صفحه 8 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 81

موضوع: دیگر کنسولگری ها - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دیگر کنسولگری ها - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

باسلام. من یک سوال داشتم وخواهش میکنم هرکسی میتونه کمکم کنه
    من برای مستردانشگاه east bay پذیرش گرفتم البته یه۵سالی بین کارم وقفه افتادکه درشرکت پدرم کارکردم وبرای اینکه ایرادنگیرن یه جورایی یه کاری که مرتبط بارشته متالوژی باشه پیداکردم خیلی ربط نداشت ولی دراخرگفتم کارم کنترل کیفیت بودواینا.البته من رشته شیمی پذیرش گرفتم چون موادخوندم میتونم براارشدشیمی هم برم.خلاصه روزاول مصاحبه گفت چرامیخوای بری امریکاگفتم چونکه،یهوگفت نمیخوادبگی بسه ونذاشت حرف بزنم فقط ای۲۰منودیدوسیویس منو .گفت اگه این دانشگاه نمیرفتی کجامیرفتی واینا..البته من ازاسترس هردفعه میخواستم سوالاشودوباره بگه وبدش اومداخرش گفت بروهروقت شرایطت بهترشدبیا..نفهمیدم یعنی چی،دوباره فرداشهم برامصاحبه باردومرفتم که خیلی خوب پیش رفت ولی گفت چون تو۲۴ساعت پیش ردشدی مانمیتونیم قبولکنیم چیزی توشرایطت عوض شده که بخوایم قبول کنیم. اگه مجددمیای بزاریه مدت طولانی بگذره تاشرایطت عوضشه.گفتم چه شرایطی؟گفت ماچیزی نمیگیم.
    حالامن برای بارسوم میخوام برم.به نظرتون چرامنو ردکردن وایاشانسی دارم؟کمکم کنیدلطفا
    ممکنه بخاطرزبانم منو ردکرده باشن یارنک دانشگاه یانوع کارم؟

معدل لیسانسم ۱۳.۲۰ هست و فاند ندارم ولی جز ای ۲۰ و سیویز چیزی و نخواست.رنک دانشگاهم ۱۳۰۰ هست.به نظرتون من که برا بار سوم میخوام باقدام کنم اصلا شانسی دارم؟ببه نظرتون شرایطتتو عوض کن منظورش چی بوده؟کمکم کنیدلطف

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس معماری

پیش فرض پاسخ : دیگر کنسولگری ها - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

سلام دوست عزیز برای ویزا تبریک میگم بهتون. احتمالا باید الان امریکا باشید..
    میخواستم ببینم برای قبرس شالی چطوری هزینه سفارت رو دادید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط al73rna نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    عذرخواهی میکنم ظاهرا صندوق پیغامم فقط 2 تا پیام ظرفیت داره ! پاکشون کردم برای آینده.

در مورد کیس شما هم به نظرم شانس خوبی دارید . ولی در نهایت تصمیم با خودتونه به هر حال یه سفر خارجی چند میلیون خرج بر میداره و تصمیم الکی نیست.
    ولی در نظر داشته باشید که وقتی برید قبرس یا هر سفارت دیگه اولین سوالی که میکنن میگن از دفعه ی قبل چی راجع به کیستون عوض شده و باید جواب قانع کننده ای داشته باشید . به هیچ وجه با آفیسر نباید بحث کنید یا بگید اومدم اینجا چون آفیسر اونور الکی ریجکت کرد. اگه با 214b ریجکت شدید بگید مثلا مدارک کافی همراهم نبود. حتمی سعی کنید جواب هاتون به سوال ها رو اصلاح کنید و تو این مدت تا میتونید مدرک بیشتری جمع کنید ( سند ملک - گواهی شغل والدین و میزان درامدشون - هر چیزی که فک میکنید مثبته و همه با ترجمه ی معتبر)
    الان یه وضعیه که بعید میدونم به جز قبرس جایی وقت گیر بیاد . اگه فقط این گیرتون اومد من فقط میتونم اطمینان بدم که آفیسر خوب و منطقی داشت و طبق حرفایی که شنیدم هم کلا خوب ویزا میدن اونجا. فقط حواستون باشه مثل من مدارک معافیت رو فراموش نکنید چون از همه خواست این مدرک رو.

موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    آی تی آزاد تهران شمال

یک سوال این سفارتهای بجز اصلیهارو تا پول ندیم نمیشه هیچ جوره وقت آزادشونو دید ؟‌حتی اولین وقت آزادشونم پیدا نسیت ؟‌

Junior Member

سلام دوستان من ی بار توریستی از دبی 6 سال پیش رد شدم اون موقع مجرد بودم
    پارسال واسه دوره زبان جهت ی non-degree از ارمنستان با همسرم رد شدیم
    امسال واسه مستر مجدد عمران از آنکارا تنهایی رفتم و باز رد شدم
    واسه بهار 2017 از همون دانشگاه ی رشته غیر عمران ولی مرتبط (construction eng.) پذیرش بدون فاند گرفتم و باز میخوام تنهایی برم
    به نظرتون کدوم سفارت تو اروپا اقدام کنم بهتره
    سربازی معاف شدم و تو گپ 7 ساله تحصیلم کلا کار مرتبط با همون construction میکردم. مستر قبلیم سازه بوده
    ممنون میشم اگه کسی اطلاعات مفیدیو بده چون سریع میخوام وقت بگیرم تا ویزای شینگن دارمسلام دوستان من ی بار توریستی از دبی 6 سال پیش رد شدم اون موقع مجرد بودم
    پارسال واسه دوره زبان جهت ی non-degree از ارمنستان با همسرم رد شدیم
    امسال واسه مستر مجدد عمران از آنکارا تنهایی رفتم و باز رد شدم
    واسه بهار 2017 از همون دانشگاه ی رشته غیر عمران ولی مرتبط (construction eng.) پذیرش بدون فاند گرفتم و باز میخوام تنهایی برم
    به نظرتون کدوم سفارت تو اروپا اقدام کنم بهتره
    سربازی معاف شدم و تو گپ 7 ساله تحصیلم کلا کار مرتبط با همون construction میکردم. مستر قبلیم سازه بوده
    ممنون میشم اگه کسی اطلاعات مفیدیو بده چون سریع میخوام وقت بگیرم تا ویزای شینگن دارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط M_E_Material نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    تبریک میگم بابت ویزاتون...
    من ایتالیا زندگی میکنم و یه بار از سفارت میلان ریجکت شدم چون گفت من با کیس ایرانی آشنایی ندارم...به سفارت فراکنفورت ایمیل زدم شرایطمو گفتم..اوکی بودن..یکی از دوستام میگفت حتی آفیسری دارن که فارسی بلده! شما آفیسر فارسی زبان دیدی؟ نمیدونین چه روزایی هستش؟ من مشکلم زبان نیست فقط میخوام بدونم با کیس ایرانی آشنا هستن؟ اوکی هستن یا مثل ایتالیایی ها خلن؟
    الکی ریجکتم نکنن...
    ممنون میشم راهنماییم کنین
    میخواستم بهتون پیام خصوصی بدم اما صندوق پیامهاتون پره!

سلام دوست عزیز،شما رفتید فرانکفورت ؟ اگر کسی ایتالیا زندگی کنه ، میتونه بره آلمان برای ویزا؟ ممنون

Junior Member

دوستان سلام، کسی تجربه ی پذیرش دکتری مجدد در امریکا داره؟ میشه راهنمایی کنید که برای تکرار مقطع فول فاند (تغییر رشته) کدوم سفارت شانس بالاتری داره؟ ممنون

Junior Member

دوستان کسی هست که اخیرا سفارت تاجیکستان رفته یا میخاد بره؟ میشه بگید چه جور سفارتیه و برخوردش با ایرانیها چه جوریه؟ اگر کسی میخاد بره میتونیم برای رفتن هماهنگ کنیم

Junior Member

دوستان من یه کم گیج شدم. کلا قبرس چندتا سفارت آمریکا داره مگه؟! موقع پر کردن DS 160 فقط مینویسه US Embassy- Nicosia دیگه شمالی و جنوبی خبری نیست؟ من الان چطور از شمالی وقت بگیرم خب؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط acron نمایش پست ها
    دوستان من یه کم گیج شدم. کلا قبرس چندتا سفارت آمریکا داره مگه؟! موقع پر کردن DS 160 فقط مینویسه US Embassy- Nicosia دیگه شمالی و جنوبی خبری نیست؟ من الان چطور از شمالی وقت بگیرم خب؟!
    سلام دوست عزیز. 2 گزینه میاد که اولی سفارت هست دومی افیس اگر دقت کنید !!! برای شمالی باید افیس را انتخاب کنید. موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical and Systems Engineering Washington University in St. Louis

نقل قول نوشته اصلی توسط acron نمایش پست ها
    در قبرس یک سفارت آمریکا بیشتر نیست.
    سفارت آمریکا در قبرس جنوبی (قبرس مسیحی یا یونانی) واقع شده. یک سوم شمالی قبرس قریب به ۳۰ سال پیش توسط ترکیه اشغال شده و تحت عنوان قبرس شمالی ترکی نام گذاری شده. قبرس شمالی مسلمان-ترک نشین است. سفارت آمریکا یک دفتر (فقط و فقط یک دفتر) در بخش ترکی نیکوسیا (معروف به لفکوشا و یا Koskluciftlik Nicosia) داره که اونجا هم مصاحبه (فقط مصاحبه، تحویل کذرنامه و دریافت کذرنامه) رو انجام میده. درنهایت گذرنامه ها به سفارت آمریکا در نیکوسیای قبرس یونانی برده میشه و تمام ویزا ها اونجا صادر میشه. یعنی این دفتر از مرکز کنسولی (مثل کنسول سفارت آمریکا در دوبی درحالیکه سفارت آمریکا در ابوظبی واقع شده) هم کمتره.
    به همین خاطره که در وبسایت تنها یک سفارت آمریکا در قبرس قابل انتخاب است.
    در ضمن، شما سوالتون رو باید در اینجا مطرح میکردین.
    موفق باشین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)