صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

موضوع: عشق آباد (ترکمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

ApplyAbroad Guardian
    solaleh آواتار ها

پیش فرض عشق آباد (ترکمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

دوستان و همراهان گرامی،

لطفاً از این موضوع برای بیان تجربیات خود در روز مصاحبه در سفارت ایالات متحده در عشق آباد در سال ۲۰۱۶استفاده کنید.

برای مشاهده تجربیات مصاحبه متقاضیان روادید در سفارت ایالات متحده در عشق آباد در سال ۲۰۱۵، به
    این موضوع مراجعه کنید.

با تشکر از همکاری و همراهی شما،

تیم مدیریت

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : عشق آباد (ترکمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

کاربران گرامی،

با سلام،

لطفا از این تاپیک صرفا جهت اشتراک تجربیات خود از مصاحبه سفارت آمریکا در عشق آباد در سال 2016 استفاده نمایید. توجه داشته باشید که بحث ها و سوالات غیر مرنبط با موضوع تاپیک دسترسی کاربران به مباحث مرتبط را دشوار می سازد.

برای دسترسی به آرشیو سالهای قبل اینجا کلیک نمایید.

جهت طرح سوالات خود در زمینه مدارک مورد نیاز ( رزومه، سابقه کار، ریسرچ پلن، جاب آفر، سربازی و .........) از این انجمن استفاده نمایید.

سوالات خود را در مورد وقت های سفارت و انتخاب سفارت در این انجمن مطرح کنید.

مباحث مربوط به کلیرنس را دراین انجمن پیگیری نمایید.

مظالب مرتبط با پیکاپ ویزا در این انحمن به اشتراک گذاشته می شود.

تجربیات و سوالات خود را در زمینه سفر برای مصاحبه سفارت را در این انجمن به اشتراک بگذاریذ.

سوالات خود در مورد ویزای دانشجویی در این انجمن و تاپیک های مرتبط مطرح نمایید.

از مساعدت شما سپاسگزارم،

مدیریت Apply Abroad
    Where there is a WILL, there is a WAY

لطفا قوانین فروم را مطالعه فرمایید.

پیش فرض پاسخ : عشق آباد (ترکمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

نقل قول نوشته اصلی توسط sana_hosseini نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی اطلاع داره امسال شرایط ترکمنستان واسه ویزای f2 دکتری خوب بوده یا نه؟!
    لطفا اگر تجربه ای دارین بگین...
    مرسی
    با سلام، من 19 آپریل وقت مصاحبه داشتم تو عشق آباد، مصاحبش خوب بود، آفیسر من یه خانمی بود به اسم ivna giauque بود که خانم جوان و خیلی جدی هست، سوال هایی که از من پرسیدن در زمینه سربازی، میخوای آمریک چیکار کنی؟ دکتریت کی تموم میشه و بعدش میخوای چیکار کنی؟ پدرت چیکارست؟ بودن، حدود 20 دقیقه مصاحبه طول کشید و در نهایت بهم یه فرم دادن که زده بود نیاز به بررسی اینترنتی داره تا کلیر بشی، بعد گفت خودمون بهت ایمیل میزنیم. دوستم قبل از عید رفته بود و تونسته بود ویزا بگیره و در حالت کلی برای فرصت مطالعاتی زیاد مشکلی پیش نمیاد. سر فرصت من کل تجرباتیم و نتیجه مصاحبه رو روی این پایگاه میذارم. با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_hoseinza نمایش پست ها
    با سلام، من 19 آپریل وقت مصاحبه داشتم تو عشق آباد، مصاحبش خوب بود، آفیسر من یه خانمی بود به اسم ivna giauque بود که خانم جوان و خیلی جدی هست، سوال هایی که از من پرسیدن در زمینه سربازی، میخوای آمریک چیکار کنی؟ دکتریت کی تموم میشه و بعدش میخوای چیکار کنی؟ پدرت چیکارست؟ بودن، حدود 20 دقیقه مصاحبه طول کشید و در نهایت بهم یه فرم دادن که زده بود نیاز به بررسی اینترنتی داره تا کلیر بشی، بعد گفت خودمون بهت ایمیل میزنیم. دوستم قبل از عید رفته بود و تونسته بود ویزا بگیره و در حالت کلی برای فرصت مطالعاتی زیاد مشکلی پیش نمیاد. سر فرصت من کل تجرباتیم و نتیجه مصاحبه رو روی این پایگاه میذارم. با تشکر
    ممنون دوست عزیز از به اشتراک گذاشتن تجربه ات، فقط یه سوالی داشتم که این خانم افیسر کارت پایان خدمتت رو هم خواست ازت و به کارت آشنا بود؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_hoseinza نمایش پست ها
    دوست عزیز کدوم هتل اقامت داشتین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kent نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز از به اشتراک گذاشتن تجربه ات، فقط یه سوالی داشتم که این خانم افیسر کارت پایان خدمتت رو هم خواست ازت و به کارت آشنا بود؟
    سلام، من کارت پایان خدمتمو ترجمه کردم، ازم پرسید اینجاست منم بهش گفتم که داخل مدارکه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahantajrishi نمایش پست ها
    دوست عزیز کدوم هتل اقامت داشتین؟
    سلام، من هتل آک آلتین بودم، برای هر نفر شبی 75 دلار بود، هتل خوبی بود ولی در حالت کلی طوری برنامه بریزین که نیازی نباشه شب هتل بمونین، صبح برسین برین مصاحبه همون روز هم برگردین

Junior Member

ما 28 اپریل مصاحبه داشتیم. همون خانم جوان بود. خیلی راحت و الکی ردمون کرد. در عرض 4 دقیقه 4 تا سوال کردو بعدم گفت متصفانه نمیتونم بهتون ویزا بدم. دلیل ریجکت 214 بود . جالبه ک اصلا هیچ سوالی درباره برنامم بعد تحصیل نکرد و نپرسید بر میگردی یا نه؟ حتی هییییچ مدرکیم ازم نخواست واسه اثبات برگشتنم. مسخره بود واقا.

Junior Member

من 5 می وقت داشتم آفیسر خیلی خوش برخورد بود و گفت چند وقت دیگه ایمیلت میدم
    من برای تغییر زیر مجموعه ویزام اقدام کردم
    سوالات ساده و پرسنل اوکی بودن

نقل قول نوشته اصلی توسط amiramiri نمایش پست ها
    من 5 می وقت داشتم آفیسر خیلی خوش برخورد بود و گفت چند وقت دیگه ایمیلت میدم
    من برای تغییر زیر مجموعه ویزام اقدام کردم
    سوالات ساده و پرسنل اوکی بودن
    سلام. آفبسر همون خانم جوان بود ؟؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)