صفحه 115 از 122 نخستنخست ... 1565105106107108109110111112113114115116117118119120121122 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,141 تا 1,150 , از مجموع 1211

موضوع: آنکارا (ترکیه) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال ۲۰۱۶

پیش فرض پاسخ : آنکارا (ترکیه) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال ۲۰۱۶

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi13743 نمایش پست ها
    سلام، من حدود یک هفته پیش کامپلیت شدم اما ایمیل سفارت هنوز برایم نیومده. 6 روز پیش با آنکارا تماس گرفتم گفت تا یکی-دو روز آینده ایمیل خواهد آمد و صبر کن تا ایمیل بیاید و اگر حالا پاسپورتت را بفرستی بدون ویزا و با برگه زرد دوباره برایت خواهند فرستاد. چند روز از آن تاریخ گذشته و خبری نیست با اژانسی برای پیکاپ ویزا تماس گرفتم و گفت نیازی به ایمیل نیست و برای پیکاپ اقدام کن. نمی دانم چکار کنم صبر کنم و یا برای پیکاپ اقدام کنم. از دوستان کسی تجربه مشابه دارد؟ آیا بدون ایمیل هم در پیکاپ ویزا دچار مشکل نشده اند؟ با تشکر
    سلام.
    آقا من ایمیل اومد ولی نگفته بود چیزی در مورد اینکه کلیر شده ام؛ فقط گفت تغییر وضعیت داشته ای و برو سایتو چک کن که من زودترش چک کرده بودم...
    اگه توی سایت آنکارا زده Complete که کلیر شده ای و پاسو بفرست! واشنگتن وقتی کلیر میشی همون AP میمونه تا 2 تا آپدیت بخوری بعد رسیدن پاس به سفارت و بعد ایشو میشه. بعدش حتما باید ایمیل بگیری که شماره ترکینگ برای پست رو بهت میده برای گرفتن پاس از پست...
    Dear ...
    We would like to inform you that your case status has been updated. Please visit our website for further details.
    Sincerely,
    Nonimmigrant Visa Unit
    U.S. Embassy Ankara
    راستی، این هفته که میاد هم سفارت تعطیل هست به مناسبت عید قربون؛ از دوشنبه ی دو هفته دیگه شروع به کار میکنن دوباره؛ حواست باشه...
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

Junior Member

سلام به دوستان
    من از کسایی که در این زمینه اطلاعات دارند خواهش می کنم به من کمک کنند.
    من 26 july وقت مصاحبه داشتم که کلیرنس خوردم. آخرین سوالی که افیسر پرسید در مورد سربازیم بود که روی کارت زده بود معافیت موارد خواص. دلیلش معافیت را از من پرسید که من گفتم به خاطر کفالت پدرم که کمرشو عمل کرده و برادرم citizen امریکا هستش من تنها پسر خانواده هستم و معاف شدم. در صورتیکه موارد خاص شامل این موضوع نمیشه.
    چند روز پیش email اومد که file شما update شده و complete شده بود که خواسته بود بیام واسه pick up. ولی دیروز باز file من up date شد که ازم خواسته یه کپی از کارت معافیت و ترجمش واسشون بفرستم. اونا حتما می دونن موارد خواص شامل چه معافیت هاای میشه که بیشتر مربوط به جبهه و رزمندگان هستش.
    لطفا راهنماییم کنید نمی دونم چیکار کنم.

Junior Member

تاریخ مصاحبه: 12 جولای
    افسیر: A young man with neatly shaved beard
    کیس کریشن:14 July
    آپدیت اول واشنگتن: 12 July
    آپدیت دوم واشنگتن: 1 September
    تاریخ آی بیست: August 1
    Theoretical Physics
    Returning student

RA

Junior Member

سلام دوستان. در مورد پرینت Courier-In Authorization Certificate راهنمایی می خواستم. به کدام منو باید مراجعه کنم؟ لطفا راهنمایی کنید. تشکر

• To send the documents free of charge, please sign in to your account at usvisa-info.com and print the Courier-In Authorization Certificate for each family member, if applicable.

ApplyAbroad Veteran
    simani آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi13743 نمایش پست ها
    سلام دوستان. در مورد پرینت Courier-In Authorization Certificate راهنمایی می خواستم. به کدام منو باید مراجعه کنم؟ لطفا راهنمایی کنید. تشکر

• To send the documents free of charge, please sign in to your account at usvisa-info.com and print the Courier-In Authorization Certificate for each family member, if applicable.
    Consular Section instructed me to send more documents

and
    then tick in front of your name and choose "send Request"

سلام.
    ببخشید اینجا دیر پست میذارم؛ حالا کامله همراه با نتیجه!

مصاحبه 31 می، آنکارا، F1
    اول شرایطم رو میگم:
    لیسانس و ارشد مهندسی شیمی؛ صنعتی اصفهان
    مقاله هیچی ندارم (یکی سابمیتی که موضوعش سیف بود و توی رزومه آوردم)
    سابقه کار: یک ترم TA، از مهر تا الان هم نامه داشتم که توی آزمایشگاه یه شرکت لبنیاتی دارم کار میکنم.
    تز قبلی در مورد تولید و خالص سازی یه دارو از یه منبع جدید بود.
    سربازی: معافیت تحصیلی
    دانشگاه و مقطع قبول شده: دکتری مهندسی شیمی؛ فول فاند و بدون استاد در ترم اول.
    روند قبل از مصاحبه تکراری هست و من نمیگم دیگه. 6 تا دانشجو بودیم؛ سه تا دختر و سه تا پسر. مصاحبه ی دانشجوهای ایرانی آخر از همه و بعد از ترک ها انجام شد (وقتی شروع کرد به مصاحبه ما، فقط 8 تا ترک بودند در سالن). البته ایرانی هایی که برای توریستی یا با لاتاری اومده بودند همزمان با ترک ها مصاحبه شدند و همه هم خوشحال و خندون رفتند. من یکنفر به آخری مصاحبه شدم و بعد از اون یک نفر هم هیچ کسی باقی نمونده بود! انگشت نگاری ما هم خیلی دیر بود ولی آخرین نبودیم...
    آفیسر، خانم بلوند و لاغر و بسیار بسیار خوش اخلاق و خنده رو بود. باجه ی 3 (1 که امروز فقط یه نفر رفت و کلا شماره اش از همه جدا بود؛ 5و6 هم ترک ها بودند).
    سوال ها:
    بار اولته برای ویزا اقدام میکنی؟
    کدوم دانشگاه؟
    با اینکه I20 جلوش بود و داشت نگاه میکرد پرسید مستر یا PhD؟
    فاند هم خودش گفت که داری و تبریک گفت...
    رزومه و ریسرچ پلن رو گرفت و یه نگاه کوتاه به رزومه کرد و ریسرچ پلن رو یه خانم دیگه که کنارش ایستاده بود و تازه اومده بود هم نگاه کرد و یه قسمتیش رو به آفیسر نشون داد و یه چیزهایی گفتند که آروم میگفتند و واضح نبود (دقیقا نمیدونم کدوم بندش رو نگاه دقیق تر کردند ولی یا موضوع ریسرچ آینده ام بود که از متریال، انرژی و بیومدیکال نام برده بود، یا دسترسی نداشتن به تکنولوژی حساس).
    روی ریزنمرات ارشد نگاه کرد واسم دانشگاه و رشته ام رو خودش گفت (من این سوال ها که خودش جواب میداد رو فقط تایید میکردم!)
    ریزنمرات رو همکارش هم یه نگاهی انداخت و دیدم خیره شده بهش و گفتم ریزنمرات لیسانس هم دارم و با حالتی دودلی گفت خب بده اون هم و یکم هم به عکسم که مال دبیرستان بود خندید و گفت چقدر بچه بودی (البته بهتره تا مدرکی نخواسته اند ازتون ندید و من میخواستم یه طورایی اون ارشد رو ول کنه دوستش چون دو تا درس با عنوان تا حدودی حساس داشتم که واقعا هم چیزی نبود ولی عنوان هاش غلط انداز بودند (تقطیر چند جزئی و تصفیه بیولوژیکی پساب)).
    SOP رو گرفت و خیلی مختصر یه نگاهی به اولش انداخت...
    از سربازی پرسید و مدرک خواست که دادم...
    برگه زرد رو در آورد و شروع کرد به توضیح دادن و آخرش هم گفت بای بای!!!
    اینجا تاریخ های آپدیت ها تا ایشو شدن و پیکاپ رو گفته ام:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2338597
    نوع ویزا: خدا رو شکر، مالتیپل!
    امسال آنکارا کلیرنس های بسیار طولانی داشت و حتی کیس های سوپرسیف مثل دختر با رشته موسیقی رو هم فرستاد کلیرنس؛ (درجا انگشت شمار دیده ام امسال) و متاسفانه خیلی ها ترم رو از دست دادند و مجبور شدن دیفر کنن و فاند بعضی هاشون هم از دست رفت.
    اگه کیستون حساس نیست فکر کنم آنکارا خوب نباشه؛ ولی رشته های حساس و ریجکتی قبلی فکر کنم بهتر از بقیه باشه؛ مثلا پسر، دکترای مستقیم مکانیک و بدون سربازی و سابقه کار مالتی گرفت؛ یا پسر با سابقه کار و سربازی، مستر دوم برای بیزینس (مستر اول هوافضا!) با فاند نیمه که از دبی هم همین امسال ریجکت شده بود اونم مالتی گرفت. هر دو هم مثل خودم بعد حدود 85 روز کلیرنس...
    موفق باشین
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.

Junior Member

دوستان سلام
    یه سوال داشتم از خدمتتون
    من 2 سپتامبر کلیر شدم ولی دیفر کردم
    شروع ترمم 3 ژانویه است
    یه چیزی شنیدم اینکه ویزا از تاریخ صدور 3 ماه اعتبار ورود داره و بعد از اون expired میشه
    میخواستم ببینم ویزای همه 3 ماه رو داره حتما یا کمتر هم پیش اومده؟
    من قصدم اینه اواسط مهر یا اوایل ابان پاسپورتمو بفرستم بنظرتون به مشکل میخورم برای ورود یا نه؟

Junior Member

سلام. سفارت از کی تا کی تعطیل هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amin383bz نمایش پست ها
    سلام. سفارت از کی تا کی تعطیل هست؟
    سلام.
    از 11 تا جمعه 16 سپتامبر؛ از دوشنبه باز میکنه دوباره...
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2330082

Junior Member

سلام
    همسرم (J2) کمتر از 2 ماهه که کامپلیت شده ولی از من خبری نیست چیکار میتونم انجام بدم اگه از من حالا حالاها خبری نشه؟ منظورم اینکه تا جواب من نیاد ویزای ایشون رو نمیدن و اگه کامپلیت شدن من خیلی طول بکشه ایشون مهلت ارسال پاسش تموم میشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)