صفحه 1 از 76 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 755

موضوع: ایروان (ارمنستان) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال ۲۰۱۶

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض ایروان (ارمنستان) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال ۲۰۱۶

دوستان و همراهان گرامی

لطفاً از این موضوع برای بیان سوال‌ها و تجربه‌های خود در ارتباط با کلیرنس ویزاهای تحصیلی (F & J) سفارت ایالات متحده در ایروان در سال ۲۰۱۶ استفاده کنید.

همچنین، می‌توانید برای مشاهده وضعیت کلیرنس ویزاهای تحصیلی ایروان در سال ۲۰۱۵، به این موضوع مراجعه کنید.

با تشکر از همکاری و همراهی شما
    ویرایش توسط haley : January 3rd, 2016 در ساعت 10:07 PM
    «وَيْلٌ لِكُلِّ هُمَزَةٍ لُمَزَةٍ»
    وای بر هر عيب جوی سخن چين
    سوره همزه، آیه ۱

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال ۲۰۱۶

سلام به همه
    یه سوالی داشتم اینکه برای کسی اون سوالا ایمیل نشه از طرف سفارت معنیش اینه که روند کلیرنسش سریعتر انجام میشه یا اصن این دو تا موضوع (ارسال یا عدم ارسال سوالا و پروسه ی کلیرنس )ربطی به هم ندارن؟

Junior Member

سلام
    من اواخر خرداد (اوایل جوئن) امسال برای مصاحبه به ایروان رفتم و کلیرنس خوردم. حدود 130 روز طول کشید تا کلیر بشم و ترم پاییز رو از دست دادم. وقتی کلیر شدم (آخرای اکتبر) پاسپورتم رو با i20 جدید فرستادم سفارت و اول دسامبر بهم ایمیل زدن که پاسپورتت دستت ماست و چند روز کاری صدور ویزا طول میکشه، هفته ی بعدش آژانس هواپیمایی(قصران گشت) که پاسپورت و i20 رو برده بود گفت همه پاسپورت ها به جز پاسپورت تو پس داده شده. به سفارت ایمیل زدم و گفتن که additional review لازم داری و بهت هر موقع تموم شد خبر میدیم. من مجبور شدم دقیقه های آخر بلیطم رو باز کنسل کنم و شماره کیس ام 4 بار آپدیت شد. تو یکی از ایمیل هایی که من زدم که بپرسم ویزام کی می آد سفارت بهم گفتش که داره سعی میکنه برسونه ویزا رو به بلیطم که با این ایمیل فهمیدم که احتمالا نمیخوان ویزا ندن!!! و البته تو ایمیل زده بود که خودت میتونی بیای پیکاپ کنی یا نه! در شرایطی که چهارشنبه بود، من دوشنبه بلیط داشتم و جمعه هم به خاطر کریسمس تعطیل بود!! که دیگه 5شنبه بهم گفت توصیه میکنم بلیطت رو عوض کن و ما سعی میکنیم که تا آخر هفته بعد ویزات رو صادر کنیم. که چهارشنبه صبح بهم ایمیل زدن که همین امروز بیا پیکاپ کن چون باز ما فردا (پنجشنبه) تعطیلیم! که همین آژانس قصران گشت برام سریع پیکاپ کرد و قراره پاسپورتم رو بیاره! که خوب این آزانس هم و خود رئیسشون آقای بابائی خیلی پیگیر بودن. من اول فکر میکردم فقط این مشکل برای من پیش اومده ولی گویا خیلی ها به این مشکل برخوردن این چند هفته، که احتمالا به خاطر اتفاقات اخیره. از اونجایی که سرشون به خاطر این دوباره بررسی کردن ها شلوغ شده اختمالا طول میدن ولی امیدوارم که اونایی که به این مشکل برخوردن به این ترم برسن و فک میکنم حداقل re clearance ها رو خیلی بیشتر وقت میزارن گه برسونن.

Junior Member

با سلام به دوستان
    یه سوال دارم و خیلی هم فوری هست. ممنون اگه کسی راهنماییم کنه. پاسپورتم رو سفارت به مسئول آژانسی که قرار بود پیکاپ ویزا کنه، تحویل داده ولی I-20 رو نداده. من پروازم دو روز دیگه هست. حالا سوال من اینه که با اسکن I-20 می تونم سقر کنم یا حتما باید اصلش باشه؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط daniello نمایش پست ها
    با سلام به دوستان
    یه سوال دارم و خیلی هم فوری هست. ممنون اگه کسی راهنماییم کنه. پاسپورتم رو سفارت به مسئول آژانسی که قرار بود پیکاپ ویزا کنه، تحویل داده ولی I-20 رو نداده. من پروازم دو روز دیگه هست. حالا سوال من اینه که با اسکن I-20 می تونم سقر کنم یا حتما باید اصلش باشه؟
    ممنون
    یه ایمیل به سفارت بزن تا مطمن شی که دسته سفارته و اون مسول اژانس گمش نکرده. بعد اون ایمیل سفارت و پرینت بگیر با کپی i20 برو. به افیسر فرودگاه هم داستانو بگو. تقصیر تو که نیست.
    البته من تجربه ندارما. ولی اگر من بودم اینکارو میکردم
    تا شقایق هست زندگی باید کرد ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arashmirh نمایش پست ها
    یه ایمیل به سفارت بزن تا مطمن شی که دسته سفارته و اون مسول اژانس گمش نکرده. بعد اون ایمیل سفارت و پرینت بگیر با کپی i20 برو. به افیسر فرودگاه هم داستانو بگو. تقصیر تو که نیست.
    البته من تجربه ندارما. ولی اگر من بودم اینکارو میکردم
    آقا ممنون از پاسخ سریعتون. با توجه به پاسختون یه سوال دیگه برام پیش اومد. I-20 رو کدوم فردوگاه بررسی میکنه؟ فرودگاه توی آمریکا یا اون فرودگاهی که هواپیما به مقصد آمریکا، پرواز میکنه؟ احتمالش هست که در فرودگاهی که به مقصد آمریکا هواپیما پرواز میکنه I-20 رو ببینن یا نه؟
    مرسی از راهنماییتون.

آقا ممنون از پاسخ سریعتون. با توجه به پاسختون یه سوال دیگه برام پیش اومد. I-20 رو کدوم فردوگاه بررسی میکنه؟ فرودگاه توی آمریکا یا اون فرودگاهی که هواپیما به مقصد آمریکا، پرواز میکنه؟ احتمالش هست که در فرودگاهی که به مقصد آمریکا هواپیما پرواز میکنه I-20 رو ببینن یا نه؟
    مرسی از راهنماییتون.
    سلام
    طبق تجربه من كه فقط فرودگاه داخل امريكا ميبينه i20 رو

نقل قول نوشته اصلی توسط arminmoharrer نمایش پست ها
    سلام
    طبق تجربه من كه فقط فرودگاه داخل امريكا ميبينه i20 رو
    این که باید اصل I20 را نشان بدیم رو به نظر من یا تماس بگیر یا ایمیل بزن به consular فقط دبی سوال کن!! چون مهمه!!!(سوالتم طولانی تپرس بنده خدا گیج شه، بگو I-20 را دادم به سفارت دسته اونا مونده حالا کپی برای پرواز و ورود کافیه؟!)
    میدونم توی فرودگاه دبی و ابوظبی pre clearance دارند
    بقیه فرودگاه هارو نمیدونم!
    در ظمن کسی مسیر به صرفه میخواد بره
    با ایرلاین flydubai از ایران تا دبی میشه 74 دلار(ویزای امارات باید هنوز اعتبار داشته باشه) --->
    با ایرلاین norweign هم از دبی تا آمریکا میشه حول و هوش 270 یکم بالا پایین
    یعنی با 340 باکس تقریبا میرسی آمریکا!!
    فقط قسمت تعویض بارش در دبی دستی است نه اتوماتیک!!(چون جدا جدا بلیت رو خریدین)
    نکته ظریف پرواز از دبی از ترمینال 1 هستش ولی شما در ترمینال 2 از ایران امدین پایین!
    در ظمن norweign airline اینترنتش رایگانه ولی غذا پولیه و خیلی هواپیمایی عالی است!
    فقط حداقل پنج ساعت بین دو پرواز گپ بندازید که اگر تاخیر خورد اولی به دومی برسید!
    از طریق سایت خودشون هم رزرو رو انجام بدید که دست ایجنسی های مفت خور داخل کوتاه شه(میتونید از اینایی که پرداخت اینترنتی انجام میدن استفاده کنید)
    تا حالا ندیدم ولی اگر در دبی بهتون گفتن بلیت برگشتتون کو، بلیت پرواز به امریکا و ویزای امریکاتون رو رو کنید دیگه چیزی نمیگه!
    در ظمن الان چک کردم پرواز flydubai از مشهد به دبی 63 دلار!!!!!!!!!!!!!! مفت
    بلیت ها هم نمیخواد دستتون باشه(اینو میدونین دیگه)، فقط شماره پرواز و زمان پرواز رو بدونین کافیه، اسمتون تو لیست هست!
    یک چیز دیگه هم بگم 4 تا ساندویچ سالاد الویه(با گوشت زیاد سینه - جهت تامین پروتئین خخخ) جهت این 1 الی 2 روز پرواز همراهت باشه
    http://norwegian.com/
    http://flydubai.com/

مقررات ایرلاین flydubai:
    flydubai داخل سایت نوشته کردیت کارت پرداخت کننده چه به نام خود مسافر چه به نام دیگری(کپی کارت) باید همراهتون باشه جای گیت پرواز چک میکنن، من با کردیت خودم پرداخت کردم ولی پشت گیت نخواستن ببیننش
    ولی توصیه میکنم اگر فامیل دارید بدین براتون پرداخت را انجام بده و کپی کردیت کارت پرداختی همراهتون باشه!

ارادتمند
    ویرایش توسط involvement : January 5th, 2016 در ساعت 02:44 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UPM - Industrial Engineering

مرسی از راهنماییتون.
    فرودگاه تو امریکا چک میکنه ولی سعی کن با اصلی بری چون اصلش رو میخوان ازت

نقل قول نوشته اصلی توسط involvement نمایش پست ها
    این که باید اصل I20 را نشان بدیم رو به نظر من یا تماس بگیر یا ایمیل بزن به consular فقط دبی سوال کن!! چون مهمه!!!(سوالتم طولانی تپرس بنده خدا گیج شه، بگو I-20 را دادم به سفارت دسته اونا مونده حالا کپی برای پرواز و ورود کافیه؟!)
    میدونم توی فرودگاه دبی و ابوظبی pre clearance دارند
    بقیه فرودگاه هارو نمیدونم!
    در ظمن کسی مسیر به صرفه میخواد بره
    با ایرلاین flydubai از ایران تا دبی میشه 74 دلار(ویزای امارات باید هنوز اعتبار داشته باشه) --->
    با ایرلاین norweign هم از دبی تا آمریکا میشه حول و هوش 270 یکم بالا پایین
    یعنی با 340 باکس تقریبا میرسی آمریکا!!
    فقط قسمت تعویض بارش در دبی دستی است نه اتوماتیک!!(چون جدا جدا بلیت رو خریدین)
    نکته ظریف پرواز از دبی از ترمینال 1 هستش ولی شما در ترمینال 2 از ایران امدین پایین!
    در ظمن norweign airline اینترنتش رایگانه ولی غذا پولیه و خیلی هواپیمایی عالی است!
    فقط حداقل پنج ساعت بین دو پرواز گپ بندازید که اگر تاخیر خورد اولی به دومی برسید!
    از طریق سایت خودشون هم رزرو رو انجام بدید که دست ایجنسی های مفت خور داخل کوتاه شه(میتونید از اینایی که پرداخت اینترنتی انجام میدن استفاده کنید)
    تا حالا ندیدم ولی اگر در دبی بهتون گفتن بلیت برگشتتون کو، بلیت پرواز به امریکا و ویزای امریکاتون رو رو کنید دیگه چیزی نمیگه!
    در ظمن الان چک کردم پرواز flydubai از مشهد به دبی 63 دلار!!!!!!!!!!!!!! مفت
    بلیت ها هم نمیخواد دستتون باشه(اینو میدونین دیگه)، فقط شماره پرواز و زمان پرواز رو بدونین کافیه، اسمتون تو لیست هست!
    یک چیز دیگه هم بگم 4 تا ساندویچ سالاد الویه(با گوشت زیاد سینه - جهت تامین پروتئین خخخ) جهت این 1 الی 2 روز پرواز همراهت باشه
    http://norwegian.com/
    http://flydubai.com/

مقررات ایرلاین flydubai:
    flydubai داخل سایت نوشته کردیت کارت پرداخت کننده چه به نام خود مسافر چه به نام دیگری(کپی کارت) باید همراهتون باشه جای گیت پرواز چک میکنن، من با کردیت خودم پرداخت کردم ولی پشت گیت نخواستن ببیننش
    ولی توصیه میکنم اگر فامیل دارید بدین براتون پرداخت را انجام بده و کپی کردیت کارت پرداختی همراهتون باشه!

ارادتمند
    دوست عزيز شما منظورت از preclerance چيه؟! من خودم هفته قبل از فرودگاه دوبي اومدم و تنها در حد يه دقيقه كري آنم رو نگاه كرد و با دستگاه چك كرد چيز فلزي توش نباشه بهتره از اين واژه ها استفاده نكنيم كه به بچه ها استرس بيخود وارد شه.
    دوما اينجا تاپيك كليرنسه اطلاعات پرواز رو فكر نكنم فكر خوبي باشه كه اينجا نوشت.

صفحه 1 از 76 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)