صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 81

موضوع: دیگر کنسولگری ها - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

ApplyAbroad Guardian
    solaleh آواتار ها

پیش فرض دیگر کنسولگری ها - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

دوستان و همراهان گرامی،

لطفاً از این موضوع برای بیان تجربیات خود در روز مصاحبه در سفارت ایالات متحده در دیگر کنسولگری ها در سال ​۲۰۱۶ استفاده کنید.

برای مشاهده تجربیات مصاحبه متقاضیان روادید در سفارت ایالات متحده در دیگر کنسولگری ها در سال ۲۰۱۵، به
    این موضوع مراجعه کنید.

با تشکر از همکاری و همراهی شما،

تیم مدیریت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دیگر کنسولگری ها - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

دوستان من وارد شصتمین روز شدم واقعا گیچ شدم دانشگاه اینجام رو دارم 50 درصد هم فاند از این دانشگاه دارم ( من دانش آموز ترم یک این دانشگاه بودم) و ترمم را stop کردم ۳ ماه بم وقت دادن که برگردم .۲ ماه دیگه از stop list در میام از یک دانشگاه معتبر در کویت.
    admission از دانشگاه ویکتوریا کانادا رو را هم دارم
    من نه کار حساسی دارم نه رشتم حساسه و متولد کویت هم هستم، سفارت هنوز به من زنگ نزده و نه ایمیل داده واقعا برای یک دانش آموز ۱۹ ساله رشته علوم اداری 60 روز تو کلیرنس زیاد نیست؟
    تو این فاصله با سفارت مکاتبه داشتم اما فقط اصرار بر صبر کردنم دارن
    میشه یک آدم با تجربه من رو راهنمایی کنه
    ممنون میشم
    تجربه و شرایطم را هم در اینجا پست 53 گفتم
    ویرایش توسط sk1pper11 : January 30th, 2016 در ساعت 07:05 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر - آزاد شیراز

پیش فرض پاسخ : دیگر کنسولگری ها - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

من هفته پیش آلمان مصاحبخ داشتم برای ویزای توریستی - همه چیز + بود حتی مسئول باجه اثر انگشت 2 بار نگاه مانیتور کرد و مرتب می گفت All things look great که ما خیلی تعجب کردیم گفتم این از رو چی می بینه می گه همه چیز خوب به نطر می رسه خلاصه شماره داد و نوبتمون شد کلی مدرک برده بودم سئوالهای روتیم پرسید رسید به مدرک دانشگاه من به اشتباه گفتم ما هر دو مستر هستیم (یعنی فوق لیسانس) در صورتی که اشتباه کردم ما لیسانس بودیم نمی دونم چرا هی تاکیید داشتم رو مستر . خلاصه باید می گفتن بچلر که گفت مدرک دارین همراتون من شوک شدم گفتم ما توریستی داریم می ریم نه مدرک ندارم خلاصه از سرباریم پرسید گفت تو کدوم ارگان بودی گفتم ناجا یا پلیس گفت چه کار می کردی گفتم راننده بودم . تعجب کرد جشماش شد مثل مهران غفوریان خلاصه ترجمه و کپی کارت پایان خدمت رو دادم ازم گرفت بهم بر نگردوند و اصلش رو هم خواست نگاه کرد و بهم برگردوند . گفت ویزاتون پروسش رو داره طی می کنه و یه برگه زرد آورد اسمامون و تاریخ رو بالاش با خودکار نوشت تیک CV/Resume خورده بود گفت این مدارک رو برام له این آدرس میل کن . منم 4 ساعت بعد ایمیل کردم نوشتم البته ما تو اروپا هستیم و مدارکمون ناقص همرامونه ولی خلاصه رزومه رو درست و کامل بهش دادم - ایمیل اومد که ایمیلتون به قسمت مورد نطر فوروارد شد.

خلاصه دیدم رو فرم نوشته 221g . الان 1 هفته می گذره و من برگشتم ایران لابه لای حرفاش گفت 2 هفته طول می کشه ولی خیلی خوش برخورد و مثبت بود
    کسی تجربه مشابه من داره این 221 پیه داستانش؟ همون کلیرنسه؟؟ تو سایت هم که چک می کنم نوشته administrative proccessing

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ardymary نمایش پست ها
    من هفته پیش آلمان مصاحبخ داشتم برای ویزای توریستی - همه چیز + بود حتی مسئول باجه اثر انگشت 2 بار نگاه مانیتور کرد و مرتب می گفت All things look great که ما خیلی تعجب کردیم گفتم این از رو چی می بینه می گه همه چیز خوب به نطر می رسه خلاصه شماره داد و نوبتمون شد کلی مدرک برده بودم سئوالهای روتیم پرسید رسید به مدرک دانشگاه من به اشتباه گفتم ما هر دو مستر هستیم (یعنی فوق لیسانس) در صورتی که اشتباه کردم ما لیسانس بودیم نمی دونم چرا هی تاکیید داشتم رو مستر . خلاصه باید می گفتن بچلر که گفت مدرک دارین همراتون من شوک شدم گفتم ما توریستی داریم می ریم نه مدرک ندارم خلاصه از سرباریم پرسید گفت تو کدوم ارگان بودی گفتم ناجا یا پلیس گفت چه کار می کردی گفتم راننده بودم . تعجب کرد جشماش شد مثل مهران غفوریان خلاصه ترجمه و کپی کارت پایان خدمت رو دادم ازم گرفت بهم بر نگردوند و اصلش رو هم خواست نگاه کرد و بهم برگردوند . گفت ویزاتون پروسش رو داره طی می کنه و یه برگه زرد آورد اسمامون و تاریخ رو بالاش با خودکار نوشت تیک CV/Resume خورده بود گفت این مدارک رو برام له این آدرس میل کن . منم 4 ساعت بعد ایمیل کردم نوشتم البته ما تو اروپا هستیم و مدارکمون ناقص همرامونه ولی خلاصه رزومه رو درست و کامل بهش دادم - ایمیل اومد که ایمیلتون به قسمت مورد نطر فوروارد شد.

خلاصه دیدم رو فرم نوشته 221g . الان 1 هفته می گذره و من برگشتم ایران لابه لای حرفاش گفت 2 هفته طول می کشه ولی خیلی خوش برخورد و مثبت بود
    کسی تجربه مشابه من داره این 221 پیه داستانش؟ همون کلیرنسه؟؟ تو سایت هم که چک می کنم نوشته administrative proccessing
    بله 221g همون کلیرنسه

Member
    رشته و دانشگاه

به نظرتون اشتباه من تو گفتن مستر و يا بچلر مهمه تو اين مرحله ؟ آخه هم باجه اثر انگشت پرسيد هم آفيسر منم يه كلام هي مي گفتم مستر خانمم گفت ما بچلوريم ديدم خيلي ضايع هست عوضش كنم و تو فرم ds160 هم اسمي از مقطع نياوردم فقط نوشتم software engineering تو رزومه ارسالي هم همون رو نوشتم
    من تعجبم اينه براي توريستي چه كار مدرك تحصيلي داره !
    مالا اگر همرام بود درجا ريجكت مي كرد مي گفت تو كه توريستي مي خواي بري چرا مدرك تحصيلي آوردي !

قابل توجه دوستان دانشجويي كه براي گرفتن ويزا ميخوان به كانادا برن. طبق تجربه اي كه من خودم داشتم وتجربه دوستانم، ويزا آفيس تورنتو ابدا جاي خوبي نيست. بريد اتاوا. من از بقيه ويزا آفيس هاي كانادا بيخبرم اما راجع به اين دو تا با اطمينان ميگم. من ريترنينيگ بودم. رشته ام غير فني. اقامت كانادا هم داشتم. بار چندم بود كه ميرفتم سفارت آمريكا براي ويزا. بار اول از دوبي٢-٣ روزه كلير شدم (اون موقع كلا ايرانيها درجا ويزا نميگرفتن) و از اون به بعد هميشه در جا ويزا گرفتم. من مكرر از آمريكا خارج شدم تو اين چند سال. اين بار آخر رفتم تورنتو و براي اولين بار كليرنس خوردم كه ٤٠ روز طول كشيد. دوستان متعددي دارم كه با رشته هاي فني از اتاوا بدون كليرنس ويزا گرفتند، اقامت كانادا هم نداشتند. آفيس خوبي نيست تورنتو. ريسك نكنيد. شك نكنيد اون مسير از تورنتو به اتاوا ارزش رفتن داره.
    از من تو مصاحبه تقريبا چيز خاصي نپرسيد. يك كلمه راجع به phd و ريسرچ نپرسيد. گفت اومدي ويزات رو رينيو كني؟ گفتم بله. گفت خونوادت كجا زندگي ميكنن؟ گفتم ايران. گفت بايد بري كليرنس! يك ايراني ديگه هم بود، خانوم، توريستي. به اونم همينو گفت. فرداش يك سري سوال اومد كه آدرس هاي قبليت تو ١٥ سال اخير چي بوده و كجا سفر رفتي. جواب دادم و ٤٠ روز طول كشيد تا كلير شدم. نصف ترم از دست رفت.
    دریافت مدارک در سیدنی : 14 سپتامبر 2009؛ فایل نامبر اول: 29 اکتبر 2009؛ فایل نامبر دوم: فوریه 2010؛ این پراسس واقعی: فوریه 2012؛
    ویزا آفیس : دمشق و سپس ورشو؛ کد:4131

Member
    رشته و دانشگاه

امروز status من به document Delivery Information تغيير كرد مفهوم خاصي داره ؟

Junior Member

سلام دوستان

بنده هنوز status ام در سایت واشنگتن از زمان مصاحبه آپدیت نشده، ۹۴ روز گذشت، واقعا کلافم

با این وضعیت چیکار کنم من ۱۹ سالمه واقعا انقدر مدت زیاد عجیب نیست ؟ رشتم هم مدیریت اداری بوده

۴ تا ایمیل زدم به سفارت همه به یک شکل جواب داده شد، چند روز پیش زنگ زدم سفارت گفتن به خاطر ترافیک کاری و تشابه اسمی هست که انقدر پروسس طول کشیده و متقاعدتا ویزا را دریافت میکنی، ولی هیچی از من نپرسید ( اپلیکیشن id یا passport no)

من تو این مدت بهتره صبر کنم یا برای استرالیا و کانادا هم اقدام کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ardymary نمایش پست ها
    به نظرتون اشتباه من تو گفتن مستر و يا بچلر مهمه تو اين مرحله ؟ آخه هم باجه اثر انگشت پرسيد هم آفيسر منم يه كلام هي مي گفتم مستر خانمم گفت ما بچلوريم ديدم خيلي ضايع هست عوضش كنم و تو فرم ds160 هم اسمي از مقطع نياوردم فقط نوشتم software engineering تو رزومه ارسالي هم همون رو نوشتم
    من تعجبم اينه براي توريستي چه كار مدرك تحصيلي داره !
    مالا اگر همرام بود درجا ريجكت مي كرد مي گفت تو كه توريستي مي خواي بري چرا مدرك تحصيلي آوردي !
    كسي از دوستان نظري با اين كيس من نداره ؟

Junior Member

سلام دوستان خوشبختانه من کلیر شدم
    چند ساعت پیش ایمیلی مبنا بر تقاضای i-20 جدید و پاسپورت به من فرستاده شد، حالا چندتا سوال از دوستان دارم.
    سایت واشنگتن هنوز اپدیت نشده اصلا چرا؟
    شروع ترمم 20 August هست تو بهترین حالت کی خوبه پاسپورت را بفرستم؟

صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)