صفحه 9 از 122 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1211

موضوع: آنکارا (ترکیه) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال ۲۰۱۶

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آنکارا (ترکیه) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال ۲۰۱۶

سلام بچه ها٬ کسی اخیرا از ترکیه کلیر نشده؟ معمولا کلیرنسهای بچه ها چقدر طول میکشه؟ من خانومم از ۲۱ دسامبر برای F2 رفته و هنوز منتظریم.

سلام من f2 هستم و ٢١ دسامبر مصاحبه داشتم دو هفته ميشه كه كلير شدم اما همسرم هنوز كلير نشدن

نقل قول نوشته اصلی توسط asghar67 نمایش پست ها
    سلام بچه ها٬ کسی اخیرا از ترکیه کلیر نشده؟ معمولا کلیرنسهای بچه ها چقدر طول میکشه؟ من خانومم از ۲۱ دسامبر برای F2 رفته و هنوز منتظریم.
    من اف1 بودم به همراه همسرم اف2 در 7 دسامبر سفارت رفتیم. همسرم 3 هفته بعد کلیر شد و من 7 هفته بعد. بنظرم یک ایمیل به سفارت بزنید و بسیار مودبانه اطلاعاتتون رو بدیدو بپرسید آیا به مدرک دیگه در طول مدت کلیرنس نیاز ندارن؟

Junior Member

متشکر از اطلاعاتتون٬ چه زود٬ مبارکتون باشه...

نقل قول نوشته اصلی توسط monamokhberi نمایش پست ها
    سلام من f2 هستم و ٢١ دسامبر مصاحبه داشتم دو هفته ميشه كه كلير شدم اما همسرم هنوز كلير نشدن

Junior Member

سلام٬
    پس به نظر میاد زیر دو ماه هنوز طبیعی هست. خیلی ممنون از شما.

نقل قول نوشته اصلی توسط payizan_2000 نمایش پست ها
    من اف1 بودم به همراه همسرم اف2 در 7 دسامبر سفارت رفتیم. همسرم 3 هفته بعد کلیر شد و من 7 هفته بعد. بنظرم یک ایمیل به سفارت بزنید و بسیار مودبانه اطلاعاتتون رو بدیدو بپرسید آیا به مدرک دیگه در طول مدت کلیرنس نیاز ندارن؟

سلام٬
    پس به نظر میاد زیر دو ماه هنوز طبیعی هست. خیلی ممنون از شما.
    آپ دیتی هم داشتن؟
    البته من اف1 بودم و شاید نشه خیلی مقایسه کرد ولی من از 7دسامبر تا 6 ژانویه هیچ آپ دیتی نداشتم و فقط در واشنگتن شماره ام شناخته میشد و در آنکارا حتی کیس نامبرم شناخته نمیشد. بعد از یک هفته ایمیل زدن به سفارت بابت این مساله ، 4 ژانویه ازم خواستن یه سری مدارک براشون آپ لود کنم( CV,SOP,RP) روز بعد از آپ لود اینا آپ دیت شدم و سه هفته بعدش هم کلیر شدم.
    برای همین بهتون گفتم میل بزنید سفارت بپرسید به مدرکی برای تسریع پروسشون نیاز دارن یا نهو
    کلن بد نیست گاهی حال پروندتونو بپرسید...

Junior Member

مرسی بابت راهنماییتون. راستش یه بار ایمیل زدم و گفتن چیزی نمیخوان. حالا فکر کنم بعد از یه چند مدت بهتر باشه دوباره احوالش رو بپرسم. فقط آپدیت روز مصاحبه داشته... امیدواریم که زود تموم شه این پروسه...

متشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط payizan_2000 نمایش پست ها
    آپ دیتی هم داشتن؟
    البته من اف1 بودم و شاید نشه خیلی مقایسه کرد ولی من از 7دسامبر تا 6 ژانویه هیچ آپ دیتی نداشتم و فقط در واشنگتن شماره ام شناخته میشد و در آنکارا حتی کیس نامبرم شناخته نمیشد. بعد از یک هفته ایمیل زدن به سفارت بابت این مساله ، 4 ژانویه ازم خواستن یه سری مدارک براشون آپ لود کنم( CV,SOP,RP) روز بعد از آپ لود اینا آپ دیت شدم و سه هفته بعدش هم کلیر شدم.
    برای همین بهتون گفتم میل بزنید سفارت بپرسید به مدرکی برای تسریع پروسشون نیاز دارن یا نهو
    کلن بد نیست گاهی حال پروندتونو بپرسید...

Junior Member

با سلام
    من تاريخ ٢١ دسامبر مصاحبه داشتم، امروز صفحه سفارت آپديت شد و كلير شدم. دانشگاه پذيرشم رو براي ترم fall ديفر كرد. تا jun 1 وقت دارم براي پيك آپ . امروز ايميل زدم به دانشگاه كه ميشه بيام ولي هنوز جواب ندادند. اميد وارم با همين ويزا بتونم براي ترم fall برسم. گفتند كه تو I20 جديد sevis تغيير نمي كنه.

Junior Member

سلام٬ مبارکتون باشه میتونم بپرسم چند بار آپدیت داشتید قبل از این و اینکه آیا آفیسر بهتون گفت چقدر طول میکشه؟

متشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط m4soud نمایش پست ها
    با سلام
    من تاريخ ٢١ دسامبر مصاحبه داشتم، امروز صفحه سفارت آپديت شد و كلير شدم. دانشگاه پذيرشم رو براي ترم fall ديفر كرد. تا jun 1 وقت دارم براي پيك آپ . امروز ايميل زدم به دانشگاه كه ميشه بيام ولي هنوز جواب ندادند. اميد وارم با همين ويزا بتونم براي ترم fall برسم. گفتند كه تو I20 جديد sevis تغيير نمي كنه.

Junior Member

سلام٬ مبارکتون باشه میتونم بپرسم چند بار آپدیت داشتید قبل از این و اینکه آیا آفیسر بهتون گفت چقدر طول میکشه؟

متشکر
    ممنون مرسي. كلاً يك بار آپديت داشتم و همون ديروز بود كه كلير شد. آفيسر گفت چهار تا شش هفته كه يكم بيشتر طول كشيد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)