صفحه 1 از 122 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1211

موضوع: آنکارا (ترکیه) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال ۲۰۱۶

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض آنکارا (ترکیه) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال ۲۰۱۶

دوستان و همراهان گرامی،

لطفاً از این موضوع برای بیان سوال‌ها و تجربه‌های خود در ارتباط با کلیرنس ویزاهای تحصیلی (دانشجویی و مبادله‌ای) سفارت ایالات متحده در آنکارا در سال ۲۰۱۶ استفاده کنید.

همچنین، می‌توانید برای مشاهده وضعیت کلیرنس آنکارا در سال ۲۰۱۵، به این موضوع مراجعه کنید.

با تشکر از همکاری و همراهی شما
    ویرایش توسط haley : January 3rd, 2016 در ساعت 10:11 PM
    «وَيْلٌ لِكُلِّ هُمَزَةٍ لُمَزَةٍ»
    وای بر هر عيب جوی سخن چين
    سوره همزه، آیه ۱

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آنکارا (ترکیه) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال ۲۰۱۶

سلام دوستان
    کسی از شما هست که هفته ی اول دسامبر وقت مصاحبه داشته باشه و کلییرنس خورده باشه و تا الان ویزاش اومده باشه(یا استتوس ش آپدیت شده باشه)؟
    میخوام ببینم کلا صادر کردن ویزا برای همه انقدر طول کشیده به دلیل تعطیلات یا نه
    ممنون میشم اگر توی اون بازه وقت مصاحبه داشتین لطف کنید و جواب بدین

نقل قول نوشته اصلی توسط shbahrami نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی از شما هست که هفته ی اول دسامبر وقت مصاحبه داشته باشه و کلییرنس خورده باشه و تا الان ویزاش اومده باشه(یا استتوس ش آپدیت شده باشه)؟
    سلام
    من 2 سامبر داشتم، 31 دسامبر اومد ویزام

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_1966_85 نمایش پست ها
    سلام
    تبریک میگم بهتون.
    چند بار اپدیت شدین و به چه صورت؟ سایت انکارا کی اپدیت شد و کی براتون ایمیل کلیر اومد؟

Junior Member

سلام
    سفارت امریکا تو آنکارا به کسی این آدرس ایمیل رو داده؟
    ANKARA-PUBLIC-NIV@STATE.GOV
    ظاهرا اشتباهه. کسی آدرس درست رو میدونه؟؟
    خیلی ممنون. با آرزوی موفقیت برای همه دوستان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_1966_85 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون که جواب دادین، ایمیل هم زدین به سفارت تو این مدت؟ من 3 دسامبر وقت داشتم و هنوز هیچ آپدیتی نشده! تماس هم که میگیرم کسی جواب نمیده و ایمیل هم که فرستادم تا الان کسی جواب نداده! یک هفته دیگه کلاسام شروع میشه و من واقعا هیچ ایده ای ندارم که چه کاری باید انجام بدم

نقل قول نوشته اصلی توسط shbahrami نمایش پست ها
    سلام دوستان
    همسز من که F2 هست، روز 7 دسامبر همراه من مصاحبه داشت و در سایت آنکارا 8 دسامبر آپ دیت شد و 30 دسامبر هم کلییر شد.

اینو مینویسم تا دوستان بعد از من اگه به چنین مشکلی بر خوردن از یک تجربه ی همسان خبر داشته باشن:

من و همسرم 7 دسامبر از آنکارا وارد کلیرنس شدیم. 8 دسامبر برای همسرم که F2 هست ایمیل آپ دیت اومد و در سایت http://ankaraniv.net/ که شماره دی اس ایشون رو وارد میکردیم اسم و فامیلش رو میشناخت و وضعیتش رو Pending میزد. 30 دسامبر دوباره وضعیت ایشون آپ دیت شد و کلییر شدن و گفتن تا 23 آپریل وقت دارید بیاید پیک آپ.
    اما من: هیچ ایمیلی تو این مدت دریافت نکردم. نه آپ دیت شدم و نه وقتی شماره ام رو تو سایت آنکارا وارد میکردم میشناختش. به جاش پیغام میداد:
    No information has been found about the Barcode Number you entered
    البته در واشینگتن که شماره رو وارد میکردم برای Status Updated Date: رو همون 7 دسامبر میزند و درسته که از روز مصاحبه تا 4 هفته آپ دیت نشده بود ولی حداقل مجهول نبودم.
    یک هفته ی تموم به سفارت ایمیل زدم و آخرش یه جواب سر بالا گرفتم:

You will be informed when there is a change in your administrative status.

Sincerely,

Nonimmigrant Visa Unit
    U.S. Embassy Ankara

از اونجایی که این برام جواب نمیشد یبار دیگه ایمیل زدم و بالاخره بعد از 1 هفته، 4 ژانویه در سایت آنکارا آپ دیت شدم و ازم خواسته مدارک بیشتری بفرستم. مدارکی که خواسته شامل CV, SOP, RP هست. این تاخیر در آپ دیت و توجه نکردن به ایمیل ها رو من به حساب نزدیک بودن به تعطیلات سال نو و رو هوا بودن سفارت گذاشتم. و 4 ژانویه رسما اولین روز کاری سفارت بعد از کریسمس بود که جواب دادن. به هر حال با این بد شانسی برای بار دوم ترم دانشگاه رو از دست دادم و فعلا با دانشگاه درگیر هستم ببینم دیفر میکنه یا نه.
    برام جالب بود که مصاحبه ی ما 20 دقیقه طول کشید و این طوری بود که همه ی اونایی که با هم از هتل به سفارت اومدیم و بعد ما مصاحبه داشتن خیلی از این مصاحبه ی طولانی تعجب کرده بودن. و این همه مدارک ما رو آفیسر زیر و رو کرد و حتی فول پیپر های منو هم دید و حتی بقیه ی نامه های پذیرشی که از دانشگاههای دیگه داشتم رو هم دید، اما اصل مدارک که همینایی که الان سفارت خواسته رو نخواست و اصلا ندید!
    کلا جالب بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط payizan_2000 نمایش پست ها
    اینو مینویسم تا دوستان بعد از من اگه به چنین مشکلی بر خوردن از یک تجربه ی همسان خبر داشته باشن:

من و همسرم 7 دسامبر از آنکارا وارد کلیرنس شدیم. 8 دسامبر برای همسرم که F2 هست ایمیل آپ دیت اومد و در سایت http://ankaraniv.net/ که شماره دی اس ایشون رو وارد میکردیم اسم و فامیلش رو میشناخت و وضعیتش رو Pending میزد. 30 دسامبر دوباره وضعیت ایشون آپ دیت شد و کلییر شدن و گفتن تا 23 آپریل وقت دارید بیاید پیک آپ.
    اما من: هیچ ایمیلی تو این مدت دریافت نکردم. نه آپ دیت شدم و نه وقتی شماره ام رو تو سایت آنکارا وارد میکردم میشناختش. به جاش پیغام میداد:
    No information has been found about the Barcode Number you entered
    البته در واشینگتن که شماره رو وارد میکردم برای Status Updated Date: رو همون 7 دسامبر میزند و درسته که از روز مصاحبه تا 4 هفته آپ دیت نشده بود ولی حداقل مجهول نبودم.
    یک هفته ی تموم به سفارت ایمیل زدم و آخرش یه جواب سر بالا گرفتم:

You will be informed when there is a change in your administrative status.

Sincerely,

Nonimmigrant Visa Unit
    U.S. Embassy Ankara

از اونجایی که این برام جواب نمیشد یبار دیگه ایمیل زدم و بالاخره بعد از 1 هفته، 4 ژانویه در سایت آنکارا آپ دیت شدم و ازم خواسته مدارک بیشتری بفرستم. مدارکی که خواسته شامل CV, SOP, RP هست. این تاخیر در آپ دیت و توجه نکردن به ایمیل ها رو من به حساب نزدیک بودن به تعطیلات سال نو و رو هوا بودن سفارت گذاشتم. و 4 ژانویه رسما اولین روز کاری سفارت بعد از کریسمس بود که جواب دادن. به هر حال با این بد شانسی برای بار دوم ترم دانشگاه رو از دست دادم و فعلا با دانشگاه درگیر هستم ببینم دیفر میکنه یا نه.
    برام جالب بود که مصاحبه ی ما 20 دقیقه طول کشید و این طوری بود که همه ی اونایی که با هم از هتل به سفارت اومدیم و بعد ما مصاحبه داشتن خیلی از این مصاحبه ی طولانی تعجب کرده بودن. و این همه مدارک ما رو آفیسر زیر و رو کرد و حتی فول پیپر های منو هم دید و حتی بقیه ی نامه های پذیرشی که از دانشگاههای دیگه داشتم رو هم دید، اما اصل مدارک که همینایی که الان سفارت خواسته رو نخواست و اصلا ندید!
    کلا جالب بود.
    وای عزیزم خیلی خوشحالم برات...این هم خودش نکته مثبتی میتونه باشه
    به چه ادرسی ایمیل میزدی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamsudagar نمایش پست ها
    وای عزیزم خیلی خوشحالم برات...این هم خودش نکته مثبتی میتونه باشه
    به چه ادرسی ایمیل میزدی؟
    ممنونم مریم جان
    به این دو آدرس میل زدم:

Ankaraniv@state.gov , Ca-Ankara@state.gov

شما چه کردید؟ آپ دیت جدید بعد از 24 دسامبر داشتید یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)