميكنم براي لاتاري ريجكت شده باشه ........

بله افيسر دقيقا به خاطر همين ايشون رو ريجكت كرده و علتش هم اين بوده چون شركت كردي توي لاتاري يعني بعد درست نميخواي برگردي... ايشون فاند داشتن و نمرات A پلاس ولي فقط به همين خاطر ريجكت شدن...

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

سلام.
    من بعد ار رجکت از ارمنستان در 16 نوامبر، 6 دسامبر از آنکارا وقت داشتم.
    آفیسر دختر کم سنی بود که بعد انگشت نگاری گفت خودم باهات مصاحبه می کنم.
    شمارمو که زد رفتم و شروع شد.
    دلیلت از سفر به آمریکا چیه؟
    سربازیت؟ که گفتم معافیت تحصیلی دارم...
    بعد RP رو خوند و گفت چرا استادت از Personal Funding بهت پول میده؟ من تا حالا اینجور چیزی ندیدم! کلی هم متعجب بود. گفتم درسته Personal Funding هست ولی گرنت تو NSF سابمیت کرده و قرار اون تصویب شد از اونجا ساپورتم کنه.
    بعد گفت درست 2015 تموم شده تا الان چیکار کردی؟ گفتم تحقیق می کردم، مقاله، تافل و GRE.
    گفت متاسفانه از ارمنستان به این طرف کیست تغییری نکرده و برگه سفید رو گذاشت جلوم.
    منم گفتم آخه چرا؟؟؟ رنگش پرید گفت تو کاغذ توضیح داده...
    214B
    To Be Continued
    متنی که از RP بهش گیر داد:
    This research is not currently supported by a U.S. grant, but is instead supported by Professor XXXX’s
    personal funds from the University of XXXXX. Currently, a National Science Foundation proposal on
    this topic is under review and would support you should it be funded.

.When will and belief combine so ardently, then not even the heavens will deny you
    .A.H

Junior Member

سلام به همه دوستان:

خانم و دختر 7 ساله من روز 13 دسامبر آنکارا مصاحبه کردن و با همون آقای بد اخلاق در جا ویزا گرفتن. 14 دسامبر ISSUEشد و 15 دسامبر رفت پست البته فکر کنم 16 دسامبر بشه پاسپورتشونو پیکاپ کرد.
    ما بیشتر از یک سال بود که آمریکا بودیم. من موندم ولی خانم و دخترم دلو زدن به دریا برگشتن. هر سال هم لاتری شرکت کرده بودیم. آفیسر هیچ مدرکی جز آی 20 و پاسپورت ازشون نخواست.

اگه سوالی داشتین خوشحال می شم جواب بدم. اگه دیر جواب دادم ببخشید چون شب و روزمون برعکسه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical and Systems Engineering Washington University in St. Louis

نقل قول نوشته اصلی توسط rezamir819 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان:

خانم و دختر 7 ساله من روز 13 دسامبر آنکارا مصاحبه کردن و با همون آقای بد اخلاق در جا ویزا گرفتن. 14 دسامبر ISSUEشد و 15 دسامبر رفت پست البته فکر کنم 16 دسامبر بشه پاسپورتشونو پیکاپ کرد.
    ما بیشتر از یک سال بود که آمریکا بودیم. من موندم ولی خانم و دخترم دلو زدن به دریا برگشتن. هر سال هم لاتری شرکت کرده بودیم. آفیسر هیچ مدرکی جز آی 20 و پاسپورت ازشون نخواست.

اگه سوالی داشتین خوشحال می شم جواب بدم. اگه دیر جواب دادم ببخشید چون شب و روزمون برعکسه.
    سلام
    مبارک باشه - ایشالله به سلامتی و خوشی
    اگر امکانش هست لطفا مدارکی که از خانمتون خواستن به بعلاوه سوال هایی که از ایشون پرسیدن رو بفرمایید تا هموطنان استفاده کنن.
    همچنین بفرمایید نوع ویزا چی بوده؟‌ (البته به نظر میرسه که اف-۲ و یا جی-۲ بوده)
    موفق باشید
    اگر پاسخ/پست من به شما کمک کرده، لطفا به من امتیاز مثبت بدهید - ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط homayoonee نمایش پست ها
    سلام
    مبارک باشه - ایشالله به سلامتی و خوشی
    اگر امکانش هست لطفا مدارکی که از خانمتون خواستن به بعلاوه سوال هایی که از ایشون پرسیدن رو بفرمایید تا هموطنان استفاده کنن.
    همچنین بفرمایید نوع ویزا چی بوده؟‌ (البته به نظر میرسه که اف-۲ و یا جی-۲ بوده)
    موفق باشید
    سلام
    خیلی ممنون
    در واقع فقط از ایشون پاسپورت و آی 20 خواستن. ولی دوستان تمام مدارکی که لازمه همراهشون باشه. ارزششو نداره برای مدرک کار آدمو عقب بندازن
    در مورد سوالات:
    آفیسر شروع کرده به انگلیسی ازشون سوال کرده. قبلا به خانومم گفته بودم اگه انگلیسی صحبت کرد اصلا درخواست فارسی نکن و ادامه بده.
    چرا برگشتی ایران؟
    خود شوهرت کجاست؟
    ظاهرا همین دو تا سوال رو کرده و بیشتر خود خانومم توضیح داده. با اینکه بهش سپرده بودم فقط چیزایی که می پرسه رو جواب بده نمی دونم چرا اینقدر توضیح داده. ظاهرا که نتیجش بد نبوده.
    نوع ویزاشون F2 بوده.

امیدوارم کار همه دوستان هر چه سریعتر درست بشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science M-Tech JNTU Hyderabad India

با سلام خدمت دوستان گرامی

من حدود یک ماه دیگر تو آنکارا برای ویزای گرین کارت از طرف مادر سیتیزن مصاحبه دارم. من معافی سربازی پزشکی دارم، آیا ممکنه که آفیسری که با من مصاحبه می کنه بخواهد به نوع معافی من گیر بده و در این مورد پرسش بیشتری بکنه؟ و آیا این امر می تونه تو روند کار من تاثیر بگذاره؟

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط navidit نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان گرامی

من حدود یک ماه دیگر تو آنکارا برای ویزای گرین کارت از طرف مادر سیتیزن مصاحبه دارم. من معافی سربازی پزشکی دارم، آیا ممکنه که آفیسری که با من مصاحبه می کنه بخواهد به نوع معافی من گیر بده و در این مورد پرسش بیشتری بکنه؟ و آیا این امر می تونه تو روند کار من تاثیر بگذاره؟

با تشکر
    به هیچ عنوان
    به چه چیزهایی شما فکر میکنی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)